Skocz do zawartości
IGNORED

Koronawirus Covid-19 (alfa, delta, omikron, kraken) i szczepienia


witek_z

Rekomendowane odpowiedzi

Zachorowało:

0

+0

Zmarło:

0

+0

Zmarło 0
0 kobiet i 0 mężczyzn.
Zakres wiekowy:(wiek -> ilość)

Wyzdrowiało:

0

+0

Dziś zaszczepiono:
0 osób.

Wykonane testy: 0

+0
Testy pozytywe:
Testy poz:

Na kwarantannie: 0

Aktualizacja 2024-03-28 20:25
https://dane.gov.pl/pl
54 minuty temu, SynSama napisał:

Dokładnie, pamiętacie jeszcze ten filmik ? Wywiad z prezesem jakoś z lat 90-tych ( jest jeszcze może gdzieś na YT ), gdzie mówił, że chce być zbawcą narodu ? No, a zbawca potrzebuje sceny. Gdzie znajdzie lepszą niż to, co się dzieje teraz ? Nie odpuści chłopak ! ?

Post 4162 w tym wątku ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, notoryczny napisał:

To tak jak z kościołem ☺️

tylko w służbie zdrowia to dziesiąte promila lub promile, w Kościele procenty

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O sprawie majowych wyborów i protest przeciwko manipulacjom w kodeksie wyborów, 10 kłamstw Pisu:

:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Piotr_1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, toptwenty napisał:

Znany adwokat i karnista prof. Jacek Potulski w rozmowie w Radio Zet News o 500 złotowych mandatach nakładanych przez policję za łamanie zakazów epidemicznych: "W każdej sytuacji, w której mamy wątpliwości co do zasadności mandatu, po prostu go nie przyjmujemy".

Mandat za mycie samochodu?

Prof. Potulski: "Nie przyjmowałbym. Skierowałbym sprawę do rozstrzygnięcia sądowi. Nie ma podstawy prawnej do nakładania takiego zakazu ani tym bardziej do ścigania. Tym bardziej, że takie miejsce jak myjnia może normalnie działać".

Mandat za wejście do lasu?

Prof. Potulski: "Zakazu wstępu do lasu po prostu nie ma. Może go orzec tylko nadleśniczy w trzech wyjątkowych sytuacjach. Żadna z nich w tej chwili nie występuje. A ustawa COVID-owa nie daje szefowi lasów żadnych nowych kompetencji"

Czy łamiąc takie zakazy łamiemy prawo? Prof. Potulski: "Idąc bardzo daleko w rozumowaniu: w sytuacji kiedy zakaz jest bezpodstawny, to sam funkcjonariusz łamie prawo. Gdy organ nie ma kompetencji do nakładania zakazu, a zakazuje, to sam przekracza swoje uprawnienia"

Co byłoby podstawą do takich zakazów? Tylko stan nadzwyczajny. Prof. Potulski: "W każdej innej sytuacji to nie jest prawo, to jest uzurpacja. A to prowadzi prostą drogą do dyktatury, gdzie interes państwa definiowany jest przez rządzących".

Myślę, że warto udostępniać, bo kontrole policyjne, żandarmerii i strażników zaczynają być irytujące poprzez swe bezprawie.

Nikomu nie życzę takiej kontroli, jednak warto znać swoje prawa!

(FB)

Czasem jednak muszę się ruszyć z domu i prawdę mówiąc tylko czekam, żeby się jakiś policjant nawinął. Po powyższej lekturze tym bardziej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, notoryczny napisał:

To tak jak z kościołem ☺️

"Księża z pustych konfesjonałów idą na wczesne bezrobocie".

(Turecki z Kabareciku Olgi Lipińskiej)

11 minut temu, Jaro_747 napisał:

Czasem jednak muszę się ruszyć z domu i prawdę mówiąc tylko czekam, żeby się jakiś policjant nawinął. Po powyższej lekturze tym bardziej.

A jebniesz mu od razu, czy trochę pogadacie??

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, SynSama napisał:

Nie te czasy, nie ci ludzie...rozleniwieni przeglądaniem Netflixa...

Ale przede wszystkim wystraszeni bezdomnością. Jak myślicie, dlaczego kredyty hipoteczne były i są tak łatwo dostępne - może go dostać praktycznie każdy gołodupiec. Ale dzięki temu wiadomo, że będzie siedział cicho. Mechanizm importowany z USA i tam sprawdzony Tyle tylko, że tam to przyjęty i w pewnym stopniu zaakceptowany przez ogół model rozwoju społecznego (niekiedy posunięte aż do absurdu przekonanie, że każdy jest kowalem własnego losu), a u nas perfidia władzy NB w USA taka strategia doprowadziła do niesłychanego rozwoju nauki i techniki Strategia  bezwzględna, ale skuteczna

Polacy mają praktycznie przed nosem taki sam straszak jak  Niemcy w latach 30 ubiegłego wieku - w Polsce to sztucznie utrzymywana olbrzymia  rzesza bezdomnych ( jest mnóstwo niszczejących pustostanów, więc likwidacja bezdomności to kwestia może 2 tygodni), w Niemczech więźniowie KL - od 1933 trafiało się do Dachau (pod Dachau przeciętny Niemiec rozumiał każdy obóz koncentracyjny, co funkcjonowało w codziennych rozmowach) Jestem przekonany, że niemiecki (ale tylko niemiecki sic!) więzień obozu koncentracyjnego miał większe szanse na przeżycie niż polski bezdomny. Pisowcy w każdej chwili mogą zrobić co tylko chcą, choćby modyfikując jakieś drobne przepisy,  co pozwoli bankom wywalić ludzi na bruk (nawet nie żeby banki to chętnie  robiły, wystarczy odpowiedni list z banku by zdyscyplinować obywatela); NB PiS  skończyło z  jakąkolwiek ochroną przed eksmisją - teraz można wywalić każdego o każdej porze roku. Poza tym ludzie mają inne pożyczki - gdyby przeczytali to co jest napisane drobnym druczkiem włosy by im dęba stanęły ze strachu. Realnie nie mamy więcej wolności niż przeciwni Hitlerowi obywatele III Rzeszy .   To, że możemy sobie klepać na zamkniętym forum to jeden ze "świadomych i kontrolowanych wentyli", które są uznane przez władze za nieszkodliwe (mała, nieco hermetyczna grupka audiofilskich świrów). Gdyby w latach 30 ubiegłego wieku istniały technologie informatyczne prawdopodobnie zwyczajni Niemcy odczuwaliby reżim nazistowski mniej dolegliwie  niż my odczuwamy obecne pisowskie władze (mam tu na myśli poczucie zachowanej wolności osobistej; wbrew pozorom hitlerowskie  bestie były bardzo pragmatyczne i na pewno pochopnie nie usuwałyby wpisów na forach internetowych) Na szczęście pisowcy są za głupi, by dostrzec że usunięty wpis na jednym portalu oznacza 5 kolejnych wpisów wkurzonego, bo poddanego cenzurze obywatela na innych portalach czy forach. 

Dlatego  żadnych ruchów społecznych przeciwnych reżimowi w Polsce nie będzie. Nasze jedynie to, co sobie tu czy na innych zamkniętych forach poplujemy. I to niestety będzie jedyną formą protestu. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Pasqual
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz po wyborach 2015 pisałem, że jeżeli władza PiS upadnie to wtedy, gdy wywróci się o własne nogi. A społeczne protesty w istotnej skali pojawią się w wyniku problemów ekonomicznych a nie w obronie demokracji.

Przeciętny obywatel nie za bardzo kuma co to ta cała demokracja, ale co to schabowy wie każdy. Komuna też upadła pod ciężarem własnej gospodarczej niewydolności a nie dlatego, że ludzie tęsknili za wolnością.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Piotr_1 napisał:

O sprawie majowych wyborów i protest przeciwko manipulacjom w kodeksie wyborów, 10 kłamstw Pisu:

:

Proszę - kraj się wali, a na sali kilku posłów...

 

Może bym temu chłopaczkowi i uwierzył w tą jego gadaninę, gdyby nie fakt, że on za dwa dni będzie gadał zupełnie coś innego i przeciwnego.

 

Jaro - puste gary i ogromne bezrobocie. O to się pisia banda potknie i wykopyrtnie.

A ludzie im wtedy - do gardeł!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Bezlitosna Niusia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Jaro_747 napisał:

Zaraz po wyborach 2015 pisałem, że jeżeli władza PiS upadnie to wtedy, gdy wywróci się o własne nogi. A społeczne protesty w istotnej skali pojawią się w wyniku problemów ekonomicznych a nie w obronie demokracji.

 

Nie zgodzę się z Tobą - vide mój poprzedni wpis

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Sine Metu

(Konto usunięte)



"Maski działają, nawet te zwykle chirurgiczne. Jestem ujemny, choć operowałem kilka godzin, kilkanaście centymetrów, twarz w twarz z moim asystentem, który kilkadziesiąt godzin później rozwinął infekcję z dodatnim testem.

Jak to rozumieć ? Zważywszy, że apeluje o noszenie maseczek, wydźwięk jest taki, że asystent jej nie miał.


Nie. Jest dokładnie tak jak ja napisałem. W tym przypadku, Buczyński był chroniony dwoma maskami, swoją i asystenta.

Powtarzam, nie wejdziesz na salę operacyjną bez maski (sic!).



Pielęgniarz, instrumentariusz....


Austen to drugi operator - czyli też lekarz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Sine Metu napisał:

 

 


Nie. Jest dokładnie tak jak ja napisałem. W tym przypadku, Buczyński był chroniony dwoma maskami, swoją i asystenta.

Powtarzam, nie wejdziesz na salę operacyjną bez maski (sic!).

 

Sine, wejdź w masce i nie wklejaj tych bzdur

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Pasqual napisał:

Pisowcy w każdej chwili mogą zrobić co tylko chcą, choćby modyfikując jakieś drobne przepisy,  co pozwoli bankom wywalić ludzi na bruk (nawet nie żeby banki to chętnie  robiły, wystarczy odpowiedni list z banku by zdyscyplinować obywatela); NB PiS  skończyło z  jakąkolwiek ochroną przed eksmisją - teraz można wywalić każdego o każdej porze roku. 

Serio? 

 

Mozesz powiedziec jak to zrobic? 

Sasiad ma mieszkania na wynajem, lokatorzy mu nie placa i nie moze sie ich pozbyc. Chcial im dac lokum zastepcze sad sie nie zgodzil. Odcial im prad i wode to podali go do sadu i przegral (parodia). 

W sadzie tlumacza sie ze jak beda mieli pieniadze to zaplaca. 

 

Pis wprowadzil prawo ze komornik najnizszej pensji ci nie zabierze (500+ zreszta tez nie) . TV, pralki i lodowki tez nie moze zabrac bo sa to urzadzenia pierwszej potrzeby 

 

Wiec tacy lokatorzy egzystuja na cudzych pieniadzach a ty gadasz ze oni praw nie maja?  Przestan pitolic.

Bo gadasz calkowicie odwrotne rzeczy. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co innego - gdy jesteś "biednym" najemcą, co innego - gdy "bogatym" właścicielem zadłużonego  mieszkania. "Bogatego" wywalają na bruk.

Sam kupowałem mieszkania z licytacji komorniczej - to wiem.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez piramidon
doprecyzowanie

JAK FACET Z DWIEMA ZDROWYMI NERKAMI MOŻE NIE MIEĆ KASY NA AUDIOFILSKIE KABLE

TROLLE -istnieli zawsze, a przed wynalezieniem internetu wyżywali się na ścianach publicznych klozetów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Pasqual napisał:

tylko w służbie zdrowia to dziesiąte promila lub promile, w Kościele procenty

No jakże by inaczej ☺️
 

6 godzin temu, Bezlitosna Niusia napisał:

Księża z pustych konfesjonałów idą na wczesne bezrobocie".

(Turecki z Kabareciku Olgi Lipińskiej)

„Nie rób ze siebie pawia
Szanuj mrówkę i kwita
W tym właśnie sęk, jak mawiał
Ojciec Piotr, karmelita!
Karmelita!
W tym właśnie sęk, jak mawiał
Ojciec Piotr, karmelita!„

6 godzin temu, Sine Metu napisał:

 

 


Nie. Jest dokładnie tak jak ja napisałem. W tym przypadku, Buczyński był chroniony dwoma maskami, swoją i asystenta.

Powtarzam, nie wejdziesz na salę operacyjną bez maski (sic!).

 


 

 


Austen to drugi operator - czyli też lekarz.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Nie należy mylić prawdy z opinią większości .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, piramidon napisał:

Co innego - gdy jesteś "biednym" najemcą, co innego - gdy "bogatym" właścicielem zadłużonego  mieszkania. "Bogatego" wywalają na bruk.

Sam kupowałem mieszkania z licytacji komorniczej - to wiem.

 

Nieplacacy najemcy to w wiekszosci zaraza ktora nie chce pracowac. Sa wyjatki owszem, ale wiekszosc to kombinatorzyc. 

 

Co do zadluzonych mieszkan. Dlaczego obarczasz to wina jakiegokolwiek rzadu czy banku. 

Sam jestes kowalem swojego losu i powinienes mierzyc sily na zamiary. To wlasnie przez tych ludzi banki wprowadzaja coraz to wieksze zabezpieczenia, coraz to inne metody szacowania ryzyka itp. 

 

"Jak nie dasz komus kredytu na mieszkanie to zle" 

"Jak dasz komus kredyt na mieszkanie gdzie rata do splaty rowna sie miesiecznym dochoda tobtez zle."

 

Takich ludzi trzeba traktowac jak biznesmenow, prywaciarzy, sami wchodza na gleboka wode, powinni miec jakies oszczednosci przystepujac do zakupu mieszkania.  Gdy widza ze zle sie dzieje zawsze jest czas aby sprzedac mieszkanie i wynajmowac cos. 

Nie uwieze ze banki czaja sie za rogiem aby jak najszybciej wypieprzyc cie z wlasnego mieszkania. 

Wine tej sytuacji ponosi tylko iwylacznie TY sam, bo ty zle zarzadzasz swoimi funduszami. Nie rozumiem dlaczego normalnemu obywatelowi ma byc zal ze komus zabieraja mieszkanie za dlugi. 

 

Owsze w pewnym stopniu musimy chronic tych ludzi, w szczegolnosci przed ich wlasna glupota i naiwnoscia. Blokowac dostepndo chwilowek, nie udzielac ryzykownych kredytow itp.   Ale nie w sposob taki ze bedziemy za nich cos placic. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Lolo2

Całe życie najpierw zarabiałem, potem wydawałem. Teraz jest inna moda.

Kupiłem córce mieszkanie przed zawarciem związku małżeńskiego (wiesz: majątek odrębny, sam mam rozdzielczość majątkową). Ta po ślubie sprzedała je, by kupić dwa, czy trzy.....na kredyt. Kurwica  do dziś mnie trzepie na myśl o tym.

I w tym momencie wychodzi słuszność Twojego wywodu- za wyjątkiem tego, że nikogo nie obwiniałem. Stwierdzałem fakt. Fakt nierówności wobec pisowskiego prawa niegospodarnego najemcy i niegospodarnego właściciela- więcej praw ma najemca.

Dlatego lepsze były inwestycje w nieruchomości niemieszkalne.

Najemca nie płacił- wkrętarka - zasłonięte płytą drzwi - PŁAĆ. Najemca wzywa policję. Staję w drzwiach i oświadczam, że zastosowałem prawo zastawu na ruchomościach najemcy i prawo to jest chronione z mocy prawa. Policjant wykonał telefon i...poszedł.

Innym razem zaspawałem bramę.

 

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez piramidon

JAK FACET Z DWIEMA ZDROWYMI NERKAMI MOŻE NIE MIEĆ KASY NA AUDIOFILSKIE KABLE

TROLLE -istnieli zawsze, a przed wynalezieniem internetu wyżywali się na ścianach publicznych klozetów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mateuszek - Kłamczuszek zapomniał co powiedział dzień wcześniej:

Morawiecki: Polska zaczęła przygotowania na nadejście koronawirusa parę miesięcy temu (18.03)

Morawiecki: musimy radzić sobie z okolicznościami, których nikt się jeszcze miesiąc temu nie spodziewał, dwa miesiące temu nikt o tym nie wiedział (19.03)

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, soundchaser napisał:

Mateuszek - Kłamczuszek zapomniał co powiedział dzień wcześniej:

Morawiecki: Polska zaczęła przygotowania na nadejście koronawirusa parę miesięcy temu (18.03)

Morawiecki: musimy radzić sobie z okolicznościami, których nikt się jeszcze miesiąc temu nie spodziewał, dwa miesiące temu nikt o tym nie wiedział (19.03)

 

To już było ?

Zresztą, „ wszystko” już było ...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Nie należy mylić prawdy z opinią większości .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ktos potrafi automatycznie przetlumaczyc ten artykul (od czego zalezy smiertelnos...)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie to niedobory ultrafioletu u Pinokia. ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„W co motłoch bez dowodów uwierzył, jakże byśmy to mogli dowodami obalić?”

- Friedrich Nietzsche

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgony z powodu koronawirusa: śmiertelność w Niemczech jest tak niska z trzech powodów

1. Testy, izolacja, szpitale: Niemcy dobrze się przygotowały

Na początku pandemii koronowej w Niemczech na oddziałach intensywnej terapii było około 28 000 łóżek; dziś szacuje się, że wynosi 40 000: „Zakładam, że wzrost w ostatnich tygodniach oznacza, że mamy teraz prawie 40 000 łóżek intensywnej opieki, z czego około 15 000 to 20 000 jest za darmo ”, powiedział szef niemieckiego towarzystwa szpitalnego Gerald Gaß z„ Rheinische Post ”w zeszły czwartek. Około 30 000 z nich miało wentylator - w porównaniu do 20 000 przed pandemią.

Międzynarodowe media chwalą także Niemcy, jeśli chodzi o testy. Według Instytutu Roberta Kocha co tydzień w Niemczech przeprowadza się obecnie około 350 000 testów. Według „worldometers.info” w Niemczech przeprowadzono już ponad 918 000 testów, co odpowiada prawie 11 000 testów na milion mieszkańców. Włochy stopniowo zbliżają się do tej liczby, ale eksperci skarżą się, że kraj nie przeprowadził wystarczającej liczby testów na czas.

2. Przeciętny wiek zarażonych Niemców jest niższy niż w innych krajach

Koronawirus został wykryty głównie u młodszych osób, gdy został wprowadzony jako choroba narciarza i początkowo był głównie wykorzystywany w szkołach. Fakt, że każde podejrzenie w Niemczech było rygorystycznie ścigane od samego początku oraz że osoby dotknięte chorobą i ich kontakty zostały wysłane do kwarantanny, przyczyniły się do tego, że od samego początku przeprowadzono wiele testów, ale także, że wirus nie rozprzestrzenił się łatwo na osoby starsze i chore mógł

Według Instytutu Roberta Kocha średni wiek osób zarażonych w Niemczech wynosi 49 lat. W krajach, w których pandemia wirusowa była jak dotąd poważniejsza, takich jak Włochy, jest znacznie wyższa.

Z jednej strony może to wynikać z faktu, że badanie z Oksfordu zakładało już w przeszłości, że dziadkowie we Włoszech często mieszkają w tym samym domu co ich dzieci i wnuki, ale także dlatego, że my Niemcy byliśmy wrażliwi na grupy ryzyka od samego początku chronić. Teraz wielu dziadków siedzi samotnie w domu, ale pozostają zdrowe.

3. Kryzysy czy nie: my, Niemcy, ufamy sobie nawzajem i prawdopodobnie także naszym politykom

Last but not least, fakt, że dbamy o siebie nawzajem, wynika z tego, że nasi politycy od samego początku byli transparentni z informacjami. Na przykład kanclerz Angela Merkel zwróciła się do wszystkich Niemców z historycznym adresem telewizyjnym i nadal regularnie informuje ich o najnowszych wydarzeniach.

W Christian Drosten z Charité w Berlinie wydaje się, że Niemcy znaleźli naukowca, któremu ufają, którego instytut nie tylko wyprzedził wszystkich dzięki opracowaniu testu koronowego w styczniu, ale od tego czasu kompetentnie i uczciwie bierze nas za rękę dostarczone z wiedzą specjalistyczną.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

JAK FACET Z DWIEMA ZDROWYMI NERKAMI MOŻE NIE MIEĆ KASY NA AUDIOFILSKIE KABLE

TROLLE -istnieli zawsze, a przed wynalezieniem internetu wyżywali się na ścianach publicznych klozetów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki.

Te wspomniane „wentylatory“ to te urzadzenia do sztucznego oddychania, a te 15000-20000 lozek intensywnej opieki nie sa „za darmo“ tylko jeszcze wolne, gotowe na przyjecie pacjentow

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, electro napisał:

Niemcy (...), płaczą bo wszedł większy od nich gracz i im przejął transport.

Świetnie. Huk z niemiaszkami. Najlepiej aby jeszcze ich sprzątnęli wycieli w pień z planety - bo jak powiadają, to największe gówno na ziemi.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Sovereign
msg-28079-0-93816600-1532880966_thumb.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Współpracuję od wielu lat z Niemcami i mam inne zdanie. Możemy się dużo od nich nauczyć. A uczyć się trzeba choćby od diabła...

Taka  zdeterminowana opinia o Niemcach,  a do klubu Klipscha należy....

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez piramidon

JAK FACET Z DWIEMA ZDROWYMI NERKAMI MOŻE NIE MIEĆ KASY NA AUDIOFILSKIE KABLE

TROLLE -istnieli zawsze, a przed wynalezieniem internetu wyżywali się na ścianach publicznych klozetów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, Sovereign napisał:

Świetnie. Huk z niemiaszkami. Najlepiej aby jeszcze ich sprzątnęli wycieli w pień z planety - bo jak powiadają, to największe gówno na ziemi.

Ty tak na poważnie ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Niemczech jest euro. Marek nie używają od 18 lat.

 

4 minuty temu, Piotr_1 napisał:

Niemiec dobry klient. Deutshe Marki ma, Mehcedesa można potem za te marki kupić.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 26

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.