Skocz do zawartości
IGNORED

Koronawirus Covid-19 (alfa, delta, omikron, kraken) i szczepienia


witek_z

Rekomendowane odpowiedzi

Zachorowało:

0

+0

Zmarło:

0

+0

Zmarło 0
0 kobiet i 0 mężczyzn.
Zakres wiekowy:(wiek -> ilość)

Wyzdrowiało:

0

+0

Dziś zaszczepiono:
0 osób.

Wykonane testy: 0

+0
Testy pozytywe:
Testy poz:

Na kwarantannie: 0

Aktualizacja 2024-03-28 23:30
https://dane.gov.pl/pl

Hej Panowie, którzy myślicie, że to co się teraz dzieje to naturalna pandemia i te stosy trupów, które widzicie w telewizorze to dramatyczna sytuacja.
Obejrzyjcie sobie ten filmik. To nie jest żadna teoria spiskowa, tylko mądrze wyjaśnione o co tak naprawdę chodzi.
Żadnych fejków, tylko fakty. Film trwa ponad godzinę, ale warto sobie przyswoić tę wiedzę, zamiast pitolić te głupoty, które tu rozprzestrzeniacie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Miłej lektury i przejrzyjcie na oczy... tylko szybko, bo może zaraz zniknąć. ?

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

(Konto usunięte)
1 godzinę temu, Moontan napisał:

u mnie lekarze mowia ze to taka grypa

https://assets.publishing.service.gov.uk/government/uploads/system/uploads/attachment_data/file/839350/Surveillance_of_influenza_and_other_respiratory_viruses_in_the_UK_2018_to_2019-FINAL.pdf

cca9dffb9ac1.jpg

https://coronavirus.data.gov.uk/

dc60240e3f06.jpg

Wyjaśnienie dla fizycznego. W latach 2014-2018 w UK z powodu grypy umierało ok. 21.000 rocznie a w 2020 od "takiej grypy" za ok. miesiąc umarło już 16.500 (tylko w szpitalach). A do końca obecnej "takiej grypy" jeszcze daleka droga.

43 minuty temu, Amator 2b napisał:

NHS teraz dopiero ma odprężenie ale nie znam sytuacji we wszystkich szpitalach.

Na ile wiem w UK zwykłych ludzi go szpitali biorą dopiero jak już prawie umierają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, JuG napisał:

Na ile wiem w UK zwykłych ludzi go szpitali biorą dopiero jak już prawie umierają.

Myślę, że tak do końca nie jest ale jedno jest pewne, że przez ten cały "lockdown" ilość ludzi na pewno się zmniejszyła.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w "D" aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, JuG napisał:

Wyjaśnienie dla fizycznego. W latach 2014-2018 w UK z powodu grypy umierało ok. 21.000 rocznie a w 2020 od "takiej grypy" za ok. miesiąc umarło już 16.500 (tylko w szpitalach). A do końca obecnej "takiej grypy" jeszcze daleka droga.

To wyjaśnij jeszcze tym fizycznym, że liczba zgonów z powodu covid-19 jest mocno zawyżona, bo podciągają pod niego zgony w wyniku innych chorób.
 

W Polsce natomiast liczba zachorowań będzie teraz stopniowo spadać...wiadomo dlaczego - wybory.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

(Konto usunięte)
5 minut temu, soundchaser napisał:

To wyjaśnij jeszcze tym fizycznym, że liczba zgonów z powodu covid-19 jest mocno zawyżona, bo podciągają pod niego zgony w wyniku innych chorób.

Przy zwykłej grypie też "podciągają" - ludzie w większości umierają nie od wirusa a od  tzw. powikłań. Ale bez wirusa (grypy czy korona) mogli by dalej żyć z tymi swoimi chorobami "towarzyszącymi".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krótka analiza sytuacji na świecie z mojej perspektywy:

Czy koronawirus istnieje:

100%

Naturalny czy z laboratorium:

Z laboratorium na 99%

Z chińskiego czy amerykańskiego:

Z jednego , drugiego czy obu co za różnica.

Wypuszczony z lab?

50/50 ale prawdopodobne

Czy tak zabójczy jak telewizornia pierdzieli:

Raczej nie aż tak .

Bo jest to temat numer 1 w tej chwili.

Radził bym to za rok zestawić że śmiertelnością podobnych chorób za lata 2010-2018.

Czemu?

Bo nikt nie testuje w chwili obecnej próbek od osób zmarłych pod mikroskopem elektronowym.A to jest jedyną metodą potwierdzenia covid 2019 na 100%.

I nie pieprzcie mi o testach z pudełka bo za cholerę nie są wiarygodne.

Szczepionki Bila nas uratują:

Ja osobiście będę na bosaka do Kamczatkę przed nimi uciekał

Bo:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Morony nauczyć się angielskiego i sprawdzić wszystkie odnośniki z tego artykułu a nie piździc o fakenews.

Czy będzie recesja depresja chu*nia?

Na 100%

Jakiej świat jeszcze nie widział od czasu Pompejów.

Czy mogę się przed nią zabezpieczyć?

W pewnym stopniu tak.O ile nie siedzisz po uszy w kredytach konsumpcyjnych.

Zbilansuj dochody i rozchody.

Kilka dni temu na Indyjskim portalu w języku angielskim (takie też są  anty fakenews morony) przeczytalem jedną z najmądrzejszych zeczy jakie kiedykolwiek czytałem a mianowicie:

Nasze Potrzebuje i nasze Chce mieć.

W gruncie zeczy nasze Potrzebuje nie jest aż takie straszne jeżeli chodzi o zaspokojenie podstawowych potrzeb ale to nasze Chce mieć przeraża nawet multimilionerów..

Uff... Ciąg dalszy nastąpi.

Najadłem się gołąbków.Popilem browarkiem i filozofuje sobie.

A co nie mogę?

To tylko bocznica.

 

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, JuG napisał:

Przy zwykłej grypie też "podciągają" - ludzie w większości umierają nie od wirusa a od  tzw. powikłań.

A czemu z powodu dużej liczby zachorowań i zgonów w poprzednich latach nie wysyłali na kwarantannę, która jest jeszcze groźniejsza, czemu nie kazali nosić maseczek i nie zamrażali gospodarki?
 

12 minut temu, kopik99 napisał:

Szczepionki Bila nas uratują:

Ja osobiście będę na bosaka do Kamczatkę przed nimi uciekał

Gorzej jak wycofają gotówkę z obrotu, a Twoja karta nie będzie działać, bo nie będziesz miał certyfikatu szczepienia.
Pozostanie umiejętnie kraść, albo z głodu zdechnąć.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i do tego nasz minister niezdrowia?

Już nie wiem co go dopadło.

Koronaświrus , jest opętany przez demona czy gorzałkę wali bez ustanku bo kasztan robi za mordę do odstrzału za kilka tygodni.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, soundchaser napisał:

Hej Panowie, którzy myślicie, że to co się teraz dzieje to naturalna pandemia i te stosy trupów, które widzicie w telewizorze to dramatyczna sytuacja.
Obejrzyjcie sobie ten filmik. To nie jest żadna teoria spiskowa, tylko mądrze wyjaśnione o co tak naprawdę chodzi.

Kilka stron temu wklejałem Koniecznego i zebrane przez niego materiały ? najlepszy cyrk z tymi manekinami.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

(Konto usunięte)
1 minutę temu, soundchaser napisał:

A czemu z powodu dużej liczby zachorowań i zgonów w poprzednich latach nie wysyłali na kwarantannę, która jest jeszcze groźniejsza, czemu nie kazali nosić maseczek i nie zamrażali gospodarki?

Jeżeli liczbę 16.000 przemnożymy przez 12 (bo jak na razie nie ma żadnych dowodów, że ten nowy wirus jest sezonowy a nie całoroczny) to otrzymamy 192.000 zgonów rocznie a nie 21.000. Prawie 10 razy więcej zgonów. Przy czym te 16.000 zgonów miesięcznie są przy znaczących ograniczeniach w UK zmniejszających liczbę zakażonych.

Chodzi też o kumulację zgonów - w poprzednich latach z powodu grypy było 1750 zgonów miesięcznie a nie 16.000.

Kumulacja chorych zwiększa liczbę zgonów bo przepustowość szpitali jest ograniczona (inne zasoby służby zdrowia też) i nie będą nadążać (w UK, USA, Włoszech, Hiszpanii, Belgii, ... - obecnie nie nadążają) z pomocą przy powikłaniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, JuG napisał:

Jeżeli liczbę 16.000 przemnożymy przez 12 (bo jak na razie nie ma żadnych dowodów, że ten nowy wirus jest sezonowy a nie całoroczny) to otrzymamy 192.000 zgonów rocznie a nie 21.000. Prawie 10 razy więcej zgonów. Przy czym te 16.000 zgonów miesięcznie są przy znaczących ograniczeniach w UK zmniejszających liczbę zakażonych.

Chodzi też o kumulację zgonów - w poprzednich latach z powodu grypy było 1750 zgonów miesięcznie a nie 16.000.

Kumulacja chorych zwiększa liczbę zgonów bo przepustowość szpitali jest ograniczona (inne zasoby służby zdrowia też) i nie będą nadążać (w UK, USA, Włoszech, Hiszpanii, Belgii, ... - obecnie nie nadążają) z pomocą przy powikłaniach.

Już Ci pisałem, że te Twoje dane są zmyślone, albo wzięte ze stron, w których celowo kłamią.

Ja natomiast znalazłem pierwszy lepszy news na temat zachorowań na grypę w Polsce.

W samym tylko grudniu 2012 roku (wtedy chyba nikomu nie zależało by kłamać?):

261.024 przypadki! 

Jak to się ma do niecałych 10.000 na koronę od początku pandemii w Polsce?

Co do zgonów - niech to będzie nawet tylko 1% - czyli ok. 2.600 zgonów na grypę w grudniu 2012.
Na koronę zmarło od początku pandemii raptem 401 (a i tak ich ilość może być zawyżona, bo podciągają też inne)
Jednak z drugiej strony mogą zaniżać, bo wybory...ale przecież nie kilkukrotnie. Tak czy siak nigdy nie wiesz jak jest naprawdę.

I co Ty na to Geniuszu wklejania fejków?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez soundchaser
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, soundchaser napisał:

Już Ci pisałem, że te Twoje dane są zmyślone, albo wzięte ze stron, w których celowo kłamią.

Ja natomiast znalazłem pierwszy lepszy news na temat zachorowań na grypę w Polsce.

W samym tylko grudniu 2012 roku (wtedy chyba nikomu nie zależało by kłamać?):

261.024 przypadki! 

Jak to się ma do niecałych 10.000 na koronę od początku pandemii w Polsce?

Co do zgonów - niech to będzie nawet tylko 1% - czyli ok. 2.600 zgonów na grypę w grudniu 2012.
Na koronę zmarło od początku pandemii raptem 401 (a i tak ich ilość może być zawyżona, bo podciągają też inne)
Jednak z drugiej strony mogą zaniżać, bo wybory...ale przecież nie kilkukrotnie. Tak czy siak nigdy nie wiesz jak jest naprawdę.

I co Ty na to Geniuszu wklejania fejków?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Ale czemu porownujesz do Polski gdzie masz kwarantanne za wczasu. 

 

Porownaj zarazonych i trupow. Jak sie ma jeden do drugiego. Bo zarazonych na korone w Polsce prawie nie mamy (co to jeat 8k w ponad 30mln kraju).

 

Porownaj ta swoja gryoe we wloszech czy hiszpanii. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasami sam już nie wiem, co o tym myśleć, no może poza tym, że im dalej w las, tym narastają we mnie coraz większe wątpliwości. Ktoś gdzieś w jakimś komentarzu pod artykułem na WP zadał przytomne pytanie. "Ludzie, a znacie w ogóle kogokolwiek ze swojego otoczenia, kto to złapał ? " :-))))). Pewnie, że są ludzie, którzy znają, ale w skali kraju i narodu, to są naprawdę promile, a panikę i środki zaradcze mamy takie, jakby co najmniej nie III, a IV wojna światowa wybuchła :-).  Zaczyna to przypominać zabawę w gonienie króliczka ( pijanego rzecz jasna ). :-)))) Mam znajomą, która jest pół Włoszką, ma tam rodzinę. Pytam ją przejęty, jak oni tam żyją, jak przetrwali, a ona na to, że jest w kontakcie, że luzik, że tam się nikt nie przejmuje i w ogóle wygląda to inaczej niż u nas media przedstawiają :-). To ja się pytam, co my oglądamy w tv ? :-). Jakies materiały na zamówienie :-) ? 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez SynSama

Politykę robi się za pomocą pieniędzy, a pieniądze za pomocą polityki. Ot, taki przypadek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

(Konto usunięte)
15 minut temu, soundchaser napisał:

Już Ci pisałem, że te Twoje dane są zmyślone, albo wzięte ze stron, w których celowo kłamią.

To są dane oficjalne - po co Public Health England (agencja rządowa) miała by kłamać?

18 minut temu, soundchaser napisał:

I co Ty na to Geniuszu wklejania fejków?

Udowodnij chociaż by jeden. To, że dla ciebie wszystko czego nie rozumiesz to fejk (a rozumiesz ogólnie niewiele) to twój osobisty problem. Nie mój.

24 minuty temu, soundchaser napisał:

Na koronę zmarło od początku pandemii raptem 401

401 za 40 dni (miesiąc i 10 dni - pierwsza ofiara śmiertelna w Polsce była 12 marca). A od grypy za 22 dni w lutym tego roku w Polsce zmarło tylko 15 osób, odpowiednio za 44 dni zmarło prawdopodobnie 30 osób (jeżeli przyjmiemy stały poziom zgonów od grypy w okresie zimowym). Od koronawirusa więc umiera w Polsce w 13-14 razy więcej niż od zwykłej grypy (i to przy obecnych obostrzeniach epidemiologicznych, których nie ma przy zwykłej grypie).

Liczba zakażonych/chorych jest znacznie mniej istotna od liczby zgonów - zależy przeważnie od liczby przeprowadzonych testów/badań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, JuG napisał:

To są dane oficjalne - po co Public Health England (agencja rządowa) miała by kłamać?

A z jakiego powodu nasz rząd kłamie? 

Naiwny to Ty jesteś bardzo.
 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, JuG napisał:

To, że dla ciebie wszystko czego nie rozumiesz to fejk (a rozumiesz ogólnie niewiele)

Ja nie rozumiem?? To Ty nie kumasz o co w tym wszystkim chodzi, bo czytasz kłamliwe strony i oglądasz kłamliwe media.

Albo inaczej - wierzysz w to, w co chcesz i dlatego masz takie pojęcie, a nie inne.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA UWAGA, niesprawdzona świeża informacja, ale:

"SPRAWA SIĘ RYPŁA ‼️

Długo zastanawiam się co Wam wrzucić, ponieważ materiał się dosłownie mnoży...

Doszedłem do wniosku, że to powinniście zobaczyć.... Jest to bardzo ważne!

To co wydarzyło się wczoraj w USA, dosłownie wstrząsnęło mediami publicznymi! Do teraz nikt nie wie jak się do tego odnieść... Po prostu milczą!

Podczas przygotowań do codziennej konferencji prasowej Prezydenta Trumpa, dziennikarze przeprowadzili między sobą bardzo ciekawą rozmowę...

Problem w tym, że „jakimś cudem” kamera jednej ze stacji była już włączona i to zarejestrowała! Film błyskawicznie obiegł Twitter...

Posłuchajcie...

Wchodzący Jon Roberts Fox News:

„Możesz zdjąć tą maskę… najnowszy raport pokazuje, że wskaźnik śmiertelności CV wynosi od 0,1 do 0,3…”

Mężczyzna w masce mówi:

„Naprawdę? To bardzo uspokajające”

Trzeci dziennikarz dodaje:

„Wszyscy tutaj i tak zostali już zaszczepieni”

Jon Roberts dodaje:

CA głosiło o 7 tyś. zachorowań w Los Angeles, natomiast najnowszy raport USC i Los Angeles County Department of Public Health na obecność przeciwciał wyraźnie pokazuje że od 221 000 do 442 000 osób przeszło już wirusa. Jeśli zmarło od niego mniej niż 700 osób, to wskaźnik umieralności wynosi ułamek procent. Tak jak grypa - jak grypa dokładnie!

Wobec tego to wszystko oszustwo - dodają!”

Koniec cytatu!

Nie wiem, czy to miało się ukazać czy stało się to przepadkowo, wydaje mi się, że nic nie dzieje się w Białym Domu przypadkowo - szczególnie u Trumpa!

Jedno jest pewne...

Z jakiegoś powodu sporo stanów USA zaniża ilość zarażonych, a przede wszystkim tych którzy mają już przeciwciała, czyli zwalczyli wirusa samodzielnie, tym samym podnosząc kilku, kilkunastokrotnie wskaźnik śmiertelności! Komuś zależy na dalszym strachu, zyskiwaniu czasu, a przede wszystkim niszczeniu gospodarki robieniu na tym interesów życia no i niszczeniu pozycji Trumpa...

Jak słyszymy w rozmowie szczepionka - JUŻ ISTNIEJE!

Ta informacja zawali układankę tych, którzy to zaplanowali...

Bo jak to mozliwe że miesiąc po wybuchu pandemi mamy szczepionkę?

Szach-mat panie „B.G”..."

Mateusz Mleczko-Tatkowski

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Piotr_1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, JuG napisał:

Udowodnij chociaż by jeden

Obejrzałeś filmik, który podałem, czy nie chciało się?
Obejrzyj - może w końcu coś zrozumiesz.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

(Konto usunięte)
1 minutę temu, soundchaser napisał:

A z jakiego powodu nasz rząd kłamie? 

A masz dowody na znaczące kłamstwa? W czym kłamią? Dlaczego przytoczyłeś dane o grypie z onet, które miał je nie z własnych badań a z rządowego Centrum Informacji o Przeziębieniu i Grypie? Są z pewnością też kłamliwe. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, JuG napisał:

A masz dowody na znaczące kłamstwa? W czym kłamią?

Jak Ty głupio piłeczkę odbijasz. W ten sposób to możemy sobie grać w ping-ponga...a Ty masz jakieś dowody na to, że to co wklejasz jest prawdą?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

(Konto usunięte)
2 minuty temu, soundchaser napisał:

To Ty nie kumasz o co w tym wszystkim chodzi,

Prosiłem cię o wytłumaczenie kto, w jakim celi i w jaki sposób spiskuje - odpowiedzi nie otrzymałem. Więc ja wiem chociażby dane oficjalne i naukowe - ty nie wiesz nic, bo "wszystko może być tak prawdziwe jak i kłamliwe". ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, SynSama napisał:

Czasami sam już nie wiem, co o tym myśleć, no może poza tym, że im dalej w las, tym narastają we mnie coraz większe wątpliwości. Ktoś gdzieś w jakimś komentarzu pod artykułem na WP zadał przytomne pytanie. "Ludzie, a znacie w ogóle kogokolwiek ze swojego otoczenia, kto to złapał ? " :-))))). Pewnie, że są ludzie, którzy znają, ale w skali kraju i narodu, to są naprawdę promile, a panikę i środki zaradcze mamy takie, jakby co najmniej nie III, a IV wojna światowa wybuchła :-).  Zaczyna to przypominać zabawę w gonienie króliczka ( pijanego rzecz jasna ). :-)))) Mam znajomą, która jest pół Włoszką, ma tam rodzinę. Pytam ją przejęty, jak oni tam żyją, jak przetrwali, a ona na to, że jest w kontakcie, że luzik, że tam się nikt nie przejmuje i w ogóle wygląda to inaczej niż u nas media przedstawiają :-). To ja się pytam, co my oglądamy w tv ? :-). Jakies materiały na zamówienie :-) ? 

Nie myśl .

Zajmij  się rodziną dobrze się odzywiajcie  pomóż sąsiadom.

Żyj

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, JuG napisał:

Prosiłem cię o wytłumaczenie kto, w jakim celi i w jaki sposób spiskuje

Przecież tłumaczyłem wiele razy, wklejałem linki.
Ile razy mam Ci tłumaczyć? Co Ty matoł jakiś jesteś, żeby Ci 5 razy to samo pisać?
Siedzisz tu na forum to widzisz przecież co się dzieje i co kto pisze.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, kopik99 napisał:

No i do tego nasz minister niezdrowia?

Już nie wiem co go dopadło.

Koronaświrus , jest opętany przez demona czy gorzałkę wali bez ustanku bo kasztan robi za mordę do odstrzału za kilka tygodni.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Opętany! Na sto procent opętany... przez prezesa...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Jaro_747 napisał:

Świetna strona. Dla idiotów i łykaczy internetowego gówna. Gratulacje!

Doczytaleś moronie.

Sprawdziłeś linki do stron WHO.

Czy obrazków ci zabrakło.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

(Konto usunięte)
10 minut temu, soundchaser napisał:

Ile razy mam Ci tłumaczyć?

Pamiętam jedną odpowiedź - teorię spiskową masz dobrze przemyślaną i udowodnioną. ?

W dniu 17.04.2020 o 19:04, soundchaser napisał:

Moim zdaniem to ma związek z G5 i planami podporządkowania społeczeństwa największym korporacjom, tak w wielkim skrócie, bo temat jest bardzo obszerny i nie do końca jasny.

 

Edytowane przez JuG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imponują mi ludzie którym wydaje się, ze przeniknęli wszelkie spiski a jak dzieci łykają każdy debilizm z internetu.

Co do stronki - niczego nie musiałem sprawdzać ponieważ jakiś inny jelonek już się na nią powoływał. Pooglądałem sobie co tam piszą, na ile jest transparentna i sprawa była jasna.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 26

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.