Skocz do zawartości
IGNORED

Koronawirus Covid-19 (alfa, delta, omikron, kraken) i szczepienia


witek_z
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zachorowało:

0

+0

Zmarło:

0

+0

Zmarło 0
0 kobiet i 0 mężczyzn.
Zakres wiekowy:(wiek -> ilość)

Wyzdrowiało:

0

+0

Dziś zaszczepiono:
0 osób.

Wykonane testy: 0

+0
Testy pozytywe:
Testy poz:

Na kwarantannie: 0

Aktualizacja 2024-04-18 1:02
https://dane.gov.pl/pl
2 godziny temu, Patrykowski napisał:

Zadziwiające jest z jaką łatwością przychodzi ci robienie z siebie idioty ? Szybciutko zmieniłeś temat i już bez cytatów ? Poniżej można poczytać.

Zadziwiające jest z jaką zaciętością starasz się udowodnić, że jesteś intelektualnie poszkodowany przez los.

Ale nie musisz, my to już wiemy. Kopanie leżącego kaleki nie jest czymś, co mnie bawi. Ale jak będę musiał to trudno, jakoś to przeboleję.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, hi_aro napisał:

.Jak teraz w PICTV wytłumaczyć że wyborów w niedzielę nie będzie i nie wiadomo kiedy będzie... 

 

Już wszystko wyjaśnione - to oczywiście wina opozycji.

Prezes i łaskawie nam panujący robią wszystko, żeby suwerenowi umożliwić demokratyczne głosowanie a opozycja rzuca kłody pod nogi. Przekaz dnia już gotowy, przed chwilą przedstawił go Bielan.

Słowa-klucz to obstrukcja a napięcie będzie budowane na przeciwieństwie my chcemy umożliwić, oni chcą uniemożliwić, my jesteśmy silni i się starają, oni są słabi i potrafią jedynie psuć i przeszkadzać. Ale zjednoczeni damy radę.

 

Tak więc jutro nie musisz męczyć się oglądaniem reżimowej, wszystko już wiesz ;-).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Jaro_747

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A testy zaczną już robić w normalnych ilościach? A 320 milionów PLN jakie poszło na nielegalne karty i farsę wyborczą ktoś zwróci. Jest tyle pytań...

No i skąd Kaczka i Guma wiedzą, że Sąd Najwyższy orzeknie o nieważności wyborów...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, hi_aro napisał:

A testy zaczną już robić w normalnych ilościach? A 320 milionów PLN jakie poszło na nielegalne karty i farsę wyborczą ktoś zwróci. Jest tyle pytań...

No i skąd Kaczka i Guma wiedzą, że Sąd Najwyższy orzeknie o nieważności wyborów...

Karty pójdą na przemiał. Sąd Najwyższy opanowany więc wystarczy telefon do Zaradkiewicza.

A tak naprawdę to nawet telefonu nie trzeba, bo to Zaradkiewicz doradza PiSowi w sprawie możliwych szwindli, więc odpowiednie pismo już ma napisane.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Jaro_747 napisał:

 

Już wszystko wyjaśnione - to oczywiście wina opozycji.

Prezes i łaskawie nam panujący robią wszystko, żeby suwerenowi umożliwić demokratyczne głosowanie a opozycja rzuca kłody pod nogi. Przekaz dnia już gotowy, przed chwilą przedstawił go Bielan.

Słowa-klucz to obstrukcja a napięcie będzie budowane na przeciwieństwie my chcemy umożliwić, oni chcą uniemożliwić, my jesteśmy silni i się starają, oni są słabi i potrafią jedynie psuć i przeszkadzać. Ale zjednoczeni damy radę.

 

Tak więc jutro nie musisz męczyć się oglądaniem reżimowej, wszystko już wiesz ;-).

A co Ty chciałeś usłyszeć?

No, ja wiem - jesteśmy pisowskimi głąbami i ch*jami.

Przecież to dostarczyłaby Ci każda rządząca partia od prawa do lewa na głębokim talerzu.

Tak się zastanawiam Dżambo, znamy się już tyle lat...

Od Jozwy, który banował nas po burzliwych dyskusjach, po przez Paltona i Skrzypczaka, bo innych nawet nie pamiętam.

Dlaczego tak Cię wk***iają politycy, a mnie nie? Dlaczego pobudzają w Tobie testosteron, a we mnie śmiech? (Czasami wisielczy).

Pewnie jestem od Ciebie starszy, ale chyba nie bardzo. Ile potrzeba, by wyrobić sobie zdanie o politykach?

Tylko nie walnij, że Tobie zależy na Polsce, a mnie nie.

Pozdrawiam Cię serdecznie

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
42 minuty temu, skynyrd napisał:

(...)

Dlaczego tak Cię wk***iają politycy, a mnie nie? Dlaczego pobudzają w Tobie testosteron, a we mnie śmiech? (Czasami wisielczy).

Pewnie jestem od Ciebie starszy, ale chyba nie bardzo. Ile potrzeba, by wyrobić sobie zdanie o politykach?

Tylko nie walnij, że Tobie zależy na Polsce, a mnie nie.

Pozdrawiam Cię serdecznie

 

Zawodowo i hobbystycznie zajmuję się branżą nowoczesnych technologii i widzę w jakim tempie świat za***rdala do przodu. I widzę jak odstajemy w tym wyścigu. Przyznam się że z dużym zainteresowaniem wysłuchałem expose Morawieckiego. Pomyślałem sobie, że po raz pierwszy od wielu lat polityk nakreślił jakąś wizję rozwoju która ma sens i wykracza poza jedną kadencję. 

I co? Dupa. Wielka czarna dupa. Kolejne pięć lat w plecy, alko kawałek niżej. A świat na nas nie czeka. Marnujemy kolejną szansę zajmując się jakimiś gówno wartymi przepychankami bo jakiś j**nięty starszy pan ma wizje. No dobrała się ekipa.

Premierem jest chorobliwy mitoman, ministrem sprawiedliwości i prokuratorem generalnym psychopatyczny pieniacz sądowy a służbami specjalnymi rządzi alkoholik z grupą swoich kumpli od kieliszka.

A ja cały czas zastanawiam się czym ten biedny kraj zasłużył sobie na to wszystko.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Jaro_747

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie będę polemizować, bo się zgadzam.

Ty Dżambo jesteś  jakimś popierdolonym idealistą?

Jesteś dobrze płatnym i rzutkim inżynierem. Inteligentem, czytającym książki, co w naszym kraju jest rzadkie.

I Ty dajesz wiarę, w to co gadają politycy? Wiesz, że te expose mi umknęło, bo nigdy nie słucham tego rodzaju bełkotów?

Czy wymienisz jedynego polityka na świecie, który zrealizował swą mowę przedwyborczą?

Wiem, Lincoln, ale przedtem dostał kulę w łeb.

"A ja cały czas zastanawiam się czym ten biedny kraj zasłużył sobie na to wszystko"

A ja zupełnie nie wierzę politykom. Jesteśmy gwałceni od 200 lat - jakie cechy mieliśmy według Ciebie w sobie wyrobić?

Pracowitość, gospodarność, lojalność, płacenie uczciwych podatków?

Czy podstęp, miganie się z podatkiem, nieruchliwość, otępienie?

Jeżeli myślisz, że II RP była inna, to poczytaj Wańkowicza. Dziadek chociaż miał charakter i wrócił do swojej pracy, nie posiłkując się swymi legionowymi znajomościami.

Ogólnie - jako społeczeństwo, była tylko szlachetczyzna, bo bohaterów moja rodzina wyrobiła sobie dwunastu, na panu Mickiewiczu i Sienkiewiczu. Wszyscy zarobili kulkę w łeb w Powstaniu. No i Matka z kulką w nodze, ale przeżyła.

Jedynym normalnym facetem był mój pradziadek, który nie wziął udziału w żadnej wojnie, ale zbudował finansowe zabezpieczenie rodziny. Był pogardzany przez dziadka ułana od Beliny... Kupczyk, co nie przeszkadzało mu zupełnie, czerpać profitów z kamienicy.

My katolicy, pięknie śpiewamy przy lada okazji, ale gdy ktoś zestawi nas z purytanami. leżymy.

Także mój drogi Dżambo, nie łódź się i nie zaperzaj - jesteśmy tym, kim jesteśmy.

I nie ma znaczenia, który dziadek wylegiwał się na piernatach, a który wyszedł z ziemianki i budował Mariensztat - jesteśmy skażeni niewolą i dopokąd nie wymrzemy do szczętu, nic w naszej mentalności się nie zmieni.

Oburzasz się pewnie - ja jestem inny, dzieci są nowoczesne - ja też nie nakładałem na córki stygmatu, ale im opowiadałem o rodzinie.

Od tego nie da się uciec - czy ja opowiadam o indygenacie, w jaki sposób rodzina go uzyskała, czy sąsiad, jak mordował faszystów w Armii Czerwonej , dzieci to chłoną.

Za naszych czasów, nic się nie zmieni. Nawet jakbyś miał 10 lat Dżambo ?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbieg okoliczności jak zwykle.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Jaro_747 napisał:

co? Dupa. Wielka czarna dupa. Kolejne pięć lat w plecy, alko kawałek niżej. A świat na nas nie czeka. Marnujemy kolejną szansę zajmując się jakimiś gówno wartymi przepychankami bo jakiś j**nięty starszy pan ma wizje. No dobrała się ekipa.

Ty na prawdę uważasz, że w 4 lata można naprawić to, co zostało rozjebane przez 50 lat a później jeszcze dodatkowo przez 30? Tak uważasz? Na prawdę trzeba być skończonym kretynem, żeby twierdzić, ze Morawiecki nic nie zrobił dla gospodarki. Nie wiem czym się zajmujesz ale ja się zajmuję start-upami i od wielu lat nie było tak dobrych nastrojów w tym środowisku (przed pandemią rzecz jasna). Oczywiście większość z tych młodych ludzi oficjalnie sra na pis bo tak jest moda albo boją się wykluczenia towarzyskiego ale jak się przy gorzale pociągnie ich za język, to każdy zaczyna ćwierkać, że jest dużo lepiej niż było jeszcze kilka lat temu. A zdarzały się też coming outy, jak już ktoś był dobrze napierdolony, gdzie wprost mówili, że pis jest ok. Rzecz jasna, na imprezach branżowych, nie pokazywały się takie osoby przez kolejne 2 miesiące, jak się pewnie nie trudno domyślić :) 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ci Patrykowski dobrze radzę - ty się nie bierz za tematy które nie są na twój ciasny łeb.

Atak swoją drogą - jak ty "robisz w startupach" to ja im szczerze współczuję. Pracować z takim klockiem betonu to musi być jak orka na ugorze.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Jaro_747

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Sine Metu napisał:

Demokracja, z samej swojej istoty, prowadzi do idiokracji.

Jakoś w Szwajcarii nie ma z tym większych problemów. USA swoją potęgę zbudowały na demokracji. 

Najgorsze co może być, to autokracja idiotów, co zresztą już było wielokrotnie przerabiane.

11 godzin temu, hi_aro napisał:

"Idiota z powodu nieodbycia..." od dziś to nowe świeckie stwierdzenie na Pisdraki, PICbanboje. 

To takie homofobiczne wyznanie wiary ?

12 godzin temu, wojciech iwaszczukiewicz napisał:

Szumowski to facet wynajęty do wykonania roboty czyli pokazania ,że wybory da się zrobić .

Dlatego ten szczyt epidemii tak mu się co chwilę przesuwa ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Patrykowski napisał:

Nie wiem czym się zajmujesz ale ja się zajmuję start-upami i od wielu lat nie było tak dobrych nastrojów w tym środowisku

wspaniale, w innowacjach za 2019 Polska zajęła zaszczytne 39 miejsce wyprzedzając takich rywali jak Bułgaria, Wietnam i Tajlandia. chyba rzeczywiście najlepiej wychodzą te imprezy branżowe.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Patrykowski napisał:

Ty na prawdę uważasz, że w 4 lata można naprawić to, co zostało rozjebane przez 50 lat a później jeszcze dodatkowo przez 30? Tak uważasz? Na prawdę trzeba być skończonym kretynem, żeby twierdzić, ze Morawiecki nic nie zrobił dla gospodarki.

Zapewniam Cię, że jakby rządowi na tym naprawdę zależało, to wszystko można zmienić nawet nie w rok. Tylko trzeba chcieć i mieć do tego odpowiednich ludzi. Co było po 1989? Jak szybko u nas socjalizm zmienił się w kapitalizm? Już nie pamiętasz?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, soundchaser napisał:

Zapewniam Cię, że jakby rządowi na tym naprawdę zależało, to wszystko można zmienić nawet nie w rok. Tylko trzeba chcieć i mieć do tego odpowiednich ludzi. Co było po 1989? Jak szybko u nas socjalizm zmienił się w kapitalizm? Już nie pamiętasz?

Tak, ale nie dokonał tego żaden rząd. Sami się zmienialiśmy, przypuszczam, ze dla tego co pamiętaliśmy od starych - analogicznie, Rosjanie nie mieli tej wszczepionej wiedzy i dlatego gorzej się przystosowali.

Byłem w Rosji w 1992,  to była wyprawa na Marsa.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, skynyrd napisał:

Tak, ale nie dokonał tego żaden rząd. Sami się zmienialiśmy

Siłą napędową był Plan Sorosa i Sachsa, który był realizowany przez Balcerowicza.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rząd pilnuje od 30 lat żeby nikt poza uprzywilejowanymi nie zarobił, za komuny było podobnie, wymienia się tylko co 5 -10 lat znajomych. Przy obejmowaniu stanowiska słyszy się zwykle: kto za nim stoi? Dokładnie to samo, co za komuny. Czyli standart: jak wiele się musi zmienić zeby się nic nie zmieniło....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Home is where the needle marks try to heal my broken heart...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, rasputin napisał:

wspaniale, w innowacjach za 2019 Polska zajęła zaszczytne 39 miejsce wyprzedzając takich rywali jak Bułgaria, Wietnam i Tajlandia. chyba rzeczywiście najlepiej wychodzą te imprezy branżowe.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Nie wiesz o czym mowa to się nie odzywaj... Piszę o warunkach do prowadzenia biznesu i nastrojach a nie o nagłym skoku poziomu innowacyjności gospodarki.

52 minuty temu, soundchaser napisał:

Zapewniam Cię, że jakby rządowi na tym naprawdę zależało, to wszystko można zmienić nawet nie w rok. Tylko trzeba chcieć i mieć do tego odpowiednich ludzi. Co było po 1989? Jak szybko u nas socjalizm zmienił się w kapitalizm? Już nie pamiętasz?

Ale co można w rok naprawić, możesz doprecyzować? 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Patrykowski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Patrykowski napisał:

Nie wiesz o czym mowa to się nie odzywaj... Piszę o warunkach do prowadzenia biznesu i nastrojach a nie o nagłym skoku poziomu innowacyjności gospodarki.

a moze agitacje polityczne to do innego wątku ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, cir napisał:

a moze agitacje polityczne to do innego wątku ?

Nie używaj słów, których znaczenia nie znasz. Nie uczyli cię w szkole? 

25 minut temu, electro napisał:

Rząd pilnuje od 30 lat żeby nikt poza uprzywilejowanymi nie zarobił, za komuny było podobnie, wymienia się tylko co 5 -10 lat znajomych. Przy obejmowaniu stanowiska słyszy się zwykle: kto za nim stoi? Dokładnie to samo, co za komuny. Czyli standart: jak wiele się musi zmienić zeby się nic nie zmieniło....

Mogę ci wymienić 100 firm, które złożyli młodzi ludzie kilka lat temu i dzisiaj srają kasą. Przestańcie qrva narzekać, ze rząd to, rząd tamto tylko się za robotę weźcie...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, Patrykowski napisał:

Ale co można w rok naprawić, możesz doprecyzować? 

Wszystko co źle funkcjonuje...wszystko. Tak jak PiS od razu w 2015 zabrał się szybko do rozpierdalania wszystkiego, czego się tknął, zmieniając ustawy i konstytucję nawet po nocach - tak samo szybko można to zmieniać w dobrym kierunku.
Mając przewagę w sejmie można prawie wszystko.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Patrykowski napisał:

Nie używaj słów, których znaczenia nie znasz. Nie uczyli cię w szkole? 

Mogę ci wymienić 100 firm, które złożyli młodzi ludzie kilka lat temu i dzisiaj srają kasą. Przestańcie qrva narzekać, ze rząd to, rząd tamto tylko się za robotę weźcie...

Ale ja nie narzekam. Ja tylko chciałbym zeby dyskutanci polityczni tutaj zeszli raz na jakiś czas na ziemię, bo od oglądania dyskusji politycznych do realnego życia i zarabiania poważnych pieniędzy jest naprawdę długa droga. Poważnych w znaczeniu powyżej 50.000 pln/brutto miesięcznie, żeby była jasność.

1 minutę temu, soundchaser napisał:

Wszystko co źle funkcjonuje...wszystko. Tak jak PiS od razu w 2015 zabrał się szybko do rozpierdalania wszystkiego, czego się tknął, zmieniając ustawy i konstytucję nawet po nocach - tak samo szybko można to zmieniać w dobrym kierunku.
Mając przewagę w sejmie można prawie wszystko.

Zdjąć stopę ludziom z gardła, to wystarczy. Odpierd.lić się od ludzi, nie pomagac im. To przede wszystkim. Nie kupowac im przez firmy znajomych maseczek np. odpier**l.ć się od ludzi, to podstawowa zasada, zostawić ludziom pieniądze i niech sobie decyduja na co mają wydać, na początek liniówka później rezygnacja z podatku dochodowego,człowiek nie moze byc karany za pracę, bo juz w Polsce niewielu chce pracowac.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Home is where the needle marks try to heal my broken heart...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Moontan napisał:

Mozesz .......to wymien czekamy .

Brand24, Lubię to, Glove - to akurat moi znajomi i wiele, wiele innych.

11 minut temu, soundchaser napisał:
35 minut temu, Patrykowski napisał:

Ale co można w rok naprawić, możesz doprecyzować? 

Wszystko co źle funkcjonuje...wszystko.

Sory ale to nie jest odpowiedź. 

12 minut temu, electro napisał:

Poważnych w znaczeniu powyżej 50.000 pln/brutto miesięcznie, żeby była jasność.

Z całym szacunkiem ale to nie są poważne pieniądze :) 

13 minut temu, electro napisał:

zostawić ludziom pieniądze i niech sobie decyduja na co mają wydać, na początek liniówka później rezygnacja z podatku

Akurat tyle co pis, to nikt podatków nie obniżył. I to nie tylko w tej kadencji...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Patrykowski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)

Nie , "nie wiele innych"   tylko dawaj , nie jakies tam firemki krzaki tylko z konkretnym produktem przemyslowym ......

Zobacz niejaki Gates na dzialanosci charytatwnej zarobil okolo ...50mld.. przez 10 lat ...a te polskie firemki co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, soundchaser napisał:

Siłą napędową był Plan Sorosa i Sachsa, który był realizowany przez Balcerowicza.

Sound????

Nikt z nas wtedy nie słyszał o Sorosie, a Balcerowicza szczerze nienawidziliśmy.

Tz. prywatyzację za złotówkę. Gościł wtedy u brata pewien Hindus, który pękał ze śmiechu, że kupił parę fabryk poniżej ceny złomu.

Najbardziej wryło mi się w pamięć "idiots"

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
57 minut temu, Patrykowski napisał:

Nie używaj słów, których znaczenia nie znasz. Nie uczyli cię w szkole? 

Mogę ci wymienić 100 firm, które złożyli młodzi ludzie kilka lat temu i dzisiaj srają kasą. Przestańcie qrva narzekać, ze rząd to, rząd tamto tylko się za robotę weźcie...

jasne ja tych młodych mijam najczesciej szukajacych pracy po całej europie

idz agituj do innego watku

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"

W 2018 r. wzrósł zasięg ubóstwa ekonomicznego w Polsce - poinformował GUS. Bieda dotknęła m.in. większej liczby dzieci oraz osób mieszkających na wsi.

Główny Urząd Statystyczny opublikował wskaźniki dot. zasięgu ubóstwa skrajnego, relatywnego oraz ustawowego. Po 3 latach spadków w pierwszych dwóch kategoriach i roku w ostatniej, w 2018 r. we wszystkich przypadkach odnotowano wzrosty:

ubóstwo skrajne zwiększyło się do 5,4% z 4,3% przed rokiem

ubóstwo relatywne wzrosło do 14,2% z 13,4% rok wcześniej

ubóstwo ustawowe poszerzyło się do 10,9% z 10,7% w 2017 r."

A teraz skoczyliśmy mocno do przodu ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.