Skocz do zawartości
IGNORED

Koronawirus Covid-19 (alfa, delta, omikron, kraken) i szczepienia


witek_z
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zachorowało:

0

+0

Zmarło:

0

+0

Zmarło 0
0 kobiet i 0 mężczyzn.
Zakres wiekowy:(wiek -> ilość)

Wyzdrowiało:

0

+0

Dziś zaszczepiono:
0 osób.

Wykonane testy: 0

+0
Testy pozytywe:
Testy poz:

Na kwarantannie: 0

Aktualizacja 2024-04-25 15:51
https://dane.gov.pl/pl

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

robi sie coraz ciekawiej

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez MSki

Dla mózgu najważniejsza jest logika i spójność, a nie prawda. Osoby które powielają fałszywe stwierdzenia, są przekonane, że mówią prawdę i zszokowane, gdy okazuje się, że fakty są inne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, blomin napisał:

Bolek skromny był i basta. 

Nie był zbyt lotny i pewnie dlatego był odważny w przeciwieństwie do Prezesa.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Pasja bez precyzji to chaos. DOBRZE ŻE JEST MUZYKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wierzę ze Łukaszenka tak wszystko umie fałszować,  i żadna opozycja mu tego nie podważa , to by bylo po prostu widać gdyby była tam tragedia covidowa

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Lech36 napisał:

Wałęsa miał zasługi w pierwszej fazie polskiej rewolucji z lat 80/90 ubiegłego wieku, spełnił swoje zadanie 

Swoje ?

Chyba raczej Kiszczaka, skoro 10 lat wcześniej wspierał wygrane w totolotka.

Godzinę temu, Lech36 napisał:

Ciemny lud" będzie powoli lecz systematyczne otwierał oczy.  

No nie wiem, tak naiwny bym nie był.

Ludzie są raczej prości niż krzywi i raczej wolą być nieodpowiedzialni.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

~Way hay and up she rises early in the morning~("Morskie opowieści")

~Braterstwo narodu buduje się na kiczu~("Nieznośna lekkość bytu" Milan Kundera)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, xetras napisał:

Swoje ?

Chyba raczej Kiszczaka, skoro 10 lat wcześniej wspierał wygrane w totolotka.

Stał na czele 10 milionowego ruchu który zmienił Polskę. Prezes pod pierzynką u mamusi trząsł dupcią ze strachu, innych chętnych nie było do stania na czele tego ruchu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Pasja bez precyzji to chaos. DOBRZE ŻE JEST MUZYKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Z pierwszej części konferencji Ministra Niedzielskiego wynika, że a) inni mają gorzej i b) musimy robić to co robią inni, którzy dotychczas, we wszystkich innych dziedzinach, zawsze się mylili i dlatego mają gorzej

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O! Widzę punkciki karne dla mnie lecą wartkim strumieniem. Bardzo dobrze! Szkoda że wyznawcy Medicusa Wielkiego zakładają co chwilę nowe konta i z tych jednodniowych kont robią zarzuty i zaczepki antyszczepionkowcom. Oni najwyraźniej moderacji odpowiadają i taka żałosna strategia też.

@stench

Jak się odniesiesz do użytkowników którzy co chwilę zakładają nowe konta i od razu wchodzą do tego wątku żeby robić zaczepki lub ataki? Uważasz że Bocznica powinna być wylęgarnią trolli? Mam się biernie temu przyglądać i kulturalnie odpowiadać że wszystko jest ok? Dzieje się tak już od kilku miesięcy. Coś z tym zrobiłeś tak samo skrupulatnie jak przyznawanie punktów karnych mi?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Piotr_1 napisał:

zakładają co chwilę nowe konta i z tych jednodniowych kont robią zarzuty i zaczepki antyszczepionkowcom.

Jakieś konkretne osoby masz na myśli, czy znowu wietrzysz spisek wielkich koncernów farmaceutycznych?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Przemysław_51508 napisał:

Jakieś konkretne osoby masz na myśli, czy znowu wietrzysz spisek wielkich koncernów farmaceutycznych?

Mówię o faktach. Chodzi o użytkowników trurlklapaucjusz oraz wit85, a przedtem wiele innych wcieleń pod innymi nickami.

Widzę już też że mam 8 punktów karnych, wszystkie za odpowiadanie na niewybredne zaczepki, w tym także z kłamliwymi zarzutami.

Rozumiem że powinienem zachowywać się bardziej świętobliwie i robienie zaczepek z konta które ma kilka godzin traktować z pobłażaniem, a'la zamiast "kamieniem chlebem go" tak?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Piotr_1 napisał:

Mam się biernie temu przyglądać i kulturalnie odpowiadać że wszystko jest ok?

Za to wszyscy mają się grzecznie przyglądać jak ktoś bez kierunkowego wykształcenia pier**li głupoty od których oczy bolą?

Twoje niedoczekanie. 

Pierdolenie antyszczepionkowców jest potencjalnie niebezpieczne dla zdrowia i życia i jako takie powinno być karane z urzędu i to nie tylko przez moderacje. Wy nie jesteście nieszkodliwymi wariatami. Was powinno się izolować. Ewentualnie leczyć i reedukować, tyle że na to szkoda pieniędzy. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Piotr_1 napisał:

Rozumiem że powinienem zachowywać się bardziej świętobliwie i robienie zaczepek z konta które ma kilka godzin traktować z pobłażaniem, a'la zamiast "kamieniem chlebem go" tak?

A co ma do rzeczy czas, kiedy ktoś się zarejestrował na forum? Jak na razie to forum publiczne i bzdury, które tu są wypisywane mogą każdego wk***ić i zmusić do działania. 

Poza tym punktują cię nie tylko nowi użytkownicy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Przemysław_51508 napisał:

Za to wszyscy mają się grzecznie przyglądać jak ktoś bez kierunkowego wykształcenia pier**li głupoty od których oczy bolą?

Twoje niedoczekanie. 

Pierdolenie antyszczepionkowców jest potencjalnie niebezpieczne dla zdrowia i życia i jako takie powinno być karane z urzędu i to nie tylko przez moderacje. Wy nie jesteście nieszkodliwymi wariatami. Was powinno się izolować. Ewentualnie leczyć i reedukować, tyle że na to szkoda pieniędzy. 

Czyli nie jesteś za swobodą wypowiadania poglądów w kwestiach medycznych, zdrowotnych. Jesteś za reżimem i karaniem. No ja rozumiem masz swoje poglądy, ja mam inne, ale chwilowo nie o tym mowa. Potrafisz zrozumieć o czym mowa? Mowa jest o tym że moderacja ma rozstrzygać sprawy bezstronnie i z myślą o prawidłowym funkcjonowaniu forum.

5 minut temu, Przemysław_51508 napisał:

A co ma do rzeczy czas, kiedy ktoś się zarejestrował na forum? Jak na razie to forum publiczne i bzdury, które tu są wypisywane mogą każdego wk***ić i zmusić do działania. 

Poza tym punktują cię nie tylko nowi użytkownicy.

Drażni cię że ktoś ma inne poglądy. Strzelałbyś gdybyś miał możliwość legalnie rozstrzelać nowych "bioterrorystów"?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, jar1 napisał:

ślepa gałąź 

Wiedziałem (a może raczej czułem), że to eksperyment genetyczny z tą epidemią.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

~Way hay and up she rises early in the morning~("Morskie opowieści")

~Braterstwo narodu buduje się na kiczu~("Nieznośna lekkość bytu" Milan Kundera)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Piotr_1 napisał:

Czyli nie jesteś za swobodą wypowiadania poglądów w kwestiach medycznych, zdrowotnych.

Co ty możesz mieć do powiedzenia w kwestiach medycznych?

Skończyłeś jakieś szkoły w tym kierunku by móc chociaż krytycznie podejść do źródeł informacji?

Jaka wiedza uprawnia cię do kwestionowania zasadności szczepień?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Przemysław_51508 napisał:

Was powinno się izolować. Ewentualnie leczyć i reedukować, tyle że na to szkoda pieniędzy. 

A najlepiej wprowadzic ustawy antyszczepionkowe jak juz inny kurdupel w 1935r. Lub eugeniką ich- i k*tas. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 minutes ago, Piotr_1 said:

Czyli nie jesteś za swobodą wypowiadania poglądów w kwestiach medycznych, zdrowotnych. Jesteś za reżimem i karaniem. No ja rozumiem masz swoje poglądy, ja mam inne, ale chwilowo nie o tym mowa. Potrafisz zrozumieć o czym mowa? Mowa jest o tym że moderacja ma rozstrzygać sprawy bezstronnie i z myślą o prawidłowym funkcjonowaniu forum.

A co ty sobie myślisz? Tobie wolno wylewać wiadra z bredniami, nie zasługukącymi nawet na miano pomyj, ale nikomu nie wolno, nawet grzecznie odpowiedzieć i pokazać, że to co piszesz niewiele ma wspólnego z prawdą?

Bądź konsekwentny, w końcu jest wolność słowa i kady może napisać co sądzi. Nie masz monopolu na prawdę, choć tak sobie to wyobrażasz.

Staż na forum nie ma tu nic do rzeczy, bo przecież nie forum jest źródłem wiedzy. 

Udajesz zatroskanego o losy świata, a tymczasem częstujesz wszystkich oponentów kąśliwymi uwagami, kipiąc z wściekłości , pohamowując się ze wszystkich sił, by nie dostać bana?

Czy to jest poważne.

A ban jest nieunikniony i to nie dlatego, że ktoś się na ciebie uwziął. Nie potrafisz dyskutować. Swoje apokaliptyczne wizje traktujesz jak objawienia. A są tylko urojeniami chorego człowieka lub takiego, ktoremu wyprano mózg.

Diagnoza nie należy do mnie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Przemysław_51508 napisał:

Co ty możesz mieć do powiedzenia w kwestiach medycznych?

Skończyłeś jakieś szkoły w tym kierunku by móc chociaż krytycznie podejść do źródeł informacji?

Jaka wiedza uprawnia cię do kwestionowania zasadności szczepień?

Tytuły naukowe ani rzekoma wiedza nie uprawnia nikogo do posiadania wolności wypowiedzi w różnych kwestiach, np. kwestiach zdrowotnych. To co komu wolno robić, a co nie wolno reguluje prawo. Kumasz to? Czy masz swoją wersję prawa?

2 minuty temu, hansolo napisał:

A co ty sobie myślisz? Tobie wolno wylewać wiadra z bredniami, nie zasługukącymi nawet na miano pomyj, ale nikomu nie wolno, nawet grzecznie odpowiedzieć i pokazać, że to co piszesz niewiele ma wspólnego z prawdą?

Bądź konsekwentny, w końcu jest wolność słowa i kady może napisać co sądzi. Nie masz monopolu na prawdę, choć tak sobie to wyobrażasz.

Staż na forum nie ma tu nic do rzeczy, bo przecież nie forum jest źródłem wiedzy. 

Udajesz zatroskanego o losy świata, a tymczasem częstujesz wszystkich oponentów kąśliwymi uwagami, kipiąc z wściekłości , pohamowując się ze wszystkich sił, by nie dostać bana?

Czy to jest poważne.

A ban jest nieunikniony i to nie dlatego, że ktoś się na ciebie uwziął. Nie potrafisz dyskutować. Swoje apokaliptyczne wizje traktujesz jak objawienia. A są tylko urojeniami chorego człowieka lub takiego, ktoremu wyprano mózg.

Diagnoza nie należy do mnie.

Powyżej kolejne obraźliwe zaczepki z konta forumowego które ma 19 godzin na liczniku. I jak teraz bym odpowiedział w podobnym tonie temu panu powyżej, to bym dostał znowu punkty karne od moderacji. Tak to wygląda.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Piotr_1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minute ago, Piotr_1 said:

Tytuły naukowe ani rzekoma wiedza nie uprawnia nikogo do posiadania wolności wypowiedzi w różnych kwestiach, np. kwestiach zdrowotnych. To co komu wolno robić, a co nie wolno reguluje prawo. Kumasz to? Czy masz swoją wersję prawa?

A jakie są twoje kwalifikacje by pisać "rzekoma wiedza"?

Naoglądałeś się kretyńskich filmików na youtube, nie potrafisz podać ani jednego sensownego źródła twoich rewelacji - o czym to świadczy?

O ty, że powinieneś pomyśleć o jakimś leczeniu. Poważnie.

a teraz leć do moderacji z donosem na mnie., biedny uciśniony apostole apokalipsy.

Żenujące.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, Piotr_1 napisał:

mam 8 punktów karnych, wszystkie za odpowiadanie na niewybredne zaczepki

Wcale nie za odpowiadanie, tylko za "jakość" tych odpowiedzi.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Piotr_1 napisał:

Drażni cię że ktoś ma inne poglądy.

Drażni mnie, gdy te poglądy są potencjalnie niebezpieczne. Drażnią mnie nie tylko antyszcepionkowcy ale również rasiści, fundamentaliści religijni, homofoby itp. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, Piotr_1 napisał:

Rozumiem że powinienem zachowywać się bardziej świętobliwie i robienie zaczepek z konta które ma kilka godzin traktować z pobłażaniem, a'la zamiast "kamieniem chlebem go" tak?

Skoro dajesz się tak wodzić za nos i prowokować userom piszącym z kilkugodzinnych kont, to cóż można poradzić?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o jakosc nalezy dbac   !

i myc ręce po wyjsciu z toalety o czym niektorzy w tym wątku nie wiedza

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, hansolo napisał:

A jakie są twoje kwalifikacje by pisać "rzekoma wiedza"?

Naoglądałeś się kretyńskich filmików na youtube, nie potrafisz podać ani jednego sensownego źródła twoich rewelacji - o czym to świadczy?

O ty, że powinieneś pomyśleć o jakimś leczeniu. Poważnie.

Nie wypowiadam się autorytarnie jeżeli mówię o jakichś przepowiedniach, albo snach, albo przeczuciach, albo teoriach spiskowych. Jeżeli tak robię, to to podkreślam i nie ukrywam że nie posiadam dowodów naukowych na to co mówię. Samo przez się to oznacza że nie ma na to dowodów naukowych. To musisz to już sobie sam zinterpretować kim jestem i o czym w danej chwili mówię, a nawet masz prawo się z tego śmiać, bo czemu nie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Piotr_1 napisał:

To co komu wolno robić, a co nie wolno reguluje prawo.

Promowanie zachowań potencjalnie niebezpiecznych nie jest moralnie obojętne, a gdy skończy się czyjąś tragedią może zostać rozliczone przez wymiar  sprawiedliwości. Kumasz to?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Przemysław_51508 napisał:

Drażni mnie, gdy te poglądy są potencjalnie niebezpieczne. Drażnią mnie nie tylko antyszcepionkowcy ale również rasiści, fundamentaliści religijni, homofoby itp. 

masz na myśli Muslimow ? ?

5 minut temu, McGyver napisał:

Skoro dajesz się tak wodzić za nos i prowokować userom piszącym z kilkugodzinnych kont, to cóż można poradzić?

a propos,  co zrobiliście z ilDottore ? 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, cir napisał:

myc ręce po wyjsciu z toalety o czym niektorzy w tym wątku nie wiedza

W czasach wirusa równie ważne jest mycie rąk PRZED skorzystaniem z toalety ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, McGyver napisał:

Skoro dajesz się tak wodzić za nos i prowokować userom piszącym z kilkugodzinnych kont, to cóż można poradzić?

A jeżeli to wynika z tego, że początkujących użytkowników chciałem traktować poważnie i na równi z innymi, nie dyskryminując ich, ale sami nie dali sobie takiej możliwości, i idąc dalej tym tropem, równie poważnie musiałem zareagować na ich zaczepki, tudzież zarzuty? To co mi powiesz? Do normalnych postów mam się odnosić normalnie, a do nienormalnych wyrozumiale? Podobnie też do nowych i starych użytkowników? Mam stosować jakiś podwojony dualizm zachowań własnych i przedstawianych poglądów w zależności od tego z kim rozmawiam, jakiego ma nicka, jaki ma staż, bo Pan Moderator uważa że to by było "na wyższym poziomie"?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.