Skocz do zawartości
IGNORED

Koronawirus Covid-19 (alfa, delta, omikron, kraken) i szczepienia


witek_z

Rekomendowane odpowiedzi

Zachorowało:

0

+0

Zmarło:

0

+0

Zmarło 0
0 kobiet i 0 mężczyzn.
Zakres wiekowy:(wiek -> ilość)

Wyzdrowiało:

0

+0

Dziś zaszczepiono:
0 osób.

Wykonane testy: 0

+0
Testy pozytywe:
Testy poz:

Na kwarantannie: 0

Aktualizacja 2024-03-28 11:45
https://dane.gov.pl/pl

Departament Zdrowia Florydy ostrzegł potencjalnie nawiedzonych, że zacznie nakładać grzywny w wysokości 5000 USD na firmy, szkoły i agencje rządowe, które wymagają od mieszkańców Florydy okazania dowodu zaszprycowania przeciwko Covid-19.

"Żadna szczepionka przeciw Covid-19 nie jest wymagana przez prawo" - stwierdził gubernator Florydy, dodając, że dokumenty dotyczące szczepień są informacjami prywatnymi, które nie powinny być udostępniane poprzez jakieś nakazy, przykazy i inne wygłupy. 'Paszporty szprycownika', jak powiedział gubernator DeSantis, naruszałyby wolność osobistą i szkodziłyby prywatności pacjentów. Wymagania okazania 'paszportu szprycownika', aby wziąć udział w życiu codziennym, takim jak zawody sportowe, wyjście do restauracji, kina, koncert... etc. stworzyłyby dwie klasy obywateli - stwierdził gubernator DeSantis.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Parker's Mood

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, triode napisał:

jak można wrzucać tak beznadziejne fake 🙂

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ja się zastanawiam jak można wierzyć w te kłamstwa którymi 24h na dobę media hipnotyzują ludzi.

 

Proszę bardzo fejkowy chłopcze, odnieś się do tego:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez CEzAR21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówisz o klasie szprycy? To zrozumiałe, oczywiście rozumiem twe obawy, ale aż tak bardzo nie trzeba się martwić. O każdej klasiebędzie przypominać szpryca przypominająca, a jak ta nie przypomni, to oddziały prewencji szprycowej spokojnie i czule przypomną o takim obowiązku.

-> do jara 'szprycy' 1-go

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Parker's Mood

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W skrócie zawartość linku który wkleiłem wyżej:

Odkąd dr Pablo Campra opublikował oficjalny wstępny raport z analizy, którą przeprowadził na fiolce szczepionek firmy Pfizer, ataki na niego i La Quinta Columna nie ustały. Niektóre osoby i grupy zadały sobie wiele trudu, aby zdyskredytować jego pracę, twierdząc nawet, że to, co odkrył „nie jest tlenkiem grafenu, lecz glikolem polietylenowym”. Najsmutniejsze w tej sytuacji jest to, że kolektywy, które nazywają siebie „Dla Prawdy”, to niektóre z tych, którzy próbują zdyskredytować odkrycie, któremu nie można się sprzeciwić, ponieważ jest prawdziwe. Fałszywy sprzeciw i globalistyczne media próbowały wszystkiego, aby ludzie uwierzyli, że analiza jest fałszywa, ale ich „argumenty” są coraz słabsze i łatwo je odpierać. Orwell City przedstawia w języku angielskim oficjalne oświadczenie, które kilka godzin temu wyemitował dr Pablo Campra za pośrednictwem La Quinta Columna.

„Cząsteczki glikolu polietylenowego pozostają rozpuszczone w fazie wodnej, nie tworząc żadnej membrany widocznej pod mikroskopem. Faza wodna próbki COMIRNATY RD1 wykazała główny sygnał odpowiadający sacharozie podczas skanowania w Ramanie (NMR). Jednakże, oceniając tylko składniki, tylko składniki frakcji wodnej wykazywały absorpcję w ultrafiolecie. Wykryto maksymalnie 270 nm, co jest zgodne ze śladami materiału genetycznego (RNA), grafenu i wielu innych substancji z grupami chromoforowymi, które nie zawierają sacharozy, która ma... Spójrzmy teraz na drugą stronę. „...inny pik przy 197 nm...” To znaczy, nie było sacharozy ani PEG, ponieważ zostały rozpuszczone, „...co nie wykazuje absorpcji promieniowania ultrafioletowego. Z tej absorbancji, 270 nm, tylko minimalną część można przypisać RNA przy 1%. Substancja lub substancje odpowiedzialne za tę absorpcję nie zostały ostatecznie scharakteryzowane za pomocą spektroskopii”. Tak. Zakłada się, że cała reszta to modny materiał, który znamy. „Próbka wykazywała również fluorescencję przy długości fali 340 nm, zgodną z grafenem i innymi substancjami, ale nie z sacharozą czy PEG. PEG nie wykazuje absorpcji UV, ponieważ nie ma aktywnej grupy chromoforowej dla absorpcji UV, chyba że zostaną dodane niektóre, takie jak cząstki metaliczne. Cząsteczek glikolu polietylenowego nie można zaobserwować pod mikroskopem elektronowym, chyba że są one funkcjonalizowane za pomocą nieprzezroczystych nanocząstek, takich jak metale. Liczne dwuwymiarowe obiekty lamelarne obserwowane w próbce nie odpowiadają żadnemu obrazowi PEG lub pochodnemu znanemu w literaturze. Ostateczna identyfikacja obserwowalnych obiektów 2D w próbce metodą mikroskopii optycznej i elektronowej (TEM), które jako najbardziej charakteryzowały się z punktu widzenia grafenu, wymaga charakterystyki strukturalnej poprzez uzyskanie określonych wzorów spektroskopowych i/lub dyfrakcyjnych. '

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Chicago napisał:

Mówisz o klasie szprycy?

A ja co roku, od wielu lat szprycuję się przeciw grypie, w tym roku szprycowałem się 2x przeciw Covidowi i jeszcze pneumokokom i jakoś żyję i to całkiem nieźle jak na człowieka który nie jest, ani nie był związany z władzą która swoje problemy rozwiązuje braniem sobie. Bardziej doskwierają mi rządy rabunkowe PiS niż szczepionki które chronią populację ludzką. Oczywiście w ciemnogrodzie może być inne zdanie. Oby Covid nie zweryfikował negatywnie ciemnogrodzian. Zawsze lepiej szprycować się szczepionkami niż narkotykami. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Pasja bez precyzji to chaos. DOBRZE ŻE JEST MUZYKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Lech36 napisał:

Oby Covid nie zweryfikował negatywnie ciemnogrodzian.

Już weryfikuje.

Zaczął od wyszczepionych.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w "D" aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Amator 2b napisał:

Zaczął od wyszczepionych.

Czy to dane z propagandy PiS? 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Lech36

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Pasja bez precyzji to chaos. DOBRZE ŻE JEST MUZYKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, CEzAR21 napisał:
3 godziny temu, MSki napisał:

Jeśli tak jest jak mówią w tym materiale filmowym, to żaden z biorców preparatów Moderny i Pfizera nie mógł by być badany w komorze aparatury rezonansowo-magnetycznej, gdyż by się upiekł jak po włożeniu do mikrofalówki ..oczywiście działanie obu urządzeń opiera się na trochę innych zasadach, ale wynik finalny byłby podobny.

Czyli mówisz, że to nie przypadek, gdy w TV mówili, żeby w przeciągu co najmniej 14 dni od zaszczepienia nie robić rezonansu magnetycznego.

A w której TV o tym mówili ?

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Prędzej się podłoga w drewnianym kościele zapadnie niż cegła na głowę komukolwiek spadnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też się szprycowałem przeciwko grypie, ale to w sumie nic nie dawało, dalej chorowałem. Zmieniłem tryb życia i odżywiania się, przestałem się szczepić i to dało największy efekt. Te wszystkie choroby trzeba przejść, a jak nie, to zejść. Ja może i wezmę jakąś szpryconkę w przyszłości, nie wiem...??? Jakąś super-uodparniającą...??? Te co są na rynku teraz, nie podobają mi się. Więc spoko, dalej czekam na jakiś konkret. No chyba, że drony będą latały ze szprycą i łapały wszystkich niezaszprycowanych i szprycowały z automatu...??? Wtedy, to wiadomo - dla świętego spokoju sam się zgłoszę. Przynajmnjej dostanę czekoladę i bombonierę, a i milion można wygrać...??? 😁

Ale faktem jest, że słabe organizmy Covid-19 strzyże równo. Naprawdę trzeba uważać - miałem prawie bezpośrednią styczność z covidową rzeczywistością,   więc sytuację znam. Tak jak powiedziałem - trzeba myć często dłonie i głęboko oddychać na świeżym powietrzu. Myjmy się póki woda tania - w nowej rzeczywistości, namydlanie i mycie się będzie hi-endem 👍

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Parker's Mood

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, TomekL3 napisał:


Spróbuj żyć w zdrowiu.

Nie narzekam na zdrowie.

34 minuty temu, Chicago napisał:

Ja też się szprycowałem przeciwko grypie, ale to w sumie nic nie dawało, dalej chorowałem.

Przed szprycowaniem raz zachorowałem na grypę i bardzo ciężko ją przeszedłem, od czasu jak się szprycuję chorowałem ale nigdy z ciężkim przebiegiem. Wtedy jak zachorowałem (nie szczepiony), zachorował też mój ojciec (też nie szczepiony), starszy człowiek a matka która była zaszczepiona nie zachorowała. Coś chyba jest pozytywnego w szczepieniach, ale każdy decyduje o tym we własnym zakresie, chyba że jest pandemia to wtedy władza może wpływać na zachowania ludzi w dziedzinie szczepień.

40 minut temu, Chicago napisał:

Naprawdę trzeba uważać - miałem prawie bezpośrednią styczność z covidową rzeczywistością,

Na Covid zmarł mój kolega, audiofil u którego czasem bywałem, częściej on u mnie, na gadkach o muzyce i sprzęcie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Pasja bez precyzji to chaos. DOBRZE ŻE JEST MUZYKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Lech36 napisał:

Czy to dane z propagandy PiS? 

Nie. To najbardziej wiarygodne - z Izraela.

Propaganda PiS mówi, że jest odwrotnie (znaczy po Twojemu). Jak  mogłeś takie faux pas popełnić...

51 minut temu, Lech36 napisał:

chyba że jest pandemia to wtedy władza może wpływać na zachowania ludzi w dziedzinie szczepień.

Właśnie tacy ludzie im pozwalają na rządzenie w imienu ich.. Czyli, dzięki nim te wymysły władzy, wymuszania i ograniczenia. Bo zaszprycowani, wskutek propagandy boją się,nawet własnego cienia...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Measurements can provide a measure of insight, but are no substitute for human judgment. Why are we looking to reduce a subjective experience to objective criteria anyway? The subtleties of music and audio reproduction are for those who appreciate it. Differentiation by numbers is for those who do not".--Nelson Pass

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, zukzukzuk napisał:

Propaganda PiS mówi, że jest odwrotnie (znaczy po Twojemu). Jak  mogłeś takie faux pas popełnić...

No właśnie, takie dane są prezentowane oficjalnie, ale trzeba iść pod prąd 😉. Mało prawdopodobne aby te dane (o covid)  były propagandowe w przeciwieństwie do wielu innych prezentowanych przez PiS, choć oczywiście trzeba uważać bo PiS to wyjątkowo fałszywa nacja. Trzeba jej cały czas "patrzeć na ręce" pomimo działań mających zasłonić/utajniać działania rządzących, zwłaszcza te niezgodne z prawem.  

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Pasja bez precyzji to chaos. DOBRZE ŻE JEST MUZYKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, zukzukzuk napisał:

Bo zaszprycowani, wskutek propagandy boją się,nawet własnego cienia...

Powinni po szczypawce się nie bać a się boją. Z jednej strony wierzą w szczypawki a z drugiej wciąż im do oczu zagląda strach.

Jak nazwać takie zachowanie?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w "D" aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Lech36 napisał:

Nie narzekam na zdrowie.

To nie to samo.

Możesz żyć niezdrowo i nie narzekać. Jeden organizm pożyje góra 40-50 lat,  inny dociągnie do 80-tki czy dłużej (przy tej samej "eksplotacji"). Tutaj nie ma reguły.

Jedno jest pewne - życie w zdrowiu przedłuża... życie. A w Izraelu (m.in.) "szczepieniom" jakoś trudno to osiągnąć.

Są samochody wymagające kapitalnego remontu już po kilku latach użytkowania. Inne egzemplarze - jeźdżą 30 i więcej lat i mają tylko niewielkie usterki do usunięcia...

5 minut temu, Amator 2b napisał:

Jak nazwać takie zachowanie?

Prorządowym? Probigfarmowym?

W każdym razie - DOKŁADNIE o to im chodzi! Zaszczepić i jednocześnie wywołać lęk u zaszczepionego (on tylko wie - o co?)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Measurements can provide a measure of insight, but are no substitute for human judgment. Why are we looking to reduce a subjective experience to objective criteria anyway? The subtleties of music and audio reproduction are for those who appreciate it. Differentiation by numbers is for those who do not".--Nelson Pass

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, zukzukzuk napisał:

Możesz żyć niezdrowo i nie narzekać.

Żyję w miarę zdrowo, żeby nie ten wróg wielu ludzi, którego trzeba lać w mordę 😉. Oczywiście lać z umiarem żeby nie zrobić mu krzywdy 😉.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Pasja bez precyzji to chaos. DOBRZE ŻE JEST MUZYKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe przypadki koronawirusa w Polsce. Dane Ministerstwa Zdrowia, 4 września

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Burmistrz Chicago, Lori Lightfoot, ogłosiła, że do 15 października wszyscy pracownicy, którym płaci miasto z pieniędzy podatników, muszą się zaszczepić przeciw COVID-19 .

„Wobec wzrostu liczby przypadków zakażeń koronawirusem musimy podjąć wszelkie niezbędne kroki, aby wszyscy w naszym mieście byli bezpieczni i zdrowi” – ogłosiła Lightfoot w komunikacie prasowym. W komunikacie nie podano, co stanie się z pracownikami, którzy nie dostosują się do nowej polityki miasta i nie zaszczepią się do 15 października. Podobno morale wśród policjantów w Chicago nie są zbyt wysokie. Catanzara z organizacji Fraternal Order of Police powiedział, że informacja o obowiązkowych szczepieniach „dosłownie podpaliła lont wśród funkcjonariuszy”.

– Ciekawe, co zrobią, jeśli cztery albo pięć tysięcy gliniarzy nagle powie: ‚Pieprzę to, zostaję w domu. Nie możesz mi nakazać przyjąć szczepionki. W porządku, nie płać mi pensji. W takim razie do zobaczenia w sądzie. Ciekawe, kto będzie strzegł ulic miasta? – kreśli scenariusz.

– Jesteśmy w Ameryce, do cholery. Nie chcemy być do niczego zmuszani. I kropka. To nie są pieprzone nazistowskie Niemcy – użył mocnego porównania.

W rozmowie z „Sun Times” Catanzara powiedział, że nie można zmuszać policjantów do szczepienia chociażby ze względu na to, że nie wiadomo, jakie mogą być długoterminowe skutki uboczne szczepionki.

– Nikt tego nie wie. Nikt. A każdy, kto mówi, że coś wie, po prostu kłamie – powiedział.

 

Sprawa już jest w sądzie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Parker's Mood

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może pokłóciła się z żoną i jej odwaliło.

Albo po komunii świętej ją poniewiera.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w "D" aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, CEzAR21 napisał:

Ja się zastanawiam jak można wierzyć w te kłamstwa którymi 24h na dobę media hipnotyzują ludzi.

 

Proszę bardzo fejkowy chłopcze, odnieś się do tego:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

4 godziny temu, CEzAR21 napisał:

Ja się zastanawiam jak można wierzyć w te kłamstwa którymi 24h na dobę media hipnotyzują ludzi.

 

Proszę bardzo fejkowy chłopcze, odnieś się do tego:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

chłopcze..hmm

 

trzeba być idiotą,żeby dać  wiarę w takie rewelacje 🙂

Już tyle razy było tłumaczone,że szczepionki nie zawierają grafenu i z czego się składają..

a może chłopczyk od fejków odpowie na pytanie jaki interes mają koncerny farmaceutyczne w zabijaniu swoich klientów?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.09.2021 o 14:47, CEzAR21 napisał:

Zapoznaj się i nie przykładaj ręki do tego kłamstwa

z tekstami tego fotografa ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, triode napisał:

a może chłopczyk od fejków odpowie na pytanie jaki interes mają koncerny farmaceutyczne w zabijaniu swoich klientów?

one zabijają promil klientów ale tworzą całą ludzkość nowymi klientami

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, triode napisał:

 

chłopcze..hmm

 

trzeba być idiotą,żeby dać  wiarę w takie rewelacje 🙂

Już tyle razy było tłumaczone,że szczepionki nie zawierają grafenu i z czego się składają..

a może chłopczyk od fejków odpowie na pytanie jaki interes mają koncerny farmaceutyczne w zabijaniu swoich klientów?

nie mam pojecia co zawieraja tzw szczepionki.ale pojawiaja sie doniesienia.ze rosjanie za pomoca czegos przenosnego potrafia identyfikowac osoby zaszczepione.

 kazda teoria ma w sobie czesc prawdy.

od 2 lat nie istnieja tzw niestworzone rzeczy.

wszystko sie moze okazac prawda.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez tomek7776
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, triode napisał:

 

chłopcze..hmm

 

trzeba być idiotą,żeby dać  wiarę w takie rewelacje 🙂

Już tyle razy było tłumaczone,że szczepionki nie zawierają grafenu i z czego się składają..

a może chłopczyk od fejków odpowie na pytanie jaki interes mają koncerny farmaceutyczne w zabijaniu swoich klientów?

Bardzo podoba mi się to, że wystarczy tylko "czas" aby zweryfikować kto był idiotą a kto nie. 

2 godziny temu, cir napisał:

z tekstami tego fotografa ?

Odnieś się proszę merytorcznie do wyników tych badań a bezsensowne klepanie w klawiaturę odpuść bo nic nie wnosisz tym do tematu. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, costa brava napisał:

one zabijają promil klientów ale tworzą całą ludzkość nowymi klientami

nie bądź śmieszny..

złota żyła dla koncernów i nie tylko,to rynek suplementów wart na tą chwilę 150mld.. i stale rośnie.

antyszczepy napędzają koniunkturę 

  🙂

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

3 godziny temu, tomek7776 napisał:

nie mam pojecia co zawieraja tzw szczepionki.ale pojawiaja sie doniesienia.ze rosjanie za pomoca czegos przenosnego potrafia identyfikowac osoby zaszczepione.

 kazda teoria ma w sobie czesc prawdy.

od 2 lat nie istnieja tzw niestworzone rzeczy.

wszystko sie moze okazac prawda.

istnieje pogłoska,że Kopernik miał kontakt z kosmitami 🙂  dasz wiarę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Lech36 napisał:

Czy to dane z propagandy PiS? 

Jednak Ci Lechu odbiło.

Wszędzie widzisz PiS.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a szczepionki to biznes za setki mld dol i jeszcze bez żadnej odpowiedzialności i bez żadnego ryzyka (patrz umowy z państwami)...co lepsze? 

dodajmy że biznes szczepionkowy nie wyklucza przeciez biznesu suplementowego 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyt za DW:

"Pacjenci w Szwecji, u których po podaniu szczepionki Pandemrix pojawiły się objawy nieuleczalnej choroby narkopleksji, mogą w przyszłości domagać się nawet miliona euro odszkodowania. W czwartek (12.05.16) parlament w Sztokholmie zatwierdził ustawę regulującą tę kwestię.

O odszkodowanie ubiega się dotąd 474 szwedzkich pacjentów. W przypadku 311 osób zostało ono przyznane. Jednak dla wielu poszkodowanych milion euro to za mało. Suma ta nie jest w stanie zrekompensować dożywotniej utraty czasu pracy, jak twierdzi szwedzkie Stowarzyszenie Osób z Narkopleksją."

Myślę, że szczepienia nasilą biznes suplementów...

Dodam: Chodzi oczywiście o słynny skok na kasę bigpharmy w związku z tzw. świńską grypą...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 13

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.