Skocz do zawartości
IGNORED

Koronawirus Covid-19 (alfa, delta, omikron, kraken) i szczepienia


witek_z

Rekomendowane odpowiedzi

Zachorowało:

0

+0

Zmarło:

0

+0

Zmarło 0
0 kobiet i 0 mężczyzn.
Zakres wiekowy:(wiek -> ilość)

Wyzdrowiało:

0

+0

Dziś zaszczepiono:
0 osób.

Wykonane testy: 0

+0
Testy pozytywe:
Testy poz:

Na kwarantannie: 0

Aktualizacja 2024-03-28 8:44
https://dane.gov.pl/pl
5 minut temu, kazmirz napisał:

Bo to przecież rasowy intelektualista!

😄

 

Ale gdzie mu tam do Ciebie .

Powinien Ci tornister nosić .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkarłatno-czerwony komunistyczny system świata połączony ze szkarłatno-purpurową kłamliwą religią. Apokalipsa zaczyna się ziszczać na naszych oczach.

242706549_386270139633560_85780047353383

"I przyszedł jeden z siedmiu aniołów, którzy mieli siedem czasz, i odezwał się do mnie, mówiąc mi: Chodź, pokażę ci sąd nad wielką nierządnicą, która siedzi nad wieloma wodami;

Z którą nierząd uprawiali królowie ziemi, a mieszkańcy ziemi upili się winem jej nierządu.

I zaniósł mnie w duchu na pustynię. I zobaczyłem kobietę siedzącą na szkarłatnej bestii pełnej imion bluźnierstwa, mającej siedem głów i dziesięć rogów.

A kobieta była ubrana w purpurę i szkarłat i przyozdobiona złotem, drogimi kamieniami i perłami. Miała w swej ręce złoty kielich pełen obrzydliwości i nieczystości swego nierządu.

A na jej czole wypisane było imię: Tajemnica, wielki Babilon, matka nierządnic i obrzydliwości ziemi."

47e4ef6a-eac9-4a37-a7e6-714b5648d2e6.jpe

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Piotr_1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

We Włoszech premier Draghi( nie nie żadne dragi;) dał mi "wybór" -mogę pozostać we Wloszech w pracy po 15 pazdziernika bez szczypionki tyle ze to bedzie mnie kosztowac od 600-1500 euro jako danina przypominająca , ewentualnie mam sobie odliczyc ok.200 euro miesiecznie na testy co 48 godzin albo ....to juz moja opcja bonusowa-spadać stąd. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Wiim Pro Plus, SMSL VMV A2 , KEF R3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, malikali napisał:

Oto przykład zrytego beretu

Jandę zindoktrynowali odpowiednio. Taka głupia to ona nie jest.

Teraz obejrzałem ten wywiad z nią. W sumie to już teraz pewien nie jestem.
Albo tak dobrze gra, albo faktycznie coś jej się z głową porobiło. 😄

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Prawie Audiofil napisał:

We Włoszech premier Draghi( nie nie żadne dragi;) dał mi "wybór" -mogę pozostać we Wloszech w pracy po 15 pazdziernika bez szczypionki tyle ze to bedzie mnie kosztowac od 600-1500 euro jako danina przypominająca , ewentualnie mam sobie odliczyc ok.200 euro miesiecznie na testy co 48 godzin albo ....to juz moja opcja bonusowa-spadać stąd. 

No tak ale pamiętaj, że czepionka jest dobrowolna. I tej wersji się trzymajmy.

Już dawno pisałem, że grają na "zmęczenie materiału" i to im się udaje.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w "D" aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, Amator 2b napisał:

No tak ale pamiętaj, że czepionka jest dobrowolna.

Na razie. Jeśli plandemia nie zostanie w porę zatrzymana (do tego potrzebne są bardziej energiczne protesty wszędzie), to małymi kroczkami wprowadzą wszystko co będą chcieli. Jeszcze nie ten etap by wprowadzić powszechny obowiązek szczepień, ale przecież coraz częściej mówi się o określonych grupach społecznych, nie wspominając o już istniejących w wielu krajach ograniczeniach i zakazach dla niezaszczepionych.
Ja już ponad rok temu przedstawiałem tu kolejne etapy zabierania nam wolności - w temacie szczepień również i pisałem, że ostatnim etapem będzie przymuszenie do obowiązkowego zaszczepienia się, z doprowadzeniem siłą do punktu szczepień włącznie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, to był sarkazm z mojej strony.

Nie mogą od razu wszystkich wrzucić do wrzątku bo by się wszystko zesr....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w "D" aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W rzeszy jeśli zostanie nakazana kwarantanna i nie jestes zaszprycowany to nie otrzymasz wynagrodzenia. Weźmy teraz, ze ktos w zakładzie pracy zostanie pozytywnie zdiagnozowany, więc na kwarantannę zostają wysłani wszyscy w takim wypadku "niezaszczepieni" nie otrzymają pensji.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez kichanadeta

Głupota – niedostatek rozumu przejawiający się brakiem bystrości, nieumiejętnością rozpoznawania istoty rzeczy, związków przyczynowo-skutkowych, przewidywania i kojarzenia. Charakteryzuje się pychą, śmiałością, podejrzliwością, niskim lub nieistniejącym samokrytycyzmem, niezdolnością do zdziwienia, dążnością do ekspansji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, soundchaser napisał:

ostatnim etapem będzie przymuszenie do obowiązkowego zaszczepienia się, z doprowadzeniem siłą do punktu szczepień włącznie.

Pewnie tak. Jak na razie pomyliłem się tylko co do jednego. Zaskoczyło mnie nagłe przyspieszenie w ciągu ostatnich miesięcy. Jeśli utrzymają tempo niebawem nie będziemy mieli żadnych praw.

Nie wiem czy Kaczyński i reszta hałastry są zastraszeni czy kupieni. Tak czy inaczej patrząc na ich pomysły, grajdołek w Warszawie coraz bardziej kojarzy mi się z erą Stalina.

No i przy okazji, jeśli nic się nie zmieni treści w sieci będą cenzurowane. To forum też tego nie uniknie. Obym się mylił.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Mrok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaczorek jest ciężko przestraszony i nie bardzo wie się co się wokół niego dzieje ( z racji wieku ) a premierek kupiony 

On już pokazał że potrafi nas sprzedać to sprzedał i tym razem, korzyść dla niego podwójna 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, TomekL3 napisał:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"musicie dalej donosić na swoich przyjaciół i rodzinę" no naszemu Mateuszkowi chyba by to nie przeszło jeszcze. Ciekawe że tak spokojnie przechodzi im przez gardło, to co jest tam wygłaszane.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czego Ci "ludzie" chcą  od nas...?

przecież ona gada jak diabeł co żąda naszej duszy...

Aż mnie zmrozilo

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Amator 2b napisał:

No tak ale pamiętaj, że czepionka jest dobrowolna. I tej wersji się trzymajmy.

Już dawno pisałem, że grają na "zmęczenie materiału" i to im się udaje.

Nękanie psychiczne, zabieg psychopatyczny i będzie działał. Ludzie będą mieli dosyć i będą się poddawać.

2 godziny temu, soundchaser napisał:

Na razie. Jeśli plandemia nie zostanie w porę zatrzymana (do tego potrzebne są bardziej energiczne protesty wszędzie), to małymi kroczkami wprowadzą wszystko co będą chcieli. Jeszcze nie ten etap by wprowadzić powszechny obowiązek szczepień, ale przecież coraz częściej mówi się o określonych grupach społecznych, nie wspominając o już istniejących w wielu krajach ograniczeniach i zakazach dla niezaszczepionych.
Ja już ponad rok temu przedstawiałem tu kolejne etapy zabierania nam wolności - w temacie szczepień również i pisałem, że ostatnim etapem będzie przymuszenie do obowiązkowego zaszczepienia się, z doprowadzeniem siłą do punktu szczepień włącznie.

Siłą podobno nie. Będą zamykali w tych ośrodkach izolacji i tam próbowali przekonać poprzez psychologiczne nękanie. Codzienne testy, codzienny patyk w nos, ciągłe komunikaty, na zmęczenie materiału aż niechętni wymiękną i się poddadzą. Ja się nie poddam, stosując głodówkę, niejedzenie, po 7 dniach masz już psychicznie wyrąbane na wszystko, taki tryb.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Piotr_1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, soundchaser napisał:

Ja już ponad rok temu przedstawiałem tu kolejne etapy zabierania nam wolności

Nie dość że ekspert, to jeszcze prorok!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Janda to tylko człowiek, ma prawo się mylić. Ludzie myślą że jak z filmów i z telewizji, to już bogini jest, nieomylna.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Stream napisał:

Nie dość że ekspert, to jeszcze prorok!

Po prostu , używa chłopak głowy . Śledząc postępowanie "elit politycznych" jak i pseudo ekspertów , to nie proroctwo lecz oczywista oczywistość . 

2 godziny temu, soundchaser napisał:

Na razie. Jeśli plandemia nie zostanie w porę zatrzymana (do tego potrzebne są bardziej energiczne protesty wszędzie), to małymi kroczkami wprowadzą wszystko co będą chcieli. Jeszcze nie ten etap by wprowadzić powszechny obowiązek szczepień, ale przecież coraz częściej mówi się o określonych grupach społecznych, nie wspominając o już istniejących w wielu krajach ograniczeniach i zakazach dla niezaszczepionych.
Ja już ponad rok temu przedstawiałem tu kolejne etapy zabierania nam wolności - w temacie szczepień również i pisałem, że ostatnim etapem będzie przymuszenie do obowiązkowego zaszczepienia się, z doprowadzeniem siłą do punktu szczepień włącznie.

 

Na szczęście jest Konfederacja , punktująca lewaków i pseudo prawaków . Mają chłopaki roboty po łokcie

I pomyśleć że na Audiostereo mamy tego bezmyślnego ścierwa w brud . 

 

Zakończenie od 5:50 dla wszystkich bezmyślnych zaszczepów .

35 minut temu, jar1 napisał:

Lucek to facet. 

A ty ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Piotr_1 napisał:

A Janda to tylko człowiek, ma prawo się mylić. Ludzie myślą że jak z filmów i z telewizji, to już bogini jest, nieomylna.

Przecież te chore pomysły np. o wyrzucaniu ludzi z roboty, bo się nie zaszczepili to nie wynik pomyłki tylko odjazdu po czymś mocnym od dilera 🙂

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, malikali napisał:

Przecież te chore pomysły np. o wyrzucaniu ludzi z roboty, bo się nie zaszczepili to nie wynik pomyłki tylko odjazdu po czymś mocnym od dilera 🙂

Nawiedzone babsko od dawna, nie nowość.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, malikali napisał:

Przecież te chore pomysły np. o wyrzucaniu ludzi z roboty, bo się nie zaszczepili to nie wynik pomyłki tylko odjazdu po czymś mocnym od dilera 🙂

Janda ma nóż na gardle , więc aby przetrwać zrobi i powie wszystko . 

Widać po niej że luksusy życia opuściły ją już dawno . Teraz walczy o przetrwanie , "walka o ogień" . To ją trochè tłumaczy . 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Riczi75 napisał:

Janda ma nóż na gardle , więc aby przetrwać zrobi i powie wszystko . 

Widać po niej że luksusy życia opuściły ją już dawno . Teraz walczy o przetrwanie , "walka o ogień" . To ją trochè tłumaczy . 

Artyści i dziennikarze na państwowym wikcie to zawsze będzie to samo. Jak widać poglądy są w zależności. Trochę faszyzmu więc nie zaszkodzi kiedy obawa o zdrowie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Piotr_1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Piotr_1 napisał:

Artyści i dziennikarze na państwowym wikcie to zawsze będzie to samo. Jak widać poglądy są w zależności. Trochę faszyzmu więc nie zaszkodzi kiedy obawa o zdrowie.

Tylko jedno mi się nasuwa 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Władza wie że artyści są odpowiedzialni za ducha narodu. Także na czas miesięcy chudych dostają ładne zapomogi i tym sposobem siedzą cicho. Wszystko ładnie pięknie jest. Nie widzicie jak mało artystów alarmuje? A oni wiedzą co jest grane, bo posiadają w sobie ducha wolności.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Piotr_1 napisał:

Władza wie że artyści są odpowiedzialni za ducha narodu. Także na czas miesięcy chudych dostają ładne zapomogi i tym sposobem siedzą cicho. Wszystko ładnie pięknie jest. Nie widzicie jak mało artystów alarmuje? A oni wiedzą co jest grane, bo posiadają w sobie ducha wolności.

Kaźdy artysta jak kaźdy z nas musi związać koniec z końcem . Jak nie ma mamony to się sprzedają . To nie duch wolności tylko walka o kasę na utrzymanie dotychczasowego poziomu życia .

Resztę trafnie wyśpiewał Kazik . Prorok ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Riczi75 napisał:

Kaźdy artysta jak kaźdy z nas musi związać koniec z końcem . Jak nie ma mamony to się sprzedają . To nie duch wolności tylko walka o kasę na utrzymanie dotychczasowego poziomu życia .

Resztę trafnie wyśpiewał Kazik . Prorok ?

On żył w tamtych czasach i wie jak działa środowisko. Krótką pamięć mają ci ludzie, tym gorzej dla nich.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, malikali napisał:

Przecież te chore pomysły np. o wyrzucaniu ludzi z roboty, bo się nie zaszczepili to nie wynik pomyłki tylko odjazdu po czymś mocnym od dilera 🙂

Kasa czyni "cuda". ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Piotr_1 napisał:

On żył w tamtych czasach i wie jak działa środowisko. Krótką pamięć mają ci ludzie, tym gorzej dla nich.

 

Na szczęście on nadal żyje 👍. Takich bardów śpiewajàcych o teraźniejszości niestety jest mało . 

Zbliża się czas na " Twój ból większy niź mój" . 😉

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 12

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.