Skocz do zawartości
IGNORED

Koronawirus Covid-19 (alfa, delta, omikron, kraken) i szczepienia


witek_z

Rekomendowane odpowiedzi

Zachorowało:

0

+0

Zmarło:

0

+0

Zmarło 0
0 kobiet i 0 mężczyzn.
Zakres wiekowy:(wiek -> ilość)

Wyzdrowiało:

0

+0

Dziś zaszczepiono:
0 osób.

Wykonane testy: 0

+0
Testy pozytywe:
Testy poz:

Na kwarantannie: 0

Aktualizacja 2024-03-29 11:37
https://dane.gov.pl/pl
12 minut temu, Neo44 napisał:

Przeciwnicy szczepień po zakażeniu koronawirusem "nawracają się". "Refleksja przychodzi za późno"

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

A co robią zaszczepieni po zakażeniu koronawirusem ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Bartik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie chorują.

Dzięki szczepionce łagodniej przechodzi się chorobę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Neo44
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Neo44 napisał:

Pewnie chorują.

Dzięki szczepionce łagodniej przechodzi się chorobę.

Widzisz ,

gdyby media ,portale nie blokowały negatywnych informacji o szczepieniach 

to byś w szoku był ile osób dostało zawałów serca,zakrzepów i innych powikłań które skończyły się śmiercią .

Moi koledzy z pracy opowiadają o takich powikłaniach u ich rodziców ,więc wiem to z pierwszej ręki .Nie będę opisywał tych przypadków ale naprawdę jest ich wiele a to przecież kropla w morzu wszystkich powikłań które występują .

Trzeba podejść z ostrożnością wielką w tym zaufaniu do szczepionki i tyle .

Tym bardziej że nikt ci póżniej nie pomorze ,

producent o tym pisze ci wyraźnie ,nie zastanawia cię to?

Skoro to taki cud ,miód to dlaczego nikt nie chce odpowiedzialności za to ponieść ?

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt z dyskutujących nie podjął tematu pory roku, jaką jest jesień i związaną z tym emisją patogenów, czyli grzybów.

Kiedyś, jesienne liście były grabione i pakowane do torf foliowych, czyli usuwane z przestrzeni ulic, trawników, chodników. Obecnie pozostawione i przy opadach deszczu tworzą wyśmienitą wylęgarnię wszelkiej maści grzybów i innych patogenów, które podczas naszego przemieszczania się wdychamy. Skutki posiadania grzyba w kuchni, lub łazience nie trzeba chyba nikomu i w sposób naukowy wykładać.

Nie jestem zwolennikiem noszenia maseczki, jaka by ona nie była, ale czy nie należałoby jednak jej noszenie w jesiennych warunkach rozważyć(?).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Prędzej się podłoga w drewnianym kościele zapadnie niż cegła na głowę komukolwiek spadnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, Neo44 napisał:

Pewnie chorują.

I to nawet objawowo.

2 minuty temu, MSki napisał:

Nikt z dyskutujących nie podjął tematu pory roku, jaką jest jesień i związaną z tym emisją patogenów, czyli grzybów.

Kiedyś, jesienne liście były grabione i pakowane do torf foliowych, czyli usuwane z przestrzeni ulic, trawników, chodników. Obecnie pozostawione i przy opadach deszczu tworzą wyśmienitą wylęgarnię wszelkiej maści grzybów i innych patogenów, które podczas naszego przemieszczania się wdychamy. Skutki posiadania grzyba w kuchni, lub łazience nie trzeba chyba nikomu i w sposób naukowy wykładać.

Nie jestem zwolennikiem noszenia maseczki, jaka by ona nie była, ale czy nie należałoby jednak jej noszenie w jesiennych warunkach rozważyć(?).

No pewnie. Przy większej wilgoci i maseczkach infekcji dróg oddechowych tylko przybędzie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w "D" aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Amator 2b napisał:

Przy większej wilgoci i maseczkach infekcji dróg oddechowych tylko przybędzie.

Nie można tak generalizować, no chyba jak się w jednej maseczce chodzi od dnia ogłoszenia plandemii.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Prędzej się podłoga w drewnianym kościele zapadnie niż cegła na głowę komukolwiek spadnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Neo44 napisał:

Przeciwnicy szczepień po zakażeniu koronawirusem "nawracają się". "Refleksja przychodzi za późno"

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Zapytaj mojego kolegi co po szczepieniu wylądował na oiomie, albo znajomej... jej już o nic nie zapytasz. 

55 minut temu, Neo44 napisał:

Dzięki szczepionce łagodniej przechodzi się chorobę.

Na pierwszy rzut oka to gorzej choruje się po szczepionce (każdy choruje) niż na covid (podobno nawet 99% bezobjawowo i nawet o tym nie wie). U mnie i moich niezaszczepionych znajomych, o chorobie na covid dowiadujemy się z obowiązkowych w pracy testów, bo objawy tak małe, że niezauważalne. A mieszkający pod jednym dachem to albo bezobjawowo, albo negatywni. Nasze ścierwa wbrew medialnym wizjom nie zalegają masowo na ulicach. I to prawdziwy obraz pandemii.

-----

35 minut temu, Bartik napisał:

...gdyby media ,portale nie blokowały negatywnych informacji o szczepieniach 

to byś w szoku był ile osób dostało zawałów serca,zakrzepów i innych powikłań które skończyły się śmiercią .

Wyobrażenie o liczbie daje wstrzymywanie akcji szczepień w niektórych państwach. A jak już pisałem, w pewnym państwie jak od wybuchu pandemii ilość zgonów wzrosła o 70tys, tak tylko 45tys jest na covid.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Daphile, Onkyo A-5VL, B&W 606+ASW608 i gra muzyka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Bartik napisał:

Żeby maseczka zadziałała to musiałaby w pełni zatrzymywać wydychane powietrze 

Prawda ale tylko w warunkach idealnych.

Zadaniem maski jest zmniejszenie emisji wirusa do otoczenia :

- zmniejsza to liczbę wirusów w danym promieniu od źródła (zakażonego)

- zwiększa czas przez który można przebywać w pobliżu chorego (to sakramentalne < 2 m przez 15min)

- ograniczenie sposobu transmisji wirusa przez ISTOTNE ograniczenie drogi kropelkowej (czy i jak długo wirus zachowuje zjadliwość w suchym środowisku- to zupełnie inna sprawa)

Weźmy też pod uwagę, że ilość wirusów niezbędna do zakażenia, zapalenia czyli niezbędna do wywołania CHOROBY jest osobniczo zmienna - jak krzywa Gaussa. PRZYKŁADOWO  jeśli do infekcji jest niezbędne np średnio 10tys mikrobów to oznacza że część osób zachoruje po załapaniu 5 tys cząstek, a część nie zachoruje po 15 tys itd.  

 

NOŚCIE MASKI - noooo nie ma tu dyskusji

7 minut temu, szymon1977 napisał:

Zapytaj mojego kolegi co po szczepieniu wylądował na oiomie, albo znajomej... jej już o nic nie zapytasz

Zostałem zaszczepiony 3-cią dawką 10 dni temu i pozdrawiam. Ramię bolało tylko trochę bardziej niż po 2-giej dawce i MOŻE byłem trochę bardziej ospały niż zwykle hehehe przez kilka dni (ale był też inny powód - nie medyczny). 

Osoby które znam osobiście i które się zaszczepiły 3-cią dawką nie miały żadnych istotnych problemów, najbardziej narzekał gość co się szczepił przy wysokim mianie przeciwciał, ale chodził do pracy i pracował.

Waham się trochę tylko przed rekomendowaniem szczepień 

ale nie śmiałbym odradzać szczepień.  

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"zresztą wydaje mi się również, że Kartaginy powinno nie być"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 dni temu się zaszczepił i już wie że szczepionka ok...śmiać się czy płakać

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Bartik napisał:

Nie rozumiem dlaczego kierowcy taksówek nie padają jak muchy ?

Albo panie z Biedroniki.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeśli DAC - to NOS-DAC z buforem lampowym, jeśli wzmacniacz - to Pure Class A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeżyjmy razem sezon grypowy,  zobaczymy,  to że przez lato nie zachorowałeś to może nie zasługa cudownej szczepionki?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosto z Dublina! Najstarszy polski podcast spiskowy - Teoria Chaosu! Claude Monet czyli Michał Giereś - zaprasza!

 

23 minuty temu, absinth3 napisał:

Zostałem zaszczepiony 3-cią dawką 10 dni temu

Chcącemu nie dzieje się krzywda.

Mnie tam żywego nie zaszczepią. 🙂

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeśli DAC - to NOS-DAC z buforem lampowym, jeśli wzmacniacz - to Pure Class A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, costa brava napisał:

Maska zbiera cały syf z miejsc w których byłeś i podaje prosto pod nos

A ilość chorych na grypę- to co?

Teraz, costa brava napisał:

10 dni temu się zaszczepił i już wie że szczepionka ok...śmiać się czy płakać

to była 3-cia dawka. Nie wchodzi w interakcje nawet z gorzałką Kolego.

 

NAPRAWDĘ- trochę odpowiedzialności za to co się mówi/pisze. W sprawie tak wrażliwej jak rekomendacje medyczne (za/przeciw) wskazana jest najwyższa ostrożność. Na razie ogromna większość danych przemawia ZA szczepieniem, ale przymusu nie ma na szczęście, więc niech każdy decyduje za siebie, ale jeśli zachoruje niech się chowa do mysiej dziury i nie zaraża innych = postępuje odpowiedzialnie. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"zresztą wydaje mi się również, że Kartaginy powinno nie być"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udajesz że nie wiesz że przymus już jest I do nas dojdzie?

I tyle w temacie odpowiedzialności,  państwo za to odpowiada ale odpowiedzialności wziąć nie chce

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, absinth3 napisał:

Weźmy też pod uwagę, że ilość wirusów niezbędna do zakażenia, zapalenia czyli niezbędna do wywołania CHOROBY jest osobniczo zmienna - jak krzywa Gaussa. PRZYKŁADOWO  jeśli do infekcji jest niezbędne np średnio 10tys mikrobów to oznacza że część osób zachoruje po załapaniu 5 tys cząstek, a część nie zachoruje po 15 tys itd.  

Do tego gdy należy dodać że jeśli obie osoby mają  założone dobrze dopasowane maski ffp2, ryzyko zakażenia zmniejsza się wielokrotnie. Pomimo tego że żadna maska nie filtruje w 100% to gdy mają je obie osoby w zamkniętym pomieszczeniu jest dużo mniejsza szansa na wirusa drogą kropelkową, którą głownie przenoszony jest wirus SARSCOV2.

Wirusy nie przenoszą się na skrzydełkach tylko w areozolu, lub w wydzielinach. Nie ma innej sensownej metody na zmniejszenie ryzyka zakażenia niż noszenie masek (nie szmaty), dezynfekcja i zachowanie dystansu. Ryzyko nigdy nie będzie, co oczywiste, zerowe ale to jedyne co pozostaje gdy chce się w miarę normalnie żyć w czasie epidemii.

Są oczywiście jeszcze szczepionki, które działają, mimo tego, co mówi jakaś tam grupka ludzi, która z fachową wiedzą ma wiele wspólnego. Jest też grupa ludzi, która kręci swoje interesy na ciemnym ludzie, który prędzej uwierzy w sprawach medycznych mechanikowi samochodowemu niż lekarzowi.

Ale zawsze najprościej zarabiało się na strachliwych ciemniakach, więc czego teraz miało by być inaczej. 

9 minut temu, il Dottore napisał:

Albo panie z Biedroniki.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

G...prawda,  wirusy także przenoszą się drogą powietrzną,  maski jak już to powinny nosić wyłącznie osoby chore

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, szymon1977 napisał:

...w niektórych państwach...

...w pewnym państwie...

Nie lubię tracić czasu na szukanie potwierdzenia spraw dla mnie oczywistych, a dla niektórych nieosiągalnych. Ale chyba nie mam wyjścia.

Podlinkuję artykuł, ale czytając trzeba włączyć myślenie.

"...za pierwsze półrocze 2021 roku pokazują, że pod tym względem mamy najgorszy rok wśród ostatnich lat. Od stycznia do czerwca w kraju odnotowano 270,5 tys. zgonów - o 29,3 proc. więcej w porównaniu z 2020 rokiem (209,2 tys.), kiedy to pandemia zaczęła już nieco wpływać na śmiertelność w Polsce."

Pierwsze co na myśl przychodzi to wow!, na covid umarło 60tys... czy aby na pewno?

"...z powodu COVID-19 zmarło w pierwszym półroczu w Polsce 46,4 tys. osób..."

Policzmy:

270,5-209,2=61,3 o tyle wzrosła całkowita ilość zgonów

61,3-46,4=14,9 o tyle wzrosła ilość zgonów z powodu innego niż covid

I teraz robimy drugie wow! Bo skoro covid spowodował 46,4tys zgonów, to CO ZA SKUR...SYŃSTWO SPOWODOWAŁO 14,9TYS ZGONÓW!!!???

Tak duże zmiany w grupie liczącej 40mln nie są dziełem przypadku, bo przypadek powoduje nieznaczne wachania i wzajemnie się znoszą. Dla przykładu katastrofa lotnicza w Smoleńsku to 96zgonów (0,05%), na 14,9tys musiłoby spaść 155 samolotów z polskim rządem. Jedyny znany mi czynnik, który obejmuje znaczną część (połowę grupy) to szczepionka, a której wiemy tylko tyle, że w zasadzie u każdego wywołuje chorobę, nie wiemy tylko jak ta choroba się kończy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

-----

11 minut temu, Przemysław_51508 napisał:

Ale zawsze najprościej zarabiało się na strachliwych ciemniakach...

Tak. No i wykreowano w mediach wyobrażenie o zwłokach masowo zalegających na ulicach i 99% niezaszczepionych pośród zgonów na covid. Prawdziwe liczby są, tylko trzeba chcieć po nie siegnąć.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez szymon1977

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Daphile, Onkyo A-5VL, B&W 606+ASW608 i gra muzyka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytujesz rządowego "łowcę fejkow"? Pewnie że kasjerki się zarażały ale nie więcej statystycznie niż inne grupy społeczne, co świadczy o bezsensie wszelkich "obostrzen".

Obostrzenia mają wpływ tylko na rozłożenie w czasie zakażeń,  ogromnym kosztem ruiny gospodarczej "przekładamy" sobie chorobę na "za miesiąc "

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Przemysław_51508 napisał:

Ale zawsze najprościej zarabiało się na strachliwych ciemniakach, więc czego teraz miało by być inaczej. 

A mój znajomy powiedział mi wczoraj, że te szczepionki to jest globalny plan wyniszczenia ludzkości i wszyscy zaszczepieni umrą w ciągu najdalej dwóch lat.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propos maseczek.

Już tu pisaliśmy przed rokiem, że maseczki maja inne zadania. Chirurg stosuje je aby nie wprowadzić wydzielin do otwartego organizmu pacjenta oraz jak chlapnie krew z tego otwartego organizmu, nie miała "szybkiego" styku z błonami śluzowymi lekarza. Chirurg dodatkowo ma okulary. Obsługa, jeżeli tylko stosuje się procedur zmienia środki ochrony podczas operacji...

Czy brudne i zasmarkane maseczki coś dają w środkach komunikacji i kolejkach w np. przychodni? Tak. Dają mi szansę na reakcję (ucieczkę) nim po kichnięciu aerozol osiądzie na mnie... Od razu zwracam uwagę, że nasz społeczeństwo jest wyjątkowo obrzydliwe; spluwanie, kichani, kasłanie. Ma to związek z dużym odsetkiem palaczy i zwyczajnie brakiem higieny (łażenie w stanie infekcji przeziębieniowej zamiast samoizolacji).

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, costa brava napisał:

Obostrzenia mają wpływ tylko na rozłożenie w czasie zakażeń,  ogromnym kosztem ruiny gospodarczej "przekładamy" sobie chorobę na "za miesiąc "

I dają szanse na to że wszyscy, którzy będą potrzebować leczenia szpitalnego do niego trafia a nie uduszą się cichutko w domach. Dają też szanse tym, którzy nie z powodu covid będą potrzebować leczenia w szpitalach, bo dziki rozłożeniu w czasie zachorowań, nie będą czekać na wolne moce przerobowe. Nie ma na świecie tak wydolnego systemu ochrony zdrowia, który będzie sprawnie działał w czasie epidemii puszczonej samej sobie. 

1 minutę temu, zetempowiec napisał:

A mój znajomy powiedział mi wczoraj, że te szczepionki to jest globalny plan wyniszczenia ludzkości i wszyscy zaszczepieni umrą w ciągu najdalej dwóch lat.

Ciekaw, kto ten plan ułożył?

I kto zyska na pozostawieniu przy życiu takiego na ten przykład sounda czy innego szymona?

 To jest dopiero zagadka 😉

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Przemysław_51508 napisał:

I dają szanse na to że wszyscy, którzy będą potrzebować leczenia szpitalnego do niego trafia a nie uduszą się cichutko w domach.

Z niezindentyfikowaną chorobą serca czekam, bo lekarze miesiącami czekali na pustych oddziałach na klientów z covid, a przychodnie zapchane były tymi co pierdnęli i w strachu do lekarza bo ich kostucha nad nimi. 47tys zgonów na covid, i 15tys z powodu wykreowanego przy okazji przez medialną papkę burdelu, którą to papkę łykasz, wierzysz i powtarzasz. Skoro "wiesz", że z ofiar covid 99% nie jest zadzczepiona, to lepiej się dowiedz, na co w pół roku umarło dodatkowe 15tys.

13 minut temu, Przemysław_51508 napisał:

I kto zyska na pozostawieniu przy życiu takiego na ten przykład ... szymona?

A to fakt, człowiek inteligentny nie jest dobrym materiałem na niewolnika.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez szymon1977

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Daphile, Onkyo A-5VL, B&W 606+ASW608 i gra muzyka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, szymon1977 napisał:

z powodu wykreowanego przy okazji przez medialną papkę burdelu, którą to papkę łykasz, wierzysz i powtarzasz.

Mam sporą grupę znajomych i rodziny, która na co dzień musi w tym burdelu pracować, leczyć idiotów, którzy w wirusa nie wierzyli, maseczki odbierały im wolność, szczepienia depopulowały, samoloty rozpylały coś tam, itd. 

Media mi rzeczywistości w tym temacie mi nie tłumaczą. Piszę w odróżnieniu od tych co świat tłumaczy mu youtube, o tym o czym wiem i co rozumiem. 

Kto łyka papkę dla pół mózgów nie trzeba nikomu pokazywać, bo to widać na każdej stronie, tego tematu.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, szymon1977 napisał:

którą to papkę łykasz, wierzysz i powtarzasz

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w "D" aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Przemysław_51508 napisał:

Mam sporą grupę znajomych i rodziny, która na co dzień musi w tym burdelu pracować...

Ja też Przemciu. Zamiast się przechwalać i obrażać innych, zapytaj kogoś: co zabiło te dodatkowe 15tys w pół roku, bo to aż 1/3 skuteczności coronawirusa?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez szymon1977

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Daphile, Onkyo A-5VL, B&W 606+ASW608 i gra muzyka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, szymon1977 napisał:

Zamiast się przechwalać i obrażać innych zapytaj, co zabiło te dodatkowe 15tys w pół roku, bo to 1/3 skuteczności coronawirusa.

To żadna tajemnica. Dobiły ich teleporady, strach przed wizytą u lekarza, odroczone zabiegi itp. Jednym słowem cały burdel, który spowodowała nieporadna polityka naszych kochanych władz.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Przemysław_51508 napisał:

To żadna tajemnica. Dobiły ich teleporady, strach przed wizytą u lekarza, odroczone zabiegi itp.

To raz. A co ze szczepionkami, które u 90% powodują objawy chrobowe (dla porównania 90% covid bezobjawowo), a skutki uboczne wystarczyły na wstrzymanie akcji szczepień?

Ile osób umarło po szczepieniu, ale w wyniku braku bezpośrednioego związku nawet do karty nie wpisano?

A może lekarze mają instrukcję z góry, żeby szczepienia do karty nie wpisywać, bo góra uznała, że związku nie ma?

Rzecz jest prosta i banalna: skoro szczepionka osłabia organizm to otwiera drogę innym chorobom. Nieznana jest tylko skala, choć dodatkowych 15tys zgonów niewyjaśnionych przy 46tys zgonów na covid pokazuje nie tylko, że skala jest ogromna ale rząd wielkości ten sam. Coś nas Przemciu zabija tysiącami, ze skutecznością 1/3covid - co?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez szymon1977

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Daphile, Onkyo A-5VL, B&W 606+ASW608 i gra muzyka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 33

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.