Skocz do zawartości
IGNORED

Koronawirus Covid-19 (alfa, delta, omikron, kraken) i szczepienia


witek_z
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zachorowało:

0

+0

Zmarło:

0

+0

Zmarło 0
0 kobiet i 0 mężczyzn.
Zakres wiekowy:(wiek -> ilość)

Wyzdrowiało:

0

+0

Dziś zaszczepiono:
0 osób.

Wykonane testy: 0

+0
Testy pozytywe:
Testy poz:

Na kwarantannie: 0

Aktualizacja 2024-04-24 0:09
https://dane.gov.pl/pl
15 minut temu, Tal napisał:

Przyznaję, że zamieszczenie tego materiału było dużym błędem w związku z czym zalecam duży dystans i ostrożność co do informacji zawartych w tym filmie, bo nie od dziś wiadomo, że kłamstwo wymieszane z Prawdą jest bardzo niebezpieczną mieszanką ułatwiającą manipulacje, bo gdy Jezus przyjdzie powtórnie to nie będzie nikogo na ziemi, kto zaprzeczałby istnieniu Chrystusa, bo będzie to widoczne dla każdego oka (Obj 19:11-16).

A księdzu to się czasem wontecki nie popyerdoliły?

Nabożeństwa nomen omen Majowe - są obok, proszę wikarego.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, cir napisał:

w tajlandii jest juz pozwolenie na użycie broni palnej przy zwykłej kontroli

Ciszej

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w "D" aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiedza kosztuje, a wytłumaczenie wam koledzy podstaw epidemiologii może być nawet czasochłonne. Czas to niestety pieniądz. Podpowiem jedynie, że groze sytuacji pośrednio wskazuje brak wolnych respiratorów, brak trumien, czego konsekwencją jest tendencja do spalania zwłok przy szpitalu, brak wreszcie worków na zwłoki, ten najłatwiej uzupełnić. Reszte można nazwać swobodnie sianiem paniki.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Home is where the needle marks try to heal my broken heart...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, piramidon napisał:

Wolę czytać opinie profesorów, niż wieloletnich dyskutantów nawet z tytułem nadredaktora

to czytaj  jaki problem

a wyslij pani profesor swoją sygnaturke

<<JAK FACET Z DWIEMA ZDROWYMI NERKAMI MOŻE NIE MIEĆ KASY NA AUDIOFILSKIE KABLE

TROLLE -istnieli zawsze, a przed wynalezieniem internetu wyżywali się na ścianach publicznych klozetów.>>

to szybciej znajdziecie wspólny język

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez cir

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prof. Dr Sucharit Bhakdi wyjaśnia fakty. Przez 22 lata kierował Instytutem Mikrobiologii Medycznej i Higieny Uniwersytetu Johannesa Gutenburga w Moguncji i jest jednym z najbardziej szanowanych na arenie międzynarodowej infekcjologów i najczęściej cytowanych badaczy medycznych w Niemczech.
Życie i środki utrzymania naszych współobywateli są narażone na niebezpieczeństwo, aby odeprzeć nieistniejące niebezpieczeństwo. Obecnie nałożone środki są katastrofą dla całej populacji.

wirusy koronowe są z nami od niepamiętnych czasów i odgrywają znikomą rolę w medycynie. Większość zarażonych ludzi nie choruje poważnie. Starsi ludzie z istniejącymi wcześniej schorzeniami, zwłaszcza płucami i sercem, mogą być poważnie zagrożeni.

Twierdzenie, że COVID-19 jest szczególnie niebezpiecznym wariantem wirusa, wynikało z bezkrytycznej i niepoprawnej interpretacji danych dotyczących spraw zebranych na arenie międzynarodowej. Prawda jest taka, że COVID-19 nie różni się zasadniczo od nieszkodliwego rodzeństwa.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 


 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

JAK FACET Z DWIEMA ZDROWYMI NERKAMI MOŻE NIE MIEĆ KASY NA AUDIOFILSKIE KABLE

TROLLE -istnieli zawsze, a przed wynalezieniem internetu wyżywali się na ścianach publicznych klozetów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, piramidon napisał:

wirusy koronowe są z nami od niepamiętnych czasów i odgrywają znikomą rolę w medycynie. Większość zarażonych ludzi nie choruje poważnie

chyba ze trafiamy na koronawirusa któremu ktos nagle zmienił jego odwieczne środowisko i puścił w świat

wtedy pojawiaja sie reguły naturalnej ewolucji i czesc populacji zostanie wysiekana

cytujesz cos czego nie rozumiesz

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, piramidon napisał:

Wierzę  bardziej tej profesor niż jakiemukolwiek politykowi zabierającemu moje prawa- permanentnie.
IDĘ NA SPACER!!!!  Dla mnie pandemia skończyła się!

Kuźwa, ale szybko musiałeś spacerować! Już z powrotem?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„W co motłoch bez dowodów uwierzył, jakże byśmy to mogli dowodami obalić?”

- Friedrich Nietzsche

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, cir napisał:

to czytaj  jaki problem

O proszę jak szybko reaguje na nowy tytuł "nadredaktor", sprzątaczkę kiedyś zatrudniłem na stanowisku specjalista d/s higieny pracy- bo znajoma po kulturoznawstwie nie miała pracy. A jak to wyglądało w CV  !!!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez piramidon

JAK FACET Z DWIEMA ZDROWYMI NERKAMI MOŻE NIE MIEĆ KASY NA AUDIOFILSKIE KABLE

TROLLE -istnieli zawsze, a przed wynalezieniem internetu wyżywali się na ścianach publicznych klozetów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć kolegów na tym forum ma genom wspólny z nietoperzami wiec nie musi się bać choroby nietoperzy. Stąd ten ponadludzki słuch i rozróżnianie  ilosci miedzi w kablu.

2 minuty temu, piramidon napisał:

O proszę jak szybko reaguje na nowy tytuł "nadredaktor", sprzątaczkę kiedyś zatrudniłem na stanowisku specjalista d/s higieny pracy- bo znajoma po kulturoznawstwie nie miała pracy. A jak to wyglądało w CV  !!!

'Zatrudniłem'. Za przeproszeniem gdzie takich głupich biorą na hedhanterów?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Home is where the needle marks try to heal my broken heart...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Tadeiro napisał:

Kuźwa, ale szybko musiałeś spacerować! Już z powrotem?

Mam parę tysięcy metrów do spacerowania( to nie pic-dwóch kolegów z forum było w mojej piramidzie odsłuchowej)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

JAK FACET Z DWIEMA ZDROWYMI NERKAMI MOŻE NIE MIEĆ KASY NA AUDIOFILSKIE KABLE

TROLLE -istnieli zawsze, a przed wynalezieniem internetu wyżywali się na ścianach publicznych klozetów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Tadeiro napisał:

Kuźwa, ale szybko musiałeś spacerować! Już z powrotem?

Bo on, jak Felicjan Dulski.

Gdy mu stara Dulska kazała iść na Kopiec Kościuszki - zapieprzał sto razy dookoła stołu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wokół stołu chodzi moja Teściowa, bo krzesła blisko, a ma zaburzenia równowagi(niemal 90-latka)

Opiekujemy się nią w tym trudnym czasie.

5 minut temu, electro napisał:

'Zatrudniłem'. Za przeproszeniem gdzie takich głupich biorą na hedhanterów?

headhunterów ja zatrudniałem

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

JAK FACET Z DWIEMA ZDROWYMI NERKAMI MOŻE NIE MIEĆ KASY NA AUDIOFILSKIE KABLE

TROLLE -istnieli zawsze, a przed wynalezieniem internetu wyżywali się na ścianach publicznych klozetów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z kolei nasz unikatowy na skalę światową Pół Człowiek - Pół Kofeina mówił że wirus jest specjalny i wredny i wyhodowany wrednie i że ma znajomych naukowców na wysokich stanowiskach którzy tak mówią mu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, cir napisał:

a ze policja sprawdza cały czas kwarantanny wiec to nie do opanowania

Tym bardziej, że ta policja sama będzie niedługo epicentrum wirusa, skoro funkcjonariusze gnieżdżą się po czterech bez masek w patrolujących samochodach.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, piramidon napisał:

Wokół stołu chodzi moja Teściowa, bo krzesła blisko, a ma zaburzenia równowagi(niemal 90-latka)

Opiekujemy się nią w tym trudnym czasie.

headhunterów ja zatrudniałem

Szacun!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Home is where the needle marks try to heal my broken heart...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Minister zdrowia oświadczył że część sprzętu do walki z koronawirusem jest kradziona przez nie wiadomo kogo :

''My dostarczamy sprzęt, a on gdzieś znika. Nie wiadomo, gdzie jest - powiedział.''

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Moim zdaniem w takim przypadku powinni zatrudnić najlepszych ekspertów żeby wytropić te kanalie i najpierw dowalić im pałami potem napluć im prosto w twarz a potem opublikować ich wizerunki i wsadzić na co najmniej 20 lat + konfiskacja majątku na cele charytatywne dla przykładu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Jaro_747 napisał:

Mnie natomiast interesuje kategoria generowania i rozchodzenia się fake newsów i patrzę na to pod takim kątem.

Weź pod uwagę to, że nawet będąc rozumnym człowiekiem o wielu rzeczach nie wiesz i czytając dane info nie jesteś w stanie tak do końca wiedzieć czy to prawda, czy fejk...nawet jeśli prawdę podpowiada Ci Twoja intuicja.

W takich czasach żyjemy...niby jest lepszy dostęp do informacji niż drzewiej, ale i tak jesteśmy nieustannie okłamywani i manipulowani.

53 minuty temu, piramidon napisał:

Nie sposób te obecne działania racjonalnie wytłumaczyć. My mamy epidemię medialną, powiedziała profesor, która indukuje panikę i lęki społeczne. To jest największe niebezpieczeństwo dla społeczeństwa, a nie korona wirus. To co wyczynia z nami rząd i media, to należy się tego bać, dodała profesor.

Zgadzam się z tym.
Należy jak najszybciej znieść idiotyczne ograniczenia, a przede wszystkim uwolnić firmy i otworzyć sklepy, przy jednoczesnym wzmocnieniu kontroli przestrzegania zasad czystości, higieny i bezpiecznej odległości.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, soundchaser napisał:

Weź pod uwagę to, że nawet będąc rozumnym człowiekiem o wielu rzeczach nie wiesz i czytając dane info nie jesteś w stanie tak do końca wiedzieć czy to prawda, czy fejk...nawet jeśli prawdę podpowiada Ci Twoja intuicja.

W takich czasach żyjemy...niby jest lepszy dostęp do informacji niż drzewiej, ale i tak jesteśmy nieustannie okłamywani i manipulowani.

Jesteśmy zdani na własną ocenę i sami musimy wybrać komu wierzymy komu nie. Mi 7 tygodni temu się śniło że będzie żywioł potężny i że dom będzie dobrym schronieniem. Aż się zerwałem ze snu taki podmuch huraganu poczułem. Tego się trzymam, pierd***.

A potem 3 tygodnie temu mi się śniło że chciałem pójść załatwić coś w U. Skarbowym. Zapytać się o jakieś podatki. Wchodzę a tam bal. Stroje wieczorowe, połyskowe suknie, wszyscy się szykują do balu. A pani mi mówi: "nic pan tu dzisiaj nie załatwi, my tu bal mamy"

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Krak_oN napisał:

Minister zdrowia oświadczył że część sprzętu do walki z koronawirusem jest kradziona przez nie wiadomo kogo :

''My dostarczamy sprzęt, a on gdzieś znika. Nie wiadomo, gdzie jest - powiedział.''

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Moim zdaniem w takim przypadku powinni zatrudnić najlepszych ekspertów żeby wytropić te kanalie i najpierw dowalić im pałami potem napluć im prosto w twarz a potem opublikować ich wizerunki i wsadzić na co najmniej 20 lat + konfiskacja majątku na cele charytatywne dla przykładu.

Taaaa...kłamie ten minister. Chce w ten sposób ukryć prawdę o małej ilości tego sprzętu, więc wymyślił sobie bajeczkę, że ktoś go kradnie.
 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, soundchaser napisał:

Taaaa...kłamie ten minister. Chce w ten sposób ukryć prawdę o małej ilości tego sprzętu, więc wymyślił sobie bajeczkę, że ktoś go kradnie.
 

Tony sprzętu nie znikają tak o. Ale wiesz, może bezdomny przyjechał pięcioma tirami do Warszawy, nie wylegitymował się, bo bezdomny był i pobrał sprzętu za 5mln.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, Krak_oN napisał:

Moim zdaniem w takim przypadku powinni zatrudnić najlepszych ekspertów żeby wytropić te kanalie

Wystarczy powołać kolejną komisję rządową z Suskim ("Caryca") na czele.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„W co motłoch bez dowodów uwierzył, jakże byśmy to mogli dowodami obalić?”

- Friedrich Nietzsche

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na marginesie: mam drzwi do lasu. Mieszkam 35m od granicy starodrzewu- stąd problem z telewizją naziemną i satelitarną. Dlatego, że nie oglądam telewizji i mam inny ogląd sytuacji...możemy podyskutować. Smartfona  najczęściej nie noszę.

A teraz: czy w domu siedzimy bez sensu?

Znowu profesor (nie emerytowany!!!) o najnowszych badaniach:

Wirolog Streeck twierdzi, że głównym problemem w bieżącej dyskusji jest brak danych i faktów do podjęcia decyzji. Skutki środków przed zamknięciem kontaktów nie zostały odpowiednio sprawdzone, a według Streeck brakuje też wytycznych dotyczących strategii wyjścia. Podkreśla jednak, że obecnie niewłaściwe jest wycofanie wszystkich środków.

W dzielnicy Heinsberg, na którą poważnie wpływają przypadki korony, prof. Streeck i jego zespół przetestowali różne powierzchnie i nie byli w stanie wykryć aktywnego wirusa: ani na telefonach komórkowych, klamkach, zlewach ani kotach, nawet w wysoce zakaźnych rodzinach. Dlatego podkreśla, że nie ma teraz niebezpieczeństwa zarażenia kogoś innego podczas zakupów. Poprzednie badania pokazują, że duże tłumy z dużą ilością kontaktów są szczególnie niebezpieczne, na przykład imprezy i mecze piłki nożnej.

Hendrik Streeck jest dyrektorem Instytutu Wirusologii i Badań nad HIV na Uniwersytecie w Bonn. Wraz ze swoim zespołem w dzielnicy Heinsberg będzie teraz bardziej szczegółowo badać rozprzestrzenianie się wirusa. Chce również zbadać, jak duża jest liczba nierozpoznanych przypadków choroby. Był zaskoczony, że RKI nie zaplanowało takiego badania.
 
W debacie na temat ochraniaczy na usta Streeck wyraźnie stawia się i mówi, zgodnie z zaleceniami WHO, że pełne ochraniacze na zęby nie są odpowiednie. Głównie dlatego, że sprzęt ochronny jest pilniej potrzebny ludziom w dziedzinie medycyny.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

JAK FACET Z DWIEMA ZDROWYMI NERKAMI MOŻE NIE MIEĆ KASY NA AUDIOFILSKIE KABLE

TROLLE -istnieli zawsze, a przed wynalezieniem internetu wyżywali się na ścianach publicznych klozetów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amerykanie i Brytyjczycy na początku próbowali strategii nic nie robienia i szybciutko się z tego wycofali .Dlaczego ?

Szwedzi robią tak nadal .Ale tam jest inna sytuacja .Mają bardzo małą populację,dużo przestrzeni i rozbudowaną ochronę zdrowia .

do Piramidona

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze jest tak samo. Tutaj jakieś głupie ch.je filozofują, a ludzie walczący o życie chorych żebrają o kombinezony i rękawice.

https://www.medonet.pl/koronawirus/koronawirus-w-polsce,trudna-sytuacja-szpitala-uniwersyteckiego-w-krakowie--brakuje-srodkow-ochrony,artykul,58336525.html

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Home is where the needle marks try to heal my broken heart...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Absolutnie nie neguję konieczności walki i zapobiegania. Ale nie bezsensu niszczenia kraju, gospodarki przez nieudolne rządy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

JAK FACET Z DWIEMA ZDROWYMI NERKAMI MOŻE NIE MIEĆ KASY NA AUDIOFILSKIE KABLE

TROLLE -istnieli zawsze, a przed wynalezieniem internetu wyżywali się na ścianach publicznych klozetów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, piramidon napisał:

Absolutnie nie neguję konieczności walki i zapobiegania. Ale nie bezsensu niszczenia kraju, gospodarki przez nieudolne rządy.

Zobaczysz, co będzie się działo po 1 maja, kiedy PiS mianuje nowego prezesa SN, a potem wprowadzi jakiś stan niezwykły.

Jeszcze zatęsknisz do tego, co jest dzisiaj. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byle moja wieś spokojna....

Bardziej współczuję młodym ludziom

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

JAK FACET Z DWIEMA ZDROWYMI NERKAMI MOŻE NIE MIEĆ KASY NA AUDIOFILSKIE KABLE

TROLLE -istnieli zawsze, a przed wynalezieniem internetu wyżywali się na ścianach publicznych klozetów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, piramidon napisał:

Byle moja wieś spokojna....

Bardziej współczuję młodym ludziom

Zamilcz. Myślisz tylko o sobie, jesteś dla mnie zerem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Home is where the needle marks try to heal my broken heart...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.