Skocz do zawartości
IGNORED

Koronawirus Covid-19 (alfa, delta, omikron, kraken) i szczepienia


witek_z
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zachorowało:

0

+0

Zmarło:

0

+0

Zmarło 0
0 kobiet i 0 mężczyzn.
Zakres wiekowy:(wiek -> ilość)

Wyzdrowiało:

0

+0

Dziś zaszczepiono:
0 osób.

Wykonane testy: 0

+0
Testy pozytywe:
Testy poz:

Na kwarantannie: 0

Aktualizacja 2024-04-24 2:04
https://dane.gov.pl/pl
14 godzin temu, soundchaser napisał:

Coś tu chyba nie gra. Skoro idzie głęboka recesja, to czemu taki głupek chce za wszelką cenę utrzymać władzę?

Bo to cel. Podoba się rządzenie i chciało by się dalej rządzić a jako że będzie coraz gorzej to trzeba się spieszyć bo później może być za późno.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

chwilowy brak działalności w audio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedziała, że gdyby ogłoszono stan wyjątkowy (lub tam inny - wojenny), to nam Audiostereo zamkną.???

 

Ja wiem, że aby być w PiSie, to trzeba być pierdlniętym poyebem, ale żeby aż tak?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, wojciech iwaszczukiewicz napisał:

Emilewicz  ma duże parcie na szkło .

Kiedyś będzie premierem.

12 minut temu, Bezlitosna Niusia napisał:

Powiedziała, że gdyby ogłoszono stan wyjątkowy (lub tam inny - wojenny), to nam Audiostereo zamkną.???

 

Ja wiem, że aby być w PiSie, to trzeba być pierdlniętym poyebem, ale żeby aż tak?

Zafiksowałeś się?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani medycy - umierajcie, a my wam poklaszczemy z balkonów.

Nawet pośpiewamy z kanapy z Marylą i Roksaną.

Rzymska arena. Tylko mordowanie jakby mniej spektakularne.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tak czytam sobie komentarze takim osobnikow jak Sovereign, Skynard, Electro,.. to zastanawiam sie, czy zdaja sobie z tego sprawe, ze sa wiekszymi nacjonalistami i ultrakonserwatywnymi rasistami niz ci Niemcy, ktorych tutaj tak pietnuja. Dla mnie tacy zaklamani „pseudo-patrioci“ to najwieksza zakala i wstyd dla calej nacji, psujaca opinie o Polakach na scenie miedzynarodowej. Cale szczescie ze reszta swiata nie rozumie jezyka Polskiego, nie moze przeczytac tego co tutaj jest wypisywane i nie jest swiadoma tego, jakie prymitywy w dwudziestxm pierwszym wieku po Polskich ulicach biegaja.

 

Po prostu wstyd.

 

Nie dziwota, ze aktualna sytuacja polityczna i kulturowa w Polsce wyglada wlasnie tak jak teraz..

Wiecie komu ja zawdzieczacie

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, ja dziś na całodziennym balecie jestem. Proszę metor...memyto..tyromo..eeee...mmeczytoro...mm..mmee..metryno..merytoryyczniie...jezus maria..ufff....:-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Politykę robi się za pomocą pieniędzy, a pieniądze za pomocą polityki. Ot, taki przypadek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żebyśmy się źle nie zrozumieli, widziałem sytuacje w której 10 mln maseczek zakontraktowanych do Polski poszło do Niemiec, 50 tysięcy zostało urwanych dla Polski. Nie jestem żadnym nacjonalistą itp., stwierdzam tylko fakt, wygrywa zawsze silniejszy i żadnej unii nie ma, zeby była jasność. Nie mam nic do Niemców, zdaje sobie sprawę, ze Polak musi sobie poradzić z gołą gębą, życie Niemca w tym wypadku jest ważniejsze i droższe. Jest to dla mnie normalna rzecz, tak jest w każdym stanie wyjątkowym, nie ma solidarności, są tylko interesy. TEn kto zostanie bez maski, kombinezonu zrozumie, wiekszosc dyskutantów tutaj na forum nie zrozumie. No i bardzo dobrze, jakby byli tylko ludzie mądrzy na świecie i wyciagajacy wnioski byłoby nudno.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Home is where the needle marks try to heal my broken heart...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z punktu widzenia skuteczności leczenia Polaków ważne jest utrzymanie przy zdrowiu jak najwiekszej liczby lekarzy i pielegniarek na pierwszej linii, tych ludzi nie jest łatwo zastapic. Czyli nie politycy roznych opcji sobie robia testy na wirusa, bo katarek tylko pierwsza linia. Pokazano wczoraj jakiegos byczka z samorzadu pomorskiego, ktory sie wyleżał w szpitalu na korona i udzielał wywiadu, ze to jest takie przeziebienie. Nikt sie nie zajaknal jak to sie stało, ze ten czlowiek trafił do szpitala jedynie z objawami przeziebienia przy korona, zajmowal w tym czasie miejsce jednemu naprawde potrzebujacemu pomocy. W pełni rozumiem strach tego samorzadowego byczka o własne życie, ale nie rozumiem decyzji o hospitalizacji. Ale moze własnie to jest ten triage o ktorym mowia  politycy? czyli najpierw my i nasze rodziny, pozniej ci z innych partii i ich rodziny, a pozniej pomyslimy co z reszta.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Home is where the needle marks try to heal my broken heart...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, xajas napisał:

Jak tak czytam sobie komentarze takim osobnikow jak Sovereign, Skynard, Electro,.. to zastanawiam sie, czy zdaja sobie z tego sprawe, ze sa wiekszymi nacjonalistami i ultrakonserwatywnymi rasistami niz ci Niemcy, ktorych tutaj tak pietnuja. Dla mnie tacy zaklamani „pseudo-patrioci“ to najwieksza zakala i wstyd dla calej nacji, psujaca opinie o Polakach na scenie miedzynarodowej. Cale szczescie ze reszta swiata nie rozumie jezyka Polskiego, nie moze przeczytac tego co tutaj jest wypisywane i nie jest swiadoma tego, jakie prymitywy w dwudziestxm pierwszym wieku po Polskich ulicach biegaja.

 

Po prostu wstyd.

 

Nie dziwota, ze aktualna sytuacja polityczna i kulturowa w Polsce wyglada wlasnie tak jak teraz..

Wiecie komu ja zawdzieczacie

Nie, dlaczego wstyd?

Niemcy wymordowali mi tylko 12 członków rodziny. Moja matka do śmierci miała w nodze kulkę z Powstania, bo każdy lekarz bał się operować. Ja Niemców wręcz kocham - mogli mi wymordować całą rodzinę do imentu, a jednak przez zaniedbanie tego nie zrobili.

"zaklamani „pseudo-patrioci“ to najwieksza zakala i wstyd dla calej nacji, psujaca opinie o Polakach" - jakie to przykre...

Xajas - masz mentalność niewolnika, ciekawe, kto ci zrobił kisiel z resztek mózgu?

Nawet nie nazwę cię idiotą, bo idiota jest zdefiniowanym pojęciem.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Zyzol napisał:

Redaktorowi cir zepsuła się chyba klawiatura albo program do pisania szwankuje, ponieważ od dłuższego czasu pisze teksty jakby po niemiecku. ?

niestety ale biologii i genetyki  nie oszukasz , rasa aryjska to nie tylko Niemcy jest tych narodów jeszcze kilka z pólnocy ,  srodka i wschodu  europy

nic nie poradze

 

25 minut temu, electro napisał:

Żebyśmy się źle nie zrozumieli, widziałem sytuacje w której 10 mln maseczek zakontraktowanych do Polski poszło do Niemiec

ja widziałem to samo ale poszło do Chin

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedawno gdzieś tu na AS wyczytałem jednak, ze to Żydzi mordowali a nie Niemcy....

I traf tu za tymi prawiczkami.... 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niemcy wymordowali mi tylko 12 członków rodziny. Moja matka do śmierci miała w nodze kulkę z Powstania, bo każdy lekarz bał się operować. Ja Niemców wręcz kocham - mogli mi wymordować całą rodzinę do imentu, a jednak przez zaniedbanie tego nie zrobili.
 


To prawda, tylko ze Niemcy w miedzyczasie posuneli sie o 70 lat do przodu, a tacy jak ty o 1000 lat do tylu

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, xajas napisał:

 


To prawda, tylko ze Niemcy w miedzyczasie posuneli sie o 70 lat do przodu, a tacy jak ty o 1000 lat do tylu

 

Nie zaniedbaj opłacenia prenumeraty GW

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój dziadek nie dał się zabić Niemcom, dali mu radę swoi - z bandy "Ognia". Dwóch wygonił z gospodarstwa, wracał wieczorem - wygarnęli z kałasza. Dziur na ścianie było dwadzieścia parę. Takich ofiar było około tysiąca na Podhalu.

A dzisiaj patrz: "niezłomni". A w klubie Niemca Klipscha już nie ma ich apologetów.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez piramidon
literówka

JAK FACET Z DWIEMA ZDROWYMI NERKAMI MOŻE NIE MIEĆ KASY NA AUDIOFILSKIE KABLE

TROLLE -istnieli zawsze, a przed wynalezieniem internetu wyżywali się na ścianach publicznych klozetów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, piramidon napisał:

Mój dziadek nie dał się zabić Niemcom, dali mu radę swoi - z bandy "Ognia".

Był komunistą i wzmacniał komunistyczną władzę?

Tak z ciekawości, bo mój dziadek był u Ognia.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na szaber przyszli - bandyci

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

JAK FACET Z DWIEMA ZDROWYMI NERKAMI MOŻE NIE MIEĆ KASY NA AUDIOFILSKIE KABLE

TROLLE -istnieli zawsze, a przed wynalezieniem internetu wyżywali się na ścianach publicznych klozetów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jar1Masz rację.

Żegnam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

JAK FACET Z DWIEMA ZDROWYMI NERKAMI MOŻE NIE MIEĆ KASY NA AUDIOFILSKIE KABLE

TROLLE -istnieli zawsze, a przed wynalezieniem internetu wyżywali się na ścianach publicznych klozetów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.