Skocz do zawartości
IGNORED

Koronawirus Covid-19 (alfa, delta, omikron, kraken) i szczepienia


witek_z
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zachorowało:

0

+0

Zmarło:

0

+0

Zmarło 0
0 kobiet i 0 mężczyzn.
Zakres wiekowy:(wiek -> ilość)

Wyzdrowiało:

0

+0

Dziś zaszczepiono:
0 osób.

Wykonane testy: 0

+0
Testy pozytywe:
Testy poz:

Na kwarantannie: 0

Aktualizacja 2024-04-25 0:20
https://dane.gov.pl/pl

I tylko tego najważniejszego nekrologu, na który z utęsknieniem czekają miliony Polaków, jak nie było, tak nie ma...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 7.04.2020 o 19:51, Piotr_1 napisał:

spacer nie

- sport nie

- robota nie

- wyjść nie

- jeść - TAK

- spać - TAK

U mnie - na wsi wszystko na tak. Ale trzeba było zamiast kabli grunty kupować. Zakasać rękawy i domy budować

Ponosimy konsekwencje swoich wyborów życiowych

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez piramidon
dopisek

JAK FACET Z DWIEMA ZDROWYMI NERKAMI MOŻE NIE MIEĆ KASY NA AUDIOFILSKIE KABLE

TROLLE -istnieli zawsze, a przed wynalezieniem internetu wyżywali się na ścianach publicznych klozetów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden z internautów portalu Wykop.pl opublikował relację, z której wynika, że policja zrobiła w sklepie jego znajomych prowokację – w godzinach między 10:00 a 12:00. Gdyby właściciele sklepu się na nią nabrali, zapłaciliby nawet kilkadziesiąt tysięcy kary… Oto relacja internauty:

„To są już jakieś jaja. Wirus szaleje, gospodarka się sypie, a to co odwala nasza polska policja to ja nawet nie…

Znajomi prowadzą warzywniak osiedlowy (o ile się nie mylę to ABC czy coś takiego). Wiecie, że rząd wprowadził godziny w sklepach, które są tylko dla seniorów (10:00-12:00). Już pomijam sens ich wprowadzenia, ale nie o tym. Wyobraźcie sobie sytuację:

– Wchodzi w tych godzinach do sklepu młody mężczyzna (w sensie pełnoletni ale poniżej 65 lat). W sklepie PUSTO. Gość praktycznie BŁAGA, żeby mu sprzedać fajki. Mówi, że szybciutko, argumentuje, że w sklepie nikogo nie ma itp. Sprzedawca stanowczo mówi, że nie może mu sprzedać, bo w tych godzinach mogą obsługiwać tylko seniorów. Facet jeszcze próbuje przekonać do sprzedaży, ale sprzedawca stanowczo odmawia i niedoszły klient w końcu wychodzi ze sklepu. Obsługa sklepu zerka, w jakim kierunku idzie po wyjściu ze sklepu, a tu niespodzianka – wchodzi do radiowozu zaparkowanego za rogiem. KURTYNA.

To nie jest FAKE info mam z pierwszej ręki, bo właśnie do mnie dzwonili mówiąc co się odwaliło. Nie chcę tego nawet komentować. Szkoda, że innych rzeczy nie ścigają z równie gorliwą zjadliwością” – napisał internauta.

I chociaż trudno w to uwierzyć, bo cała historia wygląda bardziej jak tzw. internetowa pasta, to jeśli powyższa relacja jest prawdziwa, zaczynamy mieć do czynienia z najgroźniejszą dla Polek i Polaków wersją państwa policyjnego! W

Wygląda to bowiem tak, jakby cała ta akcja płacenia mandatów i kar do 30 tysięcy złotych miała służyć jednemu – napełnieniu pustego skarbu państwa… Przecież zaledwie kilka dni temu policjanci bez żadnych podstaw do podejrzeń kontrolowali i wlepiali mandaty protestującym przeciwko brakom efektu pracy rządu w zakresie ochrony polskich firm przedsiębiorcom… Wystawili kilkadziesiąt mandatów a media codziennie donoszą o kolejnych mandatach, których wystawianie z uwagi na brak podstaw prawnych jest – w ocenie renomowanych prawników – niezgodne z obowiązującym w Polsce prawem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Bezlitosna Niusia napisał:

I tylko tego najważniejszego nekrologu, na który z utęsknieniem czekają miliony Polaków, jak nie było, tak nie ma...

Coś znalazłem. 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
39 minut temu, piramidon napisał:

U mnie - na wsi wszystko na tak. Ale trzeba było zamiast kabli grunty kupować. Zakasać rękawy i domy budować

Ponosimy konsekwencje swoich wyborów życiowych

Trzeba było się uczyć, to byś nie musiał latać ze szpadlem i głupot pierd***.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Frank napisał:

I chociaż trudno w to uwierzyć, bo cała historia wygląda bardziej jak tzw. internetowa pasta, to jeśli powyższa relacja jest prawdziwa, zaczynamy mieć do czynienia z najgroźniejszą dla Polek i Polaków wersją państwa policyjnego!

Całkowicie się z Tobą zgadzam. Taki jest przecież cel utrzymywania stanu zagrożenia epidemiologicznego, bo większość wydanych w związku z nim zarządzeń władzy  można powiesić w toalecie i używać do wiadomych celów, tak bowiem są  skuteczne w zwalczaniu zarazy. Jak już pisałem taki stan łatwo zaostrzać/rozluźniać bez wzbudzania niepotrzebnego rządowi zainteresowania opinii publicznej, a przy tym można się pochwalić mniemanym sukcesem w zwalczaniu epidemii "Podziwiajcie Nas, w rejonie Y zwalczyliśmy epidemię i rozluźniamy rygory związane ze stanem zagrożenia epidemiologicznego" odpowiednio manipulując danymi epidemiologicznymi (oczywiście z założenia fałszywymi, choć można je dodatkowo "ubarwić"  - o akcji z kodowaniem zgonów z powodu Coronavirusa parę razy pisałem już na forum ).Cała sprawa została bardzo sprytnie przemyślana - Policja nakłada duże, ale jeszcze dające się przeżyć mandaty. Inspekcja Sanitarna może nałożyć rujnującą grzywnę, od której odwołać się jest znacznie trudniej i którą co więcej trzeba zapłacić niezależnie od wyniku odwołania. A powiedzcie mi, jaka mała firemka czy normalnie zarabiający człowiek nie odczuje konieczności pozbycia się co najmniej na rok jeśli będzie miał szczęście  (bo najczęściej to dużo więcej niż rok),  zapewne wcześniej pożyczonych np.  30 tysięcy zł ? Mechanizm jest genialny, dlatego że represyjne działania sanepidu są łatwiejsze do zaakceptowania przez społeczeństwo niż represje ze strony Policji  Wygląda więc to najpewniej tak:  szef lokalnego Sanepid-u otrzymuje  z góry polecenie  bardzo surowego karania wykroczeń ze względu na rozwijającą się epidemię ? ?  i nie ma wyjścia - posłuchać albo won z roboty z perspektywą stania się osobą medialną w typie "Dyrektor  Sanepid-u z miasta X został dyscyplinarnie usunięty ze stanowiska ze względu na niewywiązywanie się z obowiązku walki z epidemią, ble ble ble "; na pewno dołożą też swoje (nieoceniony ziobro) żeby takiego człowieka zniszczyć. Podobnie rzecz się ma z pracownikami nakładającymi mandaty - nakładam mandat albo won z roboty (w trybie dyscyplinarnym ze względu na epidemię).  

Dla przykładu wiadomość z dzisiaj :

"Gdy rowerzysta z Krakowa wjechał za zamknięty bulwar, jego zachowanie potraktowano jako "rażące naruszenie" przepisów. Policja poinformowała Powiatowy Inspektorat Sanitarny, a ten ukarał go karą finansową w wysokości 12 tys. zł. Od tej kary nie ma odwołania. Po siedmiu dniach trzeba zapłacić. Jak nie, to po pieniądze za jakiś czas przyjdzie do domu poborca podatkowy." 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Pasqual
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Pasqual napisał:

 :

"Gdy rowerzysta z Krakowa wjechał za zamknięty bulwar, jego zachowanie potraktowano jako "rażące naruszenie" przepisów. Policja poinformowała Powiatowy Inspektorat Sanitarny, a ten ukarał go karą finansową w wysokości 12 tys. zł. Od tej kary nie ma odwołania. Po siedmiu dniach trzeba zapłacić. Jak nie, to po pieniądze za jakiś czas przyjdzie do domu poborca podatkowy." 

Jak nie ma odwolania? 

Zawsze przysluguje odwolanie.  Gdzies ty to znalazl. lol. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, cir napisał:

miał dane z jakiego miasta ?   ludzie byli z róźnych miast

ma wgląd w urzedy stanu cywilnego z roznych miast ? ma takie kompetencje aby wchodzic w dane personalne ludzi w całej Polsce i sprawdzac przyczyny zgonu ?

Jaro sadzisz banialuki az dudni

To ty Kolego zaczynasz bredzić aż miło. Apelowałem o myślenie ale widzę, że wyłączyło ci się kompletnie.

Po pierwsze - Trzaskowski podawał dane wyłącznie z Warszawy.

Po drugie - jakie dane personalne??? Puknij się w głowę, wiesz w ogóle co to są dane personalne?

Trzaskowski mógł absolutnie legalnie dostać informację zbiorczą z USC typu - "dziś wystawiliśmy 30 aktów zgonu z przyczyną zgonu koronawirus". Jasne?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Lolo2 napisał:

Jak nie ma odwolania? 

Zawsze przysluguje odwolanie.  Gdzies ty to znalazl. lol. 

na WP Odwołanie oczywiście przysługuje, ale jest bardzo trudne i cała procedura trwa bardzo długo

12 godzin temu, soundchaser napisał:

Czy to jest mniej więcej teoria o G5?
Nie wykluczam, że ten cały wirus nie jest naturalnego pochodzenia, bo za dużo jest przesłanek, by właśnie taką wersję przyjąć. Scenariusz celowego rozmontowania gospodarek kluczowych państw świata, a przy okazji innych, przejęcie całkowitej kontroli nad społeczeństwem i nowy porządek świata - to być może właśnie się dzieje, a ta pandemia jest tego początkiem.
Przekonamy się za jakiś czas.

Raczej naturalnego - rekombinacja wirusów zwierzęcych i ludzkich to rzecz naturalna. Inna sprawa, że to świetna okazja do przejęcia kontroli nad gospodarką światową. O tym, że jakaś epidemia wybuchnie było wiadomo od dawna, przy czym precyzyjne prognozy epidemiologiczne pochodzą mniej więcej sprzed roku. Był więc czas na zgromadzenie pieniędzy i wyszkolenie ludzi, którzy mają się zająć wykupywaniem majątku

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Pasqual
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Pasqual napisał:

na WP Odwołanie oczywiście przysługuje, ale jest bardzo trudne i cała procedura trwa bardzo długo

 

No nie wiem.... 

Mnie sie zawsze wydawalo ze jak robisz odwolanie to kary sa wstrzymane do czasu rostrzygniecia....  

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Jaro_747 napisał:

Trzaskowski mógł absolutnie legalnie dostać informację zbiorczą z USC typu - "dziś wystawiliśmy 30 aktów zgonu z przyczyną zgonu koronawirus". Jasne?

pytam kolejny raz jakim cudem zamiejscowe zgony skoro takie były trafiły do urzedu stanu cywilnego warszawa ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, cir napisał:

pytam kolejny raz jakim cudem zamiejscowe zgony skoro takie były trafiły do urzedu stanu cywilnego warszawa ?

To nie były zamiejscowe zgony, tylko warszawskie ale dotyczyły osób spoza Warszawy ( w części )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Nie należy mylić prawdy z opinią większości .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, cir napisał:

pytam kolejny raz jakim cudem zamiejscowe zgony skoro takie były trafiły do urzedu stanu cywilnego warszawa ?

Bo ci ludzie leżeli w szpitalu w Warszawie. I tam zmarli.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, cir napisał:

pytam kolejny raz jakim cudem zamiejscowe zgony skoro takie były trafiły do urzedu stanu cywilnego warszawa ?

Zgony "warszawskie", bo umarli w Warszawie, a mogli być skądkolwiek.

Akty zgonu wystawiono w Warszawie, w miejscu śmierci, w szpitalach.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, toptwenty napisał:

Zgony "warszawskie", bo umarli w Warszawie, a mogli być skądkolwiek.

Akty zgonu wystawiono w Warszawie, w miejscu śmierci, w szpitalach.

Z tego co wiem (i o czym pisałem) szpital wystawia kartę zgonu. Akt zgonu wystawia Urząd Stanu Cywilnego.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żyjemy obecnie w świecie idiotów.

Rumunia wprowadziła prawo, w którym osoba, która zakazi inną koronawirusem idzie do pierdla na maks. 15 lat.

Proponuję więc rozszerzyć to na inne choroby zakaźne. Dlaczego tylko COVID-19 ma mieć tutaj przywilej?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Frank napisał:

Wchodzi w tych godzinach do sklepu młody mężczyzna (w sensie pełnoletni ale poniżej 65 lat). W sklepie PUSTO. Gość praktycznie BŁAGA, żeby mu sprzedać fajki. Mówi, że szybciutko, argumentuje, że w sklepie nikogo nie ma itp. Sprzedawca stanowczo mówi, że nie może mu sprzedać, bo w tych godzinach mogą obsługiwać tylko seniorów. Facet jeszcze próbuje przekonać do sprzedaży, ale sprzedawca stanowczo odmawia i niedoszły klient w końcu wychodzi ze sklepu. Obsługa sklepu zerka, w jakim kierunku idzie po wyjściu ze sklepu, a tu niespodzianka – wchodzi do radiowozu zaparkowanego za rogiem. KURTYNA.

To nie jest FAKE info mam z pierwszej ręki, bo właśnie do mnie dzwonili mówiąc co się odwaliło. Nie chcę tego nawet komentować. Szkoda, że innych rzeczy nie ścigają z równie gorliwą zjadliwością” – napisał internauta.

Może nie fejk ale , jak ktoś pali i zabrakło mu papierosów to co w tym dziwnego że chciał kupić , ale niee , to pewnie była prowokacja .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, Lolo2 napisał:

No nie wiem.... 

Mnie sie zawsze wydawalo ze jak robisz odwolanie to kary sa wstrzymane do czasu rostrzygniecia....  

Źle ci się wydawało. Procedura jest w skrócie taka - zapłać, a my będziemy radzić, mysleć i deliberować, a po roku przyślemy wykrętną, odmowną odpowiedź.

 

Widzę zresztą, że o wielu rzeczach masz pojęcie równe temu, jak z tym piwem na kajaku...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, Lolo2 napisał:

No nie wiem.... 

Mnie sie zawsze wydawalo ze jak robisz odwolanie to kary sa wstrzymane do czasu rostrzygniecia....  

Sanepid -kara-wpłata-odwołanie

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Jaro_747 napisał:

Z tego co wiem (i o czym pisałem) szpital wystawia kartę zgonu. Akt zgonu wystawia Urząd Stanu Cywilnego.

oczywiscie wiec ponawiam pytanie jak ma wglad w akty zgonów skoro tylko 8 zgonów jest z warszawy z jego urzędu stanu cywilnego

rozumiem ze zgony osób z poza warszawy maja wystawiane akty zgonów w urzedach stanu cywilnego z ich miejscowosci wiec wglądu mieć nie może

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Bezlitosna Niusia napisał:

Źle ci się wydawało. Procedura jest w skrócie taka - zapłać, a my będziemy radzić, mysleć i deliberować, a po roku przyślemy wykrętną, odmowną odpowiedź.

Dokładnie, te K tak robią. A potem komornik.

Z innej beczki:

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, toptwenty napisał:

Zgony "warszawskie", bo umarli w Warszawie, a mogli być skądkolwiek.

Akty zgonu wystawiono w Warszawie, w miejscu śmierci, w szpitalach.

szpital wystawia karty zgonu , z karta idziesz do własciwego urzedu stanu cywilnego /swojego/ po akt zgonu aby móc ruszyc z pochówkiem

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
45 minut temu, Lolo2 napisał:

No nie wiem.... 

Mnie sie zawsze wydawalo ze jak robisz odwolanie to kary sa wstrzymane do czasu rostrzygniecia....  

Naturalnie tak powinno być w kraju cywilizowanym o przyzwoitej kulturze prawnej Twojej inteligencji pozostawię określenie, ile od tego dzieli pisowską Polskę

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Bezlitosna Niusia napisał:

I tylko tego najważniejszego nekrologu, na który z utęsknieniem czekają miliony Polaków, jak nie było, tak nie ma...

Skąd Ty to wiesz ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Nie należy mylić prawdy z opinią większości .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, Frank napisał:

Sanepid -kara-wpłata-odwołanie

Ano, tak to jest.

A na to, co uprawiają tutaj niektórzy koledzy, wymyśliłem sobie już dawno temu odpowiednie słówko: "chcieizm".

 

Ps - zresztą, ja też czasem taki chcieizm stosuję. Bardzo na przykład bym chciał, aby razu pewnego cała ta pisia zdegenerowana, faszystowska banda usłyszała: 

"- A teraz, panie i panowie ze zbrodniczej organizacji PiS -  za zrujnowanie kraju, za otumanienie, omamienie i okłamanie wyborców, za dziesiątki tysięcy niepotrzebnych śmierci, w tym i samobójstw, za puszczenie z torbami milionów Polaków, za sprzeniewierzenie majątku narodowego i wspólnego dobra i wreszcie - za kradzieże pospolite - wszyscy proszę się ładnie ustawić w kolejce i grzeczniutko skierować w stronę najbliższego kryminału. Panowie znani pod pseudonimami "Prezydent" i "Prezes" - proszeni są, jako pierwsza para w tym orszaku hańby".

 

Taki jest ten mój chcieizm, choć coraz wyraźniej widać, że nie tak zupełnie niemożliwy do realizacji.

7 minut temu, notoryczny napisał:

Skąd Ty to wiesz ?

Z codziennej lektury i wnikliwej obserwacji tak zwanych "nastrojów społecznych".

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Bezlitosna Niusia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, cir napisał:

oczywiscie wiec ponawiam pytanie jak ma wglad w akty zgonów skoro tylko 8 zgonów jest z warszawy z jego urzędu stanu cywilnego

rozumiem ze zgony osób z poza warszawy maja wystawiane akty zgonów w urzedach stanu cywilnego z ich miejscowosci wiec wglądu mieć nie może

A jesteś pewny że tak jest?

To nie Trzaskowski twierdzi że zgony są spoza Warszawy. Poza tym jak ktoś mieszka w Warszawie to co? Rodzina przyjechała i bierze nieboszczyka bez aktu zgonu? A może chce go pochować na miejscu?

Widzę że uparłeś się udowodnić, że to Trzaskowski kręci a nie PiSowski reżim i robisz to nadzwyczaj wytrwale i z dużym poświęceniem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Jaro_747

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Bezlitosna Niusia napisał:

Z codziennej lektury i wnikliwej obserwacji tak zwanych "nastrojów społecznych".

Mnie to bardziej wygląda na projekcje negatywnych uczuć, która niekoniecznie jest odzwierciedleniem poglądu milionów . To, że komuś coś się nie podoba, nie znaczy, że inni mają podobnie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Nie należy mylić prawdy z opinią większości .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.