Skocz do zawartości
IGNORED

Koronawirus Covid-19 (alfa, delta, omikron, kraken) i szczepienia


witek_z
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zachorowało:

0

+0

Zmarło:

0

+0

Zmarło 0
0 kobiet i 0 mężczyzn.
Zakres wiekowy:(wiek -> ilość)

Wyzdrowiało:

0

+0

Dziś zaszczepiono:
0 osób.

Wykonane testy: 0

+0
Testy pozytywe:
Testy poz:

Na kwarantannie: 0

Aktualizacja 2024-04-25 7:16
https://dane.gov.pl/pl

Przez Weekend panuje korona i nie można spożywać w miejscach publicznych alkoholu, paradoks ze żreć pączki i popijać colą można ale piwa nie można bo korona wtedy panuje


Czy tego ci najbardziej brakuje

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, xajas napisał:

 


Tego ci najbardziej brakuje

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Akurat w tygodniu pic nie mogę, ale mi przepisy nie przeszkadzają, w towarzystwie znajomych i własnym ogrodzie można pic 
i tak będzie w ten weekend

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez .:Gerard:.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się steruje statystykami w zależności od celów i potrzeb.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Sami widzicie, że wyniki podawane codziennie są gówno warte.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez soundchaser
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

powikłanie ktore zablokowało Astre jest czesto wiązane ze szczepieniami

praca ze statystyką na duzej populacji więc producenci widza problem

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Auchanie mi odmówili sprzedaży towaru bez założonej maski. Trochę szkoda, ale jednak będę omijał ten sklep. A jak trzeba będzie to wszystkie molochy łamiące prawo.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziwisz sie? boją sie kontroli, mnie na stacji paliw Orlen pozwolili wejść do srodka i zaplacic(,zreszta nawet nie pytalem) ale powiedzieli ze wczoraj mieli kontrolę żeby uwazac

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to że są kontrole i sypią się mandaty to już słyszałem ze 20 razy. Co będzie dalej? Zbudują jakieś izolatki? Getta dla niepoprawnych systemowo? Nie dali nam żadnej nadziei, powiedzieli że to nowy porządek świata i to co było już nie wróci. Zapomnieli podać powodu, bo fikcyjna pandemia już prawie do nikogo nie przemawia. Czekam więc na powód, na podanie oficjalnego powodu i zastanawiam się nad sensem swojego dalszego życia w tym kraju. W Czechach to samo?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, Piotr_1 napisał:

Zapomnieli podać powodu, bo fikcyjna pandemia już prawie do nikogo nie przemawia. Czekam więc na powód, na podanie oficjalnego powodu i zastanawiam się nad sensem swojego dalszego życia w tym kraju. W Czechach to samo?

Zapewniam Cię, że powód zawsze się znajdzie. Wszystko zawsze można wytłumaczyć tak, by pasowało do zaplanowanej ideologii.
I nieważne, że to się kupy nie trzyma. Ważne, że ludzie i tak się podporządkują - ze strachu, z głupoty, czy ślepego posłuszeństwa. A na tych, którzy będą się bronić i oponować sposób się znajdzie, nawet jeśli nie będzie na to paragrafu. Zresztą będą stopniowo zmieniać prawo pod nowy porządek, więc działania władzy będą zgodne z nim.
Obawiam się, że trudno Ci będzie znaleźć kraj, w którym poczujesz prawdziwą wolność. Może gdzieś w Afryce? ?

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez soundchaser
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za duzo masek sprowadzili teraz trzeba gdzies to sprzedac , jak widziałem ten najwiekszy samolot swiata wypełniony m in. maskami to juz wiedziałem co sie święci

a zupełnie inna rzecz to ludzka glupota która każe wierzyc ze brudna maska niesie zdrowie 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Grzegorz7 napisał:

Gorzej!

Grzegorz - Ty jakieś obrazki wstawiałeś? Napisaliśmy prawie w tym samym czasie i wpadły do mojego posta, więc je usunąłem.
Wstaw jeszcze raz.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, to nie chodzi o sprzedaż jakichś głupich masek z magazynów.

Nie przemawia przez Was ani głos nadziei, ani wolności, ani żadna ciekawa myśl. "To już tak musi być panie kochanieńki"

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Piotr_1 napisał:

Nie przemawia przez Was ani głos nadziei, ani wolności, ani żadna ciekawa myśl. "To już tak musi być panie kochanieńki"

Ja się buntuję dokładnie jak Ty, jednak maskę w sklepie zakładam tylko dlatego, że tak trzeba, ale nigdy na nos, a w środku opuszczam nawet niżej...ważne, że mam ją na gębie i nikt mi uwagi nie zwraca.
Być może tak już musi być. Ja nigdy nie podporządkuję się ograniczaniu swobody i wolności, ale dla zachowania pozorów będę udawał, że jestem posłuszny na tyle na ile będzie to możliwe. Demonstrowanie niezależności nie w każdej sytuacji jest dobre i opłacalne.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Piotr_1 napisał:

Ten kto to robi planował to od dawna. Zna nasze nawyki, przekonania, styl życia, sposób myślenia.

Zna, ponieważ sam to stworzył, nauczył, wytresował do tego sposobu myślenia.

 

2 minuty temu, soundchaser napisał:

Ja się buntuję dokładnie jak Ty, jednak maskę w sklepie zakładam tylko dlatego, że tak trzeba, ale nigdy na nos, a w środku opuszczam nawet niżej...ważne, że mam ją na gębie i nikt mi uwagi nie zwraca.
Być może tak już musi być. Ja nigdy nie podporządkuję się ograniczaniu swobody i wolności, ale dla zachowania pozorów będę udawał, że jestem posłuszny na tyle na ile będzie to możliwe. Demonstrowanie niezależności nie w każdej sytuacji jest dobre i opłacalne.

No nie, trzeba całkowicie zdjąć i iść na wojnę z ochroniarzami i kasjerkami. A właściwie ochroniarzami. Dzisiaj krzyknąłem do tego gościa "tak wiem słyszałem i żadnej maski nie zakładam", a on prawdopodobnie zmówił się z największą gestapo kasjerczynią, ponieważ już przy kasie stał z nią i czekał na mnie. O mnie już znał, ponieważ odbyłem z nim konwersację wcześniej. Jest mi żal tych pracowników, dlatego nie zrobiłem sceny dantejskiej. Jednak z Auchanem coś jest nie tak, oni puszczają te komunikaty z głośnika od początku non stop i tą na maksa chorzy z tymi komunikatami. Oni wiedzą co jest grane i od początku z tego korzystają. Wiele sieci z resztą odnotowało zwiększone zyski, wiem o tym od koleżanki. To by wiele tłumaczyło, zmieniły się nawyki ludzi i bardziej wydają pieniądze na jedzenie niż na inne rzeczy. Stąd takie, a nie inne podejście do sprawy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Piotr_1 napisał:

No nie, trzeba całkowicie zdjąć i iść na wojnę z ochroniarzami i kasjerkami. A właściwie ochroniarzami.

Ale nic w ten sposób nie ugrasz oprócz tego, że możesz być przez jakiegoś nadgorliwego źle potraktowany, albo wezwie policję i zaczną się niepotrzebne przepychanki. Na razie tylko domyślamy się do czego to wszystko zmierza, ale nie mamy pewności co do dokładnego scenariusza, więc ja osobiście przyjmuję postawę defensywną, a wszelkie nakazy i zakazy, które są idiotyczne staram się omijać w taki sposób, by maskować stosowanie się do nich.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, soundchaser napisał:

Ale nic w ten sposób nie ugrasz oprócz tego, że możesz być przez jakiegoś nadgorliwego źle potraktowany, albo wezwie policję i zaczną się niepotrzebne przepychanki. Na razie tylko domyślamy się do czego to wszystko zmierza, ale nie mamy pewności co do dokładnego scenariusza, więc ja osobiście przyjmuję postawę defensywną, a wszelkie nakazy i zakazy, które są idiotyczne staram się omijać w taki sposób, by maskować stosowanie się do nich.

Jesteś w błędzie. Trzeba działać oddolnie na tyle, na ile jest to możliwe. Scenę ze mną będą pamiętać 2 tygodnia, a ja wiele nie straciłem. Nie chciałem odpuścić zakupów bo przy wyborze wina spędziłem ze 7min., ale akcja była niemiłosierna, Helmut i Helga musieli sprawdzać moje założenie maski, czy poprawnie ją założyłem, scena była boska, a wiele ludzi było w kolejce. Musieli mi zatwierdzić czy moja maska była założona poprawnie, następnie mogłem przystąpić do kasowania towaru, kosztowało to ich wiele zdrowia, podobnie rozmowa ze mną, a mogło być gorzej, jednak odpuściłem im.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Piotr_1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Piotr_1 napisał:

Jesteś w błędzie. Trzeba działać oddolnie na tyle, na ile jest to możliwe. Scenę ze mną będą pamiętać 2 tygodnia, a ja wiele nie straciłem. Nie chciałem odpuścić zakupów bo przy wyborze wina spędziłem ze 7min., ale akcja była niemiłosierna, Helmut i Helga musieli sprawdzać moje założenie maski, czy poprawnie ją założyłem, scena była boska, a wiele ludzi było w kolejce. Musieli mi zatwierdzić czy moja maska była założona poprawnie, następnie mogłem przystąpić do kasowania towaru, kosztowało to ich wiele zdrowia, podobnie rozmowa ze mną, a mogło być gorzej, jednak odpuściłem im.

Zapamiętają 2 tygodnie? Być może...i zapomną, albo w ogóle nie zapamiętają.
A co jeśli trafisz na takich co to się nie patyczkują i pokażą Ci kto tu rządzi?
Uciekniesz, czy będziesz się z nimi bił? 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, soundchaser napisał:

Zapamiętają 2 tygodnie? Być może...i zapomną, albo w ogóle nie zapamiętają.
A co jeśli trafisz na takich co to się nie patyczkują i pokażą Ci kto tu rządzi?
Uciekniesz, czy będziesz się z nimi bił? 

Co to znaczy pokażą mi kto tu rządzi, jak już to Policja. Jesteś złej myśli. Nie będą chcieli mi nic zrobić, mogą mi jedynie odmówić sprzedaży towaru. Ten się boi co się boi, ja nie będę się bał, to oni mogą się bać i zmienić pracę. Natomiast z policją to już jest inna rozmowa.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Piotr_1 napisał:

Co to znaczy pokażą mi kto tu rządzi, jak już to Policja. Jesteś złej myśli. Nie będą chcieli mi nic zrobić, mogą mi jedynie odmówić sprzedaży towaru. Ten się boi co się boi, ja nie będę się bał, to oni mogą się bać i zmienić pracę. Natomiast z policją to już jest inna rozmowa.

Jak wezwą policję to będziesz czekał, czy się wycofasz i grzecznie przeprosisz za swoje zachowanie? 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, soundchaser napisał:

Jak wezwą policję to będziesz czekał, czy się wycofasz i grzecznie przeprosisz za swoje zachowanie? 

To ja mogę wezwać policję, nie oni. Póki co nie mają prawa odmówić mi sprzedaży towaru.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Piotr_1 napisał:

To ja mogę wezwać policję, nie oni. Póki co nie mają prawa odmówić mi sprzedaży towaru.

Niby nie mają, a to robią. OK, może to jest sposób na tę patologię, ale kij zawsze ma dwa końce.
Nigdy nie wiadomo na kogo trafisz.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez soundchaser
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.