Skocz do zawartości
IGNORED

Koronawirus Covid-19 (alfa, delta, omikron, kraken) i szczepienia


witek_z
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zachorowało:

0

+0

Zmarło:

0

+0

Zmarło 0
0 kobiet i 0 mężczyzn.
Zakres wiekowy:(wiek -> ilość)

Wyzdrowiało:

0

+0

Dziś zaszczepiono:
0 osób.

Wykonane testy: 0

+0
Testy pozytywe:
Testy poz:

Na kwarantannie: 0

Aktualizacja 2024-04-19 3:01
https://dane.gov.pl/pl
4 minuty temu, soundchaser napisał:

Niby nie mają, a to robią. OK, może to jest sposób na tę patologię, ale kij zawsze ma dwa końce.
Nigdy nie wiadomo na kogo trafisz.

Ty jesteś złej myśli, zastraszony człowiek.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewna Poradnia Rodzinna w miasteczku opodal którego mieszkam została obrzucona kamieniami z powodu olbrzymich kolejek, które się pojawiły w związku z nowymi zasadami kierowania na testy. Sklepy to pikuś. Gdy zacznie się grypa i wszyscy chorzy będą się domagać zbadania, może być naprawdę gorąco.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, papageno napisał:

Pewna Poradnia Rodzinna w miasteczku opodal którego mieszkam została obrzucona kamieniami z powodu olbrzymich kolejek, które się pojawiły w związku z nowymi zasadami kierowania na testy. Sklepy to pikuś. Gdy zacznie się grypa i wszyscy chorzy będą się domagać zbadania, może być naprawdę gorąco.

a to ile osób Poradnia postanowiła wysłać na testy ? nie żartuj

wypisanie kwitów w systemie to 2-5 minut

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Teraz, cir napisał:

a to ile osób Poradnia postanowiła wysłać na testy ? nie żartuj

wypisanie kwitów w systemie to 2-5 minut

 

Tak relacjonowała znajoma rejestratorka. Od poniedziałku ta poradnia zatrudnia ochroniarza - kobiety oświadczyły, że boją się. Nie żartuję z takich spraw.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
45 minut temu, Piotr_1 napisał:

To ja mogę wezwać policję, nie oni. Póki co nie mają prawa odmówić mi sprzedaży towaru.

prawo sprzedazy okresla własciciel i kazdoroazowo wezwana policja staje po stronie własciciela czyli sklepu

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
36 minut temu, Piotr_1 napisał:

Ty jesteś złej myśli, zastraszony człowiek.

Zastraszony bo podchodzę racjonalnie do naszej chorej rzeczywistości?
Nie boję się, tylko jestem asekurantem, bo nie lubię niepotrzebnego zamieszania.
Jednak gdy ktoś mnie wk***i, to pokazuję swoje prawdziwe oblicze.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Teraz, papageno napisał:

Tak relacjonowała znajoma rejestratorka. Od poniedziałku ta poradnia zatrudnia ochroniarza - kobiety oświadczyły, że boją się. Nie żartuję z takich spraw.

kwalifikowanego czy zwykłego "stróża " ?

stróża pewnie teraz bedzie musiała miec kazda bo ktos musi ludzie informowac kierowac itd

jak strefy  buforowe w szpitalu

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, cir napisał:

prawo sprzedazy okresla własciciel i kazdoroazowo wezwana policja staje po stronie własciciela czyli sklepu

 

Nie zawsze. Były już takie przypadki. To zależy od policjanta.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Teraz, cir napisał:

kwalifikowanego czy zwykłego "stróża " ?

stróża pewnie teraz bedzie musiała miec kazda bo ktos musi ludzie informowac kierowac itd

jak strefy  buforowe w szpitalu

Kwalifikowanego. Dotychczas rejestratorki informowały, ale spotykały się ze straszną agresją, kamienie przechyliły szalę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, cir napisał:

strefy  buforowe w szpitalu

Może wyjaśnij innym co to są strefy buforowe w szpitalu i nie popisuj się wiedzą obcą dla zwykłego usera.
Ja akurat wiem (chociaż nic nigdy nie rozumiem), ale założę się, że wielu z nas ma problem z właściwym rozumieniem tego pojęcia. Piszesz językiem mało zrozumiałym dla czytających tu, nie wspominając o błędach interpunkcyjnych, co dodatkowo utrudnia rozumienie Twoich treści.
Tytuł REDAKTORA chyba zobowiązuje do pisania na wyższym poziomie...
 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, soundchaser napisał:

Zastraszony bo podchodzę racjonalnie do naszej chorej rzeczywistości?
Nie boję się, tylko jestem asekurantem, bo nie lubię niepotrzebnego zamieszania.
Jednak gdy ktoś mnie wk***i, to pokazuję swoje prawdziwe oblicze.

A ja się sprzeciwiam paranoi i zbiorowej amnezji i absurdom na tyle na ile mogę. Absurdom zgubnym dla tego kraju.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, soundchaser napisał:

Może wyjaśnij innym co to są strefy buforowe w szpitalu i nie popisuj się wiedzą obcą dla zwykłego usera.

rozmawiam z papageno z toba jak wiesz nie zaczynam wymiany zdań z powodów ogólnie znanych

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Piotr_1 napisał:

A ja się sprzeciwiam paranoi i zbiorowej amnezji i absurdom na tyle na ile mogę. Absurdom zgubnym dla tego kraju.

To dobrze. Jeśli będzie odpowiednio więcej takich rewolucjonistów, to może być w Polsce baardzo ciekawie. ?

3 minuty temu, cir napisał:

rozmawiam z papageno z toba jak wiesz nie zaczynam wymiany zdań z powodów ogólnie znanych

Co Ty powiesz? Uważasz się za kogoś z lepszego sortu?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, papageno napisał:

Kwalifikowanego. Dotychczas rejestratorki informowały, ale spotykały się ze straszną agresją, kamienie przechyliły szalę.

trudno mi komentowac

ja niestety spotykam sie z zamykaniem drzwi przed ludzmi pod hasłem wirusa

pobieraniem zaliczki z NFZ bez mrugniecia okiem ? i wysyłaniem na SOR

moze ludzie maja dosc ?

zawsze sie dziwie ze nie zmienia lekarza tylko cierpliwie to znosza

bardziej krewki naród masz w swojej okolicy

4 minuty temu, soundchaser napisał:

?

Co Ty powiesz? Uważasz się za kogoś z lepszego sortu?

znajdz sobie innego jelenia do przepychanek

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, cir napisał:

znajdz sobie innego jelenia do przepychanek

Nie traktuję Ciebie jak jelenia, tylko uważam za niewłaściwego gościa na nie właściwym miejscu, który szarogęsi się, a nie ma pojęcia o sytuacji, albo jej NIE ROZUMIE.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mnie dziwi, że ktoś może swoją twarzą firmować takie głupie zachowanie (nawiązuję do filmu z YouTube - parę postów wyżej).

Gdyby ktoś miał problem z takim typem: ustawa Kodeks cywilny wymienia dobra osobiste prawnie chronione. ZDROWIE jest jednym z nich. Stan epidemii jest wiedzą ogólnie znaną i na mocy  art. 23 można nakazać innej osobie zaprzestania działania narażającego na utratę zdrowia (art. 24 K.c.).

Placówka handlowa ma obowiązek stworzyć warunki bezpieczne (pod kątem zdrowia!) do dokonywania zakupów. Dla wszystkich: pracowników i klientów.

I pajacowanie w tym zakresie jest tylko... pajacowaniem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze nie został wprowadzony stan wyjątkowy z powodu tej rzekomej epidemii, ten stan wyjątkowy jest od wprowadzenia ograniczeń wolności dla obywateli. Jeżeli nie został wprowadzony stan wyjątkowy, to go nie ma. Po drugie od zawsze istniały choroby którymi można się zarazić od drugiego człowieka i mogą być one potencjalnie niebezpieczne dla niektórych osób. Czy to by oznaczało że można ZAWSZE stwierdzić że przemieszczając się, rozmawiając, chodząc po mieście wykonuję "działania narażające kogoś na utratę zdrowia"? Nie. Tak nie jest, wykonując zwykłe czynności życiowe, takie jak zakupy i chodzenie po sklepie nie wykonuję czynności niebezpiecznych. idąc tym tokiem rozumowania trzeba stwierdzić że ustawodawca i kodeks cywilny poprzez "działania narażające na utratę zdrowia" z pewnością miał/ma na myśli bardziej niebezpieczne czynności, takie jak wejście do sklepu z groźnie wyglądającym psem, szablą, maczetą w ręku, albo na przykład wymachując inną bronią. Albo na przykład wjeżdżając na targ motocyklem. W przeciwnym wypadku za czynność niebezpieczną można również uznać robienie zakupów bez szczelnego skafandra z aparatem tlenowym całkowicie izolującym od otoczenia? A dlaczego nie? Wtedy można odmówić zrobienia zakupów u siebie w sklepie każdemu kiedy tylko się chce. A minister zdrowia powiedział o maseczkach:

"nie pomagają, nie pomagają, one nie zabezpieczają przed wirusem, one nie zabezpieczają przed zachorowaniem, naprawdę nie pomagają

-dlaczego ludzie je noszą? (pyta dziennikarz)

-nie wiem. Kiedyś w Chinach i świecie azjatyckim noszono je głównie z powodu smogu i z powodu pewnej kultury która tam jest, natomiast WHO nie zaleca, eksperci nie zalecają - odpowiada minister"

W kwietniu 2020r. tak odpowiada, czyli jest to aktualne, od tego czasu nie minęło wiele i nie nastąpił żaden przełom w nauce.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Piotr_1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, papageno napisał:

Pewna Poradnia Rodzinna w miasteczku opodal którego mieszkam została obrzucona kamieniami z powodu olbrzymich kolejek, które się pojawiły w związku z nowymi zasadami kierowania na testy. Sklepy to pikuś. Gdy zacznie się grypa i wszyscy chorzy będą się domagać zbadania, może być naprawdę gorąco.

Dlatego system ochrony zdrowia nie powinien być państwowy. Państwo (szczególnie socjalistyczne) za co się weźmie - to sp***doli. ?

Dlaczego przychodni weterynaryjnych nikt nie obrzuca kamieniami? Bo są prywatne i oferują dobry i szybki serwis w konkurencyjnej cenie.

I zauważcie: jakoś żaden piesek czy kotek nie umiera pod płotem. ? Przeciwnie! Pańcie wydają poważną kasę na ratowanie owych. ? Byłem w szoku gdy mojemu biednemu Bobikowi wet zaproponował... dializy. Ale podziękowałem grzecznie. Już nawet nie chodzi o cenę, tylko pies miał 16 lat. Dializa ma sens by przetrwać do przeszczepu nerki a męczyć ledwo żywego starego psa było IMO bez sensu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeśli DAC - to NOS-DAC z buforem lampowym, jeśli wzmacniacz - to Pure Class A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, cir napisał:

prawo sprzedazy okresla własciciel i kazdoroazowo wezwana policja staje po stronie własciciela czyli sklepu

Bzdura, to znaczy ma prawo sprzedać alkohol nieletniej osobie?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w temacie opieki nad zwierzetam ostatnio widziałem rachunki za przetoczenia krwi psu umierającemu na rozsiany nowotwór

nijak nie mogłem sie dowiedziec skad tą krew biorą i jak dobierają

Teraz, malikali napisał:

Bzdura, to znaczy ma prawo sprzedać alkohol nieletniej osobie?

słuchaj XYZ swiat nie kręci sie wokół twoich pomysłow na prawo

własciciel stosuje sie do prawa i zasad wiec nieletniemu alkoholu  nie sprzeda

ma zachowac zasady higieny przy zakupach w sklepie ma , wiec egzekwuje maski bo to jego prawo jako własciciela sklepu

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, cir napisał:

prawo sprzedazy okresla własciciel

7 minut temu, cir napisał:

własciciel stosuje sie do prawa i zasad wiec nieletniemu alkoholu  nie sprzeda

To określa prawo czy stosuje się do istniejącego prawa? Zdecyduj się na coś.

16 minut temu, cir napisał:

ma zachowac zasady higieny przy zakupach w sklepie ma , wiec egzekwuje maski bo to jego prawo jako własciciela sklepu

Prawa powiadasz? A sądy jednak mają na ten temat inne zdanie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, cir napisał:

ma zachowac zasady higieny przy zakupach w sklepie ma , wiec egzekwuje maski bo to jego prawo jako własciciela sklepu

Nie do końca, ponieważ wchodząc w sferę mojej higieny i przyodzienia twarzy wchodzi w moją wolność obywatelską i sferę godności osobistej, ponieważ nie jestem trendowaty i nie sypie się ze mnie grzyb we widoczny sposób, a pełnego kapitalizmu to my tu nie mamy, tylko zamordyzm na razie. Jak będzie pełen kapitalizm, to będzie i każdy będzie sobie mógł przeganiać klienta ze swojego sklepu kiedy będzie miał ochotę, ale wtedy też się nauczy że straci dziesięciu klientów, a nie jednego, ponieważ będzie większy wybór sklepów i oferta, ponieważ taki też jest drugi koniec kapitalistycznego kija. I nawet sobie będzie mógł otworzyć sklep dla trendowatych i, o zgrozo, przeziębionych na nieokreślone, niezdefiniowane przeziębienie, potencjalne groźne, szczególnie dla nawiedzonych piz*.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, malikali napisał:

To określa prawo czy stosuje się do istniejącego prawa? Zdecyduj się na coś.

Prawa powiadasz? A sądy jednak mają na ten temat inne zdanie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

sad w Kościanie :)))

54 minuty temu, Piotr_1 napisał:

Nie do końca, ponieważ wchodząc w sferę mojej higieny i przyodzienia twarzy wchodzi w moją wolność obywatelską i sferę godności osobistej, ponieważ nie jestem trendowaty i nie sypie się ze mnie grzyb we widoczny sposób

to wyłacznie twoja wersja higieny , nalezyta higiena w okresie pandemii

 oznacza równiez  ograniczenie kontaktu pomiędzy ludzmi

56 minut temu, Piotr_1 napisał:

Jak będzie pełen kapitalizm, to będzie i każdy będzie sobie mógł przeganiać klienta ze swojego sklepu

nie strasz nie strasz bo to bajki

 widze ze ludzie sie stosują a zadymia jeden na 50

nikt nie otworzy sklepu gdzie mozna jawnie  łamać zasady bo kazdy przypadkowy kjlient w takim sklepie zarazony bedzie dochodził roszczen od własciciela który go nie uchronił a wrecz przeciwnie naraził z premedytacja

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakaś stuknięta baba dostała wyrok bo na początku tego COVID`a łaziła po sklepach i lizała towary twierdząc, że jest zarażona...

Niedaleko takie zachowanie jest od powszechnego do niedawna obmacywania towarów (pieczywo, owoce,...) albo kichania wprost na tego typu niechronione produkty przez klientów sklepów.

Niektóre zasady higieny mają sens. Nawet w Społem obok mnie, do pobierania drożdżówek i bułek służą  leżące od lat szczypce, bywają rękawiczki foliowe a całość jest za uchylaną szybą.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właściciel nie ma prawa odmówić sprzedaży bez uzasadnionej przyczyny, tak mówi przepis,  a interpretacja tego jak kto chce, stąd caly spór 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Grzegorz7 napisał:

Jakaś stuknięta baba dostała wyrok bo na początku tego COVID`a łaziła po sklepach i lizała towary twierdząc, że jest zarażona...

Niedaleko takie zachowanie jest od powszechnego do niedawna obmacywania towarów (pieczywo, owoce,...) albo kichania wprost na tego typu niechronione produkty przez klientów sklepów.

Niektóre zasady higieny mają sens. Nawet w Społem obok mnie, do pobierania drożdżówek i bułek służą  leżące od lat szczypce, bywają rękawiczki foliowe a całość jest za uchylaną szybą.

pewnie ze maja sens takie zasady widzac po ilosciach spadku zachorowan w chorobach tkzw brudnych rak

to działa

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, cir napisał:

sad w Kościanie :)))

to wyłacznie twoja wersja higieny , nalezyta higiena w okresie pandemii

 oznacza równiez  ograniczenie kontaktu pomiędzy ludzmi

 

Nie ma pandemii bo nie wprowadzono stanu wyjątkowego. Politycy widać bali się odpowiedzialności za nieuzasadnione wprowadzenie tego stanu, gdyż już wcześniej wiedzieli że sprawa jest cienkimi nićmi szyta, albo pozorowana.

Sam policjant musi najpierw przestrzegać prawa, a wytyczne to on sobie może uwzględniać. Natomiast jeżeli "zalecenia, rekomendacje, wytyczne" kolidują z innym prawem, np. prawami człowieka zawartymi w wyższych ustawach, to liczą się te wyższe ustawy. Np. zgodnie z Dziennikiem Ustaw, Ustawą o Policji, art. 14, "zadania policji":

"3.  Policjanci w toku wykonywania czynności służbowych mają obowiązek respektowania godności ludzkiej oraz przestrzegania i ochrony praw człowieka."

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Piotr_1 napisał:

Nie ma pandemii bo nie wprowadzono stanu wyjątkowego.

Czyli wszystkimi mandatami można sobie dupę podetrzeć. Ale dumny i tak kochający wolność naród polski został sprowadzony do roli bydła do uboju i to rytualnego.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w "D" aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.