Skocz do zawartości
IGNORED

Nienormalne ceny sprzetu w Polsce


ohmygod
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Łukasz_62438 napisał:

I u nas podobnie, zobaczcie np. w zakładce z nowościami, jaki upust można dostać na nowe Harbeth M40.2 - 40% i to bez targowania ?

Tak na serio, ceny są w UE niemal jednakowe... jeśli mówimy o nowych urządzeniach i cenach katalogowych. Wszędzie można dostać upusty, wszędzie są promocje - wystarczy poszukać i popytać. Dzisiaj chyba (?) nikt nie kupuje towaru po cenach katalogowych, ale oczywiście może, jeśli chce.

a co targowisko zebym sie targowal to niepowazne traktowanie ludzi. Na amazonie sie nie targuje tylko kupuje, bez zbednego p i e r d o l e ni a rozumiesz? Niby jak sie mam targowac na stronie internetowej?

Kupujesz szynke w sklepie to tez sie targujesz ze sprzedawca? Badzmy powazni

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
23 godziny temu, $A$F napisał:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jak ma się prime przesyłka za darmo, będzie ciut drożej bo Vat u nas wyższy.

W linku do amazona z cenowarki jest błąd - przenosi do WXA-50 za tylko 299 ojro (1333 zł), czyli do wzmacniacza, który u nas kosztuje ponad 2 tysi. WXC-50 na amazonie.de niestety nie znalazłem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko na tym Amazonie aż roi się od wałków tam gdzie są super atrakcyjne ceny, fakt kasę oddają po anulowaniu zamówienia i tyle z zakupów...a konkretne oferty to nawet widzialem droższe niz u nas...najlepiej kupowac tam gdzie sprzedawca jest Amazon bo to jest pewny sprzedawca , i te ceny bralbym do miarodajnych porównań 

zauwazcie że prawie wszędzie gdzie jest super atrakcyjna oferta jest dopisek żeby kontaktowac sie na maila przed dokonaniem zakupu...co to potem oznacza juz sie dowiedziałem na własnej skórze:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeciez amazon to zdziercy. Taniej zazwyczaj jest w sklepach, ktorych nie ma w porownywarkach cenowych. To tak z mojego doswiadczenia. A najtaniej od sklepow przez ebay na aukcjach. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Huberto1984

Wieza STEREO Technics :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy promocje na Tannoye w UK trwają cały rok? Mogę prosić linki? Ewentualnie, czając się na ich kolumny, kiedy warto mieć kapitał?

Pzdr ?

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, mushi napisał:

Revolut sprawdzony, jak dla mnie do podróżowania i zakupów w sieci genialna sprawa bo nie płaci się właśnie bankowego spreadu (ostatni klocek zamawiany z Holandii: 1050€, efekt: 130zł zostało portfelu - sama różnica kursu walutowego).

Jesteś w stanie powiedzieć czy na Amazonie da się zamawiać z podpiętą kartą Revoluta? Próbowałem na Ebayu i dziady (Ebay/PayPal) dają tyko swój przelicznik walutowy, nie akceptowało zakupu z ustawioną walutą w $..

I na Amazonie , i na Ebay/Paypal da się płacić Revolutem. Trzeba tylko w Pay palu przy płatności wybrać własne przeliczenie kursu i olać ostrzeżenie że zostaniemy obciążeni opłatami wystawcy karty ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, D4ncer napisał:

Czy promocje na Tannoye w UK trwają cały rok? Mogę prosić linki? Ewentualnie, czając się na ich kolumny, kiedy warto mieć kapitał?

Pzdr ?

 

Tannoy akurat byly sprzedawane czesto w sieciowkach w dobrych cenach, ale od 4-5 lat juz nie sledze tych stron. Spojrz na richer sound, peter Tyson, sevenoaks sound and vision, analogueseduction (od nich lepiej kupic na ebay pod nikiem chord245 bodajrze). 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Wieza STEREO Technics :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Moderatorzy
18 godzin temu, ohmygod napisał:

a co targowisko zebym sie targowal to niepowazne traktowanie ludzi. Na amazonie sie nie targuje tylko kupuje, bez zbednego p i e r d o l e ni a rozumiesz? Niby jak sie mam targowac na stronie internetowej?

Kupujesz szynke w sklepie to tez sie targujesz ze sprzedawca? Badzmy powazni

Jak kupowałem sprzęt nurkowy w niemieckim sklepie internetowym  to się targowałem.

Wybrałem linki do produktów i poprosiłem o ponowną , kompleksową wycenę.

Dostałem koło 15% dodatkowego rabatu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

" Mądry głupiemu ustępuje więc głupota triumfuje"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 5.02.2020 o 16:01, mercandede napisał:

z chęcią zabiorę głos w dyskusji.

Chciałbym, żebyśmy wreszcie wszyscy przestali myśleć w kategoriach my i oni. Jesteśmy wszyscy obywatelami UE i mamy takie same prawa konsumenckie w całej unii. Nie ma znaczenia czy kupujecie w PL czy w DE przestańcie proszę już myśleć jak te tumany co nami zawiadują. Jest wspólny rynek ....wolny przepływ w wielu obszarach. Sprawa jest prosta jak drut, wchodzisz na stronę internetową dowolnego kraju unii wcześniej korzystając z porównywarki cen najpopularniejszej w danym kraju potem wysyłasz maila z potwierdzeniem kosztu wysyłki do PL i kupujesz nie narzekając na ceny w PL. Ceny w dystrybucji krajowej możecie potraktować jako punkt odniesienia aby jeszcze bardziej poprawić swoje samopoczucie. Odnośnie gwarancji to ja jestem gotowy na odesłanie produktu do miejsca zakupu albo wysyłam maila do centrali firmy z prośbą o wskazanie miejsca serwisu gwarancyjnego w kraju zamieszkania na podstawie gwarancji międzynarodowej albo w UE.

 

?

I tak ostatnio zrobiłem chcąc kupić w Raichu phonostage ichniej produkcji, który u producenta kosztuje 3,8 koła a w PL 5,5. Producent napisał, że nie sprzeda, bo jestem z PL a oni tam mają już dystrybutora, proszę zwrócić się do niego. Oczywiście mogę kupić u dystrybutora za prawie dwa koła więcej z tzw. "polską" gwarancją, ale jeśli coś nawali, to dystrybutor i tak wyśle sprzęt do producenta...ot taka "polska" gwarancją.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się kiedyś dogadałem w sklepie audio. Kupiłem sprzęt jako uszkodzony, niekompletny w duuużo lepszej cenie a  był fabrycznie nowy i oczywiście 100% sprawny.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.