Jump to content
quatross

amazon.de oszust z niemiec:

Recommended Posts

Amazon to zarowno sklep jak i tablica ogloszen.

Jak kupujesz przez sklep (placisz karta) to masz pewna gwarancje amazona jak z tablicy ogloszen (i przelewem) to nie masz.

Zadnych przelewow placisz tylko karta (i to kredytowa a nie debetowa)!!!

49 minut temu, file-moon napisał:

Jak kupujesz przez sklep (placisz karta) to masz pewna gwarancje amazona jak z tablicy ogloszen (i przelewem) to nie masz.

Wyraźnie jest napisane, że amazon gwarantuje wszystkie płatności, nawet te które są dokonywane nie na ich stronie (ale ich systemem). Wszystko jest dokładnie opisane, trzeba tylko czytać, a w razie wątpliwości kontaktować się z nimi, a nie otwierać wątek na jakimś forum.

Godzinę temu, quatross napisał:

Lepiej już tam nie kupować.

Też tak myślę.

Rega RP2+ // Pro-Ject DAC Box RS // Yamaha A-S1100 // KEF R700

oj tam, Amazon jak dojdzie do wniosku że transakcja nie doszła do skutku to bez problemu zwroci kasę,  bez obaw, przecież wyraźnie pisze ze towar nawet nie wysłany,  przez Przelewy24 tez zwracają ma konto sam tego doświadczyłem, zaraz po anulowaniu zamówienia 

xavian

he he

w kilku postach na paru watkach  napisalem jakie sa okazje cenowe na niemiekim amazonie w porownaniu do drogiej polskiej oferty

no i patrz nagle poajwilo sie straszenie na forum zakupami tam he he

przypadek ?

Edited by ohmygod

mam pytanie, co to za sprzedawca A.M.A.Z.O.N-Marketplace (dokładnie tak napisane)?  jesli Amazon Marketplace to powinien byc rzetelny ale czy ktos sie nie podszywa?

Moment panowie, czyżbym czegoś nie ogarniał?

Kupujecie korzystając z aplikacji Amazon?

If you want the job done right, hire a professional.

9 minut temu, Sine Metu napisał:

Moment panowie, czyżbym czegoś nie ogarniał?

Kupujecie korzystając z aplikacji Amazon?

Z aplikacji też można. Do czego to pytanie?

6 godzin temu, costa brava napisał:

mam pytanie, co to za sprzedawca A.M.A.Z.O.N-Marketplace (dokładnie tak napisane)?  jesli Amazon Marketplace to powinien byc rzetelny ale czy ktos sie nie podszywa?

To jacyś hiszpanie, w komentarzach jest np. że ktoś miesiąc czekal od nich na towar...

Do pięciu dni zwrócą mi pieniądze. Więcej tam nie kupię niczego .

Edited by quatross

>| Touch the Sound of Silence |<

9 godzin temu, ohmygod napisał:

he he

w kilku postach na paru watkach  napisalem jakie sa okazje cenowe na niemiekim amazonie w porownaniu do drogiej polskiej oferty

no i patrz nagle poajwilo sie straszenie na forum zakupami tam he he

przypadek ?

Bez przesady ... Ja też nie raz pisałem o Amazonie, i nie tylko, i przeszło bez echa.

A wątek pokazuje nieudolność kupującego, a nie problemy z Amazon. Kupować online też trzeba umieć.

• Haha 1

34 minuty temu, niowluka napisał:

Bez przesady ... Ja też nie raz pisałem o Amazonie, i nie tylko, i przeszło bez echa.

A wątek pokazuje nieudolność kupującego, a nie problemy z Amazon. Kupować online też trzeba umieć.

tam większość sprzedających ma mrowie negatywnych opini i nie ma to niczego wspólnego ze mną .

10 minut temu, quatross napisał:

tam

Czyli gdzie?

Szczerze mówiąc to już nie jestem pewien czy ty wiesz co kupiłeś, gdzie i od kogo ...

• Haha 1

12 minut temu, niowluka napisał:

Czyli gdzie?

Szczerze mówiąc to już nie jestem pewien czy ty wiesz co kupiłeś, gdzie i od kogo ...

Bo ci namieszali koledzy głupawymi pytaniami do mnie. Dostanę zwrot pięniedzy do 5-ciu dni z amazon.de

Mi tez kiedys napisali że do 5 dni po czym zaraz kasa od przelewow24 pojawila sie na koncie,  co do grosza,  tak że bądź spokojny. I tez byłem niespokojny za pierwszym razem, teraz juz wiem że nawet jak kupisz od oszusta, czy kogos podszywajacego sie, to jesli transakcja jest przez  Amazon nie ma sie czego obawiać. 

Łatwo rozpoznać kombinacje jesli ktos w swoim profilu pisze żeby przed zakupem kontaktowac sie na maila ze sprzedawcą.  

Dlatego pytałem o tego Amazon Marketplace, on nie tych dopiskow, bo cos chciałem kupic od niego i sie zastanawiam czy zawracać sobie głowę...na komentarze nie patrzę,  oszuści potrafią sobie sami doprodukowac.

Najpewniej jest kupowac od sprzedawcy Amazon i wysylka od Amazon, wtedy przynajmniej wiadomo ze nikt sobie jaj nie robi, a transakcja jest na poważnie...tylko ceny od nich są przeważnie mało atrakcyjne 

• Like 1

jeszcze teraz zauważyłem że co chwila zmienia sie nazwa tego mojego sprzedawcy, bylo A.M.A.Z.O.N-Marketplace, potem jakas inna, teraz Amazon Marketplace ..tamten z komentarzami,  ten bez, i pisze ze nowy sprzedawca...i jakis podejrzany adres z Hiszpanii...chyba lepiej dac sobie spokój,  zapłacę a potem mi napiszą jak kiedys że towar niedostepny , anulacja zamówienia,  zwrot kasy i dalej zabawa w ciuciubabke...szkoda czasu i nerwów 

• Like 1

he he nawet nie czekali na wpłatę tylko juz przyszedł mail od Amazona

Dzień dobry

Twoje zamówienie... od sprzedawcy A.M.A.Z.O. N-Marketplace zostało anulowane.

Płatności już dokonane za to zamówienie zostaną zwrócone w ciągu 5–7 dni roboczych.
 Artykuł jest obecnie niedostępny.

Jeśli nadal jesteś zainteresowany tym artykułem, możesz złożyć nowe zamówienie w dowolnym momencie za pośrednictwem Amazon.de.

Poniżej ponownie znajdziesz szczegóły zamówienia.

Cieszymy się, że jesteś naszym klientem i mamy nadzieję, że zobaczymy się wkrótce na Amazon.de.

a co najśmieszniejsze ten produkt jeszcze wisi u tego sprzedawcy 

czyli ten caly Amazon to hulaj dusza Boga nie ma 

• Haha 1

Z aplikacji też można. Do czego to pytanie?

Czyli sposób płatności zaakceptowany przez Amazona, to nie widzę problemu ze zwrotem kasy.

If you want the job done right, hire a professional.

On 2/12/2020 at 12:24 PM, costa brava said:

czyli ten caly Amazon to hulaj dusza Boga nie ma 

Amazon, Allegro czy Ebay,.. jeden pies. Zaraz się okaże, że Ali najlepszy 🙂

A ja kiedyś zamówiłem na Amazonie, miałem problem z płatnością, więc nie zapłaciłem i sobie odpuściłem, a tu zonk, za dwa dni towar był u mnie. Potem przyszło upomnienie, że nie zapłaciłem za towar, kazali przelać na podane konto więc przelałem i po sprawie 🙂

Edited by januss73