Jump to content
biszki

Jakie kolumny podłogowe??

Recommended Posts

W dniu 14.02.2020 o 19:25, biszki napisał:

A takie kable się nadają??

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )  

Mogą być, pytanie czy by nie wybrać coś lepszego? 

W dniu 14.02.2020 o 20:46, audioburak napisał:

Tyle, że na forum nie są koszerne i trzeba mieć odwagę żeby nie ulegać opiniom tzw "branży"

która skutecznie jak widać zniechęca i wiemy też, dlaczego ....

A są to chyba jedyne naprawdę budżetowe kable, które nic nie psują.

Jednak od pewnego czasu zauważyłem, że jakość gratów jest taka, że lepiej jest jednak psuć,

bo na żywca pewnych zestawów słuchać po prostu nie można 😉 

Poza tym nie może mnie bardziej zależeć, niż klientowi; pamiętaj o tym też.

Oczy płaczą jak widzą niekiedy co czytam. Wszystko ma swoje przeznaczenie a w Polsce w dawnych czasach narodziła się zasada "kombinowania". Bo przecież taniej i lepiej. Kpina i pozorne oszczędności. Dodam że to mój pogląd a nie że branży! 😉

www.facebook.com/S4Home/ - polub nas! Śledź nowości i promocje.

Co wybrać? Od czego zacząć? Jak ustawić? Doradzamy zarówno w sprzęcie nowym jak i używanym. Dla forumowiczów niższe ceny. Zapraszamy!

A co miałeś napisać ... gdybyś ich nawet słuchał i okazały by się lepsze, to pewnie byś je

sprowadził jako subiekt do swego sklepu; poza tym trzeba mieć też słuch, a nie ofertę 😉 

... i zamiast IV RP jest PRL II

xavian

YTDY jakością brzmienia kładą wiele droższe kable ... Audioburak sam to przerabiał(ja też ) na wielu droższych kablach i wie jak jest, bo jest w tych sprawach doświadczony. YDTY to nie branża audio, ale wyśmienicie się w niej spisuje. 

W dniu 17.02.2020 o 13:33, S4Home napisał:

Mogą być, pytanie czy by nie wybrać coś lepszego? 

Oczy płaczą jak widzą niekiedy co czytam. Wszystko ma swoje przeznaczenie a w Polsce w dawnych czasach narodziła się zasada "kombinowania". Bo przecież taniej i lepiej. Kpina i pozorne oszczędności. Dodam że to mój pogląd a nie że branży! 😉

Na razie kupiłem zwykłe miedziane do głośników bo lepsze muszę zamówić z internetu ale to za jakiś czas. Z głośników Indiana jestem zadowolny, muzyka jak dla mnie  brzmi bardzo dobrze ale do filmów zdecydowanie potrzebuję subwoower myślę że taki za 600-800zl wystarczy możecie coś polecic?

14 godzin temu, biszki napisał:

Na razie kupiłem zwykłe miedziane do głośników bo lepsze muszę zamówić z internetu ale to za jakiś czas. Z głośników Indiana jestem zadowolny, muzyka jak dla mnie  brzmi bardzo dobrze ale do filmów zdecydowanie potrzebuję subwoower myślę że taki za 600-800zl wystarczy możecie coś polecic?

W takiej kwocie bezkonkurencyjny jest Magnat Monitor Supreme 302A, którego również osobiście polecam 😉 

Co wybrać? Od czego zacząć? Jak ustawić? Doradzamy zarówno w sprzęcie nowym jak i używanym. Dla forumowiczów niższe ceny. Zapraszamy!

7 godzin temu, S4Home napisał:

W takiej kwocie bezkonkurencyjny jest Magnat Monitor Supreme 302A, którego również osobiście polecam 😉 

Tylko mam mało miejsca na niego i muszę go ustawić blisko ściany czy ten bass reflex z tyłu nie będzie przeszkadza?

W dniu 19.02.2020 o 18:09, biszki napisał:

Tylko mam mało miejsca na niego i muszę go ustawić blisko ściany czy ten bass reflex z tyłu nie będzie przeszkadza?

A dokładniej gdzie będzie stał? Czy to będzie któryś z rogów pokoju? 

2 godziny temu, S4Home napisał:

A dokładniej gdzie będzie stał? Czy to będzie któryś z rogów pokoju? 

Nie to będzie mniej więcej na środku pokoju, tylko nie wiem czy koło lewej kolumny na wprost kanapy( gdzie przeważnie siedzę jak oglądam i słucham) czy bardziej z boku pokoju. Muszę zobaczyć gdzie będzie lepiej odczuwalny bass.