Skocz do zawartości
IGNORED

Zakup DAC do systemu


Mario1976
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.  Jestem w trakcie poszukiwań dac-a do mojego systemu audio. Zwracam się do Was z prośbą o pomoc w znalezieniu danego elementu. Czego potrzebuje: wyjście XLR ,pilot i USB wejście. Używać  będę do słuchania muzyki z telefonu i czasami z laptopa. Moje typu to Hegel HD12,  Pro-Ject Dac Box  RD i trzeci typ to Nuprimed Dac-9H. Co Wy  na to? Czekam na Waszą pomóc i podzieleniem się  Waszą wiedzą. Używane-jak najbardziej do zaakceptowania. 

Pozdrawiam Mariusz 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej szukałabym dac'a z wbudowanym zasilaczem.

Nie piszesz nic o samym systemie a nie każdy dac do każdego systemu jest optymalny. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro za źródło ma robić fon i okazjonalnie laptop to czy nawet takie dac-i jak rozważasz to nie będzie overkill?   Chyba w takim przypadku warto się skupić na funkcjonalności, łatwości obsługi a w szczególności na odpowiedzi na pytanie jakiej jakości materiału/formatów będziesz na tym słuchał? Nie koncentrować się na samej możliwości osiągnięcia jak najlepszego dźwięku z przetwornika (potencjalnie), bo fon czy lapek jako podajniki plików będą stanowiły wąskie gardło dla przetwornika nawet w tej klasie cenowej, może lepiej pójść w jakieś rozwiązanie typu all-in-one gdzie streamer/dac/storage będą w jednym urządzeniu którym łatwo będzie sterować apką z telefonu? No chyba, że masz zamiar to rozbudowywać w przyszłosci o transport/nb z prawdziwego zdarzenia to już inna rozmowa i inne założenia wyjściowe. Z typów które podałeś Hegel moim zdaniem będzie najlepiej odsprzedawalny jeśli coś, gdzieś, kiedyś...Takie moje luźne myśli

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teac ud-501 bardzo dobry,  mnóstwo wejsc, wzmacniacz słuchawkowy,   ale bez pilota, bo modele ud-503 i nt-503 to juz droższe więcej funkcji, co wcale nie znaczy lepsze dzwiekowo

501 to poprzednik wersji 503, a nie żadnej nizszy model, niższe modele to seria 3

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Airmike napisał:

  Chyba w takim przypadku warto się skupić na funkcjonalności, łatwości obsługi a w szczególności na odpowiedzi na pytanie jakiej jakości materiału/formatów będziesz na tym słuchał? Nie koncentrować się na samej możliwości osiągnięcia jak najlepszego dźwięku z przetwornika (potencjalnie), bo fon czy lapek jako podajniki plików będą stanowiły wąskie gardło dla przetwornika nawet w tej klasie cenowej, może lepiej pójść w jakieś rozwiązanie typu all-in-one gdzie streamer/dac/storage będą w jednym urządzeniu którym łatwo będzie sterować apką z telefonu? 

Napisałeś to lepiej niż ja pomyślałem. Obecnie używam acarma i jestem zadowolony. Ale on nie ma wyjścia XLR. Co byście zaproponowali -rozwiązanie typu all-in-one gdzie streamer/dac/storage będą w jednym urządzeniu-.?

Dobrze , że tutaj zapytałem bo bym błądzi po ciemku. 

A zapytam jak takie  urządzenie się nazywa? Odtwarzacz strumieniowy, sieciowy?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Mario1976
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, różnie to nazywają...

zapytaj usera @triode Bez wymyślania koła na nowo może doradzić Ci jakie konkretnie urządzenia z tego typu kombajnów warto wziąć pod uwagę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tańszych streamerów z wyjściami xlr , funkcja daca, i dużą funkcjonalnościa to tylko Stream Magic 6 lub CXN mi przychodzi do głowy, mowa o używanym oczywiście bo nowe tanie nie są 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli będziesz używał telefonu lub laptopa jako źródło to kup najtańszy jakiś przetwornik, bo i tak wydając kasę na wyższą półkę nic nie usłyszysz więcej. Więc wydałbym max 800 zł na jakąś używkę i będzie Pan zadowolony. 

To jest dobra rada!!! 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Mario1976 napisał:

System to Pass int 150 , Esoteric X03 i B&W 801. 

Dac z wbudowanym zasilaczem ?Jaki masz na myśli i dlaczego  taki? 

Zdało by się tu coś cieplejszego np: Atoll DAC200, NAD C510 ? 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biorąc pod uwagę klasę Twojego sprzętu jednak zostałbym przy dzielonych rozwiązaniach. Za 3-4 nie kupisz dobrego DAC i streamera w jednym. To będzie bolesny kompromis. Skoro rozważasz DAC9 to rozważ też taki set ze streamerem

https://sklep.rms.pl/nuprime-omnia-wr-1-wr1-nuprime-dac-9-dac9-zestaw-elektroniki-stereo 

Sprawdź nasze wyprzedaże, zapytaj o rabaty dla forumowiczów. 

https://sklep.rms.pl/wyprzedaz-promocje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekamy na nowość od marki Topping, a mianowicie model D90, który może okazać się rewelacyjnym sprzętem tak jak D70.  NuPrime DAC-9 to dobry kierunek o muzykalniejszym brzmieniu z mocnym i dobrze kontrolowanym dołem. Na pewno musisz szukać brzmienia neutralnego lub delikatnie cieplejszego i to zapewni Topping D70 lub Nuprime DAC-9


Zapraszamy do kontaktu w sprawie wyceny. 

Pomagamy, doradzamy, wypożyczamy, zapraszamy na indywidualne odsłuchy.

Najlepsze ceny dla forumowiczów magazynu Audiostereo - zapytaj o ofertę! Pełna oferta na stronie www.Q21.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Mario1976 napisał:

System to Pass int 150 , Esoteric X03 i B&W 801. 

Dac z wbudowanym zasilaczem ?Jaki masz na myśli i dlaczego  taki? 

Spora część ludzi wymienia tanie zasilacze wtyczkowe na lepsze co kosztuje, dlatego moim zdaniem lepiej kupić przetwornik który ma zasilacz wbudowany. Nie trzeba kombinować.

Cena tego systemu w nowych klockach to pewnie blisko 100kPLN, do tego dac za 5kPLN no cóż można i tak.

6 godzin temu, gustwao napisał:

Jeśli będziesz używał telefonu lub laptopa jako źródło to kup najtańszy jakiś przetwornik, bo i tak wydając kasę na wyższą półkę nic nie usłyszysz więcej. Więc wydałbym max 800 zł na jakąś używkę i będzie Pan zadowolony. 

To jest dobra rada!!! 

A co to laptop sygnał degraduje? Na pewno nie warto kupować starych tanich przetworników bez wsparcia USB Audio 2.0. No i lepiej grać na najnowszych systemach Linux czy ostatecznie Windows 10.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
26 minutes ago, sls said:

A co to laptop sygnał degraduje? Na pewno nie warto kupować starych tanich przetworników bez wsparcia USB Audio 2.0. No i lepiej grać na najnowszych systemach Linux czy ostatecznie Windows 10.

Laptop to podobna opcja jak telefon, kiepska tak sygnał jest nie najlepszy. Co innego dedykowany komputer do muzyki np. Nuc5i czy wyżej. Albo stacjonarny z dobrą karta muzyczna. Linux jest lepszy, jadnak jak do Windows zainstalujesz dedykowane drivery to nie ma różnicy. 

Najtanszym i najlepszym wyjściem jest zakup Maliny pi4 bije na głowę każdy laptop i to o dwie klasy. Jest tania jak barszcz. Sprawdź a sam się przekonasz. I przestaniesz szukać streamera, jednak to może się nie spodobać innym ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez gustwao
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MiniDSP SHD

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Prawdziwy Jocker

 

IMG_1688.thumb.png.1bef69b4c54c566d4483b96147a6175d.png

 

 

 

Audiolab MDAC

 

IMG_1691.png

 

IMG_1690.png

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wspomnę, że szukam urządzenia które poprawi  dźwięk z telefonu i czasami z laptopa. Zastanawiam się lepszy będzie do tego DAC czy bardziej  uniwersalny odtwarzacz strumieniowy. Mam dwa typy. Poczekać na TOPPING D90 czy skierować kroki w stronę CAMBRIDGE AUDIO CXN V2. Które urządzenie będzie bardziej odpowiednie dac czy odtwarzacz strumieniowy. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zamiast Toppinga proponował bym: Gustard A22 na najnowszym AK.

mz.dla Ciebie lepszym rozwiązaniem będzie streamer-Cambridge to dobry trop.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
49 minutes ago, Mario1976 said:

Wspomnę, że szukam urządzenia które poprawi  dźwięk z telefonu i czasami z laptopa. Zastanawiam się lepszy będzie do tego DAC czy bardziej  uniwersalny odtwarzacz strumieniowy. Mam dwa typy. Poczekać na TOPPING D90 czy skierować kroki w stronę CAMBRIDGE AUDIO CXN V2. Które urządzenie będzie bardziej odpowiednie dac czy odtwarzacz strumieniowy. 

Jeszcze raz powtórzę żaden DAC, żaden nawet za 20 000 nie poprawi Ci słabiutkiego sygnału jaki zapodasz z telefonu czy laptopa. Sprawdź zanim Wydasz kasę w błoto. Podłącz do DACa wszystko poza telefonem i laptopem. A dźwięk będziesz miał kilka razy lepszy i to za grosze. 

Napisze łopatologicznie sorki.

Jak podłączysz malinkę 4 do daca za 1500 zł. Razem 1700 to dźwięk będzie lepszy niż telefon i laptop plus dac za 5000 zl 

Streamer bardzo dużo daje, początkujący tego nie doceniają. 

Zapamiętasz kiedyś tą rozmowę jak się sam przekonasz... 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, gustwao napisał:

Najtanszym i najlepszym wyjściem jest zakup Maliny pi4 bije na głowę każdy laptop i to o dwie klasy. Jest tania jak barszcz. Sprawdź a sam się przekonasz. I przestaniesz szukać streamera, jednak to może się nie spodobać innym

W zasadzie nie szukam streamera bo nie jest mi potrzebny. Co do rpi testowałem z kartą HiFiBerry Digi+ Pro na Volumio, grało co najwyżej trochę inaczej niż laptop VIA USB podpięty do SA8005. W sumie brzmienie z laptopa na Ubuntu bardziej mi się podoba i tyle. Żadnego bicia na głowę nie zauważyłem ani istotnej różnicy klas.

Godzinę temu, gustwao napisał:

Streamer bardzo dużo daje, początkujący tego nie doceniają. 

Mnie np. streamer nic nie daje. Teraz słucham nagrań z vlc, za moment przełączam się do Spotify albo siadam i włączam przeglądarkę i YouTube'a. Wszystko na jednym laptopie. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
10 minutes ago, sls said:

W zasadzie nie szukam streamera bo nie jest mi potrzebny. Co do rpi testowałem z kartą HiFiBerry Digi+ Pro na Volumio, grało co najwyżej trochę inaczej niż laptop VIA USB podpięty do SA8005. W sumie brzmienie z laptopa na Ubuntu bardziej mi się podoba i tyle. Żadnego bicia na głowę nie zauważyłem ani istotnej różnicy klas.

Jeśli grałeś na rpi 3 to sporo się różni od rpi4 nie tylko lepszymi podzespołami, ale sonicznie i to sporo. Jak chcesz lepiej to super zasilanie i nakładką Signature. Inne nakładki są takie same albo gorsze od samej maliny. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez gustwao
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, gustwao napisał:

Jeśli grałeś na rpi 3 to sporo się różni od rpi4 nie tylko lepszymi podzespołami, ale sonicznie. Jak chcesz lepiej to super zasilanie i nakładką Signature. Inne nakładki są takie same albo gorsze od samej maliny. 

Dzięki ale nie jestem przekonany do tej zabawy. Rpi4 to w zasadzie komputer tyle że z procesorem arm.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Just now, sls said:

Dzięki ale nie jestem przekonany do tej zabawy. Rpi4 to w zasadzie komputer tyle że z procesorem arm.

Rozumiem, kiedyś może posłuchasz czwórki to może zmienisz zdanie. Jak to mówią jednemu podoba się blondynka innemu szczupła. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Laptop to podobna opcja jak telefon, kiepska tak sygnał jest nie najlepszy. Co innego dedykowany komputer do muzyki np. Nuc5i czy wyżej. Albo stacjonarny z dobrą karta muzyczna. Linux jest lepszy, jadnak jak do Windows zainstalujesz dedykowane drivery to nie ma różnicy.  Najtanszym i najlepszym wyjściem jest zakup Maliny pi4 bije na głowę każdy laptop i to o dwie klasy. Jest tania jak barszcz. Sprawdź a sam się przekonasz. I przestaniesz szukać streamera, jednak to może się nie spodobać innym

 

 

To w dalszym ciagu tylko powtarzanie twierdzenia, ze laptop jest zly, ale nie odpowiada na postawione pytanie, co taki laptop w tym sygnale degraduje i np. dlaczego nie moze byc optymalnie przygotowany podobnie jak NUC

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, gustwao napisał:

Rozumiem, kiedyś może posłuchasz czwórki to może zmienisz zdanie. Jak to mówią jednemu podoba się blondynka innemu szczupła. 

Poprzednie wersje jak dla mnie nie grają lepiej z nakładką to co poprawi rpi4. Ile klas to będzie grało lepiej jak na CD za 5k PLN nie słyszę różnicy pomiędzy płytą CD a kopią odtwarzaną z laptopa przez USB... Nie zdecydowanie nie kupię rpi4 z powodu muzyki.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
7 hours ago, xajas said:

 

To w dalszym ciagu tylko powtarzanie twierdzenia, ze laptop jest zly, ale nie odpowiada na postawione pytanie, co taki laptop w tym sygnale degraduje i np. dlaczego nie moze byc optymalnie przygotowany podobnie jak NUC

 

było trzepane milion razy na wielu forach. Nieoptymalizowane pod kątem audio elementy i wykonanie oraz zbędne z punktu widzenia audio elementy (choć niezbędne z innych punktów widzenia np. podstawowej funkcjonalności) jak wyświetlacze itp., nieoptymalnie prowadzone zasilania, wszystko to wprowadza wiele zakłóceń

 

11 hours ago, Mario1976 said:

Wspomnę, że szukam urządzenia które poprawi  dźwięk z telefonu i czasami z laptopa.

sygnału na wyjściu się nie poprawia tylko ratuje się z niego co się da czyli to co zostało do uratowania. Czasami dokonuje się tego wymyślnymi trickami i nawet udaje się oszukać ucho ludzkie. Ale to jest kosztowna ulomna i w sumie zbędna droga: zaakceptować problem na wejściu i natyrać się żeby dało się słuchać na wyjściu.

Dlatego w audio powinno być jak u lekarza...primum non nocere

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, Airmike napisał:

było trzepane milion razy na wielu forach. Nieoptymalizowane pod kątem audio elementy i wykonanie oraz zbędne z punktu widzenia audio elementy (choć niezbędne z innych punktów widzenia np. podstawowej funkcjonalności) jak wyświetlacze itp., nieoptymalnie prowadzone zasilania, wszystko to wprowadza wiele zakłóceń

Widzialem te trzepanie juz milion razy i widzialem juz milion razy, jak dzieki takim usprawnieniom np. obciazenie procesora zostalo zredukowane z 5% na 3% albo ilosc lecacych procesow z 67 na 43 albo ilosc elementow w torze sygnalowym zostala zredukowana z X na Y... 

And so what?

Nigdzie de facto nie znalazlem sensownego wywodu wskazujacego ze zmniejszenie obciazenia procesora z 5% na 3% (w obydwu przypadkach procesor sie "nudzi") prowadzi do poprawy jakosci sygnalu wyjsciowego.

To samo z zredukowanymi procesami, itd.

 

Gdzie znajdziesz korelacje pomiedzy poszczegolnymi zmianami w architekturze PC / konfiguracji systemu operacyjnego i efektem brzmieniowym (tymi parametrami, ktore w efekcie koncowym sa "slyszalne")? 

 

Hipoteza "mniejsze obciazenie, mniej procesow, mniej elementow,.. wplywa na jakosc sygnalu wyjsciowego" nie jest rownoznaczna z dowodem "slyszalnie lepszy wyjsciowy sygnal audio"

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez xajas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 hour ago, sls said:

Poprzednie wersje jak dla mnie nie grają lepiej z nakładką to co poprawi rpi4. Ile klas to będzie grało lepiej jak na CD za 5k PLN nie słyszę różnicy pomiędzy płytą CD a kopią odtwarzaną z laptopa przez USB... Nie zdecydowanie nie kupię rpi4 z powodu muzyki.

Po pierwsze trzeba mieć tą naprawdę bardzo dobrą nakładkę (a nie byle jaką) oraz bardzo dobre zasilanie do niej (a nie pierwszy lepszy zasilacz liniowy) wtedy sygnał do DAC idzie idealny. Ludzie nie z takimi zabawkami porownywali takie rozwiązanie, i było lepiej. 

Mój transporty teak vrds-t1 nawet po upgrade wymięka z takim rozwiązaniem. Nie jest to może hiend owy transport, ale wycina na start wiele dużo droższych CD i transportów. Więc coś tam już wiem. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
57 minut temu, gustwao napisał:

Po pierwsze trzeba mieć tą naprawdę bardzo dobrą nakładkę (a nie byle jaką) oraz bardzo dobre zasilanie do niej (a nie pierwszy lepszy zasilacz liniowy) wtedy sygnał do DAC idzie idealny. Ludzie nie z takimi zabawkami porownywali takie rozwiązanie, i było lepiej. 

W rezultacie rozbijasz jeden wydatek na mniejsze wydatki, sumarycznie i tak swoje to kosztuje, wygląda często beznadziejnie, w sztukowanej odbudowie lub bez. Dokladasz/wymieniasz kolejne klocki które najczęściej coś tam zmieniają w jednym nagraniu. Ja chciałbym urządzenie które daje mi możliwość słuchania muzyki i laptop plus dac mi to zapewnia. I nie zastanawiam się czy mam dobry zasilacz i gdzie by kupić lepszy bo to przecież z roku na rok coraz lepsze zasilacze i inne gadżety robią.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
22 minutes ago, sls said:

W rezultacie rozbijasz jeden wydatek na mniejsze wydatki, sumarycznie i tak swoje to kosztuje, wygląda często beznadziejnie, w sztukowanej odbudowie lub bez. Dokladasz/wymieniasz kolejne klocki które najczęściej coś tam zmieniają w jednym nagraniu. Ja chciałbym urządzenie które daje mi możliwość słuchania muzyki i laptop plus dac mi to zapewnia. I nie zastanawiam się czy mam dobry zasilacz i gdzie by kupić lepszy bo to przecież z roku na rok coraz lepsze zasilacze i inne gadżety robią.

Widzisz Ty masz rację i ja mam rację swój klocek też z czasem wymienisz jak inne elementy toru. Bo wszystko idzie nowe z czasem. Jednka pożądne rzeczy kupisz, tak szybko moralnie się nie starzeją. 

Ja tylko pisze że to moje rozwiązanie ma duży sens, jak ktoś nie dba że ma to być tylko jeden klocek i koniec. Oraz zależy mu na jakości dźwięku. 

Malina z nakładką przyzwoicie wygląda w jednej obudowie to samo zasilacz w ładnej obudowie aluminiowej. Jak wiesz co szukać i jaki zasilacz to kupisz tylko raz. Zresztą dotyczy to innych elementów toru tak samo. A jeszcze lepiej jak sam umiesz go złożyć. Wtedy Wydasz połowę mniej.

Całość nawet jak kupisz gotowce, zamyka się w połowie tego co dałeś za CD, a o flaszkę się założę że gra lepiej. I jest bardziej funkcjonalne. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.