Skocz do zawartości
IGNORED

Ważneeee


wiertlo

Rekomendowane odpowiedzi

Moje Ukochane Philipsy Z seri FW878C Spaliły sie .Znaczy nie dosłownie bo tylko soprany przestały działać.Nie da sie jakos ich zrobic ....... Aha i jest problem obudowa jest klejona jak ja otworzyc?? To Jest najgorsze. Bass normalnie działa

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oryginalnego klejenia możesz nie dać rady rozkleić. Można delikatnie przeciąć bardzo cienkim brzeszczotem i później znowu czeka Cię klejenie. Szanse masz niewielkie na powodzenie tej akcji jak robisz to pierwszy raz - mogą sie rozklejać i zdeformować. Poza tym przecięcie musisz zrobić z dużym wyczuciem.

Najlepiej znajdź na allegro używane słauchawki, np. Tonsil 501 - są lepsze od twoich phlipsów i możesz przy nich sporo zrobić jakby co... Cena powinna być przystępna za używki - niedawno widziałem za jakieś 30 zł. Za naprawę starych wydasz pewnie więcej.

powodzenia

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie wiadomo jakie przetworniki są tam zainstalowane :/ Więc nie ma co mówić o wymianie cewek. Jeśli już to czeka Cię wymiana tweetera w obu głośnikach. Ale wtedy bez pomiarów się nie obędzie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chwila bo już się zgubiłem Zepsuły Cię się słuchawki czy głośniki. Bo pod hasłem FW878C znalazłem miniwieże, a post wyżej pisze coś o słuchawkach???

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.