Skocz do zawartości
IGNORED

DAC - nie słyszę różnic - POMOCY!!!


lete
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawe, ciekawe .....

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie o to chodzi. Jak ten pionek nie zagra koledze, to padnie propozycja modyfikacji;)
Kolega @muda widzę w każdym wątku szuka jeleni. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, andpon napisał:

Klasycznie w stylu Mudy44. Kiedyś już polecał jakiegoś Pioneera, nie pamiętam modelu, potem były sławne Heco, jakieś Accu, Gryphon, który został pobity przez NADa (oczywiście po modyfikacji Mudy), itd. itp. Kiedyś w swoim profilu pisał o modyfikacjach NADa. Na allegro jest pełno ogłoszen o modyfikacjach różnych rzeczy, między innymi tego pioneera, który przewija się w tym wątku ?

 

Gość zna się na rzeczy ?

 

Nic się nie zmieniło .

Nadal polecam Pioneera PD-50 i jak widać rynek to zweryfikował bo używane są sprzedawane drożej niż kosztowały jako nowe . Szybko też znajdują nabywców .

Heco Aurory polecałem i polecam . Też bardzo dobre i tanie a czas też to pokaże ...

NADy , temat rzeka a klientów nie brakuje ...

 

O modyfikacjach nie che mi się tutaj pisać ale jak już zaglądacie w moje aukcje to wystawiam jeden z najwyżej ocenianych odtwarzaczy - Ayre a ponownie kupiłem PD-30AE którego sobie przerobię .

Dzisiaj kupiłem w czarnym kolorze bo szlak wie czy faktycznie ceny pójdą w górę czy historią PD-50AE nagle zniknie z rynku a może kiedyś zmienię sprzęt na czarny .

 

Zostawmy jednak modyfikacje bo to zawsze wywołuje najazd teoretyków gawędziarzy ...

 

PD-30AE sam w sobie jako transport już jest bardzo dobry i czas to właśnie zweryfikuje a jak ktoś che dołożyć kilka razy tyle do poważanego znaczka to jego sprawa . 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co Ty tam takiego modyfikujesz w tych wspaniałych konstrukcjach?

Czy są to opamp`y, podzespoły bierna, kable,...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, Grzegorz7 napisał:

A co Ty tam takiego modyfikujesz w tych wspaniałych konstrukcjach?

Czy są to opamp`y, podzespoły bierna, kable,...

Poprawiam brzmienie a jak to robię to już moje pomysły . Jak widać po komentarzach i opiniach skuteczne .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, muda44 napisał:

Poprawiam brzmienie a jak to robię to już moje pomysły . Jak widać po komentarzach i opiniach skuteczne .

Fakt, że złych opinii o tych modyfikacjach nie znalazłem i Kolegę Mudę lokuję bardzo wysoko w rankingu utalentowanych sprzedawców.

:)

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Snake Plissken napisał:

Fakt, że złych opinii o tych modyfikacjach nie znalazłem i Kolegę Mudę lokuję bardzo wysoko w rankingu utalentowanych sprzedawców.

?

 

Dziękuję i zostawmy już te modyfikacje .

 

Wracając do tematu i moich pomysłów co zrobić żeby dobrze i tanio grało polecam takie coś

 

3 warstwy i wybrać na ilu gra najlepiej . Pod DAC też warto a cena około 60zł za 3 deski ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, muda44 napisał:

NADy , temat rzeka a klientów nie brakuje ...

Dziwnym trafem polecasz klocki, które modyfikujesz za drobną opłatą...Skoro ten Pionek jest tak wyjątkowy, to po co modyfikować ? O ile klas lepiej zagra? 500zł ekstra i mam za 1800zł hi-endowy transport, tak ? Toż to prawdziwa darmocha.

Zawsze znajdziesz leszcza, który zapłaci kilka stówek za moda... charakter brzmienia klocka lekko się zmieni, a twoi klienci odczytują to jako poprawę. To może jest  zwyczajne złudzenie? Bo skoro gra inaczej, to znaczy lepiej, tak ? A na dodatek zapłaciłem tylko 5 stówek, do tego sieciówka za 2k i do 10k i tak nic lepszego nie znajdę. No cuda panie, cuda.  A jednak po czasie się okazuje, że coś drażni i sprzedają oni takie super klocki modyfikowane , grające "o klasę" lepiej niż oryginały. 

A jak tu pisać coś złego o swoim modyfikowanym klocku, który być może za chwilę będę chciał sprzedać, no nie panie Muda ? :) I tak biznes się kreci.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez DAWH
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, andpon napisał:

Ciekawe, ciekawe .....

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

I wszystko, wszyściuteńko jasne :-)))). 

W dniu 22.02.2020 o 10:30, muda44 napisał:

Jesteś żałosny z tymi swoimi wpisami i to na podstawie zdjęć albo jakiś klamotów Pioneera sprzed 30 lat ...

 

Tak ? To pokaż mi panie "mistrzu forumowego marketingu" niskie modele CD z całej historii Pionka, które grały zacnie i wskaż moment, w którym to się niby zmieniło :-). Czekam, a Ty tymczasem dalej zachwalaj budżetowy paździerz :-)

3 godziny temu, muda44 napisał:

PD-30AE sam w sobie jako transport już jest bardzo dobry i czas to właśnie zweryfikuje a jak ktoś che dołożyć kilka razy tyle do poważanego znaczka to jego sprawa . 

Nie jest, nie był i nie będzie bardzo dobry, a ty nie masz za grosz przyzwoitości wciskając te kity ludziom.

14 godzin temu, hey napisał:

Pewnie o to chodzi. Jak ten pionek nie zagra koledze, to padnie propozycja modyfikacji;)
Kolega @muda widzę w każdym wątku szuka jeleni. 

Dokładnie tak dział ten "byznes". A że chyba stopniem wyższym od "bardzo dobry" jest już tylko "wyjątkowy" lub "genialny", to tym sposobem za 1300 + 600 ludzie mogą stać się posiadaczami wypasu na bogato :-). I "byznes" się kręci i kasa się zgadza :-))). Tylko jeleni czasem żal....

W dniu 22.02.2020 o 10:39, muda44 napisał:

Cieszy mnie to że nie czytasz forumowych teoretyków a skorzystałeś z okazji .

Tanio i bardzo dobrze .

I o to chodzi .

Plus mały "modzik" za 600 i z mieszkania robi się studio hi-end :-))))).

W dniu 22.02.2020 o 10:30, szwejo napisał:

Kupiłem PD30 AE z trzy tygodnie temu używany dla mnie super transport- dzięki Muda44 dobrze że są jeszcze tacy ludzie na forum.

" Muda44 zawsze pomoże, o każdej porze " :-).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Politykę robi się za pomocą pieniędzy, a pieniądze za pomocą polityki. Ot, taki przypadek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, DAWH napisał:

Dziwnym trafem polecasz klocki, które modyfikujesz za drobną opłatą...Skoro ten Pionek jest tak wyjątkowy, to po co modyfikować ? O ile klas lepiej zagra? 500zł ekstra i mam za 1800zł hi-endowy transport, tak ? Toż to prawdziwa darmocha.

Zawsze znajdziesz leszcza, który zapłaci kilka stówek za moda... charakter brzmienia klocka lekko się zmieni, a twoi klienci odczytują to jako poprawę. To może jest  zwyczajne złudzenie? Bo skoro gra inaczej, to znaczy lepiej, tak ? A na dodatek zapłaciłem tylko 5 stówek, do tego sieciówka za 2k i do 10k i tak nic lepszego nie znajdę. No cuda panie, cuda.  A jednak po czasie się okazuje, że coś drażni i sprzedają oni takie super klocki modyfikowane , grające "o klasę" lepiej niż oryginały. 

A jak tu pisać coś złego o swoim modyfikowanym klocku, który być może za chwilę będę chciał sprzedać, no nie panie Muda ? ? I tak biznes się kreci.

No i znowu to samo.

Czy ja pisałem żeby modyfikować 30AE ?

Można ale pytanie w tym wątku było o transport a takim BARDZO dobrym transportem jest nawet bez modyfikacji .

 

Leszcza ?

Obrażasz ludzi których nie znasz, nie znasz takich urządzeń jak graja po modyfikacji i nie masz porównania a tylko gdybasz .

Zamiast pierniczyć farmazony zainteresuj się tematem , sprawdź , pisz .

 

Moje modyfikowane klocki sprzedaję  od ręki jak coś zmieniam i nie potrzebują tutaj reklamy tak jak i nie potrzebują reklamy modyfikacje które robię .

 

 

14 minut temu, SynSama napisał:

I wszystko, wszyściuteńko jasne :-)))). 

Tak ? To pokaż mi panie "mistrzu forumowego marketingu" niskie modele CD z całej historii Pionka, które grały zacnie i wskaż moment, w którym to się niby zmieniło :-). Czekam, a Ty tymczasem dalej zachwalaj budżetowy paździerz :-)

Nie jest, nie był i nie będzie bardzo dobry, a ty nie masz za grosz przyzwoitości wciskając te kity ludziom.

Dokładnie tak dział ten "byznes". A że chyba stopniem wyższym od "bardzo dobry" jest już tylko "wyjątkowy" lub "genialny", to tym sposobem za 1300 + 600 ludzie mogą stać się posiadaczami wypasu na bogato :-). I "byznes" się kręci i kasa się zgadza :-))). Tylko jeleni czasem żal....

Jesteś chłopie żałosny .

Gdybyś choć trochę uruchomił myślenie i chęci poznania to byś sam WYPOŻYCZYŁ i sprawdził a nie pierniczył co było i co by mogło być .

Masakra jakaś .

 

?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muda, po prostu jako "geniusz" modyfikacji jesteś niewiarygodny z jednej strony zachwalając one and only model CD a w innym miejscu oferując jego modyfikcję za konkretną kasę ? Czy tego nie widzisz, czy nie rozumiesz ? Czy raczej robisz sobie jaja ? Naprawdę dziwisz się, że tak to odbieram ? 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Politykę robi się za pomocą pieniędzy, a pieniądze za pomocą polityki. Ot, taki przypadek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, muda44 napisał:

Czy ja pisałem żeby modyfikować 30AE ?

Tak oferujesz.

Nie pisałeś w tym wątku, ale oferujesz jego modyfikację. Zrozum, że ja nie mam zamiaru obrażać ciebie, czy twoich klientów. Ale jak piszesz że coś gra na poziomie kilku klas wyżej niż kosztuje, później oferujesz modyfikację, odpłatnie (wystarczy na All.. spojrzeć), do tego najlepiej cyfrówkę za 1k i sieciówkę za 2k, i masz już hi end.. to serio, przynajmniej dla mnie, jesteś mało wiarygodny.  

Osobiście, jak bym miał dany budżet, wodę zapłacić 5k za dany klocek, a za kable 10% tej kwoty. Uważam to za dosyć logiczne. Tak robię i jest dobrze. Za modyfikację, choćby wzmacniacza też zapłaciłem, ale raczej dla świętego spokoju, z pełną świadomością ograniczeń danej konstrukcji. 

Najważniejsze jednak, żebyś ty i twoi klienci byli zadowoleni. Fakt.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez DAWH
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczy zmieniasz cos w transporcie.

Jak oceniasz jakosc zmian? Na sluch czy analizujesz sygnal cyfrowy wychodzacy z transportu?

Tak z ciekawosci pytam - bez zlosliwosci.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E... przesadzacie.

Ja jestem, sceptyczny co do wszelkich modyfikacji. W końcu, w firmach pracują specjaliści. Optymalnie to wszystko zaprojektowali. Za cenę zaś odpowiada marka. 

I oto mamy kłótnię czy X za 1300 plus modyfikacja gra jak klasa Y. Teraz trzeba by się zastanowić co takiego w konstrukcji Y jest, że gra o klasę wyżej niż X. Często po bebechach patrząc to jest to ta sama konstrukcja z fabryki w Chinach jedynie przebrendowana. 

Można kpić czy Pan X wciska komuś kabel za więcej niźli kosztuje urządzenie a samemu w zakładce hi-end podniecać się jeszcze droższymi kablami. Tu Pan X robi jeleni z klientów, tam robi się z siebie jelenia, ale się tego nie zauważa. Przecież kupiłem markowy kabel, tyle kosztuje. Jeleń jest zawsze jeleniem niezależnie od okoliczności... 

A co jeśli modyfikacja jest skuteczna...?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne że nikt tu nie zaproponował transportu który jest mega sprawdzony i niedrogi Allo Digione to by rozwiązało wszystkie problemy z plikami. Nawet na ładowarce od telefonu gra b dobrze

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, po co te emocje i stale powracające tematy, kto i na czym zarabia, jakie ma intencje, itd.
Ja mogę powiedzieć, że ogólnie nie korzystam z płatnych usług modyfikacji (sam lubię "grzebnąć" pod swój gust i możliwości) i akurat @muda44 wiele razy podpowiadał mi ciekawe kierunki do sprawdzenia, po koleżeńsku. Cieszę się, że ma swoją pasję i poprzez pracowitość osiąga dobre rezultaty. @muda44 nie siedzi na 4 literach bezczynnie, tylko działa - i super, tylko przyklasnąć!
Jeżeli ktoś ma z tym problem, to niech sam wykaże się aktywnością, zajmie się tematem i zbuduje sobie rynek. Ja generalnie pochwalam każde działanie, które daje zadowolenie - super, jeżeli zadowolone są obie strony.
A tego Pioneera PD-30AE chcę sprawdzić z czystej ciekawości. Nie mam aktualnie żadnego CD w domu, więc nawet jeżeli u mnie nie pokaże "pazurów" (bo np. moje rozterki okażą się problemami w innym miejscu, aniżeli w kwestii transportu), to i tak nie będę z tego powodu rozdzierał szat... To nie są żadne pieniądze, a jestem już w takim wieku, kiedy wydatek liczony w stówkach nie powoduje w domowym budżecie wyłomu i miesiąca, kiedy dzieci jeść będą tylko pasztetową.

Tak więc spokojnie... Moim zdaniem to bardzo fajnie, że są tacy ludzie, jak @muda44 i ja cenię sobie tą relację, jak i wiele innych, które na tym forum udało się zbudować.

Dajcie ludziom żyć. Patrzcie z większym optymizmem i wiarą w ludzi. Nikt tu nikogo pod pistoletem do niczego nie zmusza, a i uważam też, że pewne doświadczenia i włożona praca też kosztuje - zazwyczaj odrobinę tego, co się zyskuje i ogólnie oszczędza. Wiadomo, w audio zawsze jest ryzyko, bo nie ma tak, aby w ciemno wszystko pasowało. Ale takie ryzyko nie jest problemem. Tak więc trzymam kciuki za @muda44 i wielu innych kolegów na forum, którzy są aktywni ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez lete
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
26 minutes ago, lete said:

Panowie, po co te emocje i stale powracające tematy, kto i na czym zarabia, jakie ma intencje, itd.

Przecież to proste. Kupiłem cd'ka za 4koła, a tu mi ktoś imputuje że za 1500 plus 600 za modyfikację gra lepiej. No przecież nie mogę tego tak zostawić!!!. Taka już natura Polaka. Pomijam w tym skuteczność modyfikacji mudy, bo nie miałem styczności, ale za 6 stówek można wywalić z cd'ka rezonator za 0,5Pln, wstawić dokładny zegar i już jesteśmy o klasę wyżej, przynajmniej na transporcie.

A wracając do tematu wątku czyli

Quote

DAC - nie słyszę różnic - POMOCY!!!

Jak ktoś mówi, że nie słyszy różnicy, znaczy że jej nie słyszy, jak ktoś mówi że słyszy kolosalne różnice, znaczy że tak mówi ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)

Byl czas gdy na eBay kwitl rynek modyfikacji Marantza CD 63.....ale dalej byl to Marantz 63 ktory niczego "nie walcowal".Tu tez na forum jak we wpisie powyzej na potege zmieniano zegary...kwarce ...gdzie sie podziali ci zapalency, cisza .

A pamietacie Andrzeja Markowa ktory.....zapragnal    modyfikowac Audio Note Ongaku?  Audio Note zyje i ma sie chyba dobrze a ten pan  nie podbil  swiata audio.

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Moontan napisał:

A pamietacie Andrzeja Markowa ktory.....zapragnal    modyfikowac Audio Note Ongaku?  Audio Note zyje i ma sie chyba dobrze a ten pan  nie podbil  swiata audio.

Tak pamiętam,i pamiętam te super wywiady  choćby w magazynie Hi Fi,gdzie kilku jemu podobnych głosiło swoje jedynie słuszne prawdy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
47 minut temu, januss73 napisał:

Przecież to proste. Kupiłem cd'ka za 4koła, a tu mi ktoś imputuje że za 1500 plus 600 za modyfikację gra lepiej. No przecież nie mogę tego tak zostawić!!!

Miałeś jakieś urządzenie po muda modzie na stanie, jak nie, to po co te przytyki?

Mógłbym coś o tym napisać, ale nie chcę robić kryptoreklamy Marcinowi, on bez tego da sobie radę.

Poza tym nie potrzebuję hejtu i pierdolenia ze strony teoretyków, którzy bardzo łatwo dyskredytują czyjeś pozytywne poczynienia, czy też osiągnięcia nie mając z nimi do czynienia.

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez sir.jax

Racja jest jak dupa, każdy ma swoją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 minutes ago, sir.jax said:

Miałeś jakieś urządzenie po muda modzie na stanie, jak nie, to po co te przytyki?

 

46 minutes ago, januss73 said:

Pomijam w tym skuteczność modyfikacji mudy, bo nie miałem styczności

Najpierw czytaj, potem zadawaj pytania.

6 minutes ago, sir.jax said:

Poza tym nie potrzebuję hejtu i pierdolenia ze strony teoretyków, którzy bardzo łatwo dyskredytują czyjeś pozytywne poczynienia, czy też osiągnięcia.

Napij się, zapal sobie, przeleć kobite czy co tam uważasz żeby się odprężyć.

ps. akurat mój post żadnej krytyki mudy nie zawiera, bo i nie może skoro patrzy wyżej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, sir.jax napisał:

Miałeś jakieś urządzenie po muda modzie na stanie, jak nie, to po co te przytyki?

Mógłbym coś o tym napisać, ale nie chcę robić kryptoreklamy Marcinowi, on bez tego da sobie radę.

Poza tym nie potrzebuję hejtu i pierdolenia ze strony teoretyków, którzy bardzo łatwo dyskredytują czyjeś pozytywne poczynienia, czy też osiągnięcia nie mając z nimi do czynienia.

 

 

kompletnie odwróciłeś sens wypowiedzi kolegi, czytaj ze zrozumieniem:)

a co do modow, mialem ca sm6 po modzie i na pewno gra sporo lepiej, więc mozna ...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 hours ago, SynSama said:

Muda, po prostu jako "geniusz" modyfikacji jesteś niewiarygodny z jednej strony zachwalając one and only model CD a w innym miejscu oferując jego modyfikcję za konkretną kasę ? Czy tego nie widzisz, czy nie rozumiesz ? Czy raczej robisz sobie jaja ? Naprawdę dziwisz się, że tak to odbieram ? 

Niestety na forum toleruje się ten typ marketingu. Co gorsza "modyfikatorzy" często gęsto nie znają podstaw, a co dopiero mówić o poprawianiu czyichś konstrukcji. godzę się z tym, że sprzęt audio jest przeszacowany cenowo i to tym bardziej im wyższa jest półka cenowa. Jednak przy całym moim sceptycyzmie nie mogę zgodzić się z praktykami domorosłych modyfikatorów, którym po przeglądnięciu kilku schematów wydaje się, ze wiedzą już wszysko.

Nie inaczej jest z Mudą. Niestety.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, andpon napisał:

Niestety na forum toleruje się ten typ marketingu. Co gorsza "modyfikatorzy" często gęsto nie znają podstaw, a co dopiero mówić o poprawianiu czyichś konstrukcji. godzę się z tym, że sprzęt audio jest przeszacowany cenowo i to tym bardziej im wyższa jest półka cenowa. Jednak przy całym moim sceptycyzmie nie mogę zgodzić się z praktykami domorosłych modyfikatorów, którym po przeglądnięciu kilku schematów wydaje się, ze wiedzą już wszysko.

Nie inaczej jest z Mudą. Niestety.

Podaj więc przykłady z moich prac. 

Żart, nie podawaj, nie podasz . Inaczej byś tego nie pisał. 

Nie wiem i nie będę wiedział wszystkiego ale coś tam wiem i robię to skutecznie... 

 

Więcej nie będę odpowiadał na zaczepki. Każdy ma swój rozum i niech się nim kieruje. 

 

Lete, no to czekam... 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, januss73 napisał:

Napij się, zapal sobie, przeleć kobite czy co tam uważasz żeby się odprężyć.

Nie piję, a tym bardziej nie palę, a jeżeli przelatywanie to jedyna forma seksu jaką znasz to bardzo ci współczuję, a właściwie twojej kobiecie należałoby współczuć.

Chyba, że twoja druga połówka to jakiś Romek.

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Racja jest jak dupa, każdy ma swoją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak pisał syn Piotra z Sycyny "...Cieszy mnie ten rym: "Polak mądry po szkodzie"; Lecz jeśli prawda i z tego nas zbodzie, nową przypowieść Polak sobie kupi, że i przed szkodą, i po szkodzie głupi...". A statystyczny Polak, to jednak wszystko "łyka", z jednej strony wmawia się tu ludziom, że jak nie wydadzą na sprzęt audio przynajmniej 10k zł. i drugie tyle na kable, to generalnie marny sprzęt mają, a z drugiej mówi się im, że wystarczy kupić podstawowy, tani model i dorzucić do niego 500zł na mod i już mamy hi-end, to samo jest, chociaż teraz już mniej, np. z TV gdzie sprzedawcy oferują tzw. kalibracje za kilka stówek i od razu mamy obraz z TV kilka razy droższego, itd. Nie ma w tym nic złego, że ktoś chce coś sprzedać, a ktoś coś kupić, problem polega na tym, jak próbuje się wszystkich traktować, jak "jeleni" i publicznie wmawiać, że takie modyfikacje/kalibracje itp. to kosmiczna wiedza i technologia dzięki której przechodzimy na wyższy poziom za jedyne kilka stówek. Jak już pisałem kiedyś, naprawiałem parę modyfikowanych klocków, oczywiście nie dlatego, że były modyfikowane i aż dziw mnie bierze, że Ci modyfikatorzy nie są rozchwytywani przez największe koncerny audio, jak najlepsi hakerzy przez służby specjalne?. No ale co się dziwić ludziom w tym kraju, skoro wierzą, że trafiła im się okazja i kupili świeżo sprowadzonego dziś Passata TDI z 99r. z przebiegiem 180tyś. km albo, że wystarczy założyć magnetyzer na przewód paliwowy i już pali auto litr mniej?.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
58 minut temu, costa brava napisał:

kompletnie odwróciłeś sens wypowiedzi kolegi, czytaj ze zrozumieniem:)

Nie nie nie, ja odniosłem się do konkretnego cytatu wypowiedzi janussa, nie odnosiłem się do całego tekstu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez sir.jax

Racja jest jak dupa, każdy ma swoją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, SynSama napisał:

Muda, po prostu jako "geniusz"

 

Modyfikacja = manipulacja = umiejętność dotarcia z odpowiednim przekazem do  zainteresowanej osoby = cała tajemnica geniusza .?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)

>>>W tej wersji, odtwarzacz ten może służyć jako najwyższej klasy transport CD do przetworników DAC a także grać na bardzo wysokim poziomie przez analogowe wyjście RCA i to jest poziom wielokrotnie droższych odtwarzaczy !

W moim systemie takiego Pioneera zastąpił odtwarzacz Ayre C-5xeMP. Ayre gra troszeczkę lepiej ( ciut lepsza scena i selektywność )   z tym że taki Ayre używany kosztuje około 3000 euro a nowy kosztował 27500zł i jest na szczytach światowych rankingów .

To daje obraz tego jak dobry odtwarzaczem / transportem jest taki Pioneer po modyfikacji .<<<<

Smiac sie czy plakac ......?????

Uwaga ....juz zlatuja sie tepiciele wszelkiego Hi endu.....obroncy jeleni ale tolerujacy..........lowcow  jeleni z kambodzy i new audo  dimension.....

 

Tabelkam z niemieckiej prasy to ja sie ekscytowalem  ale......25 lat temu

Edytowane przez Moontan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.