Skocz do zawartości
IGNORED

Line Magnetic - High End Lampowy z Chin


Premiumsound

Rekomendowane odpowiedzi

Firma Line Magnetic została założona w 2005 roku przez dwóch braci, audiofilów, którzy pasjonowali się i nadal pasjonują techniką lampową, lampami elektronicznymi i legendarnymi amerykańskimi produktami lat 50-tych.

large_LM-805iA2.thumb.jpg.e9dc9197ee5b20176fad0919268e14ce.jpg

Line Magnetic LM - 805IA

Oferta Line Magnetic to wzmacniacze, źródła i kolumny głośnikowe. Część aktualnego asortymentu firmy, to świadome nawiązania do wielu legendarnych produktów. Poza replikami legendarnych, amerykańskich urządzeń Western Electric, Line Magnetic oferuje również całą gamę aktualnie projektowanych urządzeń, które zachwycają pasjonatów i audiofilów na całym świecie.

large_01-LM-812-Face-haut-1000x1000webok.thumb.jpg.810b2c726bbeba26aedac8782d906643.jpg

Line Magnetic LM - 812 Iconic

Przez wiele lat firma stała się znana na całym świecie również jako specjalista w naprawach takich legend jak Western Electric, Altec, Jensen itp. Produkuje też repliki głośników i elektroniki.

large_LM-845-P2.thumb.jpg.4b8b81e07d0d373da1201cc981969e25.jpg

Line Magnetic LM - 845 Premium

Dziś wszystkie projekty i osiągnięcia są wynikiem wielu lat pracy i doświadczeń zespołu fachowców i inżynierów audiofilów. Firma ma dwie fabryki, w których wszystkie produkty wykonywane są w systemie punkt-punkt.

Kto słucha, nie błądzi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie nie zgodzić się z Tobą, bo dopiero od niedawna funkcjonuje oficjalna dystrybucja Line Magnetic w Polsce i obserwujemy stały wzrost sprzedaży produktów tej firmy i ilości zadowolonych klientów.

Kto słucha, nie błądzi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, exilir napisał:

Ja też pozwolę się nie zgodzić ? Wielu użytkowników - może nie korzysta z tego forum. Osobiście zgłaszam się z Line Magnetic 150iA ?

Czyli kupiłeś piec, jakkolwiek by nie patrzeć to potwierdzasz co napisałem wyżej, więc nadal twierdzę że tylko wzmaki są w kręgu zainteresowania ,co nie zmienia faktu, że życzę marce LM aby w naszym kraju rozwinęła skrzydła sprzedaż całego asortymentu. Siedzę w lampach przeszło 10 lat więc jakiś pogląd mam. 

A gdzie są serwisowane urządzenia LM i gdzie ich można posłuchać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Rezyslaw napisał:

Czyli kupiłeś piec, jakkolwiek by nie patrzeć to potwierdzasz co napisałem wyżej, więc nadal twierdzę że tylko wzmaki są w kręgu zainteresowania ,co nie zmienia faktu, że życzę marce LM aby w naszym kraju rozwinęła skrzydła sprzedaż całego asortymentu. Siedzę w lampach przeszło 10 lat więc jakiś pogląd mam. 

A gdzie są serwisowane urządzenia LM i gdzie ich można posłuchać?

Władnie nad tym pracujemy. Urządzenia są serwisowane w Polsce - posłuchać ich można na chwilę obecną w Gliwicach, Sopocie, Warszawie, Czechowicach oraz u siebie w domu po wpłaceniu kaucji za użyczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Dzień dobry wieczór wszystkim,

Posłuchałem i zastanawiam się nad zakupem.

Słuchałem 211 i 216, ale ciekawi mnie 217 tego nie mogę nigdzie posłuchać.

Moje tzw. posłuchanie sprawiało, że przymierzam się do zakupu, ale z Chin.

Tu prośba o poradę, gdzie kupować – sprawdzeni sprzedawcy. ?
Co myślicie o sprzedawcy QBB's Store z aliexpress.?
Z innej beczki – jak się mają produktu MUZISHARE do Line Magnetic? Np. MUZISHARE X7 

 w stosunku do LM 216 jest lepiej wyposażony (wzmacniacz słuchawkowy, przedwzmacniacz gramofonowy) słuchał ktoś może LM 216 i MUZISHARE X7? porównując.

Co do tego co usłyszałem na odsłuchu nie będę się rozpisywał – wystarczy, że zdecydowałem się na zakup. Wiem, że wiele pytań w jednym poście, ale kogo mam pytać jak nie Was?

Z góry dziękuję za odpowiedzi / podpowiedzi zwłaszcza w kontekście doświadczeń zakupu z Chin.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, vain napisał:

Moje tzw. posłuchanie sprawiało, że przymierzam się do zakupu, ale z Chin.

Przed zakupem bez względu jakiego sprzedawcę wybierzesz, nie zapomnij dopytać/sprawdzić czy jest faktycznie przystosowany do naszego zasilania 230v.

,,Żyj prawdziwie, kochaj szczerze zanim wszystko śmierć zabierze".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

nie wiedziaem ze klub jest, to i ja sie dopisuje z moim lm-210ia , ale panowie co tu tak cicho?? zaraz pewnie ktos napisze, ze wszyscy sluchaja to nie pisza ?

Czasem lepiej nic nie mowic i wyjsc na idiote niz sie odezwac i rozwiac wszelkie watpliwosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
W dniu 12.10.2020 o 19:17, vain napisał:

Dzień dobry wieczór wszystkim,

Posłuchałem i zastanawiam się nad zakupem.

Słuchałem 211 i 216, ale ciekawi mnie 217 tego nie mogę nigdzie posłuchać.

Moje tzw. posłuchanie sprawiało, że przymierzam się do zakupu, ale z Chin.

Tu prośba o poradę, gdzie kupować – sprawdzeni sprzedawcy. ?
Co myślicie o sprzedawcy QBB's Store z aliexpress.?
Z innej beczki – jak się mają produktu MUZISHARE do Line Magnetic? Np. MUZISHARE X7 

 w stosunku do LM 216 jest lepiej wyposażony (wzmacniacz słuchawkowy, przedwzmacniacz gramofonowy) słuchał ktoś może LM 216 i MUZISHARE X7? porównując.

Co do tego co usłyszałem na odsłuchu nie będę się rozpisywał – wystarczy, że zdecydowałem się na zakup. Wiem, że wiele pytań w jednym poście, ale kogo mam pytać jak nie Was?

Z góry dziękuję za odpowiedzi / podpowiedzi zwłaszcza w kontekście doświadczeń zakupu z Chin.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MUZISHARE X7 wzmacniacz lampowy Push Pull KT88 podwójny wysokociśnieniowy wzmacniacz cyfrowy żółci GZ34 260W przedwzmacniacz Phono|Wzmacniacz| - AliExpress

Wzmacniacz był kupowany u tego sprzedawcy .

Idze przez Wielką Brytanie czyli odpada vat .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
W dniu 17.12.2020 o 09:50, Ryszard Kowalski napisał:

MUZISHARE X7 wzmacniacz lampowy Push Pull KT88 podwójny wysokociśnieniowy wzmacniacz cyfrowy żółci GZ34 260W przedwzmacniacz Phono|Wzmacniacz| - AliExpress

Wzmacniacz był kupowany u tego sprzedawcy .

Idze przez Wielką Brytanie czyli odpada vat .

Hej. Możesz podesłać linka do w/w sprzedawcy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.12.2020 o 09:50, Ryszard Kowalski napisał:

MUZISHARE X7 wzmacniacz lampowy Push Pull KT88 podwójny wysokociśnieniowy wzmacniacz cyfrowy żółci GZ34 260W przedwzmacniacz Phono|Wzmacniacz| - AliExpress

Wzmacniacz był kupowany u tego sprzedawcy .

Idze przez Wielką Brytanie czyli odpada vat .

MUZISHARE X7 wzmacniacz lampowy Push Pull KT88 podwójny wysokociśnieniowy wzmacniacz cyfrowy żółci GZ34 260W przedwzmacniacz Phono|Wzmacniacz| - AliExpress

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Jest tutaj może jakiś użytkownik pieca od Line Magnetic KT150iA? W necie za dużo informacji na jego temat nie ma (parametry techniczne i test na niemieckiej stronie jest mi znany).

,,Żyj prawdziwie, kochaj szczerze zanim wszystko śmierć zabierze".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 14

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.