Skocz do zawartości
IGNORED

Czym zasysać z sieci Torrent?


pogiel

Rekomendowane odpowiedzi

Sorki, za takie pytanie w tej zakładce, ale bardzo mi zależy. Czy ktoś mi odpowie jakim programem zasysać pliki z sieci Torrent. Kiedy używam swojego Flash Get'a zasysa mi tylko maleńki plik z rozszerzeniem .torrent.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Azureus, Bit comet (chyba że coś pokręciłem, używam azureusa) Jak już masz zainstalowany klient sieci torrent, klikasz na plik [*.torrent] i już jest pobierany. Enjoy

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.google.com lub.pl - w ciagu sekundy znajdziesz 10 roznych programow... zreszta na kazdym forum mp3/komputerowym i kazdej stronie bt znajdziesz cala mase porad i odpowiedzi

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Azureus jest najlepszy, zwlaszcza dla tych, ktorzy sciagaja duzo. Jednak w ostatnich wersjach 2.2.x pojawily sie problemy ze zrywaniem polaczen, wiec lepiej jest sciagnac ostatnia wersje 2.1.x. Azureus wymaga engine Sun Java JRE - link do pobrania ze strony programu:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Programy oparte o Pythona, np. BT, ABC, bardziej niz Azureus 'zjadaja' zasoby systemu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Azureus pochłania dużo zasobów systemowych, ja korzystam z Bittornado, jest b.ok. W LANie oststnio miałem transferek 140kB/s, a upload 100. Przeciętnie ok 80, zależy oczywiście od torrenta. No i oczuwiście przed przemapowaniem portów nie miałem tak różowo:) Ostatnio kumpel przesiadł sie na BT z Azureusa właśnie.http://bittornado.com/download.html

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uff, ciężko mi idzie. Zainstalowałem już klienta, z poziomu którego uruchamiam plik .torrent. Niestety pobieranie się nie rozpoczyna, wyświetla mi natomiast komunikat: rejected by tracker - NOT AUTHORIZED. I nic się nie dzieje :((

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Redaktorzy

jak się zarejestrowałeś, to czekasz na maila. Po otrzymaniu maila klikasz na link i odblokowujesz konto. Wpisujesz swoje dane, tylko nie parkuj, bo nie będziesz miał wszędzie dostępu i potem aktualizujesz zmiany. Odpalasz zasysacza np BitTornado i cierpliwie czekasz.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Fr@ntz

---------------------------------

"I am an audiophile"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) np. tu się nie rejestrujesz.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już mam pierwszy sciągnięty katalog. Format: FLAC. Co teraz z tym zrobić?! Chciałbym to wypalić w EAC-u, ale najpierw muszę do rozkomresować w czymś w rodzaju Monkey Audio. Tylko czym?!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polecam uzyc "dBpowerAMP Music Converter" (chyba darmowy) . prosciutki programik. Przerabia wszystko na wszystko a jak nie ma jakiegos kodeka (np. Monkey Audio) to sobie sam pobierze z sieci.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Redaktorzy

a nie lepiej zainstalować darmowy burn at once i mieć problem z głowy przy wypalaniu?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Fr@ntz

---------------------------------

"I am an audiophile"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strona macierzysta Flac

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Pobierz najnowszy enconder i rozkoduj plilki (funkcja decode).

Wypalaj wczytując do programu do nagrywania plik CUE. Możesz śmiało zrobić to przy pomocy EAC.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edson,

Skorzystałem z Twojej rady. Rzeczywiście zamieniło mi .flac na .wav. Ale nie mam .cue Dodam, że oryginalny katalog składa się tylko z pojedyńczych plików .flac. Nie ma żadnego zbiorczego. Tylko pliki z nazwami utworów. Tymczasem jest nagłówek HDCD. Jak mam to połączyć w .cue?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pogiel, a tu masz linka do stronki, gdzie wpisujesz słowo klucz i wyszukiwane masz torrenty z wszystkich serwerów. Więcej do szczęścia nic nie potrzeba:) Chciałem Ci napisać, żebyć wpisał w googlach flac plugin download, ale widzę, że kolega wcześniej zapodał linka.

pozdr

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powstało straszne zamieszanie. Uporządkujmy to! Ściągnąłem katalog wskałd którego wchodzi:

Katalog ART (tu, okładki); katalog hkSFV 2.01 b84 (tu program, nie wiem co robi); katalog Support (tu .cue i .m3u); i kolejne pliki ze scieżkami utworów .flac. Co z tym teraz zrobić, żeby wypalić płytę w EAC-u.

 

Zrobiłem tak: Flac Fronted i zamieniłem .flac na .wav (co oznacza Level w Encodin options? - niczego nie zmieniłem). Potem chciałem wczytać arkusz dyrektyw w EAC-u z .cue. wywala płąd przy wpisie z ISRC. Coś chyba nie tak? Wykasowałem linie ISRC. Poszło, ale nie mam CD-TEXtu (który był w arkuszu dyrektyw) i nie jestem pewien czy czegoś nie schrzaniłem?

 

Pomóżcie!!!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>katalog hkSFV 2.01 b84

Jeśli w tym katalogu jest plik wykonywalny .exe właśnie o nazwie hkSFV to zainstaluj go na komputerze. Często wstawiający daną płytę dołącza dane sumy kontrolej dla plików wav. Klikasz prawym klawiszem na pliczek z sumami kontrolnymi i wybierasz "check hkSFV", w ten sposób odbywa się weryfikacja czy pliki wav są zgodne z tym co było na komputerze wstawiającego. Z praktyki powiem,że zawsze się zgadza.

 

>co oznacza Level w Encodin options?

Stopień kompresjii przy kodowaniu, przy dekodowaniu opcja ta nie ma znaczenia.

 

>wywala płąd przy wpisie z ISRC

Czasem ktoś wstawiający posiada nagrywarkę, która nie potrafi odtworzyć prawidłowo tych kodów a jest taka opcja zaznaczona w EAC. Wtedy w cue powstaje wpis ISRC z samych zer.Trzeba te linie wykasować.

 

>Poszło, ale nie mam CD-TEXtu (który był w arkuszu dyrektyw)

Może twoja nagrywarka nie obsługuje zapisu CD Text lub nie masz tej funkcji zaznaczonej w programie do nagrywania. Jeśli nagrywasz EACkiem to w opcjach nagrywarki musisz zaznaczyć pole "nagrywarka zapisuje dane CD Text".

 

 

Jeśli jakaś płyta ściągnięta nie posiadałaby pliku cue wtedy należy nagrywać w EAC poprzez funkcję "dodaj jako kolejne nagranie bez przerw".

 

@lancaster

Owszem można użyć wyszukiwarki ale jeśli dana pozycja znajduje się na trackerze,którego adres podałem to i tak trzeba się tam zarejestrować. Kolejna rzecz to jakość. Płyty na Pedro Music są zawsze rippowane w najlepszy sposób a nie byle jak przy pomocy Nero albo innego wynalazku. Nie każdy może je wstawiać,tylko wyróżnieni,nie ma bałaganu, baardzo rzadko trafiają się błędy,jeśli komuś zależy naprawdę na jakości to tylko tam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Redaktorzy

Hi

Można też ściągnąć Flac Frontend, rozpakować do wava i nagrać Nero.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Fr@ntz

---------------------------------

"I am an audiophile"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edson dzięki, wie ktoś moż jak nagrać mp3 w formacie cd?(zrobić z mp3 płytę do odsłuchu np w aucie w standardowym odtwarzaczu)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edson, a jakiś link do tego Pedro music? naszukalem się trochę i albo nie widzę, albo nie jażę(raczej to drugie:))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>lancaster

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skąd oni niby wiedzą,że to jest orginalna muza a nie np. mp3 przerobione na wave?

Jest moze jakis program który to sprawdza?

I jak nagrać płytę żeby była jak najleprzej jakości?

Lepiej wypalić w eacu czy nero też może być? Może ktoś porównywał? Jest w ogóle jaka kolwiek różnica w którym wypalamy?

Sory za te nudne pytania,ale chcem żeby było w jak najleprzej jakości:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

himera>

Mozesz uruchomic analizator widma (np. spectralab) i przyjzec sie co sie dzieje na wysokich tonach. Zadna kompresja "stratna" nie bedzie wygladac tak jak normalna plyta. Wiekszosc informacji jest wycinana.

Poza tym oni tam raczej nie maja plyt ze stadionu ani nie nagrywaja z MP3 ;)

 

Wypalanie nie zalezy od programu. Wszystkie mierzalne (niekoniecznie slyszalne) roznice moga miec miejsce w zaleznosci od uzytej nagrywarki, nosnika i predkosci nagrywania.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli wraz z utworami jest plik CUE to należy z niego skorzystać przy nagrywaniu. Nero niestety źle go interpretuje więc jest to nienajlepszy program. Najlepiej EACkiem wypalać i korzystać z ASPI 4.6 lub wewnętrznych sterowników EACa.

 

Płyt z rozepchanych mptrójek jeszcze nie namierzyłem na tym torrencie jednakże zdarzyły się pozycje (co prawda bardzo rzadko) zrippowane już z nienajlepiej przegranej kopii lub z marnego pirata. Zdarzyło mi się to chyba 2 razy, za każdym razem wstawiającym był Polak.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 26

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.