Skocz do zawartości
IGNORED

komercyjni tunerzy DIY na forum (anty hejt na forum)


lete

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, tomek7776 napisał:

czyli  osiagnales korzysc materialna,z ktorej nie rozliczyles sie z fiskusem.

A jak niby ta "korzyść" mogła zostać udokumentowana?  ?

 

...a może to ty jesteś ze skarbówki, jakiś ważny interpretator, wyższy naczelnik? Oni są od dawna znani z INTERPRETACJI dowolnych przepisów, na korzyść oczywiście fiskusa.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez iro III
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

(Konto usunięte)
36 minut temu, plastik1989 napisał:

Żenada... Jeśli takie są problemy, żeby posłuchać, to jakie będą problemy przy ewentualnej gwarancji...?

To, że ktoś chce policzyć sobie za prezentację jest dla mnie częściowo zrozumiałe - bo czemu miałby pracować za darmo. Ale z drugiej strony czemu zmusza do tych prezentacji? Jeśli sprzęt byłby w sklepach do pożyczenia za kaucją przyjeżdża kurierem, a Twoją fanaberią byłoby zaprosić na prezentację u siebie w domu, to OK można za to płacić. Ale jeśli na forum piszą, "pożycz posłuchaj, będzie super, nic nie kosztuje" probujesz to zrobić, a okazuje się, że można je posłuchać w jednym miejscu Polski, nigdzie sie nie da ich pożyczyć na odsłuch itd. to poniekąd zmusza potencjalnego odbiorcy do tej prezentacji. Prezentacja, ma sie 2-3h na podjęcie decyzji (no chyba, że prezenter przyjeżdża na kilka dni?) czyli trzeba podjąć decyzję nie przemyślaną, pod wpływem chwili (a z tyłu głowy wisi gdzieś ten utopiony tysiak...). Moim zdaniem bardzo nie korzystne warunki sprzedaży.  

A to co już w ogóle jest słabe to "komentarze nt obecnych kolumn" - kto czegoś takiego wymaga?! Cena prezentacji 500-1000 zależna od widzimisię prezentera, tego czy wystawi rachunek, czy od tego jak będzie wyglądał komentarz na temat obecnych kolumn...? To też tłumaczy dlaczego niektórzy tak gorliwie komentują swoje zakupy głośnikowe - po prostu chcą odzyskać część kasy za prezentację... 

Polecam z daleka od takich ludzi się trzymać... Zadzwoń do sklepu (jakiegokolwiek) zapłacisz za kuriera w jedną stronę 30 zł  (+kaucję 100% zwrotną) i sprzęt na spokojnie będziesz miał tydzień u siebie na odsłuchy.

Prezentacja to forma promocji swojego produktu/usługi i albo ma się na taką formę budżet, albo nie. Co innego w przypadku kiedy sam klient domaga się takiej prezentacji.

39 minut temu, plastik1989 napisał:

A to co już w ogóle jest słabe to "komentarze nt obecnych kolumn"

to jest właśnie brak szacunku do potencjalnego klienta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, rochu napisał:

Weź się chłopie ogarnij bo wszystkie dzisiejsze twoje wpisy są jakieś nie teges.

Starzy schorowani ludzie tak mają ? bredzą i lepiej już nie będzie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, plastik1989 napisał:

Żenada... Jeśli takie są problemy, żeby posłuchać, to jakie będą problemy przy ewentualnej gwarancji...?

To, że ktoś chce policzyć sobie za prezentację jest dla mnie częściowo zrozumiałe - bo czemu miałby pracować za darmo. Ale z drugiej strony czemu zmusza do tych prezentacji? Jeśli sprzęt byłby w sklepach do pożyczenia za kaucją przyjeżdża kurierem, a Twoją fanaberią byłoby zaprosić na prezentację u siebie w domu, to OK można za to płacić. Ale jeśli na forum piszą, "pożycz posłuchaj, będzie super, nic nie kosztuje" probujesz to zrobić, a okazuje się, że można je posłuchać w jednym miejscu Polski, nigdzie sie nie da ich pożyczyć na odsłuch itd. to poniekąd zmusza potencjalnego odbiorcy do tej prezentacji. Prezentacja, ma sie 2-3h na podjęcie decyzji (no chyba, że prezenter przyjeżdża na kilka dni?) czyli trzeba podjąć decyzję nie przemyślaną, pod wpływem chwili (a z tyłu głowy wisi gdzieś ten utopiony tysiak...). Moim zdaniem bardzo nie korzystne warunki sprzedaży.  

A to co już w ogóle jest słabe to "komentarze nt obecnych kolumn" - kto czegoś takiego wymaga?! Cena prezentacji 500-1000 zależna od widzimisię prezentera, tego czy wystawi rachunek, czy od tego jak będzie wyglądał komentarz na temat obecnych kolumn...? To też tłumaczy dlaczego niektórzy tak gorliwie komentują swoje zakupy głośnikowe - po prostu chcą odzyskać część kasy za prezentację... 

Polecam z daleka od takich ludzi się trzymać... Zadzwoń do sklepu (jakiegokolwiek) zapłacisz za kuriera w jedną stronę 30 zł  (+kaucję 100% zwrotną) i sprzęt na spokojnie będziesz miał tydzień u siebie na odsłuchy.

No właśnie. Na razie poprzestałem na ponad 40 letnich Tannoyach, które miałby być jako zapasowe, a grają tak, że nie wiem czy będę szukał dalej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, piorasz napisał:
11 minut temu, ciszyn11 napisał:
Devon

HPD 315?

Tak, w dobrym stanie po wymianie zawieszeń. Jedynie fornir do odświeżenia i terminale wymienić. Grają bajecznie, jak dla mnie, cena śmieszna jak na dzisiejsze standardy

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę wracając w kierunku transportu i wykorzystując popularność wątku ? mam pytanie, czy ktoś z Was porównywał bezpośrednio:

a) Pioneer PD-30AE w roli transportu
b) Audiolab 6000CDT (transport)

Wydaje się, że urządzenia - przynajmniej ze względu na budżet - powinny być ciekawą alternatywą dla siebie. Dla tych, którzy będą poszukiwać prostego i skutecznego rozwiązania.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Sine Metu

(Konto usunięte)
To jakieś sprzęty garażowego diy czy firmowe w normalnej dystrybucji? Bo jak to pierwsze to spoko. Jak to drugie to chyba jakieś góra kilka stówek to kosztuje i czy jest to bezpieczne dla użytkownika?
http://valvencore.pl/dac-the-protagonist-mk-ii/

Dobre pytanie, bo kasa z EU na to poszła
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doprawdy, nie mam pojęcia dlaczego ten watek nie jest na Bocznicy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Homo sapiens do myślenia potrzebuje całego mózgu, a nie tylko lewej strony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby tony wazeliny się nie zmarnowały.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„W co motłoch bez dowodów uwierzył, jakże byśmy to mogli dowodami obalić?”

- Friedrich Nietzsche

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość mushi

(Konto usunięte)
W dniu 27.02.2020 o 12:39, ciszyn11 napisał:

Potwierdzam. Sam jestem z nim w kontakcie prywatnie, w wielu sprawach mi doradzał bez jakiejkolwiek presji zakupowej. Podobnie z kolegą McGyverem. Natomiast zupełnie zraziłem się do jednego producenta kolumn ze Śląska, gdzie na wstępie dowiedziałem się, na jakich to fatalnych metkowcach gram i został mi zaproponowany płatny odsłuch u mnie w domu.

? ciekawe czy mamy tego samego na myśli.. z cyferkami w nazwie.. bo kiedy zaczynałem interesować się audio pół roku temu i nie wiedziałem o nim nic (poza ma się rozumieć pochlebnymi recenzjami sprzętu ze stron internetowych), to dla odmiany tutaj na forum dowiedziałem się, że to co mnie interesuje to shit i muszę być niespełna rozumu jeśli wybiorę innego producenta niż tralalala to tracę możliwość posiadania tego jedynego godnego nazwy prawdziwego audio ?

Jakkolwiek kupiłem stare używane kolumny od zagranicznego producenta, który najbardziej przypadł mi do gustu podczas jednego z odsłuchów, a jeśli chodzi o polski rynek to skutecznie się do niego zraziłem i wolę się trzymać od niego z daleka. Może ze szkodą dla takich producentów jak Haiku, ale tego przynajmniej można sobie posłuchać w jakimś salonie audio..

 

BTW  zaryzykuję teraz takie oto stwierdzenie:

Forum audiostereo jest to forum edukacyjno/handlowo/rozrywkowe w odpowiednich proporcjach 5%/65%/30%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Sine Metu napisał:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Dobre pytanie, bo kasa z EU na to poszła emoji3.png

To są wykopaliska archeologiczne sprzed kilkunastu lat i nie mają nic wspólnego z żadną kasą z UE.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, tomek7776 napisał:

mushi

dokladnie tak jak napisales,tu niczego sie nie dowiesz,,,kazdy zachwala swoje.

Ja nie handluję chyba, że jakaś używkę sprzedaje raz na jakiś czas. A co do polecenia. Chyba normalne, że ktoś poleca to co sobie kupił i mi pasuje.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Byś mógł mnie obrazić, najpierw muszę cenić Twoje zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość mushi

(Konto usunięte)
Teraz, tomek7776 napisał:

mushi

dokladnie tak jak napisales,tu niczego sie nie dowiesz,,,kazdy zachwala swoje.

Otóż to. Może poza DIY, to jest to 5% o którym wcześniej wspomniałem.

1 minutę temu, Misio38 napisał:

Ja nie handluję chyba, że jakaś używkę sprzedaje raz na jakiś czas. A co do polecenia. Chyba normalne, że ktoś poleca to co sobie kupił i mi pasuje.


Tak, tylko ciężko będzie wtedy nazwać taką opinię obiektywną ?

Próbowałeś założyć wątek z pytaniem o dobór sprzętu? Raz tak zrobiłem i stworzyłem wtedy listę do odsłuchu na najbliższe 10 lat.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, w dobrym stanie po wymianie zawieszeń. Jedynie fornir do odświeżenia i terminale wymienić. Grają bajecznie, jak dla mnie, cena śmieszna jak na dzisiejsze standardy

Trzeba było gadać, gdy chciałeś pożyczyć dac. Przyjechałbym :)Nie słuchałem tych kolumn ale jestem fanem starych Tannoy i JBL. Sam mam ponad 40 letnie JBL i to jest to. Musimy się zgadać...

Doprawdy, nie mam pojęcia dlaczego ten watek nie jest na Bocznicy.

No bo na bocznicy gadają o kościele i polityce.  

 

 

To są wykopaliska archeologiczne sprzed kilkunastu lat....

 

Te z okresu, gdzie części odpadały?

Mam kilka "wykopalisk" w domu mających po kilkadziesiąt lat i mają się bardzo dobrze.

 

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, piorasz napisał:

Trzeba było gadać, gdy chciałeś pożyczyć dac. Przyjechałbym ?
 

jak najbardziej, mieszkam w Krakowie. JBLa też bym posłuchał z chęcią.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, piorasz napisał:

Te z okresu, gdzie części odpadały?

I gwałciły, i mordowały. Ale Mifleksy nie mówiły że są Duelundami ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I gwałciły, i mordowały. Ale Mifleksy nie mówiły że są Duelundami 

Sorry ale ja nie jestem konstruktorem o czym doskonale wiesz. Nie znam się nawet na podstawach elektroniki. Jestem tylko klientem, który jak sam zauważyłeś dał się zrobić w bambuko. Wobec powyższego staje się jasne dlaczego mam taki a nie inny stosunek do "fachowców" z branży. Sam nie jesteś lepszy i wiele wpadek miałeś, więc nie nabijaj się i nie prowokuj abym o nich publicznie napisał - uszanuj, że dotąd tego nie zrobiłem.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było też takie: 
"Kto jest bez grzechu, niech pierwszy rzuci kamieniem". 
A tutaj jak widać same niewiniątka. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było też takie: 
"Kto jest bez grzechu, niech pierwszy rzuci kamieniem". 
A tutaj jak widać same niewiniątka. 
To już temat poza wątkiem ale co racja to racja. Myślę, że wiele należało by sobie wyjaśnić przy spotkaniu przy dobrym whisky i to w nieco większym gronie. Uważam, że jesteśmy sobie to winni.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, mushi napisał:

Tak, tylko ciężko będzie wtedy nazwać taką opinię obiektywną ?

Wszystkie nasz opinie są subiektywne. to wydawało mi się oczywiste. Nawet jak ktoś twierdzi, że jest obiektywny to moim zdaniem nie jest. Ja w każdym razie traktuję wypowiedzi ludzi zawsze jako subiektywne.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Misio38

Byś mógł mnie obrazić, najpierw muszę cenić Twoje zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość mushi

(Konto usunięte)
19 godzin temu, Silver_85 napisał:

To szybko weryfikuje poważnie zainteresowanych, od tych co chcą sobie tylko posłuchać. Nawet już nie wnikając czy finalnie do takiej opłaty dojdzie czy nie. Czym innym jest wysyłka kurierem , a czym innym jechanie , tachanie , ustawianie itp. 

Odpowiedz mi w takim razie na jedno pytanie, czy kiedy odwiedzasz salon samochodowy to słyszysz od sprzedawcy:

Oczywiście, umożliwimy Panu jazdę próbną, jednak musi Pan z góry wpłacić nam za tą jazdę dwa tysiące złotych. W razie gdyby się Pan zdecydował na zakup auta, to wtedy od jego wartości odejmiemy koszty jazdy próbnej. W przeciwnym razie tych pieniędzy Pan nie odzyska..

A jeśli obaj mamy tę samą firmę na myśli, to sprzedaje ona zarówno VW Golfy 1.0 TSI jak i BMW 530i xDrive, a więc towary luksusowe i koszty jazdy próbnej spokojnie może sobie ukryć w cenie auta.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, mushi napisał:

Oczywiście, umożliwimy Panu jazdę próbną, jednak musi Pan z góry wpłacić nam za tą jazdę dwa tysiące złotych. W razie gdyby się Pan zdecydował na zakup auta, to wtedy od jego wartości odejmiemy koszty jazdy próbnej. W przeciwnym razie tych pieniędzy Pan nie odzyska..

Tak tylko jak jadę ja jazdę próbną to sam jadę do salonu , a nie dzwonię do dilera np. z Łodzi i proszę o podstawienie samochodu do Gdańska bo tam mieszkasz. To tak jak odsłuch w salonie audio. Zawsze jak ktoś chce zaoszczędzić to wsiada w auto jedzie i osobiście odbiera kolumny i wypożycza na odsłuch i potem odwozi. Można też posłuchać najpierw na miejscu zanim się wypożyczy. Takich potencjalnych klientów co dzwonią pewnie każdy ma sporo. W tym omawianym przypadku się nie dało posłuchać na miejscu pewnie z jakiś względów. Zakładam , że kurierem nie dało się wysłać i że sprzedawca umożliwia wypożyczenie. Ja nigdy nie płaciłem za prezentację/wypożyczenie bo umawiałem się przy okazji jak sprzedawca jechał po trasie żeby nie robić komuś dodatkowych kosztów. Zresztą miałem kontakt z kilkoma manufakturami i gdzieś zawsze przewijało się chociaż częściowe pokrycie kosztów dojazdu lub propozycja odbioru osobistego. Zawsze moje pierwsze pytanie brzmiało czy takie dostarczenie na miejsce będzie się wiązało z kosztami. Albo to akceptuje albo nie. Widzę , że szukacie sensacji tam gdzie jej nie ma. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Silver_85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Sine Metu czy te monobloki ATC Sound były Twoje?

Ohoho, zaczynasz szantażować, fajnie. To forum to śmietnik. 
@Rochu ja zalajkowałem w innym zupełnie celu jak Ty. Ciebie nie rozumiem. Mógłbyś to rozwinąć? Masz okazję bo ten "śmietnik" działa w dwie strony.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Silver_85 napisał:

Tak tylko jak jadę ja jazdę próbną to sam jadę do salonu , a nie dzwonię do dilera np. z Łodzi i proszę o podstawienie samochodu do Gdańska bo tam mieszkasz. (...)

 

To wszystko pod warunkiem, że dany sprzęt istnieje na prawdę.

A co w sytuacji gdy np jakieś kolumny podobno istnieją bo na forach  pisze o nich producent i podobno ma je w domu ktoś zaufany producenta a inny zaufany nachwalić się ich nie może, ale reszta gawiedzi nawet zdjęcia kolumn na oczy nie widziała?

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez rochu

"Są audiofile i melomani jak i audiodebile..."  -  darkul w wątku 11299 "Co ma w sobie Garrard ?"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, rochu napisał:

To wszystko pod warunkiem, że dany sprzęt istnieje na prawdę.

Skoro była propozycja prezentacji u klienta to chyba instniały. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 30

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.