Skocz do zawartości
IGNORED

komercyjni tunerzy DIY na forum (anty hejt na forum)


lete

Rekomendowane odpowiedzi

A była taka na prawdę?

Odnośnie tych o których piszę?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez rochu

"Są audiofile i melomani jak i audiodebile..."  -  darkul w wątku 11299 "Co ma w sobie Garrard ?"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Sine Metu napisał:

Ok, screeny zrobiłem teraz.

A wcześniej wkleiłeś zdjęcia wykopalisk archeologicznych sprzed kilkunastu lat. One się mają nijak do screenów z mojej aktualnej strony. Rozumiesz teraz?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość mushi

(Konto usunięte)
30 minut temu, Silver_85 napisał:

Tak tylko jak jadę ja jazdę próbną to sam jadę do salonu , a nie dzwonię do dilera np. z Łodzi i proszę o podstawienie samochodu do Gdańska bo tam mieszkasz. To tak jak odsłuch w salonie audio. Zawsze jak ktoś chce zaoszczędzić to wsiada w auto jedzie i osobiście odbiera kolumny i wypożycza na odsłuch i potem odwozi. Można też posłuchać najpierw na miejscu zanim się wypożyczy. Takich potencjalnych klientów co dzwonią pewnie każdy ma sporo. W tym omawianym przypadku się nie dało posłuchać na miejscu pewnie z jakiś względów. Zakładam , że kurierem nie dało się wysłać i że sprzedawca umożliwia wypożyczenie. Ja nigdy nie płaciłem za prezentację/wypożyczenie bo umawiałem się przy okazji jak sprzedawca jechał po trasie żeby nie robić komuś dodatkowych kosztów. Zresztą miałem kontakt z kilkoma manufakturami i gdzieś zawsze przewijało się chociaż częściowe pokrycie kosztów dojazdu lub propozycja odbioru osobistego. Zawsze moje pierwsze pytanie brzmiało czy takie dostarczenie na miejsce będzie się wiązało z kosztami. Albo to akceptuje albo nie. Widzę , że szukacie sensacji tam gdzie jej nie ma. 

Tja, to tak jak by BMW mówiło swoim klientom: jak chcecie mieć jazdę próbną naszym autem to serdecznie Was zapraszamy, przyjedźcie do naszej fabryki w Monachium. Wiecie, tniemy koszty dilerów i innych salonów. Chcemy w ten sposób więcej zarobić.

Szukam sensacji? Komentuję praktyki stosowane przez co poniektórych producentów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Silver_85 napisał:

Tak tylko jak jadę ja jazdę próbną to sam jadę do salonu , a nie dzwonię do dilera np. z Łodzi i proszę o podstawienie samochodu do Gdańska bo tam mieszkasz. To tak jak odsłuch w salonie audio. Zawsze jak ktoś chce zaoszczędzić to wsiada w auto jedzie i osobiście odbiera kolumny i wypożycza na odsłuch i potem odwozi. Można też posłuchać najpierw na miejscu zanim się wypożyczy. Takich potencjalnych klientów co dzwonią pewnie każdy ma sporo. W tym omawianym przypadku się nie dało posłuchać na miejscu pewnie z jakiś względów. Zakładam , że kurierem nie dało się wysłać i że sprzedawca umożliwia wypożyczenie. Ja nigdy nie płaciłem za prezentację/wypożyczenie bo umawiałem się przy okazji jak sprzedawca jechał po trasie żeby nie robić komuś dodatkowych kosztów. Zresztą miałem kontakt z kilkoma manufakturami i gdzieś zawsze przewijało się chociaż częściowe pokrycie kosztów dojazdu lub propozycja odbioru osobistego. Zawsze moje pierwsze pytanie brzmiało czy takie dostarczenie na miejsce będzie się wiązało z kosztami. Albo to akceptuje albo nie. Widzę , że szukacie sensacji tam gdzie jej nie ma. 

bo gownoburze robia ci,co maja wygorowne oczekiwania ,oczekuja z kolumn za 10tys zl dzwieku Grand Utopii.

i wlacza im sie roszczeniowy ton.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, tomek7776 napisał:

bo gownoburze robia ci,co maja wygorowne oczekiwania ,oczekuja z kolumn za 10tys zl dzwieku Grand Utopii.

Są tacy producenci co mniej-więcej takie coś obiecują.

Nawet na tym forum.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez rochu

"Są audiofile i melomani jak i audiodebile..."  -  darkul w wątku 11299 "Co ma w sobie Garrard ?"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny temat o niczym który finalnie jak zwykle sprowadza się do jednego. Niektórzy złapali za piwko. 

?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez MrSalieri
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo gownoburze robia ci,co maja wygorowne oczekiwania ,oczekuja z kolumn za 10tys zl dzwieku Grand Utopii.
i wlacza im sie roszczeniowy ton.
Niekoniecznie. Dla niektórych dźwięk z kolumn za 10 tyś zł jest z racji ograniczonych środków niedostępny a Grand Utopie znają tylko ze zdj lub z Targów. Wiele kolumn współczesnych za około 10 tyś nie mają się nijak do dawnych produkcji, więc rozumiem rozczarowania. Czy "wygórowane oczekiwania" są wygórowane? To zależy od nas samych. Ja mówię, że za 10 tyś można. Można bardzo, bardzo dobrze. Oczywiście za 20,30 tyś też można bardzo dobrze. Czy lepiej niż za 10 tyś? Lepiej. Tylko trzeba wiedzieć co. Napewno nie firma ze Śląska :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny temat o niczym który finalnie jak zwykle sprowadza się do jednego. Niektórzy złapali za piwko. 

No tak. Mnie najlepiej sika się po piwie. Tobie po słowie 16 Hz. Co kto woli. Nie mów kto co ma robić w piątek wieczorem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro trochę nam się tu Bocznica zrobiła, to zapytam...

A czy Ty zrobiłeś już zakupy wody i prowiantu na wypadek koronawirusa w Polsce?
Ludzie w Łodzi nie próżnują - półki w Lidlu zaczynają świecić pustkami. W Krakowie na razie spokojnie, ale...

Nie wiem, jak Wy... Ale ja wsiadam w auto i grzeję pod osłoną nocy do Auchan - będę za chwilę wnosił zgrzewki z wodą, konserwy, mięso w słoikach. Tak, aby sąsiedzi nie widzieli... ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, tomek7776 napisał:

nie siej paniki,,,,

opanuj sie,pomysl co zrobic,zeby uniknac zarazenia sie,,,

Zmieniam trochę temat, bo od kilku stron mamy strumień treści wszelakiej ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, piorasz napisał:

No tak. Mnie najlepiej sika się po piwie. Tobie po słowie 16 Hz. Co kto woli. Nie mów kto co ma robić w piątek wieczorem.

Przecież ja nikomu nic nie mówię tylko stwierdzam pewien fakt.  Dla mnie możesz pić nawet ocet wali mnie to co popijasz wieczorami.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



nie siej pomysl co zrobic,zeby uniknac zarazenia sie,,,


Nic. Żyć jak zawsze. Grypa to grypa. Od jakiegoś czasu jest groźną chorobą. Tak się zastanawiam czy firma ze Śląska nie zacznie produkować maseczek.. Żeby przetrwać... Może wkrótce przyjedzie do nas na testy?



Przecież ja nikomu nic nie mówię tylko stwierdzam pewien fakt. 


No w sumie... Fakt. Masz nosa. Gratuluję. A smak też masz?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież ja nikomu nic nie mówię tylko stwierdzam pewien fakt.  Dla mnie możesz pić nawet ocet wali mnie to co popijasz wieczorami.
To tak na szybko bo nie mam czasu. Nie znasz mnie w ogóle a to co piszesz to oczywisty wpływ Twojego "guru" producenta ze Śląska. Tylko on, zdesperowany człowiek potrafi się posunąć do tego. Jeśli nadal tego nie rozumiesz to jest mi Cię strasznie żal. Nikt go nie lubi oprócz kilku "wielbicieli" - desperatów. A tylko ja mam odwagę o tym powiedzieć. Z kim nie gadam to każdy przyznaje mi rację. Mógłbym napisać cały elaborat na jego temat a Ty powiesz i tak, że lubię piwo. Widzisz sens? Ja nie.
Dziękuję za uwagę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pier**le lete,  czy Ty nie możesz jako założyciel wykasować wpisy nie na temat, albo zablokować co poniektórych. (kiedyś była taka możliwość).

Przecie tu się robią kolejne "Audio mity" zresztą za sprawą tych samych (nieproszonych) "gości" co w tamtym wątku. 

Wyszli na chwilę z piaskownicy, żeby zrobić rozpiździaj tutaj, to już nie jest nawet żałosne.

To forum naprawdę powoli sięga dna.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Racja jest jak dupa, każdy ma swoją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, lete napisał:

A czy Ty zrobiłeś już zakupy wody i prowiantu na wypadek koronawirusaNawet w Polsce?
Ludzie w Łodzi nie próżnują - półki w Lidlu zaczynają świecić pustkami. W Krakowie na razie spokojnie, ale...

Nie wiem, jak Wy... Ale ja wsiadam w auto i grzeję pod osłoną nocy do Auchan - będę za chwilę wnosił zgrzewki z wodą, konserwy, mięso w słoikach. Tak, aby sąsiedzi nie widzieli... ?

Nawet jak wirus przyjdzie do Polski i do Łodzi, to mamy się bać robić zakupy? 
Jak nie będziesz się całował z ludźmi w sklepie, to nic Ci nie grozi. ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, mushi napisał:

Komentuję praktyki stosowane przez co poniektórych producentów.

Nie ma co się dziwić. Jak widać tu na forum świrów nie brakuje. Potem się zaczyna pożyczanie sprzętów niby dla taty, cioci czy wujka tylko po to żeby sobie posłuchać. Ty może nie znasz tu na forum takich , a ja tak. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość mushi

(Konto usunięte)
3 minuty temu, Silver_85 napisał:

Nie ma co się dziwić. Jak widać tu na forum świrów nie brakuje. Potem się zaczyna pożyczanie sprzętów niby dla taty, cioci czy wujka tylko po to żeby sobie posłuchać. Ty może nie znasz tu na forum takich , a ja tak. 

...

Edytowane przez mushi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, sir.jax napisał:

Ja pier**le lete,  czy Ty nie możesz jako założyciel wykasować wpisy nie na temat, albo zablokować co poniektórych. (kiedyś była taka możliwość).

Przecie tu się robią kolejne "Audio mity" zresztą za sprawą tych samych (nieproszonych) "gości" co w tamtym wątku. 

Wyszli na chwilę z piaskownicy, żeby zrobić rozpiździaj tutaj, to już nie jest nawet żałosne.

To forum naprawdę powoli sięga dna.

 

Masz chyba rację. Chyba, bo nie przeczytałem tylko trochę wpisów.
Wątek założony wczoraj, a dziś już 7 stron i pisanina o wszystkim. Co tak pobudziło niektórych co to siedzą na tym forum pod kamieniem, dopóki nie pojawi się byle okazja do wyjścia spod niego...doprawdy nie rozumiem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro tak, to ja sobie coś wkleję.

A co mi tam?

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Są audiofile i melomani jak i audiodebile..."  -  darkul w wątku 11299 "Co ma w sobie Garrard ?"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Silver_85 napisał:

Nie ma co się dziwić. Jak widać tu na forum świrów nie brakuje. Potem się zaczyna pożyczanie sprzętów niby dla taty, cioci czy wujka tylko po to żeby sobie posłuchać. Ty może nie znasz tu na forum takich , a ja tak. 

Kolego widzę że często Ty oraz kilku kolegów macie zawsze informacje z pierwszej ręki na temat działań producenta kolumn ze śląska?Oraz zawsze kilka usprawiedliwień jeżeli ktoś podważy jego sposób na biznes lub oferowany dzwięk...

Czy jesteś pracownikiem tej firmy?

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, lete napisał:

Zmieniam trochę temat, bo od kilku stron mamy strumień treści wszelakiej ?

Czy jest na tym forum ktoś oprócz Mudy i Ciebie, kto ma doświadczenie z tym Pioneerem w roli transportu ? Nie piszę o tych osobach, które grały na DVD, kupiły Pionka, połączyły go z budżetowym dac i są nim zachwyceni, nie mając większego doświadczenia z innymi transportami, czy lepszymi przetwornikami...

 Sorry Lete, ale twój Topping, najniższy model, całkowicie mnie nie przekonuje. Z jednej strony nie slyszysz roznicy między różnymi dac, a z drugiej strony słyszysz różnicę między wtykami rodowanymi itp. Piszesz że transport wymaga solidnego kabla, ale na jakiej podstawie tak uważasz? Bo doświadczenia z transportami chyba nie masz zbyt dużego. Jaki ty masz punkt odniesienia skoro tak zachwalsz ten CD jako transport? Szczerze pytam, bez podtekstów. Bo ja go słuchałem i serio niczym mnie nie powalił. Gra poprawnie i tyle. Porównywałem co prawda do transportu na bazie maliny/ digione/zasilanie Lucrato. I nie zachwycił mnie ten Pionek tak jak Ciebie.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez DAWH
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 26

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.