Skocz do zawartości
IGNORED

komercyjni tunerzy DIY na forum (anty hejt na forum)


lete

Rekomendowane odpowiedzi

27 minut temu, AnAm napisał:

Czy jesteś pracownikiem tej firmy?

Nie , a Ty pracujesz dla konkurencji , że zawsze stoisz w opozycji ? Psuje Ci to biznes ? 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki żarcik:

"Wypij, może coś Ci się rozjaśni ?"

nawet z emotikonkiem może być źle zrozumiany. 

Trzeba uważać na takie szpileczki. ?

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

13 minut temu, Silver_85 napisał:

Nie , a Ty pracujesz dla konkurencji , że zawsze stoisz w opozycji ? Psuje Ci to biznes ? 

Nie.Ja nie czerpie dochodów z audio...To tylko hobby?

Zawsze stałem ,stoję i będę stał w opozycji do wszelakiego pozerstwa?

Jeżeli nie jesteś pracownikiem tej firmy...Czy w takim razie czerpiesz korzyści majątkowe z promowania tego producenta na tutejszym forum?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez AnAm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem dlaczego, ale to forum staje się coraz mniej merytoryczne. Pewnie sam nie raz się do tego przyczynłem, za co was przepraszam. Czasami jedank emocje niepotrzebnie biorą górę.

Większość zakładanych tematów szybko staje się zwyczajnym śmietnikiem i okazją dla niektórych forumowiczów do ataków personalnych. Szkoda, bo uważam że jak bardzo nie mielibyśmy odmiennego zdania na pewne tematy, to i tak wiele nas łączy. Przede wszystkim jest to wspólna pasja i zamiłowanie do muzyki. Może to forum to szansa dla niektórych, żeby spróbować zaakceptować to iż mimo, że ludzie mają czasem calkiem inne doświadczenia i opinie, to znacznie więcej może ich łączyć niż dzielić...

Amen ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez DAWH
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@DAWH taka już tradycja  jednych forumowiczów , dostało się Mudzie dlatego, że ktoś jest zadowolony z jego porad i przeróbek sprzętu, to czemu przy okazji nie przyj.. ać też innym... 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, AnAm napisał:

Czy w takim razie czerpiesz korzyści majątkowe z promowania tego producenta na tutejszym forum?

Na szczęście mam pracę i z czego żyć i nie muszę się zniżać to wykorzystywanie tego forum w celach zarobkowych.  

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezły temat, podatki vaty city a ja się zastanawiam, czy jak jadę do kogoś na odsłuchy i mi się nie podoba to mogę od niego żądać zwrotu za dojazd? Są na to jakieś przepisy, bo powiem szczerze że ostatnio to nie jestem na bieżąco z prawem. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez daris666

Zero krzemu w torze, to grać nie może ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość mushi

(Konto usunięte)
30 minut temu, DAWH napisał:

nie wiem dlaczego, ale to forum staje się coraz mniej merytoryczne. Pewnie sam nie raz się do tego przyczynłem, za co was przepraszam. Czasami jedank emocje niepotrzebnie biorą górę.

Większość zakładanych tematów szybko staje się zwyczajnym...

Odkrycie roku

Brawo Szerloku

?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, są ludzie którzy mają firmy i nie piszą na forach i są ludzie, którzy mają firmy i piszą. To trzeba ich hejtować? Za co? Że piszą? Ja nie mam zamiaru nic oddawać do "mudyfikacji" ani kupować innych wynalazków, ale co szkodzi pisanie (notabene sporo sensowniejsze od średniej) , nawet gdy ktoś wykorzysta trochę forum do wsparcia biznesu? Właściciele forum mogą się czuć średnio, ale użytkownicy, zwłaszcza ci, którzy wiedzą, kto pisze? 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

nagrywamy.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, przemak napisał:

Kurcze, są ludzie którzy mają firmy i nie piszą na forach i są ludzie, którzy mają firmy i piszą. To trzeba ich hejtować? Za co?

No wiesz, co innego firma która pisze i przekonuje o tym jaki wpływ ma na nasze zdrowie hodowana przez nich marchewka a co innego jak ktoś ci wciska kity o tym jaki silny ma wpływ metr kabla sieciowego na odbiór audio. 
Jestem zdania że naciągaczy trzeba tępić. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, hey napisał:

No wiesz, co innego firma która pisze i przekonuje o tym jaki wpływ ma na nasze zdrowie hodowana przez nich marchewka a co innego jak ktoś ci wciska kity o tym jaki silny ma wpływ metr kabla sieciowego na odbiór audio. 
Jestem zdania że naciągaczy trzeba tępić. 

Biznes kablowy owszem jest obrzydliwy, ale tak się składa, że "producenci" kabli też sensownie piszą w innych tematach. Kurcze, jakby tu na debilne pytania odpowiadał chętnie jakiś Ishiwata, to byście po nogach sikali. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

nagrywamy.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, piorasz napisał:

Nikt go nie lubi oprócz kilku "wielbicieli" - desperatów

Nie masz Piotr czasem wrażenia, że nadużywamy tej relacji klient firma i łatwości mieszania kogoś z błotem? Powiem Ci, że tak różowo to nie wygląda jak znajdziesz się po drugiej stronie. Właściciele firm, to też są ludzie i nasi wieloletni, forumowi koledzy ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, DAWH napisał:

Czy jest na tym forum ktoś oprócz Mudy i Ciebie, kto ma doświadczenie z tym Pioneerem w roli transportu ? Nie piszę o tych osobach, które grały na DVD, kupiły Pionka, połączyły go z budżetowym dac i są nim zachwyceni, nie mając większego doświadczenia z innymi transportami, czy lepszymi przetwornikami...

 Sorry Lete, ale twój Topping, najniższy model, całkowicie mnie nie przekonuje. Z jednej strony nie slyszysz roznicy między różnymi dac, a z drugiej strony słyszysz różnicę między wtykami rodowanymi itp. Piszesz że transport wymaga solidnego kabla, ale na jakiej podstawie tak uważasz? Bo doświadczenia z transportami chyba nie masz zbyt dużego. Jaki ty masz punkt odniesienia skoro tak zachwalsz ten CD jako transport? Szczerze pytam, bez podtekstów. Bo ja go słuchałem i serio niczym mnie nie powalił. Gra poprawnie i tyle. Porównywałem co prawda do transportu na bazie maliny/ digione/zasilanie Lucrato. I nie zachwycił mnie ten Pionek tak jak Ciebie.

 

Nie wiem, co u mnie jest nie tak, że mam problem z wyłapywaniem różnic pomiędzy DAC. Może to kwestia, że nie porównuję do znacznie wyższej półki, a wszystkie podpinane DAC to budżetówka, choć ten Xindak jest naprawdę ładnie zrobiony i gra przyjemnie.

I szczerze powiem, że nadal większe różnice wyłapuję na kablach (sieciowe, coax, głośnikowe, ic analog), aniżeli tanich DAC. Nie, te DAC nie grają źle - przeciwnie. Ale cholera tu głuchy jestem chyba na różnice.

A kable jednak mocno chwytam. Właśnie zamówiłem sobie kolejny kabel, którym zepnę listwę od Tomanka. Zamówiony kabel to Yarbo SP-7000PW. Wtyki Viborg, rodowane.

Nie twierdzę, że ten PD-30AE spodoba się wszystkim i sprawdzi w każdej konfiguracji. U mnie zagrał dobrze, a przed modyfikowanym DVD miałem 6, czy 7 odtwarzaczy spośród których to była głównie przeciętna półka i ze dwa klasyki, np. Nakamichi OMS-7e, czy Yamaha CDX-1120. Ten Pioneer to przyjemny w obsłudze transport, który wg mnie mało wnosi od siebie i jest w systemie przejrzysty. Używam go i chyba zostanie na dłużej.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, bluesboss napisał:

Nie rozumiem dlaczego w tak agresywny, nachalny i wulgarny sposób atakujesz publicznie użytkownika @McGyver. Proszę i wzywam Cię abyś się opamiętał i abyś zaprzestał wszelkich ataków na McGyvera.

IMHO jest o jeden z najbardziej wartościowych użytkowników tego forum. Jest aktywny od lat, rozszerza i rozwija swoją wiedzę, widać też wyraźnie, że jest to jego prawdziwa pasja. Jako jeden z nielicznych aktywnych użytkowników posiada coraz bardziej unikatową wiedzę na tematy:

1. Lamp elektronowych i ich zastosowania w układach, włącznie z lampami typu NOS i ich zamiennikami.

2. Przetworników DAC w układach audio od pierwszych TDA począwszy.

3. Budowy i modyfikacji transportów i odtwarzaczy CD.

i na pewno wiele innej wiedzy, którą zawsze chętnie dzieli się z innymi użytkownikami forum.

@McGyver zawsze chętnie odpowiada na pytania użytkowników, włącza się w dyskusje i udziela porad. Mam wrażenie, że czyni to naprawdę spontanicznie i chętnie. Chyba wielu z nas skorzystało przez lata z jego niełatwo zdobytej wiedzy. Nie miałem nigdy takiej potrzeby - a może odwagi ? -  ale jestem przekonany, że gdybym poprosił McGyvera o pomoc to bym ją otrzymał. 

Natomiast czym innym jest prosta słowna wskazówka niewymagająca zaangażowania czasu i środków i czym innym np. doradztwo albo naprawa serwisowa czy modyfikacja sprzętu, które to siłą rzeczy muszą kosztować i obarczone są zawsze ryzykiem niepowodzenia. Zwłaszcza jeśli sprzęt jest leciwy lub unikatowy. Naprawa elektroniki tak jak jej konstruowanie to nie jest prosta składanka z klocków Lego.

Prowadzenie własnej działalności, nawet malutkiej "one man" firmy nie jest łatwe. W dziedzinie elektroniki użytkowej tym bardziej. Od początku trzymałem kciuki za projekt "Audiosurgery" i zawsze będę życzliwie patrzył i odnosił się do każdej zarobkowej aktywności tego użytkownika, którego osobiście nie znam. Ktoś kto buduje nowe konstrukcje, nawet jeżeli częściowo oparte są o gotowe moduły ma prawo do popełniania błędów. Produkty też mają prawo się psuć.

Brutalne niszczenie osoby użytkownika @McGyver i personalne ataki na niego są nie na miejscu.

Pozdrawiam Cię @Sine Metu i życzę równowagi. @McGyver wyrazy szacunku i wszystkiego najlepszego.

Zapytam się Ciebie tylko o jedno - czy zakupiłeś cokolwiek od Adama?
Ja tak...

Bo widzisz - jest @McGyver doradzający i @McGyver sprzedający. Ten pierwszy służy swoją bogatą wiedzą, ma doświadczenie i dryg do rozwiązywania problemów innych poprzez fora.
Ale ten drugi to już inna opowieść i tutaj superlatyw nie będzie. Trzy - dokładnie tyle preampów sprzedał na innym Forum Adam, jeden dla mnie i dwa dla kolegów w Polsce. Nie znasz tematu? To wygoogluj:
Keishō - walczymy z "chorobami wieku dziecięcego"
I miłej lektury. W skrócie - wszystkie trzy szumiały, jeden z kolegów miał swój wymieniony dwukrotnie i każdy działał coraz gorzej. Po tym jak pokazał nam wideo jak działa ten jego trzeci preamp @McGyver nabrał wody w usta i tyle go było na Forum...

 

O "drobnostkach" takich jak kondensatory przyklejone na "blue tack" w egzemplarzu, który przemierzył do mnie około 2000 kilometrów, czy przewód zasilający wewnątrz od lampki nie wspomnę. Mówi się, że zdjęcie wyraża więcej niż tysiąc słów zatem oto fotka mojego egzemplarza gdy do mnie dotarła:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Aha - do Twojej wiadomości dodam, że na ten przedwzmacniacz od momentu wpłacenia pieniędzy czekałem prawie rok. Tyle trwało zbudowanie tego co widać na foto.
Wiec zanim staniesz w czyjejś obronie następnym razem spróbuj dowiedzieć się jak najwięcej i nie ograniczaj się tylko do jednego Forum...

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, qwa. Wygląda jak praca dyplomowa w technikum EMZN im. M.Kasprzaka w czasach głębokiego peerelu z części zdobywanych na Wolumenie lub wynoszonych z ZRK ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

*****Sprzęt: Bezprzewodowy Boombox Hykker Sound Storm z Biedronki*****

                                 Idź Pod Prąd. Z prądem płyną śmieci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, AudioAddicted napisał:

Zapytam się Ciebie tylko o jedno - czy zakupiłeś cokolwiek od Adama?
Ja tak...

Bo widzisz - jest @McGyver doradzający i @McGyver sprzedający. Ten pierwszy służ........

 

Przeczytałem ten wątek na audiomaniakach.  ? ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Zero krzemu w torze, to grać nie może ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, AudioAddicted napisał:

Po tym jak pokazał nam wideo jak działa ten jego trzeci preamp @McGyver nabrał wody w usta i tyle go było na Forum...

Sprzęty lampowe DIY często tak maja. Najważniejsze, że kolorystycznie ładnie się ten pre zgrywa z reszta zacnego zestaw ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Roxi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jednak jest firmowy przedwzmacniacz, to już chyba nie DIY... niby granica trochę płynna, bo firma i rok czekania... Ale rok czekania to też nie DIY, tylko popelina ?  

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez przemak

nagrywamy.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie masz Piotr czasem wrażenia, że nadużywamy tej relacji klient firma i łatwości mieszania kogoś z błotem? Powiem Ci, że tak różowo to nie wygląda jak znajdziesz się po drugiej stronie. Właściciele firm, to też są ludzie i nasi wieloletni, forumowi koledzy
Nie. Nie mam wrażenia, że kogoś w tym wątku zmieszałem z błotem.
Krytyka jest częścią naszego życia. Jesteśmy dorośli i jeśli ktoś się obraża na krytykę to niech wróci do piaskownicy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, AudioAddicted napisał:

Zapytam się Ciebie tylko o jedno - czy zakupiłeś cokolwiek od Adama?
Ja tak...

Bo widzisz - jest @McGyver doradzający i @McGyver sprzedający. Ten pierwszy służy swoją bogatą wiedzą, ma doświadczenie i dryg do rozwiązywania problemów innych poprzez fora.
Ale ten drugi to już inna opowieść i tutaj superlatyw nie będzie. Trzy - dokładnie tyle preampów sprzedał na innym Forum Adam, jeden dla mnie i dwa dla kolegów w Polsce. Nie znasz tematu? To wygoogluj:
Keishō - walczymy z "chorobami wieku dziecięcego"
I miłej lektury. W skrócie - wszystkie trzy szumiały, jeden z kolegów miał swój wymieniony dwukrotnie i każdy działał coraz gorzej. Po tym jak pokazał nam wideo jak działa ten jego trzeci preamp @McGyver nabrał wody w usta i tyle go było na Forum...

 

O "drobnostkach" takich jak kondensatory przyklejone na "blue tack" w egzemplarzu, który przemierzył do mnie około 2000 kilometrów, czy przewód zasilający wewnątrz od lampki nie wspomnę. Mówi się, że zdjęcie wyraża więcej niż tysiąc słów zatem oto fotka mojego egzemplarza gdy do mnie dotarła:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Aha - do Twojej wiadomości dodam, że na ten przedwzmacniacz od momentu wpłacenia pieniędzy czekałem prawie rok. Tyle trwało zbudowanie tego co widać na foto.
Wiec zanim staniesz w czyjejś obronie następnym razem spróbuj dowiedzieć się jak najwięcej i nie ograniczaj się tylko do jednego Forum...

 

nie wiem,skad taki atak na @McGywer ,to juz przegiecie.

chciales pre od niego ,,,dostales,,,dziala? dziala.

termin ci nie pasowal?trzeba bylo nie zamawiac,albo zrezygnowac,

szumi?bo to DIY i zazwyczaj cos jest nie teges..

nalezalo kupic "metkowca" za 10 krotnosc tego co zaplaciles.

chyba jestes dorosly?

kabelek nie pasi? to go zmien.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, tomek7776 napisał:

nie wiem,skad taki atak na @McGywer ,to juz przegiecie.

chciales pre od niego ,,,dostales,,,dziala? dziala.

termin ci nie pasowal?trzeba bylo nie zamawiac,albo zrezygnowac,

szumi?bo to DIY i zazwyczaj cos jest nie teges..

nalezalo kupic "metkowca" za 10 krotnosc tego co zaplaciles.

chyba jestes dorosly?

kabelek nie pasi? to go zmien.

 

To nie DIY, a do tego czemu w DIY ma być coś nie teges? 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Zero krzemu w torze, to grać nie może ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo to tylko DIY.

a szczegolnie jak sie cos kopiuje,

mozesz sprobowac skopiowac Mona Lise,,,,,,,

albo porownac kopie z orginalem zegarka np Hublot,mnostwo podrob sie  ostatnio pojawilo.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, tomek7776 napisał:

bo to tylko DIY.

a szczegolnie jak sie cos kopiuje,

mozesz sprobowac skopiowac Mona Lise,,,,,,,

 

Dla mnie DIY kończy się tam, gdy sprzęt jest produkowany już w małej serii i sprzedawany. Chyba kupujący może oczekiwać, że sprzęt będzie spełniał podstawowe zadania, będzie grał i nie będzie buczał/szumiał. Już nie wspominam o obudowie, montażu, czasie wykonania, cenie. To inne kwestie. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Zero krzemu w torze, to grać nie może ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 26

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.