Skocz do zawartości
IGNORED

ONKYO 8390 vs Yamaha NR803D


Marcin.KR
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Zastanaiwam sie nad wyborem amplitunera oraz glosników podłogowych . Jak na razie oczytawszt sie w necie oraz odsluchując w zestawie : ONKYO +  Heco Aurora 700 to brzmi pieknie...W rachubę wchodzi jeszcze Yamaha  i nie mogę sie zdecydować.. Slucham Jazzu/Bluesa...Potrzebuje cos wybrac do salonu ok 20 m2 z aneksem. Moglibyscie cos doradzić..?! Budżet to ok 5-6 tys. Moze jest cos tańszego równie dobrze brzmiącego lub moze warto cos wybrać innego..?! Moglibyscie opisać swoje zdanie..?!:-)  Z góry dzieki

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź nasze wyprzedaże, zapytaj o rabaty dla forumowiczów. 

https://sklep.rms.pl/wyprzedaz-promocje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

Jeśli podoba Ci się połączenie Onkyo z Aurorą (co jest bardzo częstym wyborem) to może nie ma sensu dalej szukać? Heco Aurora w swojej cenie to jedne z najbardziej udanych kolumn, w sumie jedyne o takiej barwie brzmienia - nasycone, gęste i analogowe brzmienie. Konkurencja będzie grała jednak jaśniej, lżej i bardziej szczegółowo. Połączenie tych kolumn z Yamahą jest również często stosowane, brzmienie trochę się ożywi, przyspieszy i rozjaśni. Kolumny mają zapas muzykalności więc można spróbować takiego połączenia. Szukając alternatywy wśród kolumn polecam połączenie Onkyo z Monitor Audio Bronze 6 lub Focal Chorus 716. Tutaj aby nie rozjaśnić brzmienia nie polecam już Yamahy, ewentualnie Denon DRA800.

Pozdrawiam.

Pomagamy, doradzamy, wypożyczamy, zapraszamy na indywidualne odsłuchy.

Najlepsze ceny dla forumowiczów magazynu Audiostereo - zapytaj o ofertę! Pełna oferta na stronie www.Q21.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie jakoś te Aurory nie podeszły, miałem je z 803d. Kiedyś jak byłem  w salonie klient odsłuchiwał Onkyo 8250 z Focal chorus 716 i muszę przyznać , że fajnie się tego słuchało. Oczywiście kwestia tego zestawu u Ciebie w mieszkaniu i własnych wrażeń odsłuchowych.  

Musi to być amplituner? Też tak zaczynałem. Po roku przeszedłem na wzmacniacz i jestem krok do przodu i trochę kasy do tyłu bo sprzedałem poprzedni zestaw z amplitunerem ze stratą. 

Po co ten sam temat w dwóch działach?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, vade napisał:

Musi to być amplituner? Też tak zaczynałem. Po roku przeszedłem na wzmacniacz i jestem krok do przodu

A w czym wg Ciebie lepszy jest wzmacniacz od ampli? 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem okazje posłuchać w sklepie  onkio 8250 (nizszy model ale może zbliżone brzmienie do 8390?) i yamaha 803 którą kupiłem.W R-N803 bardziej pasował mi dzwięk ale wielkiej różnicy nie było.Czytałem trochę o tym sprzęcie i moim zdaniem onkio jest bardziej awaryjne, nawet wysokie modele i takie plastikowe wykonanie według mnie  to mnie zniechęciło do kupna choć sprzedawca mocno namawiał. Onkio ma dodatkowo chyba HDMI ale podobno gorzej radzi sobie w internecie.Teraz słucham na 803. Na wybór miało też trochę wpływ że była spora promocja na 803, były z onkio 8250 praktycznie w tej samej cenie.Nie chce nikomu nic wmawiać i to tylko moja opinia.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, hey napisał:

A w czym wg Ciebie lepszy jest wzmacniacz od ampil?

Ampli to uniwersalność i jeżeli ktoś tego szuka to ma do wyboru kilka zblizonych do siebie modeli. W zasadzie królują podobnie brzmiące  yamaha, onkyo w cenie których  mamy kilkanaście modeli wzmacniaczy plus rynek używanych. A to daje nam wybór sprzętu którego brzmienie będzie nam najbardziej odpowiadało. Miałem amplituner i jest to wygodne urządzenie wszystko w jednym, aplikacja itd. Jak ktoś tego szuka to ok. Ja po roku zacząłem szukać wzmacniacza .Odsluchalem kilka modeli i znalazłem wzmacniacz którego brzmienie bardzo mi odpowiada. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 6.03.2020 o 09:39, Sklep.RMS.pl napisał:

Zerknij w nasz poradnik

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )  

Jeśli nie znasz się na elektronice i nie masz pojęcia o budowie "zasilaczy", to nie wprowadzaj ludzi w błąd w swoich artykułach, do których podajesz linki. Nie będę tłumaczył technicznie, bo Ci co się znają wiedzą, napiszę tylko "suchymi danymi" od producentów, żeby autora wyprowadzić z błędu. Onkyo już od jakiegoś czasu stosuje "sztuczki" w przypadku swoich produktów, które mają pokazać dużą wyższość nad konkurencją w tym samym przedziale, dlatego moc dla 8 Ohm w pełnym zakresie 20Hz-20kHz podaje tylko dla rynku USA, wiesz dla czego wiesz co to FTC, a co IEC (poza google), i jest to 2x135W ale przy THD 0.08 i 250mW, Yamaha podaje bez względu na rynek i i innych "sztuczkach"  2x100W przy THD 0.019, te 2x200W, które podaje Onkyo jest dla 6 Ohm i THD 10% czyli bardzo "naciąga fakty", pobór maksymalny mocy to 340W Onkyo i 450W Yamaha (250W często podawane, to standardowy pobór mocy). Jeśli masz sklep i masz obydwa na sklepie to podłącz pod nie kolumny które często schodzą w granice 3 Ohm i niżej, "gałki na full" i zobaczysz co znaczy dobre zasilanie.

Co do głównego wątku, to Yamaha prezentuje sobą bardzo dobry stosunek cena/jakość i w swojej cenie ciężko jest jej dorównać w kwestii zasilania/mocy/wydajności, podobnym "sieciówkom stereo", jeśli chodzi o tzw. wyposażenie, odbiór muzyki itd. to indywidualna ocena potrzeb i gustów i autor sam musi sobie odpowiedzieć. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez radmorek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 hours ago, Tynek said:

Miałem okazje posłuchać w sklepie  onkio 8250 (nizszy model ale może zbliżone brzmienie do 8390?) i yamaha 803 którą kupiłem.W R-N803 bardziej pasował mi dzwięk ale wielkiej różnicy nie było.Czytałem trochę o tym sprzęcie i moim zdaniem onkio jest bardziej awaryjne, nawet wysokie modele i takie plastikowe wykonanie według mnie  to mnie zniechęciło do kupna choć sprzedawca mocno namawiał. Onkio ma dodatkowo chyba HDMI ale podobno gorzej radzi sobie w internecie.Teraz słucham na 803. Na wybór miało też trochę wpływ że była spora promocja na 803, były z onkio 8250 praktycznie w tej samej cenie.Nie chce nikomu nic wmawiać i to tylko moja opinia.

Nie wiem skąd masz takie dane ale jak czytam po forach to ludziom pada yamaha nawet ostatnio był jakiś wątek tutaj ?

5 minutes ago, radmorek said:

Jeśli nie znasz się na elektronice i nie masz pojęcia o budowie "zasilaczy", to nie wprowadzaj ludzi w błąd w swoich artykułach, do których podajesz linki. Nie będę tłumaczył technicznie, bo Ci co się znają wiedzą, napiszę tylko "suchymi danymi" od producentów, żeby autora wyprowadzić z błędu. Onkyo już od jakiegoś czasu stosuje "sztuczki" w przypadku swoich produktów, które mają pokazać dużą wyższość nad konkurencją w tym samym przedziale, dlatego moc dla 8 Ohm w pełnym zakresie 20Hz-20kHz podaje tylko dla rynku USA, wiesz dla czego wiesz co to FTC, a co IEC, i jest to 2x135W ale przy THD 0.08 i 250mW, Yamaha podaje bez względu na rynek i i innych "sztuczkach"  2x100W przy THD 0.019, te 2x200W, które podaje Onkyo jest dla 6 Ohm i THD 10% czyli bardzo "naciąga fakty", pobór maksymalny mocy to 340W Onkyo i 450W Yamaha (250W często podawane, to standardowy pobór mocy). Jeśli masz sklep i masz obydwa na sklepie to podłącz pod nie kolumny które często schodzą w granice 3 Ohm i niżej, "gałki na full" i zobaczysz co znaczy dobre zasilanie.

Co do głównego wątku, to Yamaha prezentuje sobą bardzo dobry stosunek cena/jakość i w swojej cenie ciężko jest jej dorównać w kwestii zasilania/mocy/wydajności, podobnym "sieciówkom stereo", jeśli chodzi o tzw. wyposażenie, odbiór muzyki itd. to indywidualna ocena potrzeb i gustów i autor sam musi sobie odpowiedzieć. 

Czyli chcesz powiedzieć że znasz się lepiej na tym niż branża ,przecież oni dobrze wiedzą czym handlują a ich testy są rzetelne bo obcują z tymi gratami na co dzień a Ty czyżbyś na pewno miał kontakt z tym onkyo czy tylko piszesz bo piszesz hmm ? ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, fanatyk muzyki napisał:
2 godziny temu, Tynek napisał:

Miałem okazje posłuchać w sklepie  onkio 8250 (nizszy model ale może zbliżone brzmienie do 8390?) i yamaha 803 którą kupiłem.W R-N803 bardziej pasował mi dzwięk ale wielkiej różnicy nie było.Czytałem trochę o tym sprzęcie i moim zdaniem onkio jest bardziej awaryjne, nawet wysokie modele i takie plastikowe wykonanie według mnie  to mnie zniechęciło do kupna choć sprzedawca mocno namawiał. Onkio ma dodatkowo chyba HDMI ale podobno gorzej radzi sobie w internecie.Teraz słucham na 803. Na wybór miało też trochę wpływ że była spora promocja na 803, były z onkio 8250 praktycznie w tej samej cenie.Nie chce nikomu nic wmawiać i to tylko moja opinia.

Nie wiem skąd masz takie dane ale jak czytam po forach to ludziom pada yamaha nawet ostatnio był jakiś wątek tutaj ?

Ludziom padają nawet urządzenia za kilkanaście/kilkadziesiąt tysięcy, "takie czasy i taka jakość" i nic z tym nie zrobimy, jednemu bezawaryjnie Yamaha będzie grała wiele lat, a innemu Onkyo i na odwrót jeden będzie częstym gościem w serwisie na gwarancji z Yamahą, a inny z Onkyo, czyli taki tradycyjny banał.

19 minut temu, fanatyk muzyki napisał:
22 minuty temu, radmorek napisał:

Jeśli nie znasz się na elektronice i nie masz pojęcia o budowie "zasilaczy", to nie wprowadzaj ludzi w błąd w swoich artykułach, do których podajesz linki. Nie będę tłumaczył technicznie, bo Ci co się znają wiedzą, napiszę tylko "suchymi danymi" od producentów, żeby autora wyprowadzić z błędu. Onkyo już od jakiegoś czasu stosuje "sztuczki" w przypadku swoich produktów, które mają pokazać dużą wyższość nad konkurencją w tym samym przedziale, dlatego moc dla 8 Ohm w pełnym zakresie 20Hz-20kHz podaje tylko dla rynku USA, wiesz dla czego wiesz co to FTC, a co IEC, i jest to 2x135W ale przy THD 0.08 i 250mW, Yamaha podaje bez względu na rynek i i innych "sztuczkach"  2x100W przy THD 0.019, te 2x200W, które podaje Onkyo jest dla 6 Ohm i THD 10% czyli bardzo "naciąga fakty", pobór maksymalny mocy to 340W Onkyo i 450W Yamaha (250W często podawane, to standardowy pobór mocy). Jeśli masz sklep i masz obydwa na sklepie to podłącz pod nie kolumny które często schodzą w granice 3 Ohm i niżej, "gałki na full" i zobaczysz co znaczy dobre zasilanie.

Co do głównego wątku, to Yamaha prezentuje sobą bardzo dobry stosunek cena/jakość i w swojej cenie ciężko jest jej dorównać w kwestii zasilania/mocy/wydajności, podobnym "sieciówkom stereo", jeśli chodzi o tzw. wyposażenie, odbiór muzyki itd. to indywidualna ocena potrzeb i gustów i autor sam musi sobie odpowiedzieć. 

Czyli chcesz powiedzieć że znasz się lepiej na tym niż branża ,przecież oni dobrze wiedzą czym handlują a ich testy są rzetelne bo obcują z tymi gratami na co dzień a Ty czyżbyś na pewno miał kontakt z tym onkyo czy tylko piszesz bo piszesz hmm ? ?

A co ma branża prowadząca salony audio do znajomości elektroniki, większość z nich nawet wykształcenia elektronicznego nie ma, myślisz, że samo czytanie gazetek audio/materiałów reklamowych i jeżdżenie na szkolenia produktowe daje wiedzę o budowie, a może chcesz mi powiedzieć, że na takich szkoleniach prowadzonych np. przez Yamahę można się dowiedzieć, że produkty Onkyo biją ich na głowę i odwrotnie. A co do mnie, to pisałem już nie raz, że jestem praktykującym elektronikiem od prawie 20 lat i to w różnych gałęziach więc coś tam wiem?.

Dla jasności, nie chodzi mi o to i nie twierdzę, że ta Yamaha bije rażąco na głowę to Onkyo w kwestii zasilania/mocy ale to co zostało przedstawione w materiale tego sklepu jeślii chodzi o tą znaczącą wyższość Onkyo nad Yamahą w tej materii, to delikatnie mówiąc przesada, pomijam fakt, że nawet jeśli jakieś urządzenie posiada większą moc,  nie oznacza, że ma większą wydajność prądową i może napędzić każde kolumny.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez radmorek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Że każde urządzenie ma szanse się zepsuć to fakt.Czytałem sporo wątków w internecie o uszkodzeniach płytki dsp i dac w wielu amplitunerach Onkio nie ważne niski czy wysoki model, w ogłoszeniach sprzedam często się przewijały "uszkodzony wszystko działa ale brak dzwięku" Na wolumenie w Warszawie gdzie ktoś sprzedaje po serwisowe  odrzutki agd było sporo Onkio jeszcze w fabrycznych pudełkach po 200zł za sztuke rózne modele a ludzie często szukają własnie tej płytki cyfrowej.Na zagranicznych forach też często o tym pisali i akcje serwisowe.Dlatego takie zdanie sobie wyrobiłem.Może to już poprawili ale coś w tym było.... 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem Onkyo 8270 ,8390 i yamahe (mam nadal) 803d Onkyo gra fajne tylko z dali zesor i nic więcej. Yamahe mam z Castle jak i pozostałe testowałem z tymi kolumnami dla mnie mnie Onkyo gra bez jaj taki muł

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
22 hours ago, Tynek said:

Że każde urządzenie ma szanse się zepsuć to fakt.Czytałem sporo wątków w internecie o uszkodzeniach płytki dsp i dac w wielu amplitunerach Onkio nie ważne niski czy wysoki model, w ogłoszeniach sprzedam często się przewijały "uszkodzony wszystko działa ale brak dzwięku" Na wolumenie w Warszawie gdzie ktoś sprzedaje po serwisowe  odrzutki agd było sporo Onkio jeszcze w fabrycznych pudełkach po 200zł za sztuke rózne modele a ludzie często szukają własnie tej płytki cyfrowej.Na zagranicznych forach też często o tym pisali i akcje serwisowe.Dlatego takie zdanie sobie wyrobiłem.Może to już poprawili ale coś w tym było.... 

Pierwszy raz słyszę o takich cudach tu wypisywanych mam jednego onkyo od 16 lat i zero awarii kolega ma onkyo tx nr5007 już też pewnie ponad 10 lat i też nic go nie bierze ?

Jakoś mało wierzę w to co piszecie inny znajomy sprezentował sobie yamahę as 2000 i pierdykła po 4 latach diagnoza servisu to koszt 2200 zł ? dodam że było już po gwarancji. Kupił ją bo uwierzył takim wpisom jak tutaj że będzie lepsza niż jego amplituner kd też z yamahy który także zaczął szwankować. Yamaha sprzedaje się znacznie gorzej od onkyo bo ludzie też nie są głupi aby to kupować i mieć potem problemy ?

22 hours ago, metalowy said:

Miałem Onkyo 8270 ,8390 i yamahe (mam nadal) 803d Onkyo gra fajne tylko z dali zesor i nic więcej. Yamahe mam z Castle jak i pozostałe testowałem z tymi kolumnami dla mnie mnie Onkyo gra bez jaj taki muł

Jakoś kolega Marcin.KR odsłuchiwał tego onkyo na innych kolumnach niż tu piszesz i zabrzmiał dla niego bardzo dobrze więc ?

Jak ja miałbym wybierać to zdecydowanie onkyo bo poprostu zagra lepiej niż yamaha o czym potwierdził sam założyciel wątku ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile ludzi tyle opinii, są plusy przemawiające za Onkyo i za Yamahą. Dla autora postu proponuję nic innego jak przesłuchanie jednego i drugiego. Wybranie tego który najbardziej przypadnie do gustu. A kwestie serwisowe trafiają się w obu przypadkach. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega założyciel wątku życzył sobie rożnych opinii i takie dostał, nikt nic nie ukrywał napisaliśmy każdy co myśli chyba nic w tym złego? Teraz może wyciągnąć wnioski i ciekawe co wybierze? Może jak kupi to napisze co wybrał i jak się sprawuje.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, fanatyk muzyki napisał:

Pierwszy raz słyszę o takich cudach tu wypisywanych mam jednego onkyo od 16 lat i zero awarii kolega ma onkyo tx nr5007 już też pewnie ponad 10 lat i też nic go nie bierze ?

Jakoś mało wierzę w to co piszecie inny znajomy sprezentował sobie yamahę as 2000 i pierdykła po 4 latach diagnoza servisu to koszt 2200 zł ? dodam że było już po gwarancji. Kupił ją bo uwierzył takim wpisom jak tutaj że będzie lepsza niż jego amplituner kd też z yamahy który także zaczął szwankować. Yamaha sprzedaje się znacznie gorzej od onkyo bo ludzie też nie są głupi aby to kupować i mieć potem problemy ?

Jakoś kolega Marcin.KR odsłuchiwał tego onkyo na innych kolumnach niż tu piszesz i zabrzmiał dla niego bardzo dobrze więc ?

Jak ja miałbym wybierać to zdecydowanie onkyo bo poprostu zagra lepiej niż yamaha o czym potwierdził sam założyciel wątku ?

Wszystko u Ciebie jest "Jakoś"
Ciekawe czy miałeś bezpośrednio okazję  porównać , w tym samym pomieszczeniu na tych samych kolumnach w tym samym dniu tak by tylko przepiąć i posłuchać ?
Ja tak i jest spora różnica.
"Jakoś " mało wiarygodny się wydajesz

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
11 hours ago, metalowy said:

Wszystko u Ciebie jest "Jakoś"
Ciekawe czy miałeś bezpośrednio okazję  porównać , w tym samym pomieszczeniu na tych samych kolumnach w tym samym dniu tak by tylko przepiąć i posłuchać ?
Ja tak i jest spora różnica.
"Jakoś " mało wiarygodny się wydajesz

Dziwnie się z tobą pisze ponieważ z góry narzucasz komuś swój punkt widzenia i jeśli ktoś pisze nie po twojej myśli to się czepiasz. Podejrzewam że jesteś gdzieś na początku swojej zabawy ze sprzętem i nie masz zbyt dużego doświadczenia stąd te dziwne rady że onkyo gra tylko fajnie na dali zensor ,mam ci wkleić wszystkie tematy w których masę ludzi ma podłączone onkyo do wszelakiej 'maści' kolumn i są zadowoleni. Po tym co tu piszesz to ty jesteś mało wiarygodny a tytułowego onkyo to widziałeś na zdjęciach w necie i nigdy go nie słuchałeś przykre?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To Onkyo to najgorzej grające i działajace klocki, wydaje się naturalnym wyborem jak lubicie słabe audio

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 4.03.2020 o 17:24, Marcin.KR napisał:

Witam,

Zastanaiwam sie nad wyborem amplitunera oraz glosników podłogowych . Jak na razie oczytawszt sie w necie oraz odsluchując w zestawie : ONKYO + 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) to brzmi pieknie...W rachubę wchodzi jeszcze Yamaha  i nie mogę sie zdecydować.. Slucham Jazzu/Bluesa...Potrzebuje cos wybrac do salonu ok 20 m2 z aneksem. Moglibyscie cos doradzić..?! Budżet to ok 5-6 tys. Moze jest cos tańszego równie dobrze brzmiącego lub moze warto cos wybrać innego..?! Moglibyscie opisać swoje zdanie..?!:-)  Z góry dzieki

W Onkyo masz więcej dołu, to tyle z większych różnic. Yamaha nie co lepiej separuje dźwięki. Reszta to szczegóły. Auroro 700 -w aktualnej cenie rynkowej to ciężkie do przebicia. Taki konik rynku, ogółem polecam ? 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
On 3/9/2020 at 11:33 PM, Krzaku666 said:

To Onkyo to najgorzej grające i działajace klocki, wydaje się naturalnym wyborem jak lubicie słabe audio emoji854.png

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka
 

??‍♂️

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.