Skocz do zawartości
IGNORED

Kino domowe Monitor Audio Silver


123Marek123
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, daniel-de napisał:

Nigdy niczego takiego nie powiedziałem. Do KD nadaje się jak najbardziej. Tylko brzmienie jakie uzyskasz z tych kolumn, bezsprzecznie bardzo wysokiej jakości będzie inne niż to z systemów kinowych. Tyle i aż tyle. Naprawdę nie widzicie różnicy. To nie jest spór o to czy jedno jest lepsze od drugiego. Ścieżka dźwiękowa filmu została stworzona i zakodowana w jakimś tam formacie mniej czy bardziej stratnym pod nagłośnienie kinowe a nie domowe. Puryści kina domowego tworząc swoje salki używają systemów nagłośnieniowych dedykowanych do zastosowań kinowych po to aby właśnie odtworzyć w miarę blisko zamiary dźwiękowca. Są jednak ludzie, którzy nie trawią takiego dźwięku, jest dla nich zbyt twardy, jasny, chłodny a czasem krzykliwy (oczywiście specjalnie przejaskrawiam) i wolą bardziej homogeniczne, cieplejsze brzmienie. Później powtarzają na różnych forach, że dźwięk jest słaby, sztuczny itd. Tak jest wtedy gdy używają do tego nie takiego sprzętu pod jaki został wymyślony. Systemy stereo są stworzone po to aby jak najbardziej wiernie odtwarzać muzykę: brzmienie instrumentów, głosu wokalisty a systemy kinowe aby odtwarzać efekty dźwiękowe, wybuchy, strzały itp. To są dwa różne światy, które czasem się do siebie zbliżają ale nigdy jeden nie zastąpi drugiego. Nie posiadam systemu kina domowego i doskonale wiem, że nie jest on w stanie oddać pełnego realizmu jaki słyszałem na systemach kinowych. Ta sama ścieżka dźwiękowa zabrzmiała u mnie beznadziejnie a na systemie kinowym wyśmienicie. Jak będziesz używał walca do kopania rowów to sukcesu nie osiągniesz.

Pisałem kiedyś o tym w podobnym znaczeniu ale jak grochem o ścianę bo panowie  wychodzą ze stereo i na dobrą sprawę mają tak wryte postrzeganie dźwięku kinowego  że podstawa to fronty co jest delikatnie mówiąc mylne . Central +sub to podstawa kina i największy procentowy udział,  

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

" Kobiety są jak dziki , lecą na żołędzie "  - Arystoteles 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, daniel-de napisał:

Tu nie trzeba niczego uzasadniać. Uwierzysz mi na słowo? Zresztą uzasadnienie masz poniekąd kila zdań wyżej, choć zdaję sobie sprawę, że żadne słowa nikogo nie przekonają, tego trzeba po prostu posłuchać.

nie trzeba czy nie umiesz ? Kolejny w temacie, który stawia tezę i w żaden sposób nie umie jej poprzeć. Nie mam zamiaru się niczego domyślać, oczekuje konkretnej odpowiedzi.

21 minut temu, daniel-de napisał:

Używający wyrazu głośnik stosuję skrót aby nie pisać ciągle kolumna głośnikowa. Wszyscy doskonale wiemy o co chodzi więc twój uszczypliwy komentarz był zbyteczny.

Skrót od kolumna głośnika to kolumna nie głośnik. To nawet nie jest analfabetyzm

6 godzin temu, daniel-de napisał:

Rozweseliłeś mnie. To ty pytałeś: Konkretnie, czym się różni budowa głośnika stereo / kino ?" Odwracasz kota ogonem. Widziałeś kiedyś dedykowane głośniki do kina domowego?

Wiec trzymając się porwanej nomenklatury nie, nie wiedziałem bo nawet kolumny wymionie w temacie opierają się np na głośnikach SS.

 

21 minut temu, Xpedite999 napisał:

Central +sub to podstawa kina i największy procentowy udział,  

taka sama bzdura jak bajka o stereo Twojego autorstwa.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
48 minut temu, daniel-de napisał:

Tylko brzmienie jakie uzyskasz z tych kolumn, bezsprzecznie bardzo wysokiej jakości będzie inne niż to z systemów kinowych.

Dziwne by była taka sama..

idąc dalej Twoim tokiem myślenia, mamy do wyboru 3 dedykowane systemy kinowe, każdy z nich zagra inaczej, który mam wybrać i dlaczego ?

48 minut temu, daniel-de napisał:

Systemy stereo są stworzone po to aby jak najbardziej wiernie odtwarzać muzykę: brzmienie instrumentów, głosu wokalisty a systemy kinowe aby odtwarzać efekty dźwiękowe, wybuchy, strzały itp. To są dwa różne światy, które czasem się do siebie zbliżają ale nigdy jeden nie zastąpi drugiego.

bardzo nie logiczna i spłaszczona wypowiedzieć. Systemy kina domowego jak sam piszesz nie są w stanie wiernie reprodukować ścieżki dźwiękowej, którą przecież ktoś zrobił i to z konkretnym zamysłem. Film to nie tylko łomot, strzały i efekty a muzyka, dialogi i tysiące innych dźwięków.

Nie rozumiem po co sam torpedujesz swoje wypowiedzi ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez fetek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak pisałem wcześniej  o zestawie M&K który był używany przy produkcjach Hollywoodzkich to ci nie pasowało,  w reżyserce takie stały i bliżej nie możesz być zamysłu reżysera mając takie w domu w zaadaptowanym i dobrze rozmieszczonym pomieszczeniu  - też ci @fetek nie pasowało,  zdecyduj się o co ci w końcu chodzi ???!!! Obstajesz za systemem którego fronty pracują w 60% a zestaw referencyjny do kina opluwasz to jaki z Ciebie kinomaniak???

Wiesz w ogóle co to jest kino domowe i dźwięk przestrzenny ??

I na koniec twierdzisz że bzdurą jest przewaga centrala i suba w kinie nad innymi kanałami- to jakie ty filmy chłopie oglądasz??? NIEME?????

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Xpedite999

" Kobiety są jak dziki , lecą na żołędzie "  - Arystoteles 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki ja Wam niczego nie odbieram, nie umniejszam. Dawno, dawno temu jak się tworzyło kinopodobne wrażenia. Miało się jakiś wzmacniacz stawiało się fronty i się poprawiało dźwięki z tv. Muza leciała na imprezach. Później do tego jakiegoś suba i już micha od ucha do ucha. A dopiero w następnej kolejności cała reszta. Ja nie wiem, może moje czasy to inne niż Wasze. Najlepszego w weekend chłopaki. ☺️

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, fetek napisał:

idąc dalej Twoim tokiem myślenia, mamy do wyboru 3 dedykowane systemy kinowe, każdy z nich zagra inaczej, który mam wybrać i dlaczego ?

Takie, które bardziej przypadnie tobie do gustu.

28 minut temu, fetek napisał:

Nie rozumiem po co sam torpedujesz swoje wypowiedzi ?

Nie ty po prostu nie zrozumiałeś mojej wypowiedzi albo po prostu zgrywasz się aby ciągnąć dalej tą dziecinną dyskusję o tym co jest oczywiste. Tak jak pisałem nie ma sensu dalej przekonywać, udowadniać, wyjaśniać bo słowa nie oddadzą tego co można doświadczyć słuchając. Prowadzenie takich dyskusji nie ma na celu przekonania do własnych racy a ma jedynie sens wtedy gdy skłoni kogoś do sprawdzenia w praktyce. Ze swojej strony temat wyczerpałem, pora słuchać a nie gadać.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
41 minut temu, Xpedite999 napisał:

A jak pisałem wcześniej  o zestawie M&K który był używany przy produkcjach Hollywoodzkich to ci nie pasowało,  w reżyserce takie stały i bliżej nie możesz być zamysłu reżysera mając takie w domu w zaadaptowanym i dobrze rozmieszczonym pomieszczeniu  - też ci @fetek nie pasowało,  zdecyduj się o co ci w końcu chodzi ???!!!

transport też masz taki sam ? warunki głośnikom zapewniłeś takie same ? wszystkie kina / salki studyjne mają takie same głośniki ? Surówkę też masz kinową ? jedno wielkie NIE. To nie problem jakości czy możliwości sprzętu tylko głupiej i nie logicznej argumentacji.

Jeśli masz pomieszczenie 30-40mkw z tymi klockami to pozazdrościć, co się będziemy oszukiwać.. nikt z nas nie ma takich przestrzeni.

41 minut temu, Xpedite999 napisał:

Obstajesz za systemem którego fronty pracują w 60% a zestaw referencyjny do kina opluwasz to jaki z Ciebie kinomaniak???

właśnie o takie głupie tezy mi chodzi.

41 minut temu, Xpedite999 napisał:

I na koniec twierdzisz że bzdurą jest przewaga centrala i suba w kinie nad innymi kanałami- to jakie ty filmy chłopie oglądasz??? NIEME?????

Oczywiście że jest bzdurą, zrób sobie analizę widma poszczególnych kanałów to zobaczysz ile i gdzie się dzieje. Nie moja wina że tego nie słyszysz, może warto pomyśleć co masz źle zrobione.  Efekt jest uzależniony od całego systemu nie jednego czy dwóch elementów.

Kolejnym problem jest downmix ale tego pewnie też nie słyszysz.

Pozazdrościć.

14 minut temu, daniel-de napisał:

Takie, które bardziej przypadnie tobie do gustu.

czyli wielkie gadanie o wizji i reprodukcji poszło w las...

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez fetek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przypominam że na krążkach nie macie kinowego masteringu, do tego dochodzą wydania certyfikowane (czy jak się to tam nazywa). Kina i sprzęt są konfigurowane pod konkretne specyfikacje obejmujące zarówno obraz jak i dźwięk.

weźmy takiego IMAX Enhanced, który stawia na DTS:X a wy przecież macie instalce Dolby Atmos więc jak chcecie zrealizować wizję reżysera, skoro nie spełniacie podstawowych założeń ?

Procella Audio ma certyfikat THX ale co z tego jak nie macie filmów w tym formacie?

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez fetek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idziemy dalej, dźwięk referencyjny THX.. czyli co ? 105dB dla każdego kanału  (115db LFE) czyli coś co w dumu jest bardzo ciężko osiągnąć, zwłaszcza jeśli korzystamy z DSP.  Tyle.. nie. bo to miejsce siedzenia, odległości od danych elementów, kąty względem ekranu, spadki względem poziomu głośności i wiele innych.

Ale fajnie jest wciskać kit o wizji reżysera...

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez fetek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pier... fetek jaki ty upierdliwy jesteś... Nie możemy skończyć na oczywistym wniosku że podłogówki stereo finezyjnych i drogich firm po prostu są nie wykorzystane w kinie nawet w 80% więc to nie trafiony i głupi zakup jeżeli nie bierzemy pod uwagę stereo. Podważasz to? To znaczy że podważasz używanie suba w kinie bo to właśnie dzięki niemu ich odtwarzanie poniżej 80hz możesz sobie w buty wsadzić i są tym samym czym Bugatti Chiron w centrum miasta - 50km/H,  można? Można ale po co ?skoro można to zrobić taniej i za pomocą czegoś co zostało do tego stworzone . Pamiętaj człowieku że kino to minimalnie 5 kolumn i tak je oceniaj - jako całość a nie przez pryzmat frontów specjalnie pomijając resztę skoro nawet nie wspominasz o innych kanałach.  To nie jest dyskusja z jednym zdaniem którym wygrywać można te pier....lenie,  tu potrzeba zmiany myślenia  z 2 na minimalnie 5 kanałów i koniecznie sub do tego . Argumenty już podane więc można w końcu to skończyć? Fetek podkreśla tłustym drukiem , koloruje i ogólnie nie wytrzymuje takich dyskusji i robi się nie fajnie bo zaczyna ubliżać i wyzywać a wtedy też w myślach zaciskam ręce na jego szyi  i trzymam tak długo aż przestanie wiergać....( żart?)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Xpedite999

" Kobiety są jak dziki , lecą na żołędzie "  - Arystoteles 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)

Dajcie już se spokój... dodam ze w podanym budżecie można kupić kolumny Bowers&Wilkins z seri 700 lub Kef z seri R już nie produkowanej ale z wyprzedaży... i wiele innych choć by nawet Klipsch ... wszystko zależy czego się oczekuje... ja postawiłem na Heco i Denon... miało być tanie kino na wyższym poziomie no i jest ale w tym roku już nie ale na przyszły wymiana będzie ampli na coś gdzie w kinie do da pazura czyli albo Yamaha albo Pioneer... Denon misiowaty jak i Marantz z tymi kolumnami... przestrzeń jest ale barwa dzwieku Ciepła a ja chce sprzęt do kina nie do muzyki choć w tle gra codziennie z Apple podczas sprzątania, gotowania i innych wykonywanych czynności... skończyłem już z siedzeniem podczas odsłuchu płyt typu Pink Floyd, Dire Straits, Led Zeppelin, i inni 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Martin Rejek napisał:

skończyłem już z siedzeniem podczas odsłuchu

Odsłuch też został wymyślony na tym forum. Stereofoniści powinni przygotować jakąś instrukcję obsługi odsłuchu w celu ujednolicenia tegoż.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, fetek napisał:

Skrót od kolumna głośnika to kolumna nie głośnik. To nawet nie jest analfabetyzm

Jak już rozmawiamy o analfabetyźmie to nie "kolumna głośnika" tylko kolumna głośnikowa. Co więcej definicja jest właściwa bo to ty tak powiedziałeś?

Pouczasz kogoś i ubliżasz od analfabetów a zdania zaczynasz od małej litery.

15 godzin temu, fetek napisał:

nie trzeba czy nie umiesz ?

Twoja logika jest równie "porwana" jak moja nomenklatura ?

15 godzin temu, fetek napisał:

Wiec trzymając się porwanej nomenklatury

15 godzin temu, fetek napisał:

Kolejny w temacie, który stawia tezę i w żaden sposób nie umie jej poprzeć

Przeczytaj ze zrozumieniem to co napisałem wyżej. Tam znajdziesz odpowiedź i uzasadnienie. Jednakże czytając twoje wypowiedzi nie ma żadnego sensu coś wyjaśniać gdyż twoje posty nie mają żadnej merytorycznej treści i są tylko zaczepką. Nie bądź teoretykiem tylko sprawdź. W żaden inny sposób nie zweryfikujesz niczyich twierdzeń. Ale niestety to forum pełne jest wszelkiej maści internetowych teoretyków, domagających się pisemnych potwierdzeń. Kino domowe to nie książka, to trzeba zobaczyć i posłuchać. Weź to za dobrą radę i popraktykuj trochę a później wróć do pisania.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, fetek napisał:

Ty masz tylko stereo i na podstawie tego systemu budujesz teorie na temat dźwięku w kinie domowym.

Skąd ty takie informacje czerpiesz? Kinem bawię się już ponad 25 lat ale po jakimś czasie znudziło mi się (brak czegoś odkrywczego) i przeszedłem na jakiś czas na stereo. Wróciłem jednak do zabawy bo dopiero stosunkowo od niedawna wprowadzono technologie, dla których znów warto było zainteresować się kinem. Więc tak dla twojej informacji posiadam pełnoprawny system kina domowego (też już o tym pisałem w tym wątku). Przekonywanie kogoś, kto nigdy nie doświadczył i nie doświadczy tego o czym pisze nie ma najmniejszego sensu. Jeśli nie masz możliwości sprawdzenia tego w realu to przeczytaj to co napisałem wcześniej. Tam masz wszystkie informacje bez filozofowanie, które to ty uprawiasz.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, fetek napisał:

To wszystko tłumaczy, przepraszam pomyliłem Cie z innym użytkowaniem.  O systemie i pomieszczeniu się już wypowiedziałem

Nie pal, nie pij i nie ćpaj już. I najlepiej nie pisz tu już nic bo się kompromitujesz. Nie mam drogiego stereo ani pomieszczenia wyłożonego styropianem ani tym bardziej nie pisałem o żadnym idealnym dźwięku. Człowieku ogarnij się i odpocznij od forum. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, daniel-de napisał:

Nie pal, nie pij i nie ćpaj już. I najlepiej nie pisz tu już nic bo się kompromitujesz. Nie mam drogiego stereo ani pomieszczenia wyłożonego styropianem ani tym bardziej nie pisałem o żadnym idealnym dźwięku. Człowieku ogarnij się i odpocznij od forum. 

no właśnie, robisz ze mnie idiotę... miałem racje, dobrze Cie kojarzyłem.

Twoje kino: Dali Rubicon 2, SVS SB-3000  w salonie z TW9400 na szafie i szmatą na środku pokoju.

Dobra wystarczy tego, zły kierunek.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez fetek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, fetek napisał:

no właśnie, robisz ze mnie idiotę... miałem racje, dobrze Cie kojarzyłem.

Sam z siebie robisz idiotę. Twoje poprzednie opisy nie dotyczyły mnie.

7 minut temu, fetek napisał:

Twoje kino: Dali Rubicon 2, SVS SB-3000  w salonie z TW9400 na szafie i szmatą na środku pokoju.

To nie jest kino.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, fetek napisał:

no właśnie, robisz ze mnie idiotę... miałem racje, dobrze Cie kojarzyłem.

Twoje kino: Dali Rubicon 2, SVS SB-3000  w salonie z TW9400 na szafie i szmatą na środku pokoju.

Dobra wystarczy tego, nie lubię prywatnych wycieczek a zmuszasz mnie do takiego zachowania.

To tylko możesz fetek pozazdrościć bo choć by gość miał walkmana tylko to teoretycznie i merytorycznie mu nie dorównujesz i się złościsz.  Dużo rozumie i potrafi logicznie wytłumaczyć a ty jak mantrę powtarzasz to co zwykle ... nudą wieją twoje wpisy i agresją.  Słabość tylko w ten sposób pokazujesz. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Xpedite999

" Kobiety są jak dziki , lecą na żołędzie "  - Arystoteles 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze jedno kolego !!!! Nie wyzywaj mnie i nie porównuj do kogoś któryś raz z kolei bezczelnie wyzywając.  Proszę moderację o interwencję pamiętając że za wpisy typu " widać ktoś Cię wcześniej skrzywdził ale niestety to nie byle ja "  byłem ukarany dwoma punktami i 4 dniami banem.  Proszę panie @stencho oficjalne zajecie się panem @fetek bo robi to nie po raz pierwszy . Wpisy już zgłosiłem,  będzie wiadomo o co chodzi . Blazenada w wykonaniu moderacji po raz enty.  Ktoś wyzywa obraża i interwancja to nie dotyczy a za wpisy jak wyżej punkty i ban.  To nie jest stronnicze !!!!!?????? 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

" Kobiety są jak dziki , lecą na żołędzie "  - Arystoteles 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
37 minut temu, daniel-de napisał:

To nie jest kino.

prawda... nie jest.. ale z tego co pamiętam jesteś zadowolony z takiej konfiguracji, zwłaszcza po wymianie projektora bo w końcu ekran może stać prosto.

 

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, fetek napisał:

prawda... nie jest.. ale z tego co pamiętam jesteś zadowolony z takiej konfiguracji, zwłaszcza po wymianie projektora bo w końcu ekran może stać prosto.

Nic bardziej mylnego. Słyszysz, że coś gra ale nie wiesz w jakim kościele ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Teraz, daniel-de napisał:

Nic bardziej mylnego. Słyszysz, że coś gra ale nie wiesz w jakim kościele ?

20200115_183957.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

obraz.png

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, fetek napisał:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

9 minut temu, fetek napisał:

jesteś zadowolony z takiej konfiguracji, zwłaszcza po wymianie projektora bo w końcu ekran może stać prosto.

Opierasz się jedynie na strzępkach informacji i to dość nieaktualnych, na podstawie których próbujesz wyciągać jakieś wnioski. Nie jest to ani rzetelne ani do niczego nie prowadzi. No i źle pamiętasz jeśli chodzi o projektor. Właśnie narzekałem na możliwość ustawienia ekranu po wymianie projektora - doczytaj.  Nie wiem dlaczego i kogo próbujesz wprowadzić w błąd. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie śledzę Twoich poczynań , już Ci ludzie pisali że masz źle ustawiony subwoofer, źle ustawiony ekran (projektor) a Ty dalej udajesz najmądrzejszego, jednocześnie ignorując wszystkie zalecenia. Takie masz warunki, tak Ci odpowiada... spoko, naprawdę tego nie neguje. Ale...

21 godzin temu, daniel-de napisał:

Nie posiadam systemu kina domowego i doskonale wiem, że nie jest on w stanie oddać pełnego realizmu jaki słyszałem na systemach kinowych. Ta sama ścieżka dźwiękowa zabrzmiała u mnie beznadziejnie a na systemie kinowym wyśmienicie.

 

3 godziny temu, daniel-de napisał:

Skąd ty takie informacje czerpiesz? Kinem bawię się już ponad 25 lat ale po jakimś czasie znudziło mi się (brak czegoś odkrywczego) i przeszedłem na jakiś czas na stereo. Wróciłem jednak do zabawy bo dopiero stosunkowo od niedawna wprowadzono technologie, dla których znów warto było zainteresować się kinem. Więc tak dla twojej informacji posiadam pełnoprawny system kina domowego

Nawet kłamać nie potrafisz.

Jeszcze w kwestii podsumowania:

  1. Daruj sobie bajki o wizji reżysera bo to dotyczy tylko sprzętu (całego) WYDANIA i konfiguracji pomieszczenia zgodnie z wytycznymi, w przypadku głośników ograniczamy się TYLKO DO POZIOMU GŁOŚNOŚCI !
  2. o realizmie w kinie się nie wypowiadaj bo mówimy o sprzęcie kinowym czyli systemie, który z natury jest najmniej neutralny
  3. Nie buduj teorii opartych na swoim systemie stereo,  nikt z nas nie używa stereo w KD a Ty na tej podstawie zbudowałeś prawie 2 strony wymyślając koło na nowo.
2 godziny temu, Xpedite999 napisał:

I jeszcze jedno kolego !!!! Nie wyzywaj mnie i nie porównuj do kogoś któryś raz z kolei bezczelnie wyzywając.  Proszę moderację o interwencję pamiętając że za wpisy typu " widać ktoś Cię wcześniej skrzywdził ale niestety to nie byle ja "  byłem ukarany dwoma punktami i 4 dniami banem.  Proszę panie @stencho oficjalne zajecie się panem @fetek bo robi to nie po raz pierwszy . Wpisy już zgłosiłem,  będzie wiadomo o co chodzi . Blazenada w wykonaniu moderacji po raz enty.  Ktoś wyzywa obraża i interwancja to nie dotyczy a za wpisy jak wyżej punkty i ban.  To nie jest stronnicze !!!!!?????? 

Twoje wypowiedzi zgłaszałem już dawno, zero reakcji, napisałem na bocznicy, zero reakcji... nie to nie jest stronnicze, po prostu administrator i moderatorzy mają wywalone. Nie krępuj się możesz rzucać mięchem ile wlezie.

Pamiętaj że bos żyje w erze kamienia łupanego.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez fetek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Moderatorzy
4 godziny temu, Xpedite999 napisał:

I jeszcze jedno kolego !!!! Nie wyzywaj mnie i nie porównuj do kogoś któryś raz z kolei bezczelnie wyzywając.  Proszę moderację o interwencję pamiętając że za wpisy typu " widać ktoś Cię wcześniej skrzywdził ale niestety to nie byle ja "  byłem ukarany dwoma punktami i 4 dniami banem.  Proszę panie @stencho oficjalne zajecie się panem @fetek bo robi to nie po raz pierwszy . Wpisy już zgłosiłem,  będzie wiadomo o co chodzi . Blazenada w wykonaniu moderacji po raz enty.  Ktoś wyzywa obraża i interwancja to nie dotyczy a za wpisy jak wyżej punkty i ban.  To nie jest stronnicze !!!!!?????? 

W moderowaniu mam urlop bo wyjechałem do pracy :). Zgłaszaj zgodnie z procedurami, ktoś się tym zajmie.

A najlepiej sami moderujcie swoje wpisy i głupoty usuwajcie przed zatwierdzeniem, a jak przegniecie to dajcie sobie sami bana na kilka dni.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

" Mądry głupiemu ustępuje więc głupota triumfuje"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.