Skocz do zawartości
IGNORED

Hi-End za 60 EUR ??? - powinienem napisać, że jestem w szoku ...


pmcomp

Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, piorasz napisał:

jeśli przestaniesz narzucać swoje wizje.

I to jest przykład schizy.

Wskaż (zacytuj), gdzie narzucam swoje wizje.

Truizmy (każdy system gra inaczej, tu gra tak a tam tak...)  i uprzedzenia (że coś tam promuję i preferuję).

Jakoś @Sonic jak znalazł dobre Sveda Audio to wie, że uważam je za dobre. Bo są znakomite. I jest w tym wątku i głupot do mnie nie sadzi.

13 minut temu, piorasz napisał:

Twoje [wywody] jednak sprowadzają się wciąż do jednego. Wybacz ale zaczyna być to nudne.

No właśnie, zmień się.

 

PS. [wywody] w cytacie dopisane ode mnie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Wuelem napisał:

@Margol, napisz coś śmiesznego, to nie będziesz potrzebował dostawiać emotikonów.

 

 

Ty jesteś śmieszny z tym swoim poważnym traktowaniem spraw błahych,może być?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, zmień się.
 
PS. [wywody] w cytacie dopisane ode mnie.
Nadal czekam na te 3x lepsze. I dodaj jeszcze te 5 monitorów. Dopiero pogadamy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podaj cytat, gdzie ode mnie padło wyrażenie "WLM".

Jako pierwsze, coś zaczynające. W tym temacie.

 

Widzisz teraz, jak daleko zaszedłeś w swoich natręctwach?

Dla nieczytających uważnie: NIGDZIE nie napisałem, że monitory lepsze od Eatonów są firmy mającej trzy litery w nazwie.

A napisanie podaj - zweryfikuję, to kwalifikuje się do zignorowania. Co zrobiłem.

5 minut temu, piorasz napisał:

Nadal czekam na te 3x lepsze. I dodaj jeszcze te 5 monitorów. Dopiero pogadamy.

Ośmieszasz się.

Proszący stawia warunki.

Dobre!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co to w ogole znaczy 3 razy lepsze, czy kilka razy lepsze, albo iles procent lepsze ?  Tyle lat slucham muzyki i nie mam pojecia  jak tego typu okresllenia mozna pojac, rozumiec, co do jakosci dzwieku generowanego z okreslonych kolumn ?  Natomiast zupelnie juz inna orientacje bedziemy mieli jesli oceniajacy uzyje pewnych okreslen slownych, co do roznych aspektow dzwieku, jak np. bardzo dobra stereofonia, szeroka scena, gradacja planow, rozdzielczosc czy seperacja pozornych zrodel dzwieku, glatkie wysokie tony, dzwiek gladki bez zbytnich ostrosci, bas szybki o dobrej odpowiedzi impulsowej, nisko schodzi itp. Oczywiscie, ze mozna rowniez dany model kolumn okreslic jako lepsze (no nie ile razy lepsze ! ) od innego modelu, ale wowczas wypadaloby dopisac: "uwazam, ze, wg mnie, dla mnie" itp.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Wuelem napisał:

Podaj cytat, gdzie ode mnie padło wyrażenie "WLM".

Tu się dopisuję - ja o WLM nigdzie nie wspomniałem. Powiem więcej. Nie starałem się nawet Ciebie obrazić tak jak zrobiłeś to Ty wobec mnie. 

"To jest właśnie ta schiza u niektórych (@Margol, @piorasz). Aby coś wybekać z siebie". 

Proszę mi wyjaśnić w którym miejscu napisałem coś nie tak abyś w ten sposób zareagował? 

Poprosiłem Cię tylko żebyś wymienił te 3x lepsze kolumny od Eatonów. Później nawet dałem Ci do zrozumienia, że może być to Twój subiektywny wybór a mimo tego do tej pory dalej nie wiemy o które modele Ci chodziło. Jak zauważyłeś nawet to przewidywałem pisząc "o szeptaniu na ucho", gdyż Twoje wypowiedzi  są bardzo przewidywalne co sam potwierdziłeś pisząc następnych kilka postów bez konkretnych odpowiedzi. 

1 godzinę temu, Wuelem napisał:

Ośmieszasz się.

Chyba jednak Ty. 

1 godzinę temu, Wuelem napisał:

Proszący stawia warunki.

Bez tego nie ma sensu dalej ciągnąć tej rozmowy. Chyba, że wpadłeś tu na chwilę aby się podroczyć. Gdybyś był zainteresowany to ja też umiem się droczyć i to bez końca ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, piorasz napisał:

Sztuką jest dobrać kolumny do pomieszczenia. Tylko w ten sposób mamy szansę osiągnąć sukces. 

 

I tak i nie.

Przykładem jestem ja, mój sprzęt audio i moje pomieszczenie.

Dlatego stwierdzę, że jak zwykle kluczem jest zestawienie systemu gdzie "system" to pomieszczenie i cały sprzęt od A do Z w nim grający.

Natomiast powierzchnia czy jeszcze lepiej kubatura pomieszczenia jest częścią tej łamigłówki, a nie jej punktem kluczowy,

Moje pomieszczenie ma 43 mkw, sufit wysoki jak stodoła i na nieszczęście jest otwarte na resztę domu. I w dobrze dobranym systemie graja zarówno "malutkie" Rogers JR, większe "dwie stopy sześcienne" Jensen Model 4 i "bydlaki" JBL 4343. I te trzy graja wybitnie, a inne stojące u mnie po kątach np. Tandberg Studio Monitor czy Telefunken TL-70 co najmniej znakomicie.

Jak mawiał Św.P. Stary Audiofil gra ... "System", zdefiniowany na początku.

Pozdro

2 godziny temu, Lutek napisał:

A co to w ogole znaczy 3 razy lepsze, czy kilka razy lepsze, albo iles procent lepsze ?  Tyle lat slucham muzyki i nie mam pojecia  jak tego typu okresllenia mozna pojac, rozumiec, co do jakosci dzwieku generowanego z okreslonych kolumn ?  Natomiast zupelnie juz inna orientacje bedziemy mieli jesli oceniajacy uzyje pewnych okreslen slownych, co do roznych aspektow dzwieku, jak np. bardzo dobra stereofonia, szeroka scena, gradacja planow, rozdzielczosc czy seperacja pozornych zrodel dzwieku, glatkie wysokie tony, dzwiek gladki bez zbytnich ostrosci, bas szybki o dobrej odpowiedzi impulsowej, nisko schodzi itp. Oczywiscie, ze mozna rowniez dany model kolumn okreslic jako lepsze (no nie ile razy lepsze ! ) od innego modelu, ale wowczas wypadaloby dopisac: "uwazam, ze, wg mnie, dla mnie" itp.

Lutku, chyba lepszym sposobem jest jednak ustawianie danego dźwięku czy sprzętu na półkach cenowych. Aktualnych oczywiście.

Np. w kolumnach do 10 tys, do 50 tys, do 100 tys, do 500 tys, do 1 mln itd.

Wszystkie przymiotniki to tylko albo aż ... audiomowa. Nie ma pewności, że wszyscy mówią tym samym językiem. A jeśli ktoś jest osłuchany raczej bezbłędnie ustawi sprzęt na danej półce cenowej.

Oczywiście to moje zdanie.

1 godzinę temu, piorasz napisał:

 

Chyba jednak Ty. 


?

@piorasz i innych kolegów proszę o wstrzymanie się od osobistych wycieczek. Wszedłeś w spór z błahego powodu, podobnie jak w wątku o JBL.

Jak gospodarz tego wątku proszę wszystkich o luz i o szklankę zimnej wody. W przeciwnym razie będę wnioskował do moderacji o bany od pisania w tym wątku.

Dziękuję.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez pmcomp

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, pmcomp napisał:

Wszedłeś w spór z błahego powodu, podobnie jak w wątku o JBL.

Ja wszedłem? Sorry ale nie ja zacząłem wyzywać kogoś od schizoli. Nie jesteś obiektywny. Tak czy inaczej uszanuję Twoją prośbę. 

Wracając do tematu:

47 minut temu, pmcomp napisał:

I tak i nie.

To co napisałeś wyżej to wszystko się zgadza. Gra cały system itd. itp. Z pomieszczeniem które posiadasz (43m) sprawa jest zazwyczaj prostsza. I nie ma co tu za dużo się rozpisywać. Moje doświadczenia opieram na pokoju 20 m - pokoju, z metrażem i kubaturą jaką mają wielu wielbicieli dobrego brzmienia. Uważam, że do takiego pomieszczenia trzeba najpierw zacząć od selekcji kolumn bo w tym metrażu i kubaturze (jak to w każdym bloku) jak już pisałem  nie każda kolumna zagra na 100 procent swoich możliwości a w zależności od układu pokoju oraz akustyki nie wszędzie zagra tak samo mimo takiego samego metrażu. Mając tą świadomość można wykluczyć wszelkie duże konstrukcje (ja bym nie wstawił do siebie jbl 4343 choć kocham te kolumny, czy nowe jbl 4367 - które również mnie oczarowały) z powodów w/w. Kolumny muszą mieć oddech w około a to wyklucza wiele konstrukcji. Mając to na uwadze wybór kolumny osobiście zawężam do średniej lub małej wielkości monitorów studyjnych lub małych kolumn podłogowych. Idąc tym tokiem myślenia uważam, że najpierw kolumny (wybrane wg powyższego schematu) a potem dopiero cała reszta. Czyli prościej - pod kolumny całą resztę. Dlatego wyżej napisałem, że kolumny trzeba wybrać do pomieszczenia. Dla mnie osobiście jest to złota zasada. 

W większych pomieszczeniach z dobrą akustyką schemat doboru systemu będzie wyglądać inaczej. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez piorasz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli idzie o wielkość kolumn w małym pokoju to juz zależy od akustyki i jego proporcji.

 Ja do mojego 18m pokoju wszedłem kilka lat tamu z mezzo utopiami i nie było problemu - grały ale podświadomość mówiła - zmień na mini i tak też zrobiłem ale jednak to mezzo grały pełnym pasmem i z większą swobodą.

Późnej zaczęła się zabawa w wiele innych raczej niewielkich kolumn jedne były lepsze inne gorsze, zacząłem wstawiać inne coraz większe i jeśli nie mają tylnego br i nie grają manierą mocno do przodu to jest zupełnie ok, np snell e3 z tylnym br lub sonus faber guarneri waliły basem bez pamięci w porównaniu z jbl 4343 w moim pokoiku. Kompletne nie  grają w nim wszelkie harbeth nie ma życia - zero.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, piorasz napisał:

Kolumny muszą mieć oddech w około

 

Pełna zgoda.

Dlatego nie lubię jak ktos mówi, że małe monitory nie nadają się do dużych pomieszczeń i ... że nie będzie basu. Śmiech.

W moim salonie znakomicie zgrały Falcony czyli pudełka na buty LS 3/5 made in BBC ale w nowym wykonaniu.

 

Jest duzo fajnych starych konstrukcji wolnostojących z lat 80/90, który pewnie by sie u Ciebie sprawdziły. Nie wiem jak barwa, tu może być gorzej bo na mysli mam raczej membrany z plastiku.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez pmcomp

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Wuelem napisał:

Jakoś @Sonic jak znalazł dobre Sveda Audio to wie, że uważam je za dobre. Bo są znakomite. I jest w tym wątku i głupot do mnie nie sadzi.

znalazł bardzo dobre Sveda Audio ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez S0nic

obiektywnie o audio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, piorasz napisał:

Dlatego wyżej napisałem, że kolumny trzeba wybrać do pomieszczenia. Dla mnie osobiście jest to złota zasada. 

 

Dalej pełna zgoda. 

Rozwinę: najpierw pomieszczenie i adaptacja akustyczna, potem kolumny, wzmocnienie i na końcu źródełko ? .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, szatan napisał:

Sam sub juz mi sie nie podoba,  niewiem mam sceptyczne nastawianie nie podparte praktyką.

Rozumiem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

obiektywnie o audio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, szatan napisał:

Kompletne nie  grają w nim wszelkie harbeth nie ma życia - zero.

To "żałuj", to fajny dźwiek. Dlatego mam Rogersy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam tez bbc kefy 101 reference - te grają rewelacyjnie ale shl5 i harbeth acoustic hl mk III zagraly źle,  30.1 calkiem calkiem, inna szkola bbc czyli kef 104ab rewelacja - nie ma reguły.

Szczególnie żałuję acoustic hl bo są genialne.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

20200305_184411_copy_1512x2016.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tych Jensenach nie mozna grac zbyt glosno. Zaczynaja wtedy drzec ryja. Normalne.

Wole Passa od tego lampowego Dynaco. W tej konfiguracji prawdziwa klasa A rządzi.

Gram dzisiaj z Nakamichi.

Pozdro

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjalem na zwrotnicy potencjometrem troche wysokich. Strojenie pod siebie na roznej muzyce z roznych zrodel troche trwa. Dlatego np. dwugodzinne, porownania i napinanie muskulow o kant d potluc.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez pmcomp

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to bedzie wielki komplement ... te paczki znakomicie grają ...  cyfrę.

bo ... zazwyczaj kolumny z epoki graja ze sprzetem z epoki ... muzyke z epoki.

a te sa jakies ... dziwne ? 

 

Slucham ELO z HDTracks 24/192, gdzie normalnie z cyfry wole pierwsze 16/44, BTW cale ELO jest gownianie nagrane, a tu ... jest calkiem niezle ? 

 

zaominialem napisac ... z Nakamichi przeszedlem na dCSy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez pmcomp

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ci hiresowi Electricy brzmia tak inaczej, ze sam nie wiem co jest lepsze ... 24/192, 16/44 czy winyl albo kopia tasmy matki ...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomnialem napisac ... jest korona ... jest wlasna kwarantanna ... zrobile ponownie live odslucha ? .

teraz leci takie cos: 17 Jaar Top 2000. Poszukajcie. Warto. A brzmi z........e ? 


Angie Stonsów to jeden z niewielu Ich kawalkow dobrze nagranych.

 

„dobrze” ? 


Moje Panie poszły lulu. Musiałem sie ograniczyć.

a te kolumny potrafią grać przy cichym volum’ie. JBL4343 nie umią ????

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Chanson D’amour - Manhattan Transfer ... rządzi ? ... to był hit ... kompletnie nie w Ich stylu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


posluchajcie tego kawalka: Don’t It Make Brown Eyes Blue - Crystal Gayle ... to taki STARY audiofilski kawałek ? .

 

A ... Easy warto posluchac w wykonaniu Commodores ... a nie jakie pastisze.

 

Polska, lata 70/80 ... kto nie pamieta tego „grubasa”? Demis Roussos i Forever and Ever? Młodzież pamięta ??? Posłuchajcie ... A On był w Sopocie.

 

A gitary w Green Onions?

 

Guilty i Barbara i a piece from Bee Gees - k...wa ... jak to brzmi ? 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez pmcomp

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posłuchajcie tej poscielowki:

Gino Vanelli - Hurts To BenIn Love ... szalone lata 80-e.

 

I ... stareńkie I Cam Help - Billy Swan.

 

 

a stary dobry rock? Dave Edmunds - I Hear You Nothing ... kto tego k dzisiaj slucha ???

 

Clapton i Sheriff nawet nie wspomne ... 

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, przemak napisał:

Gitary? To pułkowników jest dwóch? ?

Sorry ... zakrapiana kwarantanna i je.....ny iPhone ? ? ? 

Tak sobie slucham ale ... nie liczę.

Cieszę się że nie tylko ja to slucham

KISS .. I Was Made ... jak tomjest zle zrobione ...

 

10CC ?   I’m Not In Love ???

 

Ooooo ... If I Had A Hammer - znam co najmniej dwoch wykonawcow ale ... tu ... Trini Lopez ... Sam Cooke tez jest niezly ...

 

Pyzata ... Suzie Quatro - If You Can’t Give Me Love . WOW !!! A ktos pamieta ze Smokiem - Stumblin’ In ??? To byl Love Hit !!!

 

I przeciez nie moglo zabraknac Hammonda i .. Nigdy nie pada w poludniowej Californi ? ? ? 

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez pmcomp

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Audiofilski Mungo Jerry - In The Summertime ? 


jeśli ktos zauwazyl ... jade alfabetycznie ... skoncze jak mi bateria w fonie padnie ? .

 

A kto pamieta Bonnie Tyler - It’s A ... ????

 

 

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez pmcomp

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, pmcomp napisał:

Audiofilski Mungo Jerry - In The Summertime ? 

 

 

A ja Yellow River ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

nagrywamy.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Queen, fatalnie nagrane ale ... Killer Queen i Melancholy Blues rządzą.

 

A Beach Boys i Kokomo z Koktajlu ???

 


A ktoś raczy pietac takie disco funk Kung Fu Fighting? To ... Carl Douglas.

 

Dajmy ze 20 wstecz ... Hit The Road Jack i ... big Ray.

 

A Dom wschodzacego słońca ??? Wow.

 

Cos nowszego .. How Long i Ace?

 

a nowszy rock? Nickelback i ... How You ...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez pmcomp

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 20

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.