Skocz do zawartości
IGNORED

Hi-End za 60 EUR ??? - powinienem napisać, że jestem w szoku ...


pmcomp
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, sly30 napisał:

Słuchałem i wiem jak tego typu kolumny grają. Zresztą one grają dość podobnie. 

Powtorze, gowno wiesz, w nogach śpisz.

8 minut temu, sly30 napisał:

Ale co ma ktoś do tego? Słuchałem i wiem jak tego typu kolumny grają. Zresztą one grają dość podobnie. 

BMW M3 jezdzi DOSC PODOBNIE do Fiata 125p. Prosto, skreca i hamuje.

Uzywajac twoich starych motoryzacyjnych porownan.

He, he, he ...

 

 

PS. poczytaj dokaldnie co napisalem na poczatku, czym sie rozni Jensen Model 4 od innych ... czefos wreszcie sie nauczysz. Bo znowu wychodzi z ciebie stary dobry Sly !!!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez pmcomp

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może wiesz jak jeździ Fiat 125p, ale BMW tylko widziałeś na ulicy. I to nas różni, bo ja kolumn vintage słuchałem. Wiadomo, że nie wszystkich, ale wielu. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, sly30 napisał:

ale BMW tylko widziałeś na ulicy.

Widzisz ... szybkie BMW stoi w moim garazu. Poszukaj w klubie BMW pod moimnickiem, znajdziesz.

He, he, he, he, he ...

I nie piernicz mi wiecej o ... audio vinatge.

 

Prosze moderacje o ban dla Sly30 w tym watku. DOSC !!!

6 minut temu, sly30 napisał:

... bo ja kolumn vintage słuchałem. Wiadomo, że nie wszystkich, ale wielu. 

Ciagle nie wiem ... jakich i w jakiej ... stodole. Bo ze nie w swojej to juz wiem.

Nakręć sie jeszcze bardziej ... proszę. Znowu ban na jakiś rok ??? Zapraszamy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez pmcomp

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Mylisz sie ... malo sluchales, a na pewno nie w swoich rurach.

 

PS. podaj konkrety co w tych swoich metalowych walcowatych i rurowatych organach sluchales. Konkretne modele i konfigurację poproszę, a nie gówno metki z internetu.

Masz tyle za paznokciami ze ci za grosz nie wierzę. Bo kotś, producent twoich nowych kolumn nowej wiedzy Ci nakladl. Takiej prawie Focalo-francuskiej jak pamietam. Jestes kompletnie niewiarygodny niestety.

I proszę nie porównuj sie do moich kolumn za 60 EUR ktorych kompletnie nie znasz i jedynie metki i marketing trawisz !!!

Po kiego Ty z tym kolesiem rozmawiasz? Niech pokaże zdjęcia tych vintage kolumn łącznie z pomieszczeniem i całą resztą, które to miał u siebie. Gość kilka lat temu zadawał pytania w zakładce "start". Dziś w każdym wątku prowokuje i ma z tego ubaw. Ty stary weteran dajesz się na to nabrać? Gość nawet nie ma pojęcia o muzyce. Słucha tylko sprzętu. Nawet nikt go już ze środowiska audio nie lubi i nie może strawić. Zaczął, więc pisać o polityce szukając nowych przyjaciół. Rozpierdolił tymi mądrościami nawet własne forum. Pisać dalej? Wrzuć na luz o ignoruj kolesia. Nie jest wart funta kłaków.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pa, pa ...

5 minut temu, piorasz napisał:
49 minut temu, pmcomp napisał:
Mylisz sie ... malo sluchales, a na pewno nie w swoich rurach.
 
PS. podaj konkrety co w tych swoich metalowych walcowatych i rurowatych organach sluchales. Konkretne modele i konfigurację poproszę, a nie gówno metki z internetu.
Masz tyle za paznokciami ze ci za grosz nie wierzę. Bo kotś, producent twoich nowych kolumn nowej wiedzy Ci nakladl. Takiej prawie Focalo-francuskiej jak pamietam. Jestes kompletnie niewiarygodny niestety.
I proszę nie porównuj sie do moich kolumn za 60 EUR ktorych kompletnie nie znasz i jedynie metki i marketing trawisz !!!

Po kiego Ty z tym kolesiem rozmawiasz? Niech pokaże zdjęcia tych vintage kolumn łącznie z pomieszczeniem i całą resztą, które to miał u siebie. Gość kilka lat temu zadawał pytania w zakładce "start". Dziś w każdym wątku prowokuje i ma z tego ubaw. Ty stary weteran dajesz się na to nabrać? Gość nawet nie ma pojęcia o muzyce. Słucha tylko sprzętu. Nawet nikt go już że środowiska audio nie lubi i nie może strawić. Rozpierdolił tymi mądrościami nawet własne forum. Pisać dalej? Wrzuć na luz o ignoruj kolesia. Nie jest wart funta kłaków.

Bo ja tego ssyna bardzo kocham ... ? 

Masz racje ... muzyke to on zna z Polo TV ... tak to sie nazywa ???

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez pmcomp

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oooooo .. umilkł.

Zakonczylem zgrywanie. Teraz Queen The  Best z DSD.

Dobranoc.

Sly30 ... ty wiesz co to jest Queen ??? Podobno nieaudiofilsko nagrane. Who cares. Gra muzyka.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez pmcomp

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, pmcomp napisał:

Sly30 ... ty wiesz co to jest Queen ??? Podobno nieaudiofilsko nagrane. Who cares. Gra muzyka.

 

3 godziny temu, pmcomp napisał:

Prosze moderacje o ban dla Sly30 w tym watku. DOSC !!!

Po jakiego ch....a zaczepisasz sly30, później beczysz i wołasz moderację, bo ktoś Ci ro***erdoli zabawki w twojej piaskownicy.

Jak się Ciebie czyta, to z daleka widać twój ból dupy, zachowujesz się jak skończony idiota i frajer.

Obrażasz dookoła i napie***lasz, a na końcu beczysz i wołasz moderację, że to Ciebie biją.

Ile ty masz lat, bo zachowujesz się jak gimbaza?

ŻAL  PL

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez sir.jax

Racja jest jak dupa, każdy ma swoją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, pmcomp napisał:

Sly30 ... ty wiesz co to jest Queen ??? Podobno nieaudiofilsko nagrane. Who cares. Gra muzyka.

Mam większość na CD. Zresztą setki innych płyt z lat 60-80 też jest średnio, a nawet słabo nagrana. Trzeba się z tym pogodzić, bo muza piękna, a jakość nagrania jest jaka jest. Nie mamy na to wpływu. Moja ulubiona i dość trudna w odbiorze Rush - Presto, też jest dziwnie nagrana. Nawet sam Geddy Lee w jednym z wywiadów mówił, że tą płytę trzeba by nagrać od nowa. Tam nie ma midbasu, niski bas też jest skromny, cały balans jest dziwnie przesunięty w górę i górną średnicę, brzmi do raczej płasko, ale jaka muzyka. Znowu Rush - Hołd your Fire, ma wyciętą górę pasma, gra matowo, bas też bez wyrazu. Dziwne bo już Power Windows czy Grace Under Pressure nie mają tych przypadłości. Ale to Rush. Liczy się muzyka. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez sly30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no Sylwek, nie każda muzyka musi być nagrana i brzmieć jak rasowy jazz ?

Rush akurat całkiem spoko gra, Queen gra rewelacyjnie, U2 wielu mówiło, że też lipa, ja zresztą też tak twierdziłem, ale od jakiegoś czasu doszedłem do wniosku, że to nasze systemy kaleczyły tą muzykę. 

Ostatnio właśnie powróciłem do U2 i mile się zaskoczyłem, to naprawdę dobrze gra ?

Co do sprzętów vintage, wyłączając kolumny, to faktycznie grają bardzo podobnie, no chyba, że się je lekkiemu tuningowi, wtedy ożywają. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, sly30 napisał:

kolumny nie różnicują nagrań, co jest typowe dla tego typu kolumn, albo jesteś głuchy jak pień. 

Co to znaczy  (tu akurat kolumny, ale spotyka się w tez kontekście reszty elektroniki)

"nie różnicują nagrań" ?

Chodzi o gatunki muzyczne? np. akustyczny jazz vs. metal???

metal NWBHM vs. amerykański metal?

jazz z Impulse vs. Blue Note?

remastery Steven Wilson vs. np. Giles Martin?

wokal Norki Jones vs. Gregory Porter?

Vertigo vs. Atlantic?

Nagranie AAA vs. DDD?

Osoooooookutfachoooooziii z tym "róznicowaniem nagrań"!!!???

*** Dla ułatwienia dodam, że dwie różne realizacje, obiektywnie przeciętną i bardzo dobrą to ja rozpoznaje w czasie (moja jedyna czynność kuchenna... i lubię to) krojenia w kostkę warzywek dla mojego świnka morskiego w kuchni z radyjka kuchennego.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, sly30 napisał:

Stare kolumny nie kreują holograficznej sceny 3D. Rozdzielczość też mają słabą 

Proponuję posłuchać Tannoy SRM, czy serii z lat 70. Wiele współczesnych kolumn za grube pienądze im nie dorówna w tym względzie 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie różnicują nagrań, czyli coś ala ruski telewizor Rubin z lat 70tych, cokolwiek nie leciało w TV to było przejaskrawione i podkolorowane, nawet czarno białe filmy były kolorowe ? 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez m4tech
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, sly30 napisał:

Słuchałem wielu starych kolumn. Różne JBL, Tannoy, Electro....coś tam. 

Jakieś konkretne modele?

Pytam bo z tego co piszesz nie masz zielonego pojęcia jak takie kolumny w dobrze zbudowanym systemie potrafią zagrać.

Brak rozdzielczości, detalu, sceny 3D? Śmieszny jesteś albo jak twierdze nic takiego nie słuchałeś.

4 minuty temu, m4tech napisał:

nie różnicują nagrań, czyli coś ala ruski telewizor Rubin z lat 70tych, cokolwiek nie leciało w TV to było przejaskrawione i podkolorowane, nawet czarno białe filmy były kolorowe ? 

Też masz takie zdanie jak Sly30? Zapraszam do siebie, posłuchasz, ocenisz. Sly30 nie zaproszę bo tu chemii żadnej nie ma, niech pozostanie w tej swojej nieświadomości.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez pmcomp

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są sprzęty, które może i grają przyjemnie ale nie różnicują nagrań. Narzucają na cały przekaz rodzaj filtra, czy też jakby takiej patynki. Ona może być rożnego typu, np pastelowa, albo szara, albo kredowo sucha, albo słodkawa. Jeśli masz dostęp do systemu, który jest rozdzielczy i dobrze różnicuje nagrania, to gdy masz okazje posłuchać systemów z takim dodatkowym filtrem, to szybko to zauważasz.
 

To jest stały rodzaj maniery, który występuje we wszystkich nagraniach. Co byś nie puścił, to ten filtr i ta maniera jest cały czas. To jest coś jak zdjęcia rodzinne z lat 70-tych, albo polskie kino z tych lat. Niby wszystko jest kolorowe, ale w każdym zdjęciu jest taki rodzaj beżowej poświaty, jakby lekko żółtawej pasteli. Przypuszczam, że było to zależne od cech ówczesnych klisz albo od jakichś czynników wywoływania klisz w tamtych latach. Zresztą dziś stosuje się taki dodatek, oczywiście cyfrowo, gdy chce się uzyskać efekt filmu z lat 70-80tych. Przykładem jest choćby polski serial kryminalny Pitbull, ale serial, te 3 sezony. Wszystko jest kolorowe, ale jakie by nie były kolory na ekranie, to cały przekaz jest taki lekko beżowy, Jakby pokazywany przez żółty filtr na obiektywie.
 

I są sprzęty, kable czy kolumny, które narzucają coś takiego. A są też takie, które tego nie narzucają. Jeśli system czy kolumny narzucają taki rodzaj zawsze obecnego filtra, to wpływ kabli staje się marginalny, bo zmiany wynikające z samych kabli nie są w stanie przebić się przez ten dodatkowy filtr w przekazie muzycznym. Filtr to mam tu na myśli coś jak filtry na obiektywy do aparatów. 
 

System bez takiej maniery natychmiast pokazuje różnice w kablach i w nagraniach ale ma też wady i zalety. Przekaz muzyczny jest bardziej prawdziwy i naturalny. Ale brutalnie obnaża słabe nagrania. Gdy mamy system z filtrem słodko - soczystym, to on trochę fałszuje, ale też uprzyjemnia słabe nagrania. 
 

Z tych kolumn vintage, których słuchałem, większość miała taki sucho - kredowy filtr. Było to słychać w każdym nagraniu. Przez to „znielubiłem” papierowe drivery. W kolejnych latach, późniejsze doświadczenia pokazały mi, że nie musi tak być, że papier zawsze jest kredowo suchy. Ale to już inna historia. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, sly30 napisał:

Moja ulubiona i dość trudna w odbiorze Rush - Presto, też jest dziwnie nagrana. Nawet sam Geddy Lee w jednym z wywiadów mówił, że tą płytę trzeba by nagrać od nowa. Tam nie ma midbasu, niski bas też jest skromny, cały balans jest dziwnie przesunięty w górę i górną średnicę, brzmi do raczej płasko, ale jaka muzyka. Znowu Rush - Hołd your Fire, ma wyciętą górę pasma, gra matowo, bas też bez wyrazu. Dziwne bo już Power Windows czy Grace Under Pressure nie mają tych przypadłości.

Takie sprawy to słychać nawet na przysłowiowym "radyjku kuchennym".

Wniosek nasuwa się jeden - "głuchy" jesteś, głuchotą wybiórczą, jak widzisz "metkę", markę, nowe vs. vintage nagle "głuchniesz" powodowany przekonaniami swoimi i nabytymi, sugestiami, autosugestią...i nie słyszysz "różnicowania nagrań".

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, pmcomp napisał:

Sly30 nie zaproszę bo tu chemii żadnej nie ma,

A to pech. A już spakowałem 2 flaszki do siatki z Lidla. No nic. Wypije z bikerami... ?

21 minut temu, ciszyn11 napisał:

Proponuję posłuchać Tannoy SRM, czy serii z lat 70. Wiele współczesnych kolumn za grube pienądze im nie dorówna w tym względzie 

Być może. Słyszałem jakieś 20-30 systemów opartych o kolumny vintage. Grały podobnie. Nie mogę jednak wykluczyć, że są takie, które grają lepiej. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, sly30 napisał:

że papier zawsze jest kredowo suchy. Ale to już inna historia. 

Jadłeś go?

? 

Zdaje sie, że aktualnie też masz papier. To jednak papier może dobrze zagrać? Zdecyduj się.

 

30 minut temu, sly30 napisał:

Są sprzęty, które może i grają przyjemnie ale nie różnicują nagrań. Narzucają na cały przekaz rodzaj filtra, czy też jakby takiej patynki. Ona może być rożnego typu, np pastelowa, albo szara, albo kredowo sucha, albo słodkawa. Jeśli masz dostęp do systemu, który jest rozdzielczy i dobrze różnicuje nagrania, to gdy masz okazje posłuchać systemów z takim dodatkowym filtrem, to szybko to zauważasz.

Tzn. że słuchałeś właśnie takiego systemu ale nie znaczy, że wszystkie takie są. 

Podobnie jak w kolumnach współczesnych znajdziesz kilka czy kilkanaście wspaniałych rodzynków, gdzie reszta to przeciętniaki, tak i w kolumnach z lat 70-ych. Widocznie ty miałeś nieprzyjemność z tymi pozostałymi.

25 minut temu, sly30 napisał:

A to pech. A już spakowałem 2 flaszki do siatki z Lidla. No nic.

Nikt cię na wódkę nie zapraszał.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez pmcomp

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Co to znaczy  (tu akurat kolumny, ale spotyka się w tez kontekście reszty elektroniki)
"nie różnicują nagrań" ?
Chodzi o gatunki muzyczne? np. akustyczny jazz vs. metal???
metal NWBHM vs. amerykański metal?
jazz z Impulse vs. Blue Note?
remastery Steven Wilson vs. np. Giles Martin?
wokal Norki Jones vs. Gregory Porter?
Vertigo vs. Atlantic?
Nagranie AAA vs. DDD?
Osoooooookutfachoooooziii z tym "róznicowaniem nagrań"!!!???
*** Dla ułatwienia dodam, że dwie różne realizacje, obiektywnie przeciętną i bardzo dobrą to ja rozpoznaje w czasie (moja jedyna czynność kuchenna... i lubię to) krojenia w kostkę warzywek dla mojego świnka morskiego w kuchni z radyjka kuchennego.
Sly miał raczej na myśli, że na vintage kolumnach jak puszcza Freddiego Mercurego to nawet jak przełączy na Whitney Houston to dalej słyszy Freddiego :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Są sprzęty, które może i grają przyjemnie ale nie różnicują nagrań. Narzucają na cały przekaz rodzaj filtra, czy też jakby takiej patynki. Ona może być rożnego typu, np pastelowa, albo szara, albo kredowo sucha, albo słodkawa. Jeśli masz dostęp do systemu, który jest rozdzielczy i dobrze różnicuje nagrania, to gdy masz okazje posłuchać systemów z takim dodatkowym filtrem, to szybko to zauważasz.
 
To jest stały rodzaj maniery, który występuje we wszystkich nagraniach. Co byś nie puścił, to ten filtr i ta maniera jest cały czas. To jest coś jak zdjęcia rodzinne z lat 70-tych, albo polskie kino z tych lat. Niby wszystko jest kolorowe, ale w każdym zdjęciu jest taki rodzaj beżowej poświaty, jakby lekko żółtawej pasteli. Przypuszczam, że było to zależne od cech ówczesnych klisz albo od jakichś czynników wywoływania klisz w tamtych latach. Zresztą dziś stosuje się taki dodatek, oczywiście cyfrowo, gdy chce się uzyskać efekt filmu z lat 70-80tych. Przykładem jest choćby polski serial kryminalny Pitbull, ale serial, te 3 sezony. Wszystko jest kolorowe, ale jakie by nie były kolory na ekranie, to cały przekaz jest taki lekko beżowy, Jakby pokazywany przez żółty filtr na obiektywie.
 
I są sprzęty, kable czy kolumny, które narzucają coś takiego. A są też takie, które tego nie narzucają. Jeśli system czy kolumny narzucają taki rodzaj zawsze obecnego filtra, to wpływ kabli staje się marginalny, bo zmiany wynikające z samych kabli nie są w stanie przebić się przez ten dodatkowy filtr w przekazie muzycznym. Filtr to mam tu na myśli coś jak filtry na obiektywy do aparatów. 
 
System bez takiej maniery natychmiast pokazuje różnice w kablach i w nagraniach ale ma też wady i zalety. Przekaz muzyczny jest bardziej prawdziwy i naturalny. Ale brutalnie obnaża słabe nagrania. Gdy mamy system z filtrem słodko - soczystym, to on trochę fałszuje, ale też uprzyjemnia słabe nagrania. 
 
Z tych kolumn vintage, których słuchałem, większość miała taki sucho - kredowy filtr. Było to słychać w każdym nagraniu. Przez to „znielubiłem” papierowe drivery. W kolejnych latach, późniejsze doświadczenia pokazały mi, że nie musi tak być, że papier zawsze jest kredowo suchy. Ale to już inna historia. 
Jak zwykle napisałeś cały elaborat wykręcając się od odpowiedzi na zadane w Twoją stronę pytania, które kilkakrotnie tu padły.
Żadnych konkretów nie napisałeś tylko same ogólniki zapożyczone z Sieci.
I jak Cię traktować poważnie?
Wklej wreszcie te zdjęcia kolumn vintage, których słuchałeś, opisz w jakich warunkach i z czym ich słuchałeś a dopiero będzie można ocenić czy w ogóle warto sobie zawracać głowę Twoimi wypocinami. Jak narazie tylko puste słowa nie na temat.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie interesuje mnie co sądzisz o moich opiniach. Takich kolumn słuchałem na przestrzeni lat u różnych osób. Skąd mam mieć teraz zdjęcia? Nie wpadłem wtedy na pomysł, że będę coś komuś musiał udowadniać. Zresztą i tak nie mógłbym zamieszczać zdjęć z pokoi prywatnych osób. Poza tym forum jest po to by ludzie wyrażali swoje poglądy. Nie muszą nic nikomu udowadniać. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, sly30 napisał:

Nie interesuje mnie co sądzisz o moich opiniach. 

Masz racje, ferujesz nic nie warte opinie. Przytocz treściwe informacje to wtedy z Tobą będzie można konkretnie podyskutować. Niestety pytań o konkrety unikasz jak ognia.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Nie interesuje mnie co sądzisz o moich opiniach. Takich kolumn słuchałem na przestrzeni lat u różnych osób. Skąd mam mieć teraz zdjęcia? Nie wpadłem wtedy na pomysł, że będę coś komuś musiał udowadniać. Zresztą i tak nie mógłbym zamieszczać zdjęć z pokoi prywatnych osób. Poza tym forum jest po to by ludzie wyrażali swoje poglądy. Nie muszą nic nikomu udowadniać. 
Znowu sprytnie się próbujesz wymigać. No i o czym tu z Tobą gadać skoro innych masz za głupców i głuchych?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze konkret nt. braku rozdzielczości i papierowych membran.

Sly ... jakie to głośniki, mam na myśli częstotliwości, odpowiadają za rozdzielczość?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę panów zmartwić, ale za scenę 3D bardziej odpowiada akustyka pokoju i niż sprzęt! 

Jeśli uważacie, że to bardziej sprzęt kreuje, to jeszcze dużo kasy wydacie na to hobby ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.