Skocz do zawartości
IGNORED

Hi-End za 60 EUR ??? - powinienem napisać, że jestem w szoku ...


pmcomp

Rekomendowane odpowiedzi

Skoro dla ciebie twoje D klasowe wzmacniacze grają lepiej niż wysokie Luxmanny czy Accuphase, to już dalej nie warto komentować.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro dla ciebie twoje D klasowe wzmacniacze grają lepiej niż wysokie Luxmanny czy Accuphase, to już dalej nie warto komentować.
Niczego się nie nauczyłeś. "Lepiej" to jest pojęcie względne. Natomiast "drożej" to oczywiste wyrażanie mające wyciągnąć od konsumenta jak najwięcej pieniędzy niekoniecznie współmiernie do jakości (w przypadku audio - dźwięku). O wyglądzie zewnętrznym nie będę się wypowiadał bo gówno zawinięte w elegancki papierek też na zewnątrz będzie wyglądać ładnie.
A nowego Luxmana pogoniłem, na którym grałem ponad rok na korzyść moich D klasowców - wkrótce po przebudowie zwrotnic w moich kolumnach. Ale niech Ci będzie, że jestem głuchy i się nie znam.
Gdybyś zapomniał tylko Ci przypomnę - wzmacniacze mają zasilić kolumny, dać wzmocnienie. Całą resztę robi preamp i reszta toru. Moje kolumny mają teraz około 87db skuteczności, więc trochę potrzebują. A o całej reszcie nie musisz wiedzieć. Kto ma wiedzieć to wie.
Dla Ciebie są markowe metkowce dla mnie nie. I tym się różnimy. Uszanuj to i przestań wreszcie ustawiać innych Twoimi chwiejnymi doświadczeniami. Kupuj co chcesz i słuchaj na czym chcesz ale przestań wreszcie krytykować coś czego nawet nie dotykałeś a często nawet zza szyby nie widziałeś.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, piorasz napisał:

Gdybyś zapomniał tylko Ci przypomnę - wzmacniacze mają zasilić kolumny, dać wzmocnienie. Całą resztę robi preamp i reszta toru.

Gdybyś zapomniał ... to owe wzmacniacze które "mają zasilić kolumny, dać wzmocnienie" ... jeżeli będą kiepsko wzmacniać to na koniec i tak wyjdzie lipa. Nawet najlepsze pre i reszta toru nie pomoże. Choćbyś nie wiem jak zaklinał rzeczywistość to i tak nie będzie grało. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, sly30 napisał:

To non sens. Nigdzie nie pisałem, że tanio nie ma prawa grać.

Sly ... to stwierdzenie przebija przez wszystkie twoje posty i twoją postawę od kiedy zawitałeś na to forum (nie po twojej duchowej odnowie tylko zawsze, co właśnie ponownie z ciebie wychodzi), a @piorasz tylko znakomicie to ujął.

Twoim zdaniem kolumny vintage za 60 EUR NIE MAJĄ PRAWA GRAĆ i tyle !!! Podobnie jak te wzmacniacze klasy D.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez pmcomp

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybyś zapomniał ... to owe wzmacniacze które "mają zasilić kolumny, dać wzmocnienie" ... jeżeli będą kiepsko wzmacniać to na koniec i tak wyjdzie lipa. Nawet najlepsze pre i reszta toru nie pomoże. Choćbyś nie wiem jak zaklinał rzeczywistość to i tak nie będzie grało. 
Święta racja. Tylko, że wzmacniają doskonale (moje kolumny) Inaczej bym ich nie trzymał. Kiedyś o tym pisałem. Nc500 nie są do wszystkich kolumn.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, piorasz napisał:

Święta racja. Tylko, że wzmacniają doskonale (moje kolumny) Inaczej bym ich nie trzymał. Kiedyś o tym pisałem. Nc500 nie są do wszystkich kolumn.

Tia ... tylko do tych "wybranych" ?

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak gospodarz wątku mam prośbę ... skończmy tą dyskusje nt. wyższości jednych Świąt nad drugimi. Każdy ma swoje zdanie i nic go nie zmieni, niezaleznie z jakimi pobudkami mamy do czynienia.

 

Dziekuję.

 

Pozdro

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tia ... tylko do tych "wybranych" 
 
Nie do końca. Myślę, że ważne jest aby impedancja nie zjeżdżała zbyt nisko. Myślę również, że moje membrany, na sztywnych zawieszeniach też tu mają spore znaczenie i to, że są papierowe, lekkie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, pmcomp napisał:

Jak gospodarz wątku mam prośbę ... skończmy tą dyskusje nt. wyższości jednych Świąt nad drugimi. Każdy ma swoje zdanie i nic go nie zmieni, niezaleznie z jakimi pobudkami mamy do czynienia.

Ok. Nie ma sprawy. Ciężko jednak pozostać obojętnym jak się czyta takie bzdety. Jeżeli koledze D klasa odpowiada to nie widzę plaszczyzny do dalszej dyskusji. 

Żegnam ozięble ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. Nie ma sprawy. Ciężko jednak pozostać obojętnym jak się czyta takie bzdety. Jeżeli koledze D klasa odpowiada to nie widzę plaszczyzny do dalszej dyskusji. 
Żegnam ozięble 
No teraz to się rozpłaczę. Jutro wystawiam na sprzedaż moje wzmacniacze. Jesteś już drugim przeciwnikiem klasy D. Jeszcze kilku i skończę z sobą. Jestem załamany.. Ma ktoś Krella na sprzedaż? Albo choćby Accuphase? Wezmę co macie :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, piorasz napisał:

Dla Ciebie są markowe metkowce dla mnie nie. I tym się różnimy. Uszanuj to i przestań wreszcie ustawiać innych Twoimi chwiejnymi doświadczeniami

Ale to ty masz metkowe kolumny. Nie ja. Poza tym chciałeś się ze mną przekomarzać, tak dla sportu, a teraz co? Ogon pod siebie i ucieczka w kąt?

31 minut temu, pmcomp napisał:

Jak gospodarz wątku mam prośbę ... skończmy tą dyskusje nt. wyższości jednych Świąt nad drugimi. Każdy ma swoje zdanie i nic go nie zmieni, niezaleznie z jakimi pobudkami mamy do czynienia.

No pewnie, że nikt nikogo nie przekona. To tylko taka luźna, sportowa wymiana opinii. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez sly30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, sly30 napisał:

 

No pewnie, że nikt nikogo nie przekona. To tylko taka luźna, sportowa wymiana opinii. 

Nie, tu sie róznimy. Ty przekazujesz opinie, a ja rzetelne, konkretne informacje

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, pmcomp napisał:

Nie, tu sie róznimy. Ty przekazujesz opinie, a ja rzetelne, konkretne informacje

Tak ci się tylko wydaje. To jak opisujesz granie swoich kolumn, czy innych sprzętów, to jest tylko twoja subiektywna opinia. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, sly30 napisał:

Ale to ty masz metkowe kolumny.

Masz rację została tylko metka ?

33 minuty temu, sly30 napisał:

Poza tym chciałeś się ze mną przekomarzać, tak dla sportu, a teraz co? Ogon pod siebie i ucieczka w kąt?

Ależ skąd? Tylko nie w kąt ?

Ja się bardzo cieszę, że szybkoś powrócił, gdyż bez Ciebie mocno bym się smucił. 

Jeśli lubisz gierki i zabawki znów sprawię, że dostaniesz czkawki ?

 

41 minut temu, sly30 napisał:

No pewnie, że nikt nikogo nie przekona. To tylko taka luźna, sportowa wymiana opinii. 

Lubię sport i Twoje opinie - pisz dalej a czas szybko nam minie. 

Trochę prawda, trochę bajka ja poczytam i dam "lajka" ?

 

23 minuty temu, sly30 napisał:

Tak ci się tylko wydaje. To jak opisujesz granie swoich kolumn, czy innych sprzętów, to jest tylko twoja subiektywna opinia. 

Za to Ty jesteś wyrocznią a nawet jasnowidzem ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, piorasz napisał:

Za to Ty jesteś wyrocznią a nawet jasnowidzem ?

I znów nie zrozumiałeś. Pisałem, że to tylko moja opinia.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, sly30 napisał:

I znów nie zrozumiałeś. Pisałem, że to tylko moja opinia.

 

37 minut temu, sly30 napisał:

Tak ci się tylko wydaje. To jak opisujesz granie swoich kolumn, czy innych sprzętów, to jest tylko twoja subiektywna opinia. 

I znów kłamiesz. Napisałeś, że to opinia @pmcompa

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ty mało kumasz. To jest coraz bardziej zabawne. To jest moja opinia, czy jego opinia, a nie jak napisał....rzetelne, konkretne informacje. Bo opinia jest zawsze subiektywna, a rzetelne informacje już nie i nie dają pola do własnych gustów. Wiem, że i tak nic nie zrozumiesz. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



Ale ty mało kumasz. To jest coraz bardziej zabawne. To jest moja opinia, czy jego opinia, a nie jak napisał....rzetelne, konkretne informacje. Bo opinia jest zawsze subiektywna, a rzetelne informacje już nie i nie dają pola do własnych gustów. Wiem, że i tak nic nie zrozumiesz. 


No ale w tym senk, że Ty nie podajesz nawet rzetelnych informacji co udowodniłem kilka postów wyżej. Piszesz, że słuchałeś 30 par starych kolumn a potem, że tylko 2. To jak mogłeś wydać opinię na temat 28 par kolumn skoro ich nie słuchałeś?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, piorasz napisał:


 

 


No ale w tym senk, że Ty nie podajesz nawet rzetelnych informacji co udowodniłem kilka postów wyżej. Piszesz, że słuchałeś 30 par starych kolumn a potem, że tylko 2. To jak mogłeś wydać opinię na temat 28 par kolumn skoro ich nie słuchałeś?

 

Gdybyś rozumiał wpis, to było napisane, że u 2 moich znajomych grają takie kolumny, z czego jeden często je zmienia na inne. Poza tym pisałem, że gość pod Łodzią miał 6 par takich kolumn. Chyba pasjonat vintage. Do tego 7 moich wizyt na show w Monachium, gdzie udział takich kolumn nie jest duży, ale zawsze kilka takich systemów gra. To w sumie daje 2 pary? Liczyć nie nauczyli w szkole? 7 x 3 = 21 plus 2 plus 6 = 29, tak około, bo nie pamietam teraz ile takich kolumn grało na poszczególnych show w Monachium. Przyjąłem średnio po 3 systemy.

9 minut temu, sly30 napisał:

No ale w tym senk,

No ale ‚senk you” za wesoły klimat.... :-))

Byliście zajebiści. Współpraca z Wami to była czysta przyjemność. Co by o Was na mieście nie mówili, dla mnie jesteście jak bracia.”... :-))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez sly30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, sly30 napisał:

Ale ty mało kumasz. To jest coraz bardziej zabawne. To jest moja opinia, czy jego opinia, a nie jak napisał....rzetelne, konkretne informacje. Bo opinia jest zawsze subiektywna, a rzetelne informacje już nie i nie dają pola do własnych gustów. Wiem, że i tak nic nie zrozumiesz. 

Nie Sly30, między nami jest wielka różnica.

Ja piszę dokładnie co testowałem, gdzie testowałem, co słuchałem, z czym porównywałem, jaka była konfiguracja sprzętu, co było słuchane, kto słuchał. To są rzetelne informacje.

A Ty piszesz że coś słuchałeś ale nie wiadomo co, gdzieś tam słuchałeś ale nie wiadomo gdzie, może na niemieckim Audio Show, może u kogoś w Łodzi kogo nikt nie zna.

A kogo takie coś obchodzi? To sa właśnie kredowo suche opinie.

To są konfabulacje. Jak cały TY.

 

Podobnie jak twoje stare twierdzenia, że magnetofony szpulowe to słaby dźwięk. A najlepszy jaki miałeś to Revox PR99. A to takie Audi wśród magnetofonów. Ale jakie taśmy, skąd brane, jaka konfiguracja ... tego już nigdy się nie dowiedzielismy. To sa właśnie nic niewarte opinie. A o Twoich achach i ochach nt. Focali to już nawet nie ma co wspominać. Najlepsiejsze bo ... najmojsze. Byłeś gotowy gryźć i kopać w obronie tej tezy.

 

Wróciłeś po długiej banicji, przez kilka miesięcy był spokój, nowy Sly, uleczony. Ale ten wątek pokazuje jaki jest Sly30 ... wychodzi szydło z worka.

Pa. Bez odbioru.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez pmcomp

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze pisałem, że lubię szpulowce, więc z kimś mnie mylisz. Dlatego kupiłem PR99, nawet 2 sztuki. Nie przepadam za gramofonami.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez sly30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, pmcomp napisał:

Ja piszę dokładnie co testowałem, gdzie testowałem, co słuchałem, z czym porównywałem, jaka była konfiguracja sprzętu, co było słuchane, kto słuchał. To są rzetelne informacje.

Owszem, wszystko fajnie. Tylko twoja droga w audio jest inna niż moja. Ty wybrałeś drogę rzadkich zmian sprzętów, a ja w tym czasie przerzuciłem dziesiątki sprzętów. Tobie łatwo opisać szczegóły odsłuchu 3 sprzętów w ciągu 5 lat, a mnie trudniej, bo nie pamiętam szczegółów odsłuchów 20 sprzętów, które miałem u siebie i 50 na show w Monachium. Pamietam końcowe wnioski i wrażenia. Wiadomo, że odsłuchy u siebie są cenniejsze niż na takim show, ale i tam można zapoznać się z ciekawymi sprzętami, często też pogadać z konstruktorami. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez sly30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, sly30 napisał:

Gdybyś rozumiał wpis, to było napisane, że u 2 moich znajomych grają takie kolumny, z czego jeden często je zmienia na inne. Poza tym pisałem, że gość pod Łodzią miał 6 par takich kolumn. Chyba pasjonat vintage. Do tego 7 moich wizyt na show w Monachium, gdzie udział takich kolumn nie jest duży, ale zawsze kilka takich systemów gra. To w sumie daje 2 pary? Liczyć nie nauczyli w szkole? 7 x 3 = 21 plus 2 plus 6 = 29, tak około, bo nie pamietam teraz ile takich kolumn grało na poszczególnych show w Monachium. Przyjąłem średnio po 3 systemy.

No to przyznaję, że niezły z Ciebie wyczynowiec. Wyczynowiec - kaskader. Tylko mnie to dalej nie przekonuje. Jeśli byłbyś naprawdę doświadczonym audiofilem to wiedziałbyś, że po kilku, kilkunastu minutowym odsłuchu w przypadkowych warunkach to możesz tylko wytrzeć wąs po kawie a nie wydawać rzetelne werdykty. No ale przecież Ty jesteś mistrz-czarodziej. Właśnie dlatego nigdy nie byłeś i nie będziesz dla mnie wiarygodny. Krętacz to Twoje drugie imię. I nie pisałbym o tym w ogóle gdyby mi nie było żal "młodych adeptów" poszukujących audio, którzy muszą czytać te Twoje mądrości a potem tracąc forsę krążą w miejscu i płaczą, że im nie gra. Nie wiem jak w Monachium ale w Warszawie dla mnie na tysiące systemów gra co roku co najwyżej 3 lub 4 na dość wysokim poziomie a cena napewno nie jest wyznacznikiem. Mamy więc zupełnie odmienną wizję na audio. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, piorasz napisał:

No to przyznaję, że niezły z Ciebie wyczynowiec. Wyczynowiec - kaskader

Owszem, to nie tylko twoja opinia. Cóż począć. Takie życie. 

3 godziny temu, piorasz napisał:

Tylko mnie to dalej nie przekonuje.

Zupełnie mi na tym nie zależy.

3 godziny temu, piorasz napisał:

Jeśli byłbyś naprawdę doświadczonym audiofilem to wiedziałbyś, że po kilku, kilkunastu minutowym odsłuchu w przypadkowych warunkach to możesz tylko wytrzeć wąs po kawie a nie wydawać rzetelne werdykty.

Wiem. To prawda, ale pewne cechy systemu słychać od razu, szczególnie gdy słyszało się setki systemów. Oczywiście to za mało, by robić szczegółową recenzje ale wstępny pogląd, takie pierwsze wrażenie, można sobie szybko wyrobić.

3 godziny temu, piorasz napisał:

No ale przecież Ty jesteś mistrz-czarodziej.

Mów mi Gandalf... ? 

3 godziny temu, piorasz napisał:

Właśnie dlatego nigdy nie byłeś i nie będziesz dla mnie wiarygodny

Jakoś muszę z tym żyć... :-))

3 godziny temu, piorasz napisał:

I nie pisałbym o tym w ogóle gdyby mi nie było żal "młodych adeptów" poszukujących audio, którzy muszą czytać te Twoje mądrości a potem tracąc forsę krążą w miejscu i płaczą, że im nie gra.

Ależ z tego samego powodu przestrzegam młodych adeptów, by nie dali się zwieść mitom i legendom. Jednym z takich mitów jest opowieść jakie to najlepsze na świecie są kolumny z lat 60-80. To opowieść szczególnie często słyszana z ust rożnej maści handlarzy, sprzedawców tuningu takich kolumn itd. Nie twierdzę, że nie można takich kolumn świetnie odrestaurować i stworzyć na ich na ich bazie dobrego systemu. Pewnie można, choć nie miałem okazji takiego słuchać. Jedne były niezłe, inne kiepskie, ale tej obiecywanej cudowności i przewagi nad współczesnymi konstrukcjami nigdy nie było mi dane usłyszeć. Może kiedyś się uda. Cały czas zaznaczam, że odnoszę to do twierdzenia, że te kolumny są lepsze niż współczesne konstrukcje, bo takie twierdzenie tu padały kilkukrotnie. Młodzi muszą sami słuchać i nie powinni nikomu ufać. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez sly30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ten wątek robi w zakładce "Hi-End" ????????????????????????????///

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Aktualnie nie możesz dodawać odpowiedzi w tym temacie ( "....Jadis i88 vs Krell FBI....lampa czy tranzystor?"  oraz "Klub Scan speak") . Masz permanentną blokadę pisania w tym temacie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, piorasz napisał:

Mamy więc zupełnie odmienną wizję na audio. 

Wizje możesz mieć jaką tylko chcesz, ale świata nie interesuje twoja wizja. Realia są jakie są. Cena nie decyduje o jakości grania. Często bardzo drogie systemy grają kiepsko z różnych powodów. Ale też bardzo ciężko znaleść dobrze grające systemy za grosze. Nawet jeśli ktoś pójdzie drogą DIY, to chcąc uzyskać dobry poziom grania, też wyda sporo talarów. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, sly30 napisał:

Ale też bardzo ciężko znaleść dobrze grające systemy za grosze. 

To masz przykład:

Jensen Model 4 + JVC MI-3000 + Pass M, całość za kwotę poniżej 2000 zł. To odpowiednik dzisiejszej pólki cenowej to kwota powiedzmy 20-30 tys zł za podobny zestaw.

I o tym jest ten wątek dla przypomnienia !!!

A że ty nie chcesz tego zrozumieć i zaakceptować to już Twój problem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez pmcomp

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



Wizje możesz mieć jaką tylko chcesz, ale świata nie interesuje twoja wizja. Realia są jakie są.


Wiem, wiem. Świat interesuje jak wydrzeć kasę od klienta. Zyski. Tylko zyski. Od lat mnie to wkurza. Dawniej tak nie było. Nie było aż tak jak dziś. Dlatego jestem buntownikiem - jednym z tych, którzy nie dadzą się robić w bambuko. Nie dam zarobić chciwcom za coś co mogę mieć za mniejsze pieniądze a jednocześnie mieć satysfakcję z efektu końcowego. A chodzi przecież o dobry dźwięk. Przynajmniej ja to tak odbieram. Ładniutkie błyskotki nie sa dla mnie.
Zatem jak chcesz pogadać o dobrym dźwięku w rozsądnej kasie to możemy ciągnąć to dalej. W przeciwnym razie ja się poddaję.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 16

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.