Skocz do zawartości
IGNORED

DAC MiniDSP DDRC-24 z DiracLIVE!


5z0p3n
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

14 godzin temu, xajas napisał:

 

Czy skorygowany balans tonalny to nie wplyw na barwe i precyzje brzmienia?

Nie rozumiem tego podejscia. Z jednej strony stosujemy DSP po to, aby manipulowac sygnal, ale z drugiej strony oczekujemy, aby nic nie byl korygowany (psute)?

Jesli nie chce w sygnale nic korygowac, to DSP jest zbedne emoji6.png

No właśnie ale dlaczego słowo psute a nie naprawiane? do tego zmierzam.

I tak masz dołek w okolicach 150HZ. To akustyka czy jakiś podział na zwrotnicy w kolumnach?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, xajas napisał:

Probowales zdefiniowac i porownac inne przebiegi?

Próbowałem najróżniejszych przebiegów ale krzywa bliska standardowej zawsze brzmi dla mnie najlepiej

4 minuty temu, 5z0p3n napisał:

I tak masz dołek w okolicach 150HZ. To akustyka czy jakiś podział na zwrotnicy w kolumnach?

Mody własne pomieszczenie - całkowicie zgodne z kalkulatorem akustycznym. Raczej trudne do wyprostowania...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Cambridge Audio CXC (modyfikowany) -> NuPrime DAC-9 -> Atoll IN200 Signature / słuchawkowy Trilogy 931 -> Xavian Perla Esclusiva

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie jak ten ddrc24 radzi sobie wogole jako dac. Mam chorda trochę szkoda mi go sprzedać i ryzykować tutaj. 

Czy on wspiera ASIO? Ktoś ma jakieś info?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 4 tygodnie później...

Ja sie przygladam temu miniDSP SHD

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Czy moglby ktos zrecenzowac krotko jakosc Dac'a? Jesli jest przyzwoity to byloby mi latwiej przelknac ten wydatek. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez luckyguliver
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, 5z0p3n napisał:

Wygląda na to że tu nikt nie kuma tych urządzeń. Wolą testować Toppinga ?

Zaglądnij pod ten link 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Gdzieś tak od połowy tematu, skrzyneczki zaczęli kupować i próbować z Dirac Live

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problemy z podbitym basem. Nie chciałem wydawać póki co kasy na urządzenie z DL i korekcję zrobiłem sobie "ręcznie".

U mnie źródłem jest głównie PC, więc kupiłem mikrofon UMIK-1. Pomiar i korekcja pasma 20-250Hz w programie REW. Filtry wyeksportowane do pliku i załadowane do Equalizer APO. Teraz wszystko co leci z PC jest dostosowane do akustyki pomieszczenia.

Plusy? Słyszalne! Problematyczne górki w dolnych rejestrach już nie buczą, a kosztowało mnie to w sumie tylko tyle co sam mikrofon.

Minusy? Jeśli wierzyć obietnicom, DL ogarnąłby to jeszcze lepiej (może choć trochę poprawiłby czas pogłosu?). Druga rzecz, która znacznie bardziej mnie martwi to fakt, że jednak sygnał lecący do DACa nie jest bit perfect. Musiałem pożegnać się chociażby z trybem exclusive w Tidalu.

W przyszłości na pewno przetestuję coś z DL.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To było?

 

Jeżeli poprawa czasu pogłosu polega na zwiększeniu tego czasu, to da się zrobić ?

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

nagrywamy.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, przemak napisał:

Jeżeli poprawa czasu pogłosu polega na zwiększeniu tego czasu, to da się zrobić ?

 

Tego w tym kontekscie nie zrozumialem. Co masz na mysli? Skad to przedluzenie poglosu? Czy myslisz, ze Dirac Live spowoduje wydluzenie poglosu?

Co prawda juz nie uzywam DL, ale uzycie innego/podobnego systemu  (Acourate) w moim przypadku poprzez redukcje modow spowodowalo polepszenie wynikow/pomiarow RT60, czyli skrocenie czasu poglosu. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez xajas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, xajas napisał:

Tego w tym kontekscie nie zrozumialem. Co masz na mysli? Skad to przedluzenie poglosu?

Jak się chce przedłużyć to łatwo a jak się chce skrócić to trudno ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

nagrywamy.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, to prawda, funkcji/guzika „skroc poglos“ jeszcze nie znalazem w zadnym DSP

 

Mam problemy z podbitym basem. Nie chciałem wydawać póki co kasy na urządzenie z DL i korekcję zrobiłem sobie "ręcznie". U mnie źródłem jest głównie PC, więc kupiłem mikrofon UMIK-1. Pomiar i korekcja pasma 20-250Hz w programie REW. Filtry wyeksportowane do pliku i załadowane do Equalizer APO. Teraz wszystko co leci z PC jest dostosowane do akustyki pomieszczenia.

Plusy? Słyszalne! Problematyczne górki w dolnych rejestrach już nie buczą, a kosztowało mnie to w sumie tylko tyle co sam mikrofon.

.....

W przyszłości na pewno przetestuję coś z DL.

 

 

 

Nastepnym etapem i „stopniem wtajemniczenia“, pozwalajacym podazyc w kierunku DL, czyli korekcji amplitudy i FAZY, jest uzycie programu rePhase. Czy slyszales juz o tym?

 

 

Laczny efekt koncowy moze byc lepszy niz z DL, gdyz kombinacja REW/EqulizerAPO/rePhase daje ci wieksza wolnosc i precyzje dopasowania calej konfiguracji do wlasnych potrzeb.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, jaknb napisał:

Druga rzecz, która znacznie bardziej mnie martwi to fakt, że jednak sygnał lecący do DACa nie jest bit perfect.

A jak miało by być inaczej, jeżeli ten sygnał ma być zmieniony? ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

nagrywamy.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale czemu nie jest? Bo nie rozumiem? Sygnał lecący do DACa?

Przecież to w DACu następuje dopiero zmiana, modulacja Dirac? Czy się mylę?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, 5z0p3n napisał:

Ale czemu nie jest? Bo nie rozumiem? Sygnał lecący do DACa?

Przecież to w DACu następuje dopiero zmiana, modulacja Dirac? Czy się mylę?

Mylisz sie. Zwroc uwage na te trzy literki DSP -> DIGITAL SIGNAL PROCESSING. Jak myslisz co to jest SIGNAL ROCESSING?

To swiadome, celowe manipulowanie cyfrowego sygnalu "lecacego do DACa"

Oczekiwanie, ze taki sygnal przeleci przez DSP niemanipulowany (bit perfect) jest bez sensu, bo do czego wtedy ma sluzyc DSP?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez xajas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, 5z0p3n napisał:

Ale czemu nie jest? Bo nie rozumiem? Sygnał lecący do DACa?

Przecież to w DACu następuje dopiero zmiana, modulacja Dirac? Czy się mylę?

Zależy, w którym momencie następuje zmiana. Jeżeli w komputerze (equalizer apo czy coś) to z komputera wychodzi zmieniony sygnał, jeżeli dsp jest razem z dac, to oczekuje on niezmienionego sygnału z komputera. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

nagrywamy.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, xajas napisał:

Nastepnym etapem i „stopniem wtajemniczenia“, pozwalajacym podazyc w kierunku DL, czyli korekcji amplitudy i FAZY, jest uzycie programu rePhase. Czy slyszales juz o tym?

Laczny efekt koncowy moze byc lepszy niz z DL, gdyz kombinacja REW/EqulizerAPO/rePhase daje ci wieksza wolnosc i precyzje dopasowania calej konfiguracji do wlasnych potrzeb.

Słyszałem. Jak będę miał chwilę, to przerobię ten najnowszy (2020) poradnik z strony rePhase'a. Póki co przejrzałem tak z grubsza i jednej rzeczy nie rozumiem. Co zrobić z plikiem konwolucyjnym, jeśli muzyki słucham z Tidala?

Albo inaczej zadam pytanie. Aktualnie tylko EqualizerAPO mi zmienia sygnał. Czy on też potafi korygować fazę? Jeśli nie, to czego powinienem użyć tak, żeby wszystko co wychodzi z komputera miało zaaplikowaną korekcje?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez jaknb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja rozumiem że z kompa do daca idzie bit Perfect a to w dachu następuje zmiana sygnału. 

Ale co to ma za znaczenie. Gdzie jest zmieniony jeśli działa?:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, jaknb napisał:

Słyszałem. Jak będę miał chwilę, to przerobię ten najnowszy (2020) poradnik z strony rePhase'a. Póki co przejrzałem tak z grubsza i jednej rzeczy nie rozumiem. Co zrobić z plikiem konwolucyjnym, jeśli muzyki słucham z Tidala?

Nie uzywam zadnych serwisow typu Tidal, wiec trudno mi powiedziec jak to dziala. Ale jesli koncowym wynikiem wszystkich korekcji jest plik konwolucyjny (WAV file), to wtedy musisz uzyc Media Playera, ktory ma zintegrowany konvolver (Convolution Engine), taki jak np. JRiver Media Center, Roon, Brutefir,...

Ja tez uzywam wlasnie takie rozwiazanie. Filtry (pliki konwolucyjne) generuje za pomoca programu Acourate (to cos takiego jak REW+EqualizerAPO+rePhase w jednym pakiecie), a do odtwarzania uzywam JRiver  

Odjazdowym rozwiazaniem jest Malina z zintegrowanym konvolverem (brutefir), na ktory mozesz streamowac muzyke z dowolnego zrodla. Wtedy wszystko jest "korygowane" przez Maline -> Malina jest tym superduper DSP. Mam taki eksperymentalny setup na Malinie z dodatkowym przetwornikiem DAC, albo z zewnetrznym przetwornikiem USB-DAC.  

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez xajas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 8 miesięcy temu...

Fajny temat, warto odświeżyć. W sumie gdybym go znalazł wcześniej ograniczyło by mi trochę poszukiwań. Podsumowując, lata temu zniechęciłem się do wszelkich EQ(analogowych) ze względu na wyczuwalny wpływ na jakość. Aktualnie, totalnie amatorskie zabawy APO Equalizerem plus programikiem Spectrum RT na Androida do pomierzenia pokoju (tak, wiem że pomiary mikrofonem komórki są zupełnie niewiarygodne), dały zauważalnie lepsze efekty niż niejednokrotnie zmiana kolumn/wzmacniacza. Mówie tu o wycięciu największych górek/rezonansów mojego pomieszczenia. Żeby uzyskać jakieś sensowniejsze wyniki pomiarów zamówiłem UMIK-1, choć pierwotnie miał być Behringer ECM8000 pod DEQ2496. Jednak wstępne założenie kupna DEQ2496 wstrzymane, a prawdopodobnie pójdę w kierunku miniDSP. Zobaczę najpierw co uda mi się wycisnąć z APO EQ i REW. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Pomoc dla Alana 1%KRS 0000037904(32459 MAŁECKI ALAN)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, marcinmarcin napisał:

ednak wstępne założenie kupna DEQ2496 wstrzymane, a prawdopodobnie pójdę w kierunku miniDSP. Zobaczę najpierw co uda mi się wycisnąć z APO EQ i REW. 

Mini DSP podnosi systematycznie jakość swoich wyrobów. Tak wykazują ostatnie pomiary na ASR. Oni też zauważyli wzrost jakości tych urządzeń.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Pasja bez precyzji to chaos. DOBRZE ŻE JEST MUZYKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 5 miesięcy temu...

Cześć!

Już kilka lat temu czytałem o tego typu rozwiązaniach, teraz wracam do tematu budowy toru audio i jednocześnie niczym bumerang trafiam znowu w te rejony tematyczne.

Dla jasności, czy może mi ktoś potwierdzić / wytłumaczyć, czy dobrze rozumuję:

1. Mam komputer PC z Windows 10 jako źródło audio.

2. Komputer podłączam przez Toslink do tego MiniDSP. W ten sposób MiniDSP pełni rolę DAC-a? Czy DAC w nim jest dobrej jakości? Jeśli nie, czy dla uzyskania jeszcze wyższej jakości dźwięku warto i technicznie da się gdzieś w torze wstawić DAC z wyższej półki?

3. MiniDSP podłączam bezpośrednio do końcówki mocy (mono-bloków, myślę o Hypex NC400)? Głośnością steruję na pilocie MiniDSP? Czy jest techniczno-praktyczny sens dawać między końcówki mocy a MiniDSP przedwzmacniacz?

4. I to cały tor audio? komputer PC -> miniDSP -> końcówka mocy -> kolumna głośnikowa?

5. I potem jak to się kalibruje? Komputer podłączam przez USB do tego MiniDSP? Instaluję jakieś tam jego oprogramowanie. 

6. Kupuję mikrofon UMIK-1 i podłączam przez USB do komputera, a nie do MiniDSP?

7. Robię pomiary, ustawiam korekcję przetwarzania sygnału i tyle? Dopiero, gdy zrobię przemeblowanie w pokoju albo wymienię kolumny głośnikowe powtarzam pomiar?

 

Pozdrawiam!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, paprykarz18 napisał:

1. Mam komputer PC z Windows 10 jako źródło audio

Do tego wystarczy Umik1, do pomiarów darmowy Rew, do wprowadzenia korekt darmowy Apo Equalizer. Dodanie do toru miniDsp prowadziłoby do niepotrzebnej obróbki sygnału i jego degradacji. To miałoby sens jeżeli użyłbyś PC do konfiguracji miniDsp, a miniDsp wpiął potem do np CD

Ja do PC jako Dac uzywamToppinga E30 i sobie bardzo chwale. Świetnie to działa z Apo. Nie słyszę najmniejszej utraty jakości z EQ w porównaniu do bit perfect

2 najlepiej po usb, dac jaki chcesz z preamp. Topping/Smsl i tak ma lepsze parametry niż miniDsp

3 teoretycznie E30 działa jako preamp z regulacją pilotem

4 - pc/dac z preamp/końcówka 

5 - jeszcze prościej - zostaje Usb cały czas

6 - do PC 

7 - trochę się trzeba pouczyć i poeksperymentować, ale efekty są rewelacyjne. Mam najlepiej grający system w historii 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez marcinmarcin

Pomoc dla Alana 1%KRS 0000037904(32459 MAŁECKI ALAN)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, marcinmarcin napisał:

Do tego wystarczy Umik1, do pomiarów darmowy Rew, do wprowadzenia korekt darmowy Apo Equalizer. Dodanie do toru miniDsp prowadziłoby do niepotrzebnej obróbki sygnału i jego degradacji. To miałoby sens jeżeli użyłbyś PC do konfiguracji miniDsp, a miniDsp wpiął potem do np CD

Ja do PC jako Dac uzywamToppinga E30 i sobie bardzo chwale. Świetnie to działa z Apo. Nie słyszę najmniejszej utraty jakości z EQ w porównaniu do bit perfect

OK, rozumiem, że nie ma sensu dokładać miniDSP jako procesor korygujący przetwarzanie dźwięku, skoro jego funkcję może z powodzeniem zastąpić procesor komputera PC? Czyli UMIK1 podłączam do komputera, robię pomiar i kalibrację darmowym programem REW. Z komputera wychodzi sygnał tak jakby już po DSP. Dalej leci prosto do DAC-a -> przedwzmacniacz (wbudowany w DAC lub osobny) -> końcówka mocy -> kolumna głośnikowa?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez paprykarz18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się. Dodatkowo Apo wprowadza jakieś korekty do sterowników Windows (do EQ nie da się użyć Asio/Wasapi) i są lepsze parametry niż samego sterownika Windows 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Pomoc dla Alana 1%KRS 0000037904(32459 MAŁECKI ALAN)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Do tego wystarczy Umik1, do pomiarów darmowy Rew, do wprowadzenia korekt darmowy Apo Equalizer. Dodanie do toru miniDsp prowadziłoby do niepotrzebnej obróbki sygnału i jego degradacji. To miałoby sens jeżeli użyłbyś PC do konfiguracji miniDsp, a miniDsp wpiął potem do np CD

Mysle ze to sie nie calkiem zgadza :-)

W twoim wypadku ta „niepotrzebna“ obrobke sygnalu przejmuje PC, czyli w obydwu wypadkach obojetnie czy uzyjesz „software“ DSP (na PC) czy „hardware“ DSP (np. miniDSP), obrobki sygnalu nie obejdziesz.

Zaleta wersji PC
- nic nie kosztuje
- otwarty system (mozliwosci wplywu na rozne parametry)

Wada:
- realizacja aktywnych systemow wielokanalowych troche skomplikowana
- wymaga doswiadczenia

Zaleta wersji typu miniDSP
- wielokanalowe wyjscia/systemy (interesujace nawet dla systemow stereo ze wzgledu na indywidualna korekcje kanalu dla subwoofera)
- po czesci zautomatyzowane metody kalibracji/DRC (jak DiracLive)

Zewnetrzny DAC mozna podlaczyc takze do miniDSP (sa takie modele, ktore maja wyjscie cyfrowe)

Sa tez miniDSP (i inne DSP) ktore mozna podlaczyc pod USB (Audio Compatible Device)

Sa tez miniDSP, ktore lacza wszelkie mozliwe funkcje, patrz miniDSP SHD (bardzo ciekawe ustrojstwo)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BTW.

gdyby moim glownym zrodlem byl PC i gdybym mial stereo setup z pasywnymi glosnikami, to tez wybral bym kombinacje REW/APO/Rephase + zewnetrzny DAC z regulacja glosnosci i koncowki mocy (+ subwoofery z DSP -> Hypex FA)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, xajas napisał:

BTW.

gdyby moim glownym zrodlem byl PC i gdybym mial stereo setup z pasywnymi glosnikami, to tez wybral bym kombinacje REW/APO/Rephase + zewnetrzny DAC z regulacja glosnosci i koncowki mocy (+ subwoofery z DSP -> Hypex FA)

Dzięki za opinię. Właśnie miałem do poprzedniego Twojego wpisu dopowiedzieć, że idę w stereo, bez suba.

I tak będę robił adaptację akustyczną pokoju, nieco eksperymentując i sprawdzając wszystko z pomocą pomiarów, więc i tak planowałem korzystać z czegoś takiego jak UMIK-1 plus REW.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.