Skocz do zawartości
IGNORED

Anna Gacek zwolniona z radiowej Trójki


Sklep.RMS.pl

Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, piotrek7 napisał:

Głosując w tzw. demokratycznych wyborach

Przecież wybory były sfałszowane.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Sklep.RMS.pl napisał:

Sypie się doszczętnie już wszystko w Trójce. Przykro na to patrzeć. 

 

 

Koniec świata, wszystko się sypie, tragedia prawdziwa.... . Tworzenie apokalipsy radiowej. Nie wiem czemu ma to służyć. Może powspominać warto co było w stanie wojennym w Trójce, co działo się gdy szefem Trójki był korespondent telewizyjny W. Laskowski- wywrócenie całej ramówki do góry nogami, usunięcie redaktorów itd. Kiedy to było? Początek XX wieku. Serce mi się krajało.

Dzięki komu wrócił Mann, kto dał piątkowe poranny program który jest do dziś? Skowroński. Czy ktoś to pamięta?

Pamiętam to doskonale, słucham tej stacji od ponad 40 lat i słuchać dalej będę bo dla mnie to jedyna stacja godna uwagi.

Bardzo lubiłem audycje A. Gacek, słuchałem jej programów autorskich jak i tych z Mannem. Szkoda, że odchodzi, nie znam powodów.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież formatowanie rozgłaszania odbyło się w 1997 roku.

Plejlisty pod reklamiarzy wtedy zdominowały radyjka.

Co poniekąd zrozumiałe - inwestor rulz.

Godzinę temu, soundchaser napisał:

Przecież wybory były sfałszowane.

Samorządowe.

Przymilali się do suwerena. Niektóre protesty nadal w trakcie rozpatrywania.

Ale to OT.

Co do filozofa Krzysztofa Skowrońskiego - nie był milusim personelu.

Milusi był np. (ale to z gazetki cotygodniowej) redaktor "kiszka", hehe.

Kto to pamięta jak kreował wirtual rijalyti. ?

O Radiostacji z lat 98-02:

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez xetras
Slang

~Way hay and up she rises early in the morning~("Morskie opowieści")

~Braterstwo narodu buduje się na kiczu~("Nieznośna lekkość bytu" Milan Kundera)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, piotrek7 napisał:

Nie sfałszowane. Kupione. A to wielka różnica.

Żadna...na jedno wychodzi.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda Pani Ani ale wierzę, że z jej doświadczeniem spadnie na cztery łapy. Czasem mnie denerwowała w swoich autorskich audycjach i czasem na Instragramie.
Być może dzięki temu zwolnieniu troszkę się ogarnie. Życzę jej tego bo ogólnie można ją lubić.
Niestety zostało już tylko 2 redaktorów w Trójce, którzy muzycznie mają coś do powiedzenia. Bardzo to przykre.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się w jakim prawnym trybie Pani Ania została zwolniona. Przecież powinna dostać 3-miesięczne wypowiedzenie umowy o pracę.
Są tylko dwa możliwe warianty:
- rozwiązanie umowy o pracę za porozumieniem stron i wtedy można tego dokonać z dnia na dzień,
- dyscyplinarne zwolnienie na podstawie art. 52 kodeksu pracy za ciężkie naruszenie obowiązków pracownika.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i nie każdy w radio jest zatrudniony na umowę o pracę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez jezz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK. Jeśli to była umowa zlecenie, to można jej nie odnawiać. Ale taka umowa jest zawierana na ogół na okres miesięczny lub kilkumiesięczny i kończy się z ostatnim dniem miesiąca. A tu mamy do czynienia z rozwiązaniem umowy 8 marca.
Trochę to dziwne i nierealne, dlatego moje założenie było, że to była umowa o pracę i warianty jej rozwiązania jak powyżej pisałem.

45 minut temu, mkk1 napisał:

A słyszałeś o 3 mies wypowiedzeniu bez obowiązku świadczenia pracy ( pensja płacona ) ?

W takim razie już 3 miesiące temu byłoby wiadomo o tym, że Pani Ania traci pracę w Trójce.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez soundchaser
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"W przeciwieństwie do umowy o pracę rozwiązanie umowy zlecenia (umowy o świadczenie usług) może nastąpić w każdym czasie (art. 746 § 1 Kodeksu cywilnego). Wypowiedzenie tej umowy nie musi być więc uzasadnione, nie występują również okresy ochronne, w trakcie których z prawa do wypowiedzenia w ogóle nie można skorzystać. Dotyczy to także umowy zlecenia zawartej na czas oznaczony (wyrok SN z 28 września 2004 r., sygn. akt IV CK 640/03; OSNC 2005/9/157).

Zasadą jest, że zlecenie może wypowiedzieć każda ze stron, bowiem jest to stosunek oparty na wzajemnym zaufaniu i dlatego strony nie mogą z góry zrzec się skutecznie uprawnienia do wypowiedzenia umowy z ważnych powodów (art. 746 § 3 Kodeksu cywilnego). Jeżeli więc strony nie ograniczyły dopuszczalności rozwiązania zlecenia do ważnych powodów, to nie muszą nawet – składając drugiej stronie stosowne oświadczenie woli – wskazywać powodów wypowiedzenia (wyrok SN z 9 lutego 2001 r., sygn. akt III CKN 304/00). Strony mogą też zastrzec karę umowną na wypadek wypowiedzenia umowy zlecenia bez ważnych powodów (wyrok SN z 21 sierpnia 2008 r., sygn. akt IV CSK 202/08)."

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez jezz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, soundchaser napisał:

Żadna...na jedno wychodzi.

Zasadnicza. Bo pokazuje nie tylko jaka jest klasa rządząca ale także społeczeństwo. Gotowe zrobić wszystko za byle ochłap w postaci fikcyjnych świadczeń, darowizn czy innych zapomóg.

A co do kondycji tzw. mediów publicznych. Niech za przykład posłuży Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Przecież jeśli zawierzyć takim programom jak Trójka, ta impreza NIE ISTNIEJE!!!!!! Ile razy o niej wspomniano w tym roku? Jerzy Owsiak? A kto to jest? A przecież miał niegdyś w tej rozgłośni własny program. Celowo pomijam zagadnienie telewizji "publicznej" bo tego szmatławca nie oglądam od kilku lat. Wolałem telewizję Urbana niż Kurwskiego. Przynajmniej śmieszniej było. I mniej chamskiej propagandy 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

59 minut temu, jezz napisał:

"W przeciwieństwie do umowy o pracę rozwiązanie umowy zlecenia (umowy o świadczenie usług) może nastąpić w każdym czasie (art. 746 § 1 Kodeksu cywilnego). Wypowiedzenie tej umowy nie musi być więc uzasadnione, nie występują również okresy ochronne, w trakcie których z prawa do wypowiedzenia w ogóle nie można skorzystać. Dotyczy to także umowy zlecenia zawartej na czas oznaczony (wyrok SN z 28 września 2004 r., sygn. akt IV CK 640/03; OSNC 2005/9/157).

Zasadą jest, że zlecenie może wypowiedzieć każda ze stron, bowiem jest to stosunek oparty na wzajemnym zaufaniu i dlatego strony nie mogą z góry zrzec się skutecznie uprawnienia do wypowiedzenia umowy z ważnych powodów (art. 746 § 3 Kodeksu cywilnego). Jeżeli więc strony nie ograniczyły dopuszczalności rozwiązania zlecenia do ważnych powodów, to nie muszą nawet – składając drugiej stronie stosowne oświadczenie woli – wskazywać powodów wypowiedzenia (wyrok SN z 9 lutego 2001 r., sygn. akt III CKN 304/00). Strony mogą też zastrzec karę umowną na wypadek wypowiedzenia umowy zlecenia bez ważnych powodów (wyrok SN z 21 sierpnia 2008 r., sygn. akt IV CSK 202/08)."

To co cytujesz jest oczywiste i tylko podkreśla to, co napisałem wcześniej. Jeśli umowę zlecenie rozwiązuje się w taki sposób, to nie jest to rozwiązanie naturalne, tylko jedna ze stron musiała tę umowę z jakichś powodów zerwać, czyli nie dotrzymać jej warunków. W przeciwnym razie jest możliwość dochodzenia swoich praw na drodze sądowej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez soundchaser
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, soundchaser napisał:

jedna ze stron musiała tę umowę z jakichś powodów zerwać, czyli nie dotrzymać jej warunków

"nie muszą nawet – składając drugiej stronie stosowne oświadczenie woli – wskazywać powodów wypowiedzenia "

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koniec świata, wszystko się sypie, tragedia prawdziwa.... . Tworzenie apokalipsy radiowej. Nie wiem czemu ma to służyć. Może powspominać warto co było w stanie wojennym w Trójce, co działo się gdy szefem Trójki był korespondent telewizyjny W. Laskowski- wywrócenie całej ramówki do góry nogami, usunięcie redaktorów itd. Kiedy to było? Początek XX wieku. Serce mi się krajało.
Dzięki komu wrócił Mann, kto dał piątkowe poranny program który jest do dziś? Skowroński. Czy ktoś to pamięta?
Pamiętam to doskonale, słucham tej stacji od ponad 40 lat i słuchać dalej będę bo dla mnie to jedyna stacja godna uwagi.
Bardzo lubiłem audycje A. Gacek, słuchałem jej programów autorskich jak i tych z Mannem. Szkoda, że odchodzi, nie znam powodów.
Nie wiem, nie znam się, zarobiony jestem

Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, jezz napisał:

"nie muszą nawet – składając drugiej stronie stosowne oświadczenie woli – wskazywać powodów wypowiedzenia "

Tak, ale to znów jest tylko wyrok sądu, a więc interpretacja. Jednak prawdą jest, że umowa zlecenie nie podlega kodeksowi pracy, tylko cywilnemu, a więc masz rację co do dowolności jej rozwiązywania.
Pani Anna Gacek mogła być też zatrudniona w firmie na podstawie np. kontraktu, albo samozatrudnienia.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, piotrek7 napisał:

Żyjemy w takich czasach, jakie sami sobie stworzyliśmy. Głosując w tzw. demokratycznych wyborach. Ostatnio poszedłem do EMPiK-u. Dział z książkami -  reportaże. Kiedyś królował (w pełni zasłużenie) Kapuściński. Teraz Cejrowski. Takie czasy. 

A Trójka już dawno straciła własny charakter i niezależność. Miała jej więcej w czasach PRL-u niż za PIS-u

Oprócz cejrowskiego naprawdę niczego nie było ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudne zadanie miał Kuba Strzyczkowski, który prowadzi audycję "Za a nawet przeciw". Wypowiadają się w niej na żywo słuchacze i zamiast rozmawiać na temat przemocy domowej, której miał być poświęcony program, wypowiadali się głównie o Annie Gacek.

- Trójka jest jak moja rodzina, słucham jej od lat 80. i dziś czuję się, jak ofiara przemocy domowej - powiedział pierwszy telefonujący do Kuby Strzyczkowskiego. Prowadzący powiedział tylko, że wiadomość o zwolnieniu dziennikarki spadła na niego niespodziewanie i że ma nadzieję, że stacja poda przyczyny tej decyzji. Kolejny słuchacz powiedział, że "kocha Annę Gacek tak, jak mężczyzna może kochać kobietę, nie zdradzając żony". A jeszcze kolejny, że "jesteśmy w czarnej dupie i zaczęliśmy się w niej niestety urządzać". Znaczna część głosów przez prawie godzinną audycję miała podobny charakter.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Less is more

Everything Should Be Made as Simple as Possible, But Not Simpler ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Jak informuje Ewelina Steczkowska, rzecznik prasowy Polskiego Radia, "red. A. Gacek nie została zwolniona, jak sugerowała w swoim internetowym wpisie, lecz jej umowa wygasła. Red. A. Gacek otrzymała inną propozycję kontynuacji pracy w Polskim Radiu, jednak sama podjęła decyzję o jej nieprzyjęciu". 

- Kamińska już dwa miesiące temu kazała Kowalczewskiemu (Tomaszowi Kowalczewskiemu, dyrektorowi Trójki - przyp. red.) zwolnić Gacek, ale wtedy tego nie zrobił - opowiada nasz rozmówca z Polskiego Radia. - Gacek jest wychowanką Wojciecha Manna. Prezes liczy, że teraz Mann sam odejdzie - dodaje.

W połowie stycznia Agnieszka Kamińska zdecydowała również o nieprzedłużeniu umowy Dariuszowi Rosiakowi, autorowi "Raportu o stanie świata" w Trójce. Z naszych informacji wynika, że ponad 50 pracowników radia w liście do prezes zwróciło się o wycofanie się z tej decyzji.

- Wszyscy mówią w radiu, że pani prezes wzięła Trójkę na swój warsztat. Jedynką już wcześniej się zajęła - mówi jeden z dziennikarzy Trójki. Agnieszka Kamińska, zanim weszła do zarządu spółki, była dyrektorem Programu I.

W połowie lutego prezes Polskiego Radia na dwie godziny przed audycją "Godzina prawdy" Michała Olszańskiego ze Szklarskiej Poręby zdjęła rozmowę z Kubą Strzyczkowskim. W Trójce opowiadają, że potrafiła zdecydować o zmianie tematu audycji "Za a nawet przeciw" w dniu programu i że nie pozwoliła na emisję wywiadu Michała Olszańskiego z najstarszą polską drag queen Lulla la Polaca.

Według naszych rozmówców kwestią dni jest odwołanie dyrektora Trójki. Od listopada 2019 roku anteną kieruje Tomasz Kowalczewski, który wcześniej był wiceszefem rozgłośni.

W radiowej Jedynce obowiązki dyrektora pełni Marcin Kusy, który był zastępcą Agnieszki Kamińskiej jako dyrektor Programu I. - Ale to Kamińska rządzi Jedynką. To samo dzieje się teraz z Trójką - twierdzą nasi rozmówcy z Polskiego Radia.

W poniedziałek Dariusz Rosiak poinformował na Facebooku, że wypowiedzenie otrzymała Agata Kasprolewicz, która już w kwietniu - decyzją kierującej wówczas Jedynką Agnieszki Kamińskiej - została odsunięta od prowadzenia audycji w tej antenie."

 

źródło:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez soundchaser
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziennikarze Trójki odmawiają zastępstw za zwolnioną Annę Gacek. Wojciech Mann ma wydać oświadczenie 
Dziennikarze redakcji muzycznej radiowej Trójki podczas spotkania z szefostwem solidarnie odmówili prowadzenia audycji w zastępstwie zwolnionej Anny Gacek - informuje serwis Wirtualnemedia.pl i dodaje, że Wojciech Mann ma wydać oświadczenie w sprawie pożegnania prezes Polskiego Radia ze współprowadzącą z nim program "W tonacji Trójki".
Anna Gacek była związana z Programem Trzecim Polskiego Radia od 19 lat. Na antenie prowadziła takie audycje jak m.in. "Aksamit", "Offensywa", "Atelier", "Myśliwiecka 3/5/7", "Historię Pewnej Płyty" i "W Tonacji Trójki" wraz z Wojciechem Mannem. W poniedziałek w mediach społecznościowych poinformowała, że "decyzję Prezes Polskiego Radia - w trybie natychmiastowym" nie ma już dla niej miejsca na antenie Trójki.
Anna Gacek żegna się z Trójką, dziennikarze odmawiają zastępstw za nią na antenie radia
Audycje prowadzone przez Annę Gacek nadal są uwzględnione w ramówce stacji. Jak informuje serwis Wirtualnemedia.pl, w poniedziałek w południe szefostwo anteny spotkało się z dziennikarzami redakcji muzycznej Trójki, ale nie zostali - mimo próśb - poinformowani o przyczynach nagłego rozstania z dziennikarką. Koleżanki i koledzy Gacek oświadczyli z kolei przełożonym, że nie będą przejmować jej audycji. Jeden z dziennikarzy w rozmowie z Wirtualnymimediami.pl spekuluje, że audycje zostaną zlecone pracownikowi z umową i etatem w formie "polecenia służbowego". 
Z kolei Press cytuje pracownika Polskiego Radia, który anonimowo przyznaje, że prezes PR Agnieszka Kamińska już od pewnego czasu chciała zwolnić Annę Gacek. - Kamińska już dwa miesiące temu kazała Kowalczewskiemu (Tomaszowi Kowalczewskiemu, dyrektorowi Trójki - red.) zwolnić Gacek, ale wtedy tego nie zrobił - czytamy na stronie internetowej serwisu. Rozmówca dodał:
Gacek jest wychowanką Wojciecha Manna. Prezes liczy, że teraz Mann sam odejdzie. 
Muzycy i dziennikarze reagują, Wojciech Mann szykuje oświadczenie
Tuż po ogłoszeniu przez byłą już dziennikarkę Trójki informacji o zwolnieniu, w sieci pojawiły się pierwsze komentarze, zarówno dziennikarzy jak i muzyków. Marek Niedźwiecki pożegnał się z koleżanką na antenie - puścił dla niej na koniec swojej audycji utwór Haliny Frąckowiak "Anna już tu nie mieszka", a dziennikarz muzyczny Trójki Piotr Stelmach pożegnał Gacek długim wpisem na Facebooku. Przytoczył w nim wiele wspomnień wspólnej pracy, a wpis zakończył słowami "Aniu, przepraszam. Dziękuję Za wszystko". 
Pod wpisem dziennikarki na Instagramie pojawiło się mnóstwo komentarzy osób związanych z muzyką.Daria Zawiałow skomentowała: "Aniu!!! Nie chce się wierzyć!!!", a Piotr Rogucki napisał krótki: "WTF?". Piosenkarka Mela Koteluk napisała: "... brzmi to jak kiepski żart. Jeśli miałam posłuchać czegoś przedpremierowo z kręgu muzyki bliskiej mojemu sercu - to u Ciebie (a gdy nie załapałam się na poniedziałkowy Aksamit sięgałam do archiwum). (...) Wkurza mnie, że ktoś się na Twoje skrzydlęta zamachnął z pełnego obrotu. Nie daj się i rób swoje!". Zbigniew Hołdys napisał z kolei na Twitterze: "Smutne. Ktoś ją musi przygarnąć i to szybko".
Serwis Wirtualnemedia.pl informuje, że Wojciech Mann pomimo tego, że w poniedziałek poprowadził jeszcze audycję bez Anny Gacek, to we wtorek ma wydać swoje oświadczenie w sprawie. Osoba z Trójki przekazała - "Ma ono odnosić się nie tylko do zwolnienia Ani, ale także ogólnie do niezdrowej sytuacji, jaka panuje w Trójce". Jeden z dziennikarzy Trójki przekazał portalowi Press.pl:
Wszyscy mówią w radiu, że pani prezes wzięła Trójkę na swój warsztat. Jedynką już wcześniej się zajęła. 
Press.pl przekazuje też, że informatorzy donoszą o planowanym odwołaniu dyrektora Tróki - Tomasza Kowalczewskiego
Rzeczniczka prasowa milczy
Onet zwrócił się do stacji z prośbą o komentarz. Rzeczniczka prasowa Polskiego Radia Ewelina Steczkowska odmówiła podania powodu zwolnienia. "Zgodnie z ogólnie przyjętymi standardami korporacyjnymi Polskie Radio nie komentuje spraw personalnych i relacji z pracownikami i współpracownikami - zarówno z obecnymi, jak i byłymi" - czytamy.
Jak wyjaśnia Onet, Steczkowska nie wyjaśniła, jak takie stanowisko ma się do transparentności mediów publicznych, przez kogo i z jakiego powodu przyjęto wspomniane "standardy korporacyjne", ani, czy nie uważa, że Gacek powinna mieć możliwość pożegnania się ze słuchaczami.

za gazeta.pl

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Stereo i Kolorowo - Underground

Mój blog i recenzje różnych urządzeń audio-stereo: stereoikolorowo.blogspot.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli wierzyć w/w cytatowi to sytuacja się powtarza.
Tak było z P. Kaczkowskim, któremu nie przedłużono umowy a w zamian zaproponowano umowę współpracy. Tak samo było z W. Manem. Różnica była taka, że Piotr Kaczkowski narobił szumu w okół tego a W. Man przyjął nowe warunki bez większego rozgłosu. P. Kaczkowski po czasie też zdecydował się na nową formę (prawdopodobnie) samozatrudnienia i powrotu na antenę radia. Wygląda na to, że Pani Ania również potrzebuje rozgłosu w okół siebie a skończy się jak w poprzednich wypadkach.
Na ten temat można bez większych problemów poszukać informacji w Sieci.

Każdy właściciel firmy ma prawo robić kadrowo co tylko zechce i nie mamy i nigdy nie będziemy mieli na to wpływu.
Wołanie o pomoc do fanów za wiele nie pomoże.
Takie jest życie. Przykre ale jakże prawdziwe :(

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, piorasz napisał:

Każdy właściciel firmy ma prawo robić kadrowo co tylko zechce i nie mamy i nigdy nie będziemy mieli na to wpływu.
Wołanie o pomoc do fanów za wiele nie pomoże.
Takie jest życie. Przykre ale jakże prawdziwe ?

No nie wiem czy ten szum za chwilę nie zaszkodzi nowej pani prezes, która jak szybko weszła na sam szczyt tej radiowej machiny, tak szybko może z niej spaść jeśli nie opamięta się z tymi bzdurnymi decyzjami.
No chyba że zamysł jest taki, by z Trójki zrobić stację disco-polo.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem czy ten szum za chwilę nie zaszkodzi nowej pani prezes, która jak szybko weszła na sam szczyt tej radiowej machiny, tak szybko może z niej spaść jeśli nie opamięta się z tymi bzdurnymi decyzjami.
No chyba że zamysł jest taki, by z Trójki zrobić stację disco-polo.
Być będzie jak piszesz choć osobiście podejrzewam , że właściciel wyraził takie żądania. Kiedyś prawda wyjdzie na jaw. Dziś możemy tylko snuć domysły.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, soundchaser napisał:

No chyba że zamysł jest taki, by z Trójki zrobić stację disco-polo.

Przecież taki cel i takie w tym celu działania. Prawda czasu - prawda ekranu / głośnika.-(

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Głupi nie lubi się zastanawiać, lecz tylko swe zdanie przedstawić. Księga Przysłów 18,2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O bohaterce wątku można też znaleźć coś takiego:

Jaka atmosfera panuje teraz w Trójce?

Anonimowa dziennikarka: - W sumie dosyć dwuznaczna. Anna Gacek nigdy nie podpisała listu w obronie zwalnianych kolegów czy koleżanek. Wyrzucano ludzi dyscyplinarnie, zwalniano Artura Andrusa, legendę Trójki, a ona nigdy nie stanęła w niczyjej obronie. Więc teraz ludzie nie widzą szczególnego powodu, żeby jakoś specjalnie po niej płakać. Czują rozżalenie, że akurat jej się tak mocno broni, a wcześniej nie było takiej reakcji na zwolnienia.

Niepochlebnie ocenia Gacek jedna z byłych dziennikarek Trójki:

- Nie stanęła w moje obronie, gdy PiS mnie wyrzucał. Mało tego, gdy tylko ktoś został zwolniony, ona chętnie wchodziła na jego czy jej miejsce i przejmowała pasma antenowe. Grała na siebie. W Trójce jest mnóstwo małych konfliktów międzyludzkich, dużo ambicji. Choć ludzie potrafią też sobie pomagać i wspierać w momencie starcia z władzami. Znaleźć dla odsuniętego kolegi, któremu właśnie zabrano całą audycję, jakieś inne miejsce na antenie.

Hm… po przeczytaniu tego nie dziwi, że koleżeństwo z pracy jakoś niemrawo reaguje bo w zasadzie poza Mannem to nikt mocno głosu nie zabrał. 

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, kosbor napisał:

Koniec świata, wszystko się sypie, tragedia prawdziwa.... . Tworzenie apokalipsy radiowej. Nie wiem czemu ma to służyć. Może powspominać warto co było w stanie wojennym w Trójce, co działo się gdy szefem Trójki był korespondent telewizyjny W. Laskowski- wywrócenie całej ramówki do góry nogami, usunięcie redaktorów itd. Kiedy to było? Początek XX wieku. Serce mi się krajało.

Dzięki komu wrócił Mann, kto dał piątkowe poranny program który jest do dziś? Skowroński. Czy ktoś to pamięta?

Pamiętam to doskonale, słucham tej stacji od ponad 40 lat i słuchać dalej będę bo dla mnie to jedyna stacja godna uwagi.

Bardzo lubiłem audycje A. Gacek, słuchałem jej programów autorskich jak i tych z Mannem. Szkoda, że odchodzi, nie znam powodów.

Nie odchodzi tylko została wyrzucona....

 

Czy Pani Anna to siostra ( rodzina...) Doroty Gacek z radiowej Dwójki...? 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strata niewielka. Ta badziewiasta PR3, która swoją popularność opiera raczej na zasadzie resentymentu już dawno straciła świeżość. A zamknąć to w czorty, na co to komu dziś jeszcze potrzebne. A Pan Mann to był dobry, ale w "Za chwilę dalszy ciąg programu". Muzycznie zawsze prezentuje i prezentował paździerz....już chyba naprawdę czas na emeryturę....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez AL

Smuga cienia spowija..;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, AL napisał:

A zamknąć to w czorty,

Byłbym nawet za.

Tylko oni nie zamkną. To absolutnie niemożliwe! Trójka się ostanie. Nadal będzie zapewniać wygodne posadki na koszt podatników. Tyle że będzie gorsza niż jest, o okupujący te posadki będą w większym stopniu miernymi wyrobnikami niż osobistościami radiowymi.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Less is more

Everything Should Be Made as Simple as Possible, But Not Simpler ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 13

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.