Skocz do zawartości
IGNORED

Koronawirus a wybory .


wojciech iwaszczukiewicz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość glazior

(Konto usunięte)

Poczułem zapach potu i głupoty.

Każdy normalny człowiek gdy potrzebuje umysłowego wytrzeźwienia powinien wstąpić na chwile na bocznice do takiego wątku jak ten.Efekt murowany.

Edytowane przez glazior
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość glazior

(Konto usunięte)
5 godzin temu, cir napisał:

znów jakis bezposredni niekontrolowany  przekaz z nieskazonego  umysłu PISmana

ktos to czyta ? widze ze  jaro i papageno

dołacze sie ale przyznam ze niewiele rozumiem

 

43 minuty temu, papageno napisał:

To są skutki głębokiej indoktrynacji. Przecież ci ludzie wierząc bezkrytycznie w słowo wodza, sami pozbawiają się samodzielnego, swobodnego, wariantowego myślenia. W pewnym sensie jest to deprywacja sensoryczna. A jeśli te zmiany się utrwalą i jako takie będą podlegać dziedziczeniu? Brrr.

Jeżeli na kupie gówna położy się wisienki to  gówno i tak nie stanie się tortem .

Ewangelia wg. glaziora 4.13

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Jaro_747 napisał:

Tak swoja droga to widzę, że całkiem już się nawróciłeś na PiSowski narodowy socjalizm. Ale antysemityzm po Mieciu Moczarze cały czas ten sam. Zabawne.

To raczej ty

10 godzin temu, Jaro_747 napisał:

Nie masz sensownej odpowiedzi to pieprzysz po swojemu.

Ciekawią mnie dwie rzeczy. Na co ty jesteś nawrócony? A także kiedy zarzucisz mi, że odziedziczyłem antysemityzm po Kazimierzu albo Aleksandrze Jagiellończykach. I to byłoby naprawdę zabawne.

Bo dla mnie nie jest zabawne, że amerykańscy politycy żydowskiego pochodzenia są wrogo nastawienie do Polski i Polaków.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, glazior napisał:

Nie do twarzy ci z zazdrością panie słabej klasy  Literat.

wyzbyty jestem zazdrosci wszelakiej glaziorze ewangelisto

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wręcz przeciwnie , widzę ze trochę słowa juz ulatuja  lub pomyliłeś fora

ale rozumiem , bywa

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość glazior

(Konto usunięte)
9 minut temu, cir napisał:

pomyliłeś fora

Czemu , przecież to tu  piszą Ecotalibowie wyznania tuskowgo oraz heretycki odłam kodojebców..

Jestem dokładnie tam gdzie chcę.

Nawracam ciebie i innych grzeszników na jedyną prawdziwą wiarę.

 

Edytowane przez glazior
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, costa brava napisał:

no po wizycie w szambie wypadaloby ?

Nie musisz z kolegami tego szamba napełniać .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, glazior napisał:

Jestem dokładnie tam gdzie chcę.

Hitler też uważał, że trafił we właściwe miejsce i czas a historia pokazała, że powinien być w psychiatryku...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
34 minuty temu, costa brava napisał:

stare to juz, dawno widziałem i mocno niesmaczne 

Nikt Ci nie kazał tego jesc...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, Stream napisał:

Hitler też uważał, że trafił we właściwe miejsce i czas a historia pokazała, że powinien być w psychiatryku...

Historia pokazuje że przeciętny polityk powinien być w psychiatryku. Tylko mały procent odpowiednich ludzi tam trafialo A przy obecnej farsie demokracji przynajmniej w Polsce nikt taki nie wygra.

Dobitnie to pokazują kandydaci z ostatnich kilku wyborów. Przecież to ciągle PO kontra PiS. Tym razem to samo. A obydwie partie mimo różnych postaw są jesli chodzi o gospodarke zbliżone i równie beznadziejne. Obydwie partie są za ciągłym podnoszeniem podatków zamordyzmu i upolityczniania gospodarki i patologii rządzenia krajem. Cały czas mamy wzrost roli państwa.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

chwilowy brak działalności w audio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejna próbka możliwości lepszego sortu. Z prowincjonalnego miasteczka na północy Polski. Pisze miejscowy prawak, pretendujący od dawna do miana autorytetu.

"Mam ogląd z nizin. Ogólnie jest tak, że ludzie myślący patriotycznie, coś sobą przedstawiający, wstydzą się, a raczej boją wyśmiania, ujawniania swoich poglądów przed, nie waham się tak powiedzieć, pospólstwem. Może za mocno, a należy powiedzieć przed ludźmi nieoczytanymi, dającymi sobie wmówić o obciachu.

Traktującymi, głosujących na Dudę, jako oszołomów. Są to często ludzie formalnie wykształceni (papierek), nie zdający sobie sprawy ze swoich ograniczeń, swojej niewiedzy. Na dodatek mają argumenty z opinii zagranicznych. Jest też dużo zakompleksionych, a jednocześnie przemądrzałych. Długo by to opisywać.

I cóż z tego, jak igrzyska prezydenckie wg tego sondażu przenoszą się do II tury z niejakim Trzaskowskim? Przerażeni, nastraszeni, robią odwrót, a tu trzeba patriotycznej mobilizacji i wykurzyć zło w I turze. Już dość napsuli krwi, pokazując swoją pseudo demokrację poprzez obstrukcję konstytucyjnego terminu wyborów. Za to okłamywanie Polaków należy się czerwona kartka w pierwszym podejściu. Szkoda kochani naszego czasu, na niezdrowe emocje do II tury.

Wizyta w lokalu wyborczym nie różni się niczym od wizyty w centrum handlowym, w którym krąży prawdopodobnie powietrze wydychane przez setki ludzi dłużej niż w lokalu wyborczym. W lokalu wyborczym bowiem wymiana powietrza następuje natychmiast. Bądźcie mądrzy swoją mądrością, a nie zostawiajcie wyborów przypadkowi. Wasz głos się liczy. Chcieli tradycyjnego sposoby głosowania, idźcie pełną ławą, aby głupota i antypolskość nie zwyciężyła."

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za ten tekst, nie zgodzę się tylko z jednym naprawdę głupim zdaniem.

Mianowicie z tym, że "w lokalu wyborczym wymiana powietrza następuje natychmiast". To oczywista bzdura.

?

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez pavyan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, papageno napisał:

Kolejna próbka możliwości lepszego sortu. Z prowincjonalnego miasteczka na północy Polski. Pisze miejscowy prawak, pretendujący od dawna do miana autorytetu.

"Mam ogląd z nizin. Ogólnie jest tak, że ludzie myślący patriotycznie, coś sobą przedstawiający, wstydzą się, a raczej boją wyśmiania, ujawniania swoich poglądów przed, nie waham się tak powiedzieć, pospólstwem. Może za mocno, a należy powiedzieć przed ludźmi nieoczytanymi, dającymi sobie wmówić o obciachu.

Traktującymi, głosujących na Dudę, jako oszołomów. Są to często ludzie formalnie wykształceni (papierek), nie zdający sobie sprawy ze swoich ograniczeń, swojej niewiedzy. Na dodatek mają argumenty z opinii zagranicznych. Jest też dużo zakompleksionych, a jednocześnie przemądrzałych. Długo by to opisywać.

I cóż z tego, jak igrzyska prezydenckie wg tego sondażu przenoszą się do II tury z niejakim Trzaskowskim? Przerażeni, nastraszeni, robią odwrót, a tu trzeba patriotycznej mobilizacji i wykurzyć zło w I turze. Już dość napsuli krwi, pokazując swoją pseudo demokrację poprzez obstrukcję konstytucyjnego terminu wyborów. Za to okłamywanie Polaków należy się czerwona kartka w pierwszym podejściu. Szkoda kochani naszego czasu, na niezdrowe emocje do II tury.

Wizyta w lokalu wyborczym nie różni się niczym od wizyty w centrum handlowym, w którym krąży prawdopodobnie powietrze wydychane przez setki ludzi dłużej niż w lokalu wyborczym. W lokalu wyborczym bowiem wymiana powietrza następuje natychmiast. Bądźcie mądrzy swoją mądrością, a nie zostawiajcie wyborów przypadkowi. Wasz głos się liczy. Chcieli tradycyjnego sposoby głosowania, idźcie pełną ławą, aby głupota i antypolskość nie zwyciężyła."

 

Ni cholery, ja nic z tego nie kumam. Niby z nizin ale z wyżyn?

To jakiś Jozin z Bazin? ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejna szopka w wydaniu Qrwizji...

"TVP znów uderza w Trzaskowskiego. Bo mówi w obcych językach"
 

Cytat

TVP znów uderza w Rafała Trzaskowskiego. Tym razem atakuje go za znajomość języków obcych. Zdaniem przedstawicieli telewizji publicznej, publiczne wypowiedzi kandydata KO w językach angielskim i francuskim, świadczą o jego pogardzie dla innych oraz "trudnościach z wyrażaniem myśli po polsku".  
 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Kolejna szopka w wydaniu Qrwizji...
"TVP znów uderza w Trzaskowskiego. Bo mówi w obcych językach"
 
TVP znów uderza w Rafała Trzaskowskiego. Tym razem atakuje go za znajomość języków obcych. Zdaniem przedstawicieli telewizji publicznej, publiczne wypowiedzi kandydata KO w językach angielskim i francuskim, świadczą o jego pogardzie dla innych oraz "trudnościach z wyrażaniem myśli po polsku".  
 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Ale w żadnym z sensem .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reżim uderza w stare tony. Ale to już się mocno opatrzyło w sytuacji gdy mnóstwo Polaków było za granicą i jakiegoś języka liznęło. O młodych ludziach to już w ogóle nie wspomnę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego, co wiem, to wypełnioną kartę do głosowania głosujący ma wysłać na swój koszt. Takie 2,5 dolca od sztuki pewno część wyborców zniechęci ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.