Jump to content
wojciech iwaszczukiewicz

Koronawirus a wybory .

Recommended Posts

2 minuty temu, Jaro_747 napisał:

Już PiSałem, że polska odmiana koronawirusa najpierw atakuje mózg. No i mamy następny przykład.

więc nie masz czego się obawiać 

2 minuty temu, Bezlitosna Niusia napisał:

Jak to któryś z kolegów napisał:

"Statek tonie, a ten mordę drze o deser".

oj tonie statek, tonie :)

30 minut temu, robbit napisał:

wy nie boicie się koronawirusa , wy boicie się przegranych wyborów co i tak jest nieuniknione 

To Kaczyński boi się przegrania wyborów ciołku. Stad ten bezsensowny majowy termin bo później ludzie zrozumieją jacy debile teraz rządzą. Widzę że reżimowa telewizja o tym nie mówiła więc nie możesz tego wiedzieć.

Edited by Jaro_747
  • Like 5
  • Thanks 1

Jestem Europejczykiem.

We własnym kraju jestem rebeliantem.

xavian
Godzinę temu, robbit napisał:

a i owszem, nie w smak wam że się koryto złodziejom , komuchom i ich resortowym dzieciom skończyło . Oby nie na tym był koniec , czeka jeszcze kara za zdradę stanu a donka żadna unija nie ukryje .

ok zdradz szczegóły finansowania partii PIS , oczywiscie oprócz państwowych dotacji

bajka o jedynych sprawiedliwych jest dla dzieci i rozżalonych życiowych nieudacznikach

• Thanks 2

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

25 minut temu, cir napisał:

ok zdradz szczegóły finansowania partii PIS , oczywiscie oprócz państwowych dotacji

bajka o jedynych sprawiedliwych jest dla dzieci i rozżalonych życiowych nieudacznikach

nie znam ale znam źródła finansowania platformy folksdojczów 

36 minut temu, Jaro_747 napisał:

To Kaczyński boi się przegrania wyborów ciołku. Stad ten bezsensowny majowy termin bo później ludzie zrozumieją jacy debile teraz rządzą. Widzę że reżimowa telewizja o tym nie mówiła więc nie możesz tego wiedzieć.

skończony debilu , Kaczyński nie startuje w żadnych wyborach . A ludzie to już dawno zrozumieli kto rządził przed PiS - em , komusze ścierwa i złodzieje .

• Haha 4

10 minut temu, robbit napisał:

A ludzie to już dawno zrozumieli kto rządził przed PiS - em , komusze ścierwa i złodzieje .

Teraz rządzą PiS-owskie "ścierwa i złodzieje" i to takie do mega potęgi i bez skrupułów.

• Like 6

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Pasja bez precyzji to chaos. DOBRZE ŻE JEST MUZYKA

17 minut temu, robbit napisał:

skończony debilu , Kaczyński nie startuje w żadnych wyborach . A ludzie to już dawno zrozumieli kto rządził przed PiS - em , komusze ścierwa i złodzieje .

Ty kolego konsultowałeś swoje problemy z lekarzem?

• Like 5

Jestem Europejczykiem.

18 minut temu, robbit napisał:

Ile zapłacił Ci PiS za takie kłamstwa?

• Like 2

29 minut temu, robbit napisał:

czas sie zapoznac aby miec wreszcie zdrowy osąd

• Like 1

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Ja tam nie za bardzo się tym interesuję, ale z tego co ludzie mówią i w trawie piszczy to afery zaczęły sie około 5 lat temu...

PS- wyborów nie można teraz organizować bo jest koronawirus, w TV mówili. Powinniście oglądać, na wszystkich kanałach jest o tym głośno. Jak się skończy to wrócimy do tematu wyborów.

dyskusja z wami komuchami o czymkolwiek nie ma sensu , jesteście jak ta wasza telewizja WSI 24. I powtórzę " raz sierpem raz młotem czerwoną hołotę "

• Haha 1

Enerdowskie komuchy! O!

• Like 4
  • Thanks 1
  • Haha 1

„W co motłoch bez dowodów uwierzył, jakże byśmy to mogli dowodami obalić?”

- Friedrich Nietzsche

1 godzinę temu, wojciech iwaszczukiewicz napisał:

A chyba ,że tak .Może TVP jeszcze nie rozstrzygnęła kto jest największym wrogiem ?

Wszyscy [ prawie]..

• Like 3

2 godziny temu, robbit napisał:

dyskusja z wami komuchami o czymkolwiek nie ma sensu , jesteście jak ta wasza telewizja WSI 24. I powtórzę " raz sierpem raz młotem czerwoną hołotę "

Przepraszam, chyba coś źle mnie zrozumiałeś. Nigdy w życiu nie oglądałem TV WSI24. 

jeśli chcę się czegoś dowiedzieć to po prostu włączam TVN24 i po sprawie. Z tego co pamiętam, kilka dni temu ogłoszono wyniki marcowej oglądalności- TVN24 na pierwszym miejscu. Naprawdę polecam, wiadomości pewne i obiektywne.

PS- ewentualnie jak czegoś nie rozumiem to pytam, kto pyta nie błądzi...

Przed chwilą miedzy blokami przejeżdżał samochód i Pan Policjant przez głośniki mówił że nie wolno z domu wychodzić, bo jest koronowirus.

• Like 3
  • Haha 1

30 minut temu, andaudion napisał:

Przepraszam, chyba coś źle mnie zrozumiałeś. Nigdy w życiu nie oglądałem TV WSI24. 

jeśli chcę się czegoś dowiedzieć to po prostu włączam TVN24 i po sprawie. Z tego co pamiętam, kilka dni temu ogłoszono wyniki marcowej oglądalności- TVN24 na pierwszym miejscu. Naprawdę polecam, wiadomości pewne i obiektywne.

PS- ewentualnie jak czegoś nie rozumiem to pytam, kto pyta nie błądzi...

Przed chwilą miedzy blokami przejeżdżał samochód i Pan Policjant przez głośniki mówił że nie wolno z domu wychodzić, bo jest koronowirus.

pani Błońska , to pani ??? hahhahaaa

Godzinę temu, toptwenty napisał:

Po Niemiecku?

Nie, po naszemu.

Witam serdecznie.

Kto to jest pani Błońska, może nie powinienem tu zaglądać...

Ciekawe co jutro będzie w Sejmie. PiS przedstawi zapewne projekt wyborów pocztowych. I co zrobi Gowin?

Zagłosuje "za" robiąc minę Matki Boskiej Bolesnej? Później pewnie powie, że to rozwiązanie mu się nie podoba ale nie miał wyjścia i że to wszystko wina opozycji.

• Like 1

Jestem Europejczykiem.

Hehehe...

Jesteś jednym z tych głupków który wpakował w to złoto kasę?

To idź teraz do do panazbysiowej prokuratury hehehe.

• Like 1

Jestem Europejczykiem.

9 godzin temu, robbit napisał:

@donaldtusk hehe , donek gdzie złoto z amber gold ?

Lepiej zapytaj Sasina gdzie kasa ze Skoku Wołomin?

18 godzin temu, robbit napisał:

Uważaj bo samookaleczenia źle się goją.

• Like 1
  • Thanks 1

19 godzin temu, robbit napisał:

powtórzę " raz sierpem raz młotem czerwoną hołotę "

Czyli Kolega przyznaje się do tego że jest komuchem? PiS-komuchem, bo chyba wymienione wyżej narzędzia to symbole komuny i to tej w najgorszym wydaniu z czasów jej źródeł czyli ZSRR. Tylko pogratulować. Jest Was więcej takich rewolucjonistów w PiS?

Edited by Lech36

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Pasja bez precyzji to chaos. DOBRZE ŻE JEST MUZYKA