Skocz do zawartości
IGNORED

Koronawirus a wybory .


wojciech iwaszczukiewicz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, AL napisał:

Żeby do tej pory padło na glebę 40% społeczeństwa, to oni tych wyborów nie odwołają :-)))))))))))))))))))))))))

Na bank, odwołają, tylko w odpowiednim czasie; Rząd ma w tej chwili 72% poparcia.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, wojciech iwaszczukiewicz napisał:

Czemu nie 172 % ?

Wojtek, bądźże poważny...

PIS na razie nie przełoży wyborów. Będą obserwować rozwój sytuacji. Jeżeli odwołają, to na swoich warunkach, a nie pod wpływem pokrzykiwania Borysa Budki (bo wiemy, że Małgośki nikt nie traktuje poważnie), czy Donaldinio...

Wybory mogą się odbyć tylko w jednej sytuacji - jeżeli ilość zakażeń będzie malała za około 3 tygodnie i nie pójdzie w tysiące.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez lete
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, lete napisał:

PIS na razie nie przełoży wyborów

Nie przełoży jeśli uda im się nadal skutecznie kłamać.
Jeśli skala zarażeń w Polsce znacząco wzrośnie i to info dotrze do nas nawet mimo kłamania rządu, to wyborów nie będzie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, soundchaser napisał:

Nie przełoży jeśli uda im się nadal skutecznie kłamać.
Jeśli skala zarażeń w Polsce znacząco wzrośnie i to info dotrze do nas nawet mimo kłamania rządu, to wyborów nie będzie.

PIS przełoży wybory, czy tego chce, czy nie chce

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, skynyrd napisał:

PIS przełoży wybory, czy tego chce, czy nie chce

Jasne...tylko teraz ściemniają.
Decyzja nie należy do nich.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, skynyrd napisał:

Na bank, odwołają, tylko w odpowiednim czasie; Rząd ma w tej chwili 72% poparcia.

Ten procent to przeczytałeś z etykiety śliwowicy?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szeregowy poseł wypowiedział się na temat wyborów. Że przecież nie dzieje się nic takiego, żeby je przesunąć.

W sumie ze swojego punktu widzenia ma rację.

Co się dzieje w sklepach nie wie, bo nie chodził. Lokale zamknięte? Skąd ma wiedzieć jak jedzenie przynosili mu do biura. Fryzjer też przyjeżdżał i jak będzie trzeba teraz też przyjedzie.

Autobusy oglądał tylko z okna limuzyny, co się dzieje w środku wie tylko z filmu "Speed". Do apteki nie chodził i nie chodzi, służba zdrowia przychodzi do niego sama.

Poseł jest przekonany, że to wszystko to jedynie histeria wywołana przez opozycję. Dlatego uważa, że wybory będą, bo niby dlaczego miałoby być inaczej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My tu gadu-gadu, a walizek po peronie skacze. Prostu z Netu:

 

Bardzo uważnie wysłuchałem przed chwilą wywiadu Jarosława Kaczyńskiego dla stacji RMF FM...

I wiecie co ? Jestem kompletnie załamany, ten człowiek szykuje nam wszystkim armagedon...

Po pierwsze przybył do stacji osobiście ( oczywiście z obstawą ) powiedział na początku, że czuje się dobrze i nie robił testów... W trakcie trwania wywiadu zaczął kasłać aż redaktor zaproponował chwilę przerwy by napił się wody...

Po drugie, ten człowiek kompletnie nie zdaje sobie sprawy z zagrożenia w Polsce... ani razu nie poczynił refleksji o skali tragedii o dramatycznej walce lekarzy i o ofiarach...

Po trzecie, wybory muszą się odbyć, bo jak stwierdził prezydent musi być taki, który będzie współpracował z rządem...

Nawet ci na kwarantannie powinni głosować, że niby komisja ma chodzić po domach z kartami wyborczymi...

Przeraża mnie to wszystko, ten człowiek jest tak oderwany od rzeczywistości, że boję się, że dla utrzymania władzy gotów jest poświęcić zdrowie i życie obywateli...

Nie wiem dlaczego robią tak mało testów... mam swoje podejrzenia... obym się mylił...

Już dziś śmiertelność na rzekomo inne choroby wzrosła trzykrotnie... Na tablicach kościelnych nie ma miejsca już na nekrologi... a zawsze były dwie, trzy klepsydry... dziś kilkanaście... codziennie inne nazwiska...

Tak trudno dostać się dziś do lekarza... wszystkie linie zajęte a przychodnie pozamykane...

Oni nie widzą stanu wyjątkowego... Jak to wytłumaczyć ??? To jest normalne co się dzieje ???

Teraz mają jeszcze powstawać komisję wyborcze... jakby nie było innych problemów... Jakim prawem można narażać tak ludzi ???

 

 

My tu gadu-gadu - a statek nabiera wody.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez chwile posłuchałem tego bredzenia....ten facet jest parodia wszystkiego...jak takie cos może  za nasze życie odpowiadać....fanatycy tego beztalencia polecam Wam ....ja nie żdzierżylem

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto przeczytać ...Również komentarze pod...: 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, jacekm22 napisał:

Warto przeczytać ...Również komentarze pod...: 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Bojkot?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taktyka kaczora jest prosta .Na razie mają spore poparcie to wybory trzeba robić i iść w zaparte .Bo jeśli pandemia potrwa długo to frustracja ludzi będzie rosła i poparcie będzie spadać .

Oczywiście prezio jako człowiek oderwany od rzeczywistości nie zdaje sobie obecnie sprawy ,że to niemożliwe . I będzie musiał wybory przesunąć . Innej możliwości nie ma . A ludzie ... i tak się nie liczą .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, toptwenty napisał:

W trakcie trwania wywiadu zaczął kasłać aż redaktor zaproponował chwilę przerwy by napił się wody...

Wstawiam szampana do lodówki.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Pogardzam wszystkimi i mam wstręt taki do hołoty umysłowej, że rzygam."          Stanisław Ignacy Witkiewicz – Listy do żony (1928-1931)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, asterix1 napisał:

Bojkot?

Bojkot bojkotem, ale ciężko się będzie przedostać do komisji wyborczych, przedzierając się i omijając zwały i stosy nieusuniętych i gnijących trupów na ulicach...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, wojciech iwaszczukiewicz napisał:

Oczywiście prezio jako człowiek oderwany od rzeczywistości nie zdaje sobie obecnie sprawy ,że to niemożliwe . I będzie musiał wybory przesunąć . Innej możliwości nie ma . A ludzie ... i tak się nie liczą .

To jest logiczne dla każdego z nas, ale przecież rządzi nami banda poyebanych ludzi. Gorzej jak tego nie zrobią...po Kaczyńskim można się wszystkiego spodziewać.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Bezlitosna Niusia napisał:

Bojkot bojkotem, ale ciężko się będzie przedostać do komisji wyborczych, przedzierając się i omijając zwały i stosy nieusuniętych i gnijących trupów na ulicach...

Ciężko mi cos więcej dodać ale osoba ubezwłasnowolniana nie ma tej wyobraźni ( a może dla doraźnych celów w mysl hasła po trupach do celu nic dla niej sie nie liczy)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Bezlitosna Niusia napisał:

Bojkot bojkotem, ale ciężko się będzie przedostać do komisji wyborczych, przedzierając się i omijając zwały i stosy nieusuniętych i gnijących trupów na ulicach...

Łebski facet i takie bzdury

41 minut temu, toptwenty napisał:

My tu gadu-gadu, a walizek po peronie skacze. Prostu z Netu:

 

Bardzo uważnie wysłuchałem przed chwilą wywiadu Jarosława Kaczyńskiego dla stacji RMF FM...

I wiecie co ? Jestem kompletnie załamany, ten człowiek szykuje nam wszystkim armagedon...

Po pierwsze przybył do stacji osobiście ( oczywiście z obstawą ) powiedział na początku, że czuje się dobrze i nie robił testów... W trakcie trwania wywiadu zaczął kasłać aż redaktor zaproponował chwilę przerwy by napił się wody...

Po drugie, ten człowiek kompletnie nie zdaje sobie sprawy z zagrożenia w Polsce... ani razu nie poczynił refleksji o skali tragedii o dramatycznej walce lekarzy i o ofiarach...

Po trzecie, wybory muszą się odbyć, bo jak stwierdził prezydent musi być taki, który będzie współpracował z rządem...

Nawet ci na kwarantannie powinni głosować, że niby komisja ma chodzić po domach z kartami wyborczymi...

Przeraża mnie to wszystko, ten człowiek jest tak oderwany od rzeczywistości, że boję się, że dla utrzymania władzy gotów jest poświęcić zdrowie i życie obywateli...

Nie wiem dlaczego robią tak mało testów... mam swoje podejrzenia... obym się mylił...

Już dziś śmiertelność na rzekomo inne choroby wzrosła trzykrotnie... Na tablicach kościelnych nie ma miejsca już na nekrologi... a zawsze były dwie, trzy klepsydry... dziś kilkanaście... codziennie inne nazwiska...

Tak trudno dostać się dziś do lekarza... wszystkie linie zajęte a przychodnie pozamykane...

Oni nie widzą stanu wyjątkowego... Jak to wytłumaczyć ??? To jest normalne co się dzieje ???

Teraz mają jeszcze powstawać komisję wyborcze... jakby nie było innych problemów... Jakim prawem można narażać tak ludzi ???

 

 

My tu gadu-gadu - a statek nabiera wody.

Proszę o link

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
37 minut temu, soundchaser napisał:

ale przecież rządzi nami banda poyebanych ludzi.

Poprawka: rządzi jeden poyeb.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez d-t-x

"Pogardzam wszystkimi i mam wstręt taki do hołoty umysłowej, że rzygam."          Stanisław Ignacy Witkiewicz – Listy do żony (1928-1931)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, skynyrd napisał:

Łebski facet i takie bzdury

Proszę o link

Proszę bardzo:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.