Skocz do zawartości
IGNORED

jakie kolumny do 10K


Robert 7800
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

13 minut temu, opteron napisał:

Z nowych opcji na pewno ciekawe będzie:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

ktoś na forum sprzedaje za 8k, można odsłuchać i albo negocjować albo zamówić nowe.

Czy kolumny A.Kisiela są gdzieś do posłuchania w jakimś salonie, czy też kupuje się tylko na podstawie opinii posiadaczy lub/i grzecznościowych wizyt w domach?

Jeśli żadna z tych opcji nie jest dla kogoś możliwa to trudno podjąć decyzję „na wiarę” bo kupuje się kit DIY lub zamawia gotowe z kilkumiesięcznym wyprzedzeniem.  

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obawiam się że normalnie nie ma tych kolumn u producenta do odsłuchu, ale dla pewności nie zaszkodzi zapytać.
Nie mniej w tym konkretnym wypadku jest możliwość je oglądnąć / posłuchać bo ktoś akurat sprzedaje na forum

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez opteron

Jeżeli coś jest głupie ale działa, to nie jest głupie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można jeszcze wypróbować coś ze stajni Cabasse.Ja od kilku tygodni próbuję Egea 3.Jakoś strasznie zachwycony nie jestem, ale ja jednak wolę bardziej drapieżny dźwięk, i jednak bas z obudowy zamkniętej.

Ale jest kilka plusów:

Wysoka skuteczność, BR w podłogę, design, ciekawe przetworniki.

Dodam jeszcze że u mnie grają z tranzystorowym pre i końcówką, coś czuję jednak, że z lampą byłoby fajnie.Zabrałem na chwilę moim córkom z pokoju iTube fatman, i wyobraźcie sobie, że to chińskie gówienko dało im radę.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, opteron napisał:

Obawiam się że normalnie nie ma tych kolumn u producenta do odsłuchu, ale dla pewności nie zaszkodzi zapytać.
Nie mniej w tym konkretnym wypadku jest możliwość je oglądnąć / posłuchać bo ktoś akurat sprzedaje na forum

Hm...sprzedaż po 2 latach od zakupu i kilku drobnych modyfikacjach z uzasadnieniem „chęć zmiany” nie wystawia im dobrego świadectwa?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez audiofan01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
47 minut temu, audiofan01 napisał:

Hm...sprzedaż po 2 latach od zakupu i kilku drobnych modyfikacjach z uzasadnieniem „chęć zmiany” nie wystawia im dobrego świadectwa

Dziwny wyznacznik jakości sprzętu.
To może tak, znam kilku starszych ludzi posiadających od 30 lat altusy 110, którzy po tylu latach nadal nie mają zamiaru ich sprzedawać, czy wg Ciebie będą to potencjalnie najlepsze kolumny na świecie?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez opteron

Jeżeli coś jest głupie ale działa, to nie jest głupie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 20.03.2020 o 01:53, Robert 7800 napisał:

Spoko, Grutka. Mam wrażenie, że zaczynamy coś nowego.

Możesz spróbować oprócz Opery także innej włoskiej firmy. Chario Aviator Nobile mieszczą się w budżecie. To podstawki ale do 20m wystarczą w zupełności.

W dniu 19.03.2020 o 10:05, ira napisał:

Uważasz ,że wzmacniacz mający 50 W w klasie A ( np. Plinius, Krell) to to samo co wzmacniacz 50 W w klasie AB np. Creek, Arcam?

Wzmacniacze dzielą się na dobre i kiepskie. 50W to 50W, tak samo jak 50kg to 50kg. Jeżeli 50-cio watowy wzmacniacz nie napędzi dobrze jakiś kolumn to nie brak watów jest tego przyczyną tylko sama jakość wzmacniacza.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, audiofan01 napisał:

Hm...sprzedaż po 2 latach od zakupu i kilku drobnych modyfikacjach z uzasadnieniem „chęć zmiany” nie wystawia im dobrego świadectwa?

to ze zmienil nozki,i zaciski,robisz "ferment"?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety Koledzy piszący o słabowitych zasilaczach w niskich seriach wzmacniaczy Cyrusa mają 100% racji. Nie czytać branży co to pisze, że Cyrus one hd czy Cyrus one cast czy Cyrus 8.2 mają świetnej jakości niskie tony, to bzdura. Prywatnie branża ma całkiem inne zdanie o jakości niskich tonów tych piecyków i ich "mocnych" zasilaczach ale taka ich praca i na forum piszą to co piszą i tak samo polecają do tych wzmacniaczy kolumny od dystrybutora Cyrusa, nawet jak to razem gra kiepsko, tak ten biznes działa, niestety wszędzie - u każdego dystrybutora. Lepiej już przedzwonić do branży i porozmawiać lub do nich podjechać, wtedy nie muszą pisać tych wszystkich głupot na forum bo dystrybutor "patrzy" i wymaga dając im 40% marży. Są bardziej otwarci i co ważne szczerzy w doradztwie. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Chord/Naim/ATC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, opteron napisał:

Dziwny wyznacznik jakości sprzętu.
To może tak, znam kilku starszych ludzi posiadających od 30 lat altusy 110, którzy po tylu latach nadal nie mają zamiaru ich sprzedawać, czy wg Ciebie będą to potencjalnie najlepsze kolumny na świecie?

Jeśli nie odróżniasz sprzedaży 30-letnich kolumn, które wartość mogą mieć co najwyżej sentymentalną od sprzedaży nietanich współczesnych kolumn po dwóch latach od zakupu nowych z założoną na starcie stratą 33% a realnie będzie większa bo obstawiam, że za więcej niż 6-7 tys. nie pójdą to trudno rzeczową dyskusję.

Nic nie mam do kolumn Akustyka, nigdy ich nie słyszałem, wiem, że Ty jesteś zadowolonym posiadaczem. Zwróciłem uwagę tylko na dwie rzeczy: ryzykowny ( praktycznie bez możliwości odsłuchu) dla klienta model sprzedaży oraz niecodzienny przypadek pozbywania się kolumn stosunkowo szybko po zakupie. Sam to przerabiałem niedawno i wiem dlaczego to zrobiłem i nie była to „chęć zmiany”, nie żongluję sprzętem bez powodu. Ty chyba też tak masz, nieprawdaż? Więc nie dziw się, że ja się dziwię.

51 minut temu, tomek7776 napisał:

to ze zmienil nozki,i zaciski,robisz "ferment"?

Ferment!? nóżki i zaciski to nie było sedno wiec o co Ci chodzi?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez audiofan01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, Adam 38 napisał:

Niestety Koledzy piszący o słabowitych zasilaczach w niskich seriach wzmacniaczy Cyrusa mają 100% racji. Nie czytać branży co to pisze, że Cyrus one hd czy Cyrus one cast czy Cyrus 8.2 mają świetnej jakości niskie tony, to bzdura. Prywatnie branża ma całkiem inne zdanie o jakości niskich tonów tych piecyków i ich "mocnych" zasilaczach ale taka ich praca i na forum piszą to co piszą i tak samo polecają do tych wzmacniaczy kolumny od dystrybutora Cyrusa, nawet jak to razem gra kiepsko, tak ten biznes działa, niestety wszędzie - u każdego dystrybutora. Lepiej już przedzwonić do branży i porozmawiać lub do nich podjechać, wtedy nie muszą pisać tych wszystkich głupot na forum bo dystrybutor "patrzy" i wymaga dając im 40% marży. Są bardziej otwarci i co ważne szczerzy w doradztwie. 

wysłuchałeś tych wszystkich Cyrus???

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Robert 7800 napisał:

wysłuchałeś tych wszystkich Cyrus???

 

No i co ja mam Ci powiedzieć skoro i tak każdy z nas będzie pisał co innego na forum... Powodzenia.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Chord/Naim/ATC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, audiofan01 napisał:

Jeśli nie odróżniasz sprzedaży 30-letnich kolumn, które wartość mogą mieć co najwyżej sentymentalną od sprzedaży nietanich współczesnych kolumn po dwóch latach od zakupu nowych z założoną na starcie stratą 33% a realnie będzie większa bo obstawiam, że za więcej niż 6-7 tys. nie pójdą to trudno rzeczową dyskusję

Oczywiście że odróżniam, ale właścicielom te 30letnie kolumny się podobają, zatem nie jest to kwestia sentymentu i chociaż tego nie rozumiem, to to szanuję :- )

Często w ogłoszeniach są rzeczy audio używane jeszcze na gwarancji, czy to oznacza że każda z tych rzeczy jest kiepska? Oczywiście że nie... a przy odsprzedaży stosunkowo młodych rzeczy zawsze się sporo traci, może jest ku temu faktycznie powód a może kogoś po prostu na to stać? Na szczęście przed zakupem da się posłuchać, da się też wypożyczyć.

Godzinę temu, audiofan01 napisał:

Nic nie mam do kolumn Akustyka, nigdy ich nie słyszałem, wiem, że Ty jesteś zadowolonym posiadaczem. Zwróciłem uwagę tylko na dwie rzeczy: ryzykowny ( praktycznie bez możliwości odsłuchu) dla klienta model sprzedaży oraz niecodzienny przypadek pozbywania się kolumn stosunkowo szybko po zakupie. Sam to przerabiałem niedawno i wiem dlaczego to zrobiłem i nie była to „chęć zmiany”, nie żongluję sprzętem bez powodu. Ty chyba też tak masz, nieprawdaż? Więc nie dziw się, że ja się dziwię.

Ja znam tylko jeden produkt akustyka, trudno mi powiedzieć czy pozostałe (w tym ten tutaj) mają taki sam stosunek możliwości do ceny. Ale jeszcze raz zaznaczam że tych konkretnych kolumn da się posłuchać przed zakupem, jest nawet opcja wypożyczenia do domu zatem nie widzę kompletnie żadnego ryzyka. Tutaj na forum trochę można poczytać o różnych modelach tej firmy i raczej niema negatywnych opinii osób, które rzeczywiście miały z nimi styczność.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez opteron

Jeżeli coś jest głupie ale działa, to nie jest głupie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi sie ,ze masz najlepsze kolumny akustyka,i kolegom z forum ciezko bedzie gdziekolwiek uslyszec porownywalny z nimi dzwiek.

ida pol,cwierc srodkami,a potem ze strata sprzedaja,i znowu pojawiaja sie na forum,i narzekaja.

 

niektorzy tez sadza ze wydadza na kolumny 10tys zl,i nastapi nirvana,a gdzie porzadny wzmacniacz ,kable glosnikowe,na czyms trzeba postawic te kolumny,wzmacniacz zasilic dobra sieciowka,no i wazne zrodlo,napewno nie pliki,czy streaming,bo ten zaczyna sie od kilkudziesieciu tys zl,

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, opteron napisał:

Oczywiście że odróżniam, ale właścicielom te 30letnie kolumny się podobają, zatem nie jest to kwestia sentymentu i chociaż tego nie rozumiem, to to szanuję :- )

Często w ogłoszeniach są rzeczy audio używane jeszcze na gwarancji, czy to oznacza że każda z tych rzeczy jest kiepska? Oczywiście że nie... a przy odsprzedaży stosunkowo młodych rzeczy zawsze się sporo traci, może jest ku temu faktycznie powód a może kogoś po prostu na to stać? Na szczęście przed zakupem da się posłuchać, da się też wypożyczyć.

Ja znam tylko jeden produkt akustyka, trudno mi powiedzieć czy pozostałe (w tym ten tutaj) mają taki sam stosunek możliwości do ceny. Ale jeszcze raz zaznaczam że tych konkretnych kolumn da się posłuchać przed zakupem, jest nawet opcja wypożyczenia do domu zatem nie widzę kompletnie żadnego ryzyka. Tutaj na forum trochę można poczytać o różnych modelach tej firmy i raczej niema negatywnych opinii osób, które rzeczywiście miały z nimi styczność.

Pisałem też o ryzyku zakupu nowych, to jasne że używanych raczej słucha się przed zakupem. Znam ludzi, którzy bardzo często sprzedają nawet bardzo drogi  sprzęt ze sporą stratą bo tak im się podoba i przede wszystkim kasa nie jest dla nich żadnym problem ( choć teraz może się stać bo niektórych życie obróci się o 180 st.) Jednak przeciętny posiadacz nie robi tego tak często i strata na jednej wymianie 40-50%,a przy drogich rzeczach to są czasami grube tysiące,  nie jest rzeczą normalną. 

Co do opinii na forach to aktualny właściciel zawsze chwali to co aktualnie ma albo milczy bo przecież wie, że kiedyś przyjdzie czas sprzedaży, a w internetach nic nie ginie?Trzeba szukać opinii wyłącznie byłych właścicieli.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, audiofan01 napisał:

Co do opinii na forach to aktualny właściciel zawsze chwali to co

akurat nie miałem na myśli właścicieli a osoby które słuchały konstrukcji tej manufaktury...

5 minut temu, audiofan01 napisał:

Trzeba szukać opinii wyłącznie byłych właścicieli.

Jak niedawno wyraziłem opinie na temat posiadanych przez siebie niegdyś kolumn to zostałem niemal zakrzyczany przez osoby chcące sprzedać coś innego w podobnej cenie, próbujące udowodnić że ich lepsze, ot urok tego forum. Dlatego jeszcze raz - TRZEBA posłuchać samemu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeżeli coś jest głupie ale działa, to nie jest głupie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, opteron napisał:

TRZEBA posłuchać samemu.

Jeśli tylko istnieje  taka możliwość co w przypadku NOWYCH kolumn firmy Akustyk jest trudne jeśli nie niemożliwe. Poza tym nic dodać nic ująć. To najlepsze podsumowanie tej dyskusji. Nigdy nie kupiłem żadnego sprzętu bez posłuchania aczkolwiek rzadko udawało się to u siebie w domu jednak jak kupowałem kolumny to przynajmniej targałem swój wzmacniacz.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez audiofan01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Adam 38 napisał:

No i co ja mam Ci powiedzieć skoro i tak każdy z nas będzie pisał co innego na forum... Powodzenia.

wiem o tym, tylko irytuje mnie to, że zawsze znajdzie się jedna osoba która zjadła wszystkie rozumy i  wie lepiej

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i to jest denerwujące, nie pieniądze grają, każdy ma inne ambicje i wymagania, jeśli komuś pasują Altusy z Unitrą, to jest dobrze- nie należy go piętnować, osoby które są zaangażowane głęboko w tematykę najczęściej nie wdają się w dyskusję, a najwięcej dopowiedzenia mają ci którzy kupili wczoraj  amplituner  w supermarkecie - takie są moje spostrzeżenia 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, audiofan01 napisał:

Jeśli tylko istnieje  taka możliwość co w przypadku NOWYCH kolumn firmy Akustyk jest trudne jeśli nie niemożliwe. Poza tym nic dodać nic ująć. To najlepsze podsumowanie tej dyskusji. Nigdy nie kupiłem żadnego sprzętu bez posłuchania aczkolwiek rzadko udawało się to u siebie w domu jednak jak kupowałem kolumny to przynajmniej targałem swój wzmacniacz.

Faktycznie posłuchanie nowych kolumn Akustyka jest trudne lub niemożliwe ponieważ taki model sprzedaży przyjął producent.

Ma to swoje plusy i minusy. Plusy to kolumny na bardzo dobrych renomowanych przetwornikach niedostępne (w tych cenach) u producentów sprzedających swoje kolumny przez dystrybutorów w salonach audio. Minusy to brak możliwości odsłuchu przed zakupem i często niższa cena odsprzedaży w stosunku do "markowych" kolumn.

Sam miałem kolumny Akustyka i mam o nich jak najlepsze zdanie.

Model z ogłoszenia wydaje mi się dobrym wyborem, tym bardziej że można kolumn posłuchać przed zakupem i sprawdzić ich stan. 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć! To moje kolumny, więc się wypowiem.

Po pierwsze - dlaczego sprzedaję? Ot zwyczajnie wymieniłem parę klocków od 2018 roku, wzmacniacze (m.in była Leema Tucana, Modwright KWA100SE, T+A, Vitus, teraz jest Audia), pre (Khozmo, klon MBL, T+A), DAC (Xiang Sheng, Topping, T+A, Audia) i teraz przyszła pora na kolumny. Mogę - nie muszę. Jeśli się trafi klient za moja cenę, to sprzedam, jeśli nie, to nie ma sprawy, zostaną, grają wspaniale, to tylko hobby.

Po drugie - dlaczego taka różnica w cenie w stosunku do nowych? Właśnie dlatego, że to jest niezwykła okazja, aby usłyszeć jak grają przed zakupem. Kolumny z takimi głośnikami kosztują po 30-40kzł i więcej. To są moje drugie kolumny Akustyka, wcześniej przez 8 lat miałem RD1. Zakupiłem te kolumny po wielu rozmowach z Panem Andrzejem, wiedział czego oczekuję i tak je stroił. Na takie kolumny czeka się ok 2-6 miesiecy w zależności od toku produkcyjnego. Można ryzykować, zapłacić więcej i czekać na niewiadomą, można za 8kzł kupić kolumny, których odpowiedniki kosztują 2-3x więcej. Wolna wola, to przecież hobby.

Po trzecie - dlaczego wymieniam? Mam ochotę na nowy model kolumn na głośnikach Scan Speak Elipticon - 21cm, 18cm, kopułka. Jak się te sprzedadzą, to spróbuję, jak się nie sprzedadzą, to nie spróbuję, to tylko hobby. Dla mnie to zabawa więc nie mam żadnego ciśnienia.

Swoją drogą ponad 13 lat na forum... łał

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Leema 1.jpg

maly pokój.jpg

topping.jpg

TA TA Vitus2.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez bagnet

Lubię słuchać muzyki! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, bagnet napisał:

Kolumny z takimi głośnikami kosztują po 30-40kzł i więcej.

Jakiś przykład? 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze z brzegu z tymi głośnikami... Oczywiście nie znajdę IDENTYCZNYCH bo takich dokładnie nie ma, ale pewien zakres podobieństwa będzie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Były bardzo podobne Gamuty, kosztowały dokładnie 40kzł, ale nie mogę znaleźć.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez bagnet

Lubię słuchać muzyki! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, bagnet napisał:

Pierwsze z brzegu z tymi głośnikami... Oczywiście nie znajdę IDENTYCZNYCH bo takich dokładnie nie ma, ale pewien zakres podobieństwa będzie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Były bardzo podobne Gamuty, kosztowały dokładnie 40kzł, ale nie mogę znaleźć.

Te przykłady to są za kilkanaście tysięcy do „30-40 tys. i więcej” to jednak trochę daleko?

 

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez audiofan01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, audiofan01 napisał:

Te przykłady to są za kilkanaście tysięcy do „30-40 tys. i więcej” to jednak trochę daleko?

 

 

 

Tak jak wspomniałem, widziałem Gamuty z takimi głośnikami, nie pamiętam modelu, ale już ich nie ma w ofercie - 2 lata w internecie to wieczność jednak. ? Te przytoczone są jednak inne (xaviany mają gorszą kopułkę), można poszukać, ale po co? Nie ukrywam, szkoda mi troszkę czasu, właśnie leci Czas Apokalipsy na 4.

  

2 minuty temu, paul klacska napisał:

Ellipticor  nie Elipticon????

Literówka. ? Zluzuj, bo zachorujesz od zieleni ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Lubię słuchać muzyki! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, paul klacska napisał:

Kopułka też z tej serii?

Tak przewiduje projekt. Mam już rysunek, ale nie mogę publikować. Generalnie, to ciągle się zastanawiam, czy w to wchodzić. Bo koszt jest ponad 2x wyższy niż te co mam, więc ciągle mam wątpliwości.

Nie zamówię, dopóki nie sprzedam RR22.8, ale jeśli nie trafi się klient, to płaczu nie będzie.

PS (swego czasu pisaliśmy w tym samym wątku o switchu audifilskim zdaje się, ale nie tu).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Lubię słuchać muzyki! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)
1 minutę temu, bagnet napisał:

Tak przewiduje projekt. Mam już rysunek, ale nie mogę publikować. Generalnie, to ciągle się zastanawiam, czy w to wchodzić. Bo koszt jest ponad 2x wyższy niż te co mam, więc ciągle mam wątpliwości.

Nie zamówię, dopóki nie sprzedam RR22.8, ale jeśli nie trafi się klient, to płaczu nie będzie.

PS (swego czasu pisaliśmy w tym samym wątku o switchu audifilskim zdaje się, ale nie tu).

Tak nie tu?

Chcesz namiary na kolegę co już taki zestaw ma?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, paul klacska napisał:

Tak nie tu?

Chcesz namiary na kolegę co już taki zestaw ma?

Chętnie, może na PW, aby nie robić zamieszania. Bardzo dziękuję!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Lubię słuchać muzyki! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.