Skocz do zawartości
IGNORED

Jak życ w czasach koronawirusa


tomek7776

Rekomendowane odpowiedzi

Thierry Breton, komisarz UE ds. rynku wewnętrznego, zachęca platformy streamingowe takiej jak np. Netflix do czasowego obniżenia jakości dostarczanego wideo. Chodzi o to, aby ograniczyć ryzyko blokowania internetu w czasach, w których wielu ludzi spędza całe dni w domach z powodu koronawirusa

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

trolle, beda blokowane.

Koronawirus "uziemił" Lecha Wałęsę. "Mam 6 tys zł emerytury i bankrutuję"

Koronawirus sprawił, że Lech Wałęsa nie może podróżować i wygłaszać wykładów na całym świecie. Były prezydent narzeka na spadek dochodu i tłumaczy, że comiesięcznych wydatków nie pokryje z emerytury. Wyjaśnia też, że jej wysokość to 6 tys. zł.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

robimy zbiorke na walese???

Były prezydent stwierdza, że nie będzie w stanie zabezpieczyć potrzeb żony i swoich. - Mam 6 tys. zł prezydenckiej emerytury i za tyle nie dam rady się utrzymać, bo moja żona Danuta wydaje 7 tys. miesięcznie - tłumaczy reporterom "SE".

Lech Wałęsa - jak sami mówi - za wykłady w zachodnich instytucjach i uczelniach otrzymywał dotąd bardzo wysokie wynagrodzenia: od 10 tys. euro do nawet dziesięć razy wyższych kwot. Jego plany na najbliższe tygodnie pokrzyżowała jednak pandemia koronawirusa.

Lech Wałęsa zaznacza, że nie będzie wygłaszał wykładów bez wynagrodzenia, bo "za friko robił przed 1989 rokiem". Wyjaśnia, że ma dużo dzieci i wnuków, których wspiera. - Rozdaję im pieniądze, a jaki mam wybór? Gnębią moją rodzinę przecież - tłumaczy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, tomek7776 napisał:

Koronawirus "uziemił" Lecha Wałęsę. "Mam 6 tys zł emerytury i bankrutuję"

Koronawirus sprawił, że Lech Wałęsa nie może podróżować i wygłaszać wykładów na całym świecie. Były prezydent narzeka na spadek dochodu i tłumaczy, że comiesięcznych wydatków nie pokryje z emerytury. Wyjaśnia też, że jej wysokość to 6 tys. zł.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

robimy zbiorke na walese???

Były prezydent stwierdza, że nie będzie w stanie zabezpieczyć potrzeb żony i swoich. - Mam 6 tys. zł prezydenckiej emerytury i za tyle nie dam rady się utrzymać, bo moja żona Danuta wydaje 7 tys. miesięcznie - tłumaczy reporterom "SE".

Lech Wałęsa - jak sami mówi - za wykłady w zachodnich instytucjach i uczelniach otrzymywał dotąd bardzo wysokie wynagrodzenia: od 10 tys. euro do nawet dziesięć razy wyższych kwot. Jego plany na najbliższe tygodnie pokrzyżowała jednak pandemia koronawirusa.

Lech Wałęsa zaznacza, że nie będzie wygłaszał wykładów bez wynagrodzenia, bo "za friko robił przed 1989 rokiem". Wyjaśnia, że ma dużo dzieci i wnuków, których wspiera. - Rozdaję im pieniądze, a jaki mam wybór? Gnębią moją rodzinę przecież - tłumaczy.

Niech w lotto gra!!! ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Zyzol napisał:

Moraliści i koronawirus nie odpuszczają! ?

Założę się, że prędzej odpuści koronawirus.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koniec swiata!!!

Po 66 latach magazyn "Playboy" zniknie z rynku. "Pandemia przyspieszyła decyzję

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, tomek7776 napisał:

Po 66 latach magazyn "Playboy" zniknie z rynku

Jak będziesz teraz z tym żył? 

 

Tego też nie poczytasz.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez toptwenty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, tomek7776 napisał:

Thierry Breton, komisarz UE ds. rynku wewnętrznego, zachęca platformy streamingowe takiej jak np. Netflix do czasowego obniżenia jakości dostarczanego wideo

lepiej niech sie zajmie doposażeniem swoich szpitali

43 minuty temu, toptwenty napisał:

Tego też nie poczytasz.

jest swietny okres aby nasza szarlataneria wreszcie uratowała świat , ja bym im nie przeszkadzał

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, skynyrd napisał:

Założę się, że prędzej odpuści koronawirus.

Zgadza się.

Tomuś jest nam winny już dwa sprostowania. Na razie ucieka tworząc nowe wątki, ale ja będę cierpliwy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wirusowe zapalenie portfela

 

Kiedy epidemia koronawirusa ustąpi, a kurz opadnie, poznamy prawdziwe skutki zarazy. Eksperci już teraz alarmują, że ekonomicznie świat może podnosić się przez kilka lat. Dotyczy to także piłki, a dotknąć może jej głównych aktorów. Czy wkrótce dzisiejsi bogowie, za jakich tłum uznaje piłkarzy, będą musieli zejść z Olimpu i poszukać mniej ekskluzywnego lokum?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Jaro_747 napisał:

Zgadza się.

Jarek jesteś wszędzie razem z @toptwenty? grasujecie po wątkach i tropicie spiski .

PS

Co złego zrobił @tomek7776?

BTW 

Orlen do  końca tygodnia wprawdzi na stacje płyn dezynfekcjunajcy o pojemności 1L w cenie 15zł. Ciekawe czy będzie działać. 

?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Fashi

„Im dalej społeczeństwo dryfuje od prawdy, tym bardziej nienawidzi tych, którzy ją głoszą. Prawda jest nową mową nienawiści. Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest czynem rewolucyjnym.“ —  George Orwell _______________________________________________________

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co sądzicie o dzisiejszej decyzji ministra obrony narodowej, numer 41, wchodzącej w życie w dniu jutrzejszym, o północy, godzina 00:00 ?

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, tomek7776 napisał:

Koronawirus "uziemił" Lecha Wałęsę. "Mam 6 tys zł emerytury i bankrutuję"

Mieli obniżyć emerytury SB-kom, jak i ... współpracownikom ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Homo sapiens do myślenia potrzebuje całego mózgu, a nie tylko lewej strony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak życ w czasach koronawirusa? Normalnie. Częściej myć ręce, mniej wychodzić z domu. Więcej czasu poświęcać najbliższej rodzinie, i nie przymykać oka na środki ostrożności w kontaktach z rodziną nieco dalszą i znajomymi. A przede wszystkim nie dać się zwariować myśleniem o sprawach, na które i tak nie mamy wpływu.

Trochę luzu w mojej branży (jak twierdzą forumowe miszcze zapier...m w UK na zmywaku) więc korzystam: umyłem okna, oba auta, skosiłem trawnik, wyskrobałem dziadostwo spomiędzy płyt chodnikowych... W weekend na, wycieczkę w góry z dzieciakami, a w przyszłym tygodniu naprawa dachu od szopy. A teraz fotel i wyciszam się Vaderem.

Ps. 

Przepraszam za OT. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Daphile, Onkyo A-5VL, B&W 606+ASW608 i gra muzyka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, szymon1977 napisał:

Jak życ w czasach koronawirusa? Normalnie. Częściej myć ręce, mniej wychodzić z domu. Więcej czasu poświęcać najbliższej rodzinie, i nie przymykać oka na środki ostrożności w kontaktach z rodziną nieco dalszą i znajomymi. A przede wszystkim nie dać się zwariować myśleniem o sprawach, na które i tak nie mamy wpływu.

Trochę luzu w mojej branży (jak twierdzą forumowe miszcze zapier...m w UK na zmywaku) więc korzystam: umyłem okna, oba auta, skosiłem trawnik, wyskrobałem dziadostwo spomiędzy płyt chodnikowych... W weekend na, wycieczkę w góry z dzieciakami, a w przyszłym tygodniu naprawa dachu od szopy. A teraz fotel i wyciszam się Vaderem.

Ps. 

Przepraszam za OT. 

Nie ma za co przepraszać, wręcz przeciwnie.

To jeden z nielicznych wpisów Szanownego Kolegi na temat i z sensem. Tak trzymać!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, toptwenty napisał:

Istnieje.

Pieprzy.

? rozumiem ?

BTW 

Jak się czujesz? 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Fashi

„Im dalej społeczeństwo dryfuje od prawdy, tym bardziej nienawidzi tych, którzy ją głoszą. Prawda jest nową mową nienawiści. Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest czynem rewolucyjnym.“ —  George Orwell _______________________________________________________

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sobotę 14 marca policjanci z Sosnowca przeprowadzali kontrole wśród osób objętych kwarantanną domową. Na miejscu nie zastali jednak nikogo z domowników. Funkcjonariusze szybko ustalili, że cała trzyosobowa rodzina udała się do sklepu na zakupy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Jaro_747 napisał:

cała trzyosobowa rodzina udała się do sklepu na zakupy.

Jak ocenisz postępowanie tej rodziny ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, KALIBER napisał:

Jak ocenisz postępowanie tej rodziny ?

Skrajna głupota.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Jaro_747 napisał:

Skrajna głupota.

Co powinno ich za to spotkać ? W końcu narazili więcej osób...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Im dalej społeczeństwo dryfuje od prawdy, tym bardziej nienawidzi tych, którzy ją głoszą. Prawda jest nową mową nienawiści. Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest czynem rewolucyjnym.“ —  George Orwell _______________________________________________________

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeciez przepisy o kwarantannie przewiduja do 5tys zl grzywny,3x5tys zl.

 

 

 

Grupa wirusologów, klimatologów, badaczy chorób zakaźnych i specjalistów w dziedzinie nauk o Ziemi odkryła związek pomiędzy temperaturą, szerokością geograficzną, sezonowością i rozpowszechnianiem koronawirusa SARS-CoV-2.



Czytaj więcej na

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Fashi napisał:

Co powinno ich za to spotkać ? W końcu narazili więcej osób...

Proszę bardzo:

"Aktualnie prowadzimy postępowanie w sprawie o wykroczenie z art. 116 KW dotyczącym nieprzestrzegania przez osoby podejrzane o chorobę, odpowiednich nakazów i zakazów związanych z izolacją. W takim przypadku członkowie rodziny mogą zostać ukarani grzywną w wysokości do 500 zł" - informuje Komenda Miejska Policji w Sosnowcu.

To jednak nie jedyne konsekwencje, jakie mogą spotkać członków rodziny. Informacje o nieprzestrzeganiu zasad kwarantanny policjanci przekazują też bowiem do Powiatowego Inspektora Sanitarnego, który może nałożyć na winnych grzywnę w wysokości nawet do 5000 zł. Co więcej, takie przypadki może zbadać też prokuratura, w celu ustalenia czy nie doszło do popełnienia przestępstwa  z art. 161 kodeksu karnego, mówiącego o narażeniu innej osoby na zarażenie. Za to przestępstwo przewidziano karę pozbawienia wolności do roku. "

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, tomek7776 napisał:

przeciez przepisy o kwarantannie przewiduja do 5tys zl grzywny,3x5tys zl.

Jak widać widmo finansowe nie działa!

 

2 minuty temu, Jaro_747 napisał:

Proszę bardzo:

"Aktualnie prowadzimy postępowanie w sprawie o wykroczenie z art. 116 KW dotyczącym nieprzestrzegania przez osoby podejrzane o chorobę, odpowiednich nakazów i zakazów związanych z izolacją. W takim przypadku członkowie rodziny mogą zostać ukarani grzywną w wysokości do 500 zł" - informuje Komenda Miejska Policji w Sosnowcu.

To jednak nie jedyne konsekwencje, jakie mogą spotkać członków rodziny. Informacje o nieprzestrzeganiu zasad kwarantanny policjanci przekazują też bowiem do Powiatowego Inspektora Sanitarnego, który może nałożyć na winnych grzywnę w wysokości nawet do 5000 zł. Co więcej, takie przypadki może zbadać też prokuratura, w celu ustalenia czy nie doszło do popełnienia przestępstwa  z art. 161 kodeksu karnego, mówiącego o narażeniu innej osoby na zarażenie. Za to przestępstwo przewidziano karę pozbawienia wolności do roku. "

I bardzo dobrze , powinna być pała, pała i jeszcze raz pała! Jak za czasów  PO! 

Skoro sobie jaja robią , wspólne bezpieczeństwo w takich sytuacjach jest najważniejsze! 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Im dalej społeczeństwo dryfuje od prawdy, tym bardziej nienawidzi tych, którzy ją głoszą. Prawda jest nową mową nienawiści. Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest czynem rewolucyjnym.“ —  George Orwell _______________________________________________________

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a w Rosji,,,

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

nie chcialbym go u siebie w lesie spotkac.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomasz , w Rosji jak i w Polsce wszystko jest możliwe nawet zmiany na lepsze!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Im dalej społeczeństwo dryfuje od prawdy, tym bardziej nienawidzi tych, którzy ją głoszą. Prawda jest nową mową nienawiści. Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest czynem rewolucyjnym.“ —  George Orwell _______________________________________________________

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KORONAWIRUS. IZRAEL: TAJNA OPERACJA MOSADU

KORONAWIRUS Z CHIN

 

W wyniku tajnej operacji Mosad sprowadził do Izraela 100 tys. testów na obecność koronawirusa - poinformowała w czwartek telewizja Keszet 12. Według jej źródeł 4 mln testów mają być wkrótce sprowadzone z krajów, które nie utrzymują stosunków dyplomatycznych z Izraelem.



Czytaj więcej na

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 13

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.