Skocz do zawartości
IGNORED

Jak życ w czasach koronawirusa


tomek7776

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Jaro_747 napisał:

"...przewidziano karę pozbawienia wolności do roku. "

A to by mieli kwarantannę!

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Daphile, Onkyo A-5VL, B&W 606+ASW608 i gra muzyka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, tomek7776 napisał:

Według jej źródeł 4 mln testów mają być wkrótce sprowadzone z krajów, które nie utrzymują stosunków dyplomatycznych z Izraelem.

W ten sposób Izrael chce wykończyć Arabów, zabiorą im testy a covid19 zrobi resztę. Sprytne i jakże genialne w swojej prostotocie.

?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Fashi

„Im dalej społeczeństwo dryfuje od prawdy, tym bardziej nienawidzi tych, którzy ją głoszą. Prawda jest nową mową nienawiści. Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest czynem rewolucyjnym.“ —  George Orwell _______________________________________________________

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propos kar - w Kuwejcie za złamanie kwarantanny grozi 5 lat więzienia i prawie 700 tysięcy złotych grzywny.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Jaro_747

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A  co Kuwejtczykowi grozi za potajemne sprzedanie Izraelowi testu? 

Pytam, bo Faszy chce to wiedzieć, ale boi się zapytać na Krzywickiego.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 hours ago, tomek7776 said:

Thierry Breton, komisarz UE ds. rynku wewnętrznego, zachęca platformy streamingowe takiej jak np. Netflix do czasowego obniżenia jakości dostarczanego wideo. Chodzi o to, aby ograniczyć ryzyko blokowania internetu w czasach, w których wielu ludzi spędza całe dni w domach z powodu koronawirusa

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

trolle, beda blokowane.

Koronawirus "uziemił" Lecha Wałęsę. "Mam 6 tys zł emerytury i bankrutuję"

Koronawirus sprawił, że Lech Wałęsa nie może podróżować i wygłaszać wykładów na całym świecie. Były prezydent narzeka na spadek dochodu i tłumaczy, że comiesięcznych wydatków nie pokryje z emerytury. Wyjaśnia też, że jej wysokość to 6 tys. zł.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

robimy zbiorke na walese???

Były prezydent stwierdza, że nie będzie w stanie zabezpieczyć potrzeb żony i swoich. - Mam 6 tys. zł prezydenckiej emerytury i za tyle nie dam rady się utrzymać, bo moja żona Danuta wydaje 7 tys. miesięcznie - tłumaczy reporterom "SE".

Lech Wałęsa - jak sami mówi - za wykłady w zachodnich instytucjach i uczelniach otrzymywał dotąd bardzo wysokie wynagrodzenia: od 10 tys. euro do nawet dziesięć razy wyższych kwot. Jego plany na najbliższe tygodnie pokrzyżowała jednak pandemia koronawirusa.

Lech Wałęsa zaznacza, że nie będzie wygłaszał wykładów bez wynagrodzenia, bo "za friko robił przed 1989 rokiem". Wyjaśnia, że ma dużo dzieci i wnuków, których wspiera. - Rozdaję im pieniądze, a jaki mam wybór? Gnębią moją rodzinę przecież - tłumaczy.

 

ehhh wzruszylem sie qwa...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Zastrzegam sobie prawo zmiany pogladow bez podania przyczyny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, hifibloke napisał:

robimy zbiorke na walese???

Wyślij mu maila, że Napoleon w takiej sytuacji zastrzelił się pod Austerlitz.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale trzech lajków, za wklejenie trzy razy tego samego mema nie dostaniesz.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Daphile, Onkyo A-5VL, B&W 606+ASW608 i gra muzyka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteśmy Szanowny Kolego w czasach postkulturalnych. Po rewolucji PiSowskich hunwejbinów czasy szacunku minęły, i to według mnie na długo, o ile nie nieodwracalnie.

Teraz ton nadają polityczne szuje w rodzaju Bielana. Ale on już jest dinozaurem, bo mamy już następne pokolenie które reprezentuje taki Szefernaker czy Jaki.

I wystarczy że Szefernaker po lekturze sondaży postanowi wrzucić propagandową wajchę, reżimowe media puszczają przekaz i mamy ostrą jazdę. I nie ma zmiłuj się, nie ma brania jeńców.

Ja dziś zastanawiałem się skąd to nagłe pierdolenie o świńskiej grypie sprzed dziesięciu lat przez kilku kolesi w jednym momencie???

I okazuje się, że ktoś w sztabie PiS przypomniał sobie temat i reżimowa telewizja zaraz go wrzuciła. Ale taki tomuś czy inny podjarany fanatyk jest święcie przekonany, że on sam to sobie przypomniał, właściwie to on to cały czas pamiętał i da sobie za to rękę uciąć.

Lepper gdy mówił, że Wersal się skończył miał rację, ale kompletnie nie przewidział jak daleko to zajdzie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak żyć? Pozwolić oczyścić rynek z nierentownych biznesow i zlikwidować socjal. I zacząć od nowa to dobry czas na reset.

 

Zaraz tylko że wszyscy chcą za darmo nawet przedsiębiorcy patrzą dac... Jak żyć.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

chwilowy brak działalności w audio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, toptwenty napisał:

A  co Kuwejtczykowi grozi za potajemne sprzedanie Izraelowi testu? 

Najwyższa kara jaka tylko może być, tj czytanie Twoich "postów" przez tydzień non stop ??

3 godziny temu, Jaro_747 napisał:

Lepper gdy mówił, że Wersal się skończył miał rację, ale kompletnie nie przewidział jak daleko to zajdzie.

Jarku , może tak taśmy u Sowy sobie przypomnimy i ten "Wersal" PO , Zsl hmmm? Jakie to elyty wtedy były ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Im dalej społeczeństwo dryfuje od prawdy, tym bardziej nienawidzi tych, którzy ją głoszą. Prawda jest nową mową nienawiści. Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest czynem rewolucyjnym.“ —  George Orwell _______________________________________________________

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Fashi napisał:

Jarku , może tak taśmy u Sowy sobie przypomnimy i ten "Wersal" PO , Zsl hmmm? Jakie to elyty wtedy były ?

To jest właśnie to, o czym piszę, czyli bezmyślne pierdolenie zasłyszanymi hasłami propagandowymi, a ty jesteś jednym z ciężkich przypadków odmóźdźenia wskutek propagandy.

Co do elit obecnych to nawet szkoda się wypowiadać, szkoda mojego czasu.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Jaro_747 napisał:

To jest właśnie to, o czym piszę, czyli bezmyślne pierdolenie zasłyszanymi hasłami propagandowymi

Jarku, ale o czym Ty piszesz? Przecież towarzystwo zostało nagrane a taśmy słyszała cała Polska i pół Europy w 2014r . Nie rozumiem o jakiej propagandzie piszesz w tym konkretnym przypadku. 

Jeśli sobie życzysz mogę poszukać i wkleić zapiski rozmów ewentualnie stenogram. Później we dwóch odczytany z podziałem na rolę. Dobrze ? ??

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Im dalej społeczeństwo dryfuje od prawdy, tym bardziej nienawidzi tych, którzy ją głoszą. Prawda jest nową mową nienawiści. Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest czynem rewolucyjnym.“ —  George Orwell _______________________________________________________

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze - koło dupy mi to lata. Masz nasrane w głowie reżimowa propagandą i pałujesz się tym jakby tam u Sowy Jezusa ukrzyżowali.

A teksty Mateuszka u Sowy cię nie wzruszają? A ile jest nieujawnionych tekstów polityków PiS? A kto tym wszystkim sterował? Dlaczego Falenta tak długo był bezkarny?

A co z tzw. "afera podkarpacką" i wizytami Kuchcińskiego w burdelu? Co robiła wtedy ABW? Co ze śledztwem, gdzie są nagrania?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Jaro_747 napisał:

Powiem szczerze

Spokojnie Jarku, nie denerwuj się. Falenta poszedł siedzieć to fakt. Afera podkarpacka przyniosła ofiary w postaci min ex posła Burego. Odnośnie ex marszałka Sejmu Kuchcinskiego, jeśli są nagrania i dowody w posiadaniu ABW prędzej czy później ktoś się tym zajmie. Być może nawet PO po ewentualnej wygranej w wybrach ,  także spokojnie.  Prędzej czy później dowiemy się prawdy. 

Co do telewizji , już mówiłem mam kilka źródeł , dywersyfikacji informacji jest najważniejsza i nie wolno się zamykać tylko na jedną tv np TVN ja niektórzy totalni.

To jak będzie z tym stenogramem, kim chcesz być ? Możesz sobie wybrać postać ?

8 minut temu, Jaro_747 napisał:

Powiem szczerze - koło dupy mi to lata. Masz nasrane w głowie reżimowa propagandą i pałujesz się tym jakby tam u Sowy Jezusa ukrzyżowali.

A w ten sposób nie możesz zdyskredytować oponentów w dyskusji. Takie tanie wypowiedzi osłabiają Twój wizerunek i pozycję w dyskusji. Niestety Jarku myślałem , że jesteś silniejszy i masz jakieś argumenty. ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Fashi

„Im dalej społeczeństwo dryfuje od prawdy, tym bardziej nienawidzi tych, którzy ją głoszą. Prawda jest nową mową nienawiści. Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest czynem rewolucyjnym.“ —  George Orwell _______________________________________________________

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, antymalkontent napisał:

Jak żyć? Pozwolić oczyścić rynek z nierentownych biznesow i zlikwidować socjal. I zacząć od nowa to dobry czas na reset.

 

Zaraz tylko że wszyscy chcą za darmo nawet przedsiębiorcy patrzą dac... Jak żyć.

moze wtedy by zostalo z 30% firm,pamietaj ze gornictwo tez nierentowne,wszystkie prywatne domy pomocy,przedszkola tez sa dotowane,komunikacja miejska,,prawie wszystko.

moim zdaniem obnizka kosztow w budzetowce znaczna z 30-40%,pensje min o 30% w dol ,w sektorze panstwowym,wszystkim,

emerytom zostawic emerytury w calosci,zniesc dochodowy od nich.

 

czas na bardzo gruntowe,radykalne zmiany,nie kosmetyke,

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Fashi napisał:

Spokojnie Jarku, nie denerwuj się. Falenta poszedł siedzieć to fakt. Afera podkarpacka przyniosła ofiary w postaci min ex posła Burego. Odnośnie ex marszałka Sejmu Kuchcinskiego, jeśli są nagrania i dowody w posiadaniu ABW prędzej czy później ktoś się tym zajmie. Być może nawet PO po ewentualnej wygranej w wybrach ,  także spokojnie.  Prędzej czy później dowiemy się prawdy. 

Co do telewizji , już mówiłem mam kilka źródeł , dywersyfikacji informacji jest najważniejsza i nie wolno się zamykać tylko na jedną tv np TVN ja niektórzy totalni.

To jak będzie z tym stenogramem, kim chcesz być ? Możesz sobie wybrać postać ?

A w ten sposób nie możesz zdyskredytować oponentów w dyskusji. Takie tanie wypowiedzi osłabiają Twój wizerunek i pozycję w dyskusji. Niestety Jarku myślałem , że jesteś silniejszy i masz jakieś argumenty. ?

 

Nie rób z siebie głupka. Chociaż w zasadzie ten apel jest spóźniony.

Falenta poszedł siedzieć? Pisałem tu jak PiS cackał sie z Falentą i gołym okiem było widać że go chroni.

Z Kuchcińskim to tak pojechałeś, że nie mam czego komentować. Też o tym pisałem i tak się składa, że dowody jakimś cudem zniknęły z sejfu. Wynik boskiej interwencji? Nie sądzę.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Jaro_747 napisał:

Jesteśmy Szanowny Kolego w czasach postkulturalnych

No właśnie. Określ cezurę, od kiedy się zaczęły.

Bielan, Jaki? A może Nitras i Mucha?

Mamy elitę z domu psychiatrycznego. Budka i Kidawa, która nie potrafi nawet z kartki przeczytać paru słów, bez robienia błędów.

Jest tylko skuteczność polityczna.

Popatrz szerzej - świat jest uzależniony od 2 prymitywów - mordercy z KGB i głąba z miliardami po tatce. Pod nimi siedzi facet w randze premiera, który sprzedaje butelki po wodzie sodowej (dostarczane za darmo przez rząd), na skup. I kolejny morderca, z którym układa się Merkel za naszą forsę. Przed tym zaprosiła islamską dzicz do Europy.

Francja, piękny kraj, którego nawet się nie udało zniszczyć francuskim kolaborantom z Vichy i choremu z nienawiści do USA, Charlesowi de Gaulle. Resistance ?  To coś takiego, jak u nas AL.

Anglia... Wyśmienity sojusznik, teraz pod przewodnictwem kretyna.

Pitt, Disraeli, Gladstone, Churchill, Thatcher - teraz przewracają się w grobie na drugi bok ze śmiechu.

 

Co Dżambo jest post? Coś, czego nie zauważyłem?

 

Co to jest postkultura, Dżambo? 

Mam nadzieję, że objaśnisz maluczkich?

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, Jaro_747 napisał:

Nie rób z siebie głupka. Chociaż w zasadzie ten apel jest spóźniony.

Po raz kolejny Jarku powiem zaprzestań używania epitetów.  Stać Cię na więcej, czy nie? Dziwne, że totalnie zawsze używają inwektyw kiedy brakuje argumentów. 

Co w mojej wypowiedzi było takie głupie? Wygrać wybory to wsadzicie  tego czy tamtego, nie nie wszadzicie? Być może już straciłeś wiarę , że wygraćie i frustrację wyrzucszasz na forum. Widziałeś w moich wpisach jakieś obraźliwe stwierdzenia ad persona ku Twojej osobie ? Bądź poważny i zacznij się zachowywać na poziomie.  Byle jak, ale się zachowuj. Nie wymagamy cudów. Kiedy wreszcie to zrozumiesz, może  będziesz miał jakieś tam moralne prawo pouczać innych ?

Godzinę temu, Jaro_747 napisał:

Z Kuchcińskim to tak pojechałeś, że nie mam czego komentować. Też o tym pisałem i tak się składa, że dowody jakimś cudem zniknęły z sejfu. Wynik boskiej interwencji? Nie sądzę.

Jeśli masz jakieś dowody, podejrzenia , nie zgadzasz się z oficjalnymi infirmacjami złóż zawiadomienie do prokuratury. Pewnie nie ufasz prokuraturze to napisz do Brukseli do Fransa czy innego urzędnika . Jeśli to również nie wchodzi w grę zrób jak wyżej napisałem. Po wygranych wyborach wezmiecie się za PiS . Proste ?

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Im dalej społeczeństwo dryfuje od prawdy, tym bardziej nienawidzi tych, którzy ją głoszą. Prawda jest nową mową nienawiści. Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest czynem rewolucyjnym.“ —  George Orwell _______________________________________________________

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Fashi napisał:

moralne prawo

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

89845490_211384476851875_6344558576215785472_n.jpg

89919895_2929372837170465_5412782343519731712_n.jpg

90121588_732222474181953_6600639026212896768_o.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Jaro_747 napisał:

Co do elit obecnych to nawet szkoda się wypowiadać, szkoda mojego czasu.

Przypomnij mi które elyty próbowały ciamajdanu, siłowego obalenia władz etc? Ulica i zagranica, fake news etc? Szczucie na Polskę w PE?

@toptwenty Ty potrafisz napisać coś własnymi słowami?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Im dalej społeczeństwo dryfuje od prawdy, tym bardziej nienawidzi tych, którzy ją głoszą. Prawda jest nową mową nienawiści. Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest czynem rewolucyjnym.“ —  George Orwell _______________________________________________________

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.03.2020 o 08:26, tomek7776 napisał:

Lech Wałęsa zaznacza, że nie będzie wygłaszał wykładów bez wynagrodzenia, bo...

To mnie nie dziwi wszak dla idei to on współpracował, ale z kim innym.

Dziwi mnie natomiast to, ze ktoś w ogóle płaci za ten kabaret z bufonem w roli głównej.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Jeśli nie masz co robić, nie rób tego w moim towarzystwie”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I żeby było jasne napiszę to wolno i duzymi literami.

UWAŻAM , ŻE KAŻDY NIE ZALEŻNIE OD PARTI POLITYCZNEJ POWINIEN BYĆ POCIAGNIĘTY DO ODPOWIEDZIALNOŚCI JEŚLI JEST WINNY.

 Inaczej w Polsce nigdy nie będzie normalnie. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Im dalej społeczeństwo dryfuje od prawdy, tym bardziej nienawidzi tych, którzy ją głoszą. Prawda jest nową mową nienawiści. Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest czynem rewolucyjnym.“ —  George Orwell _______________________________________________________

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Jacchusia napisał:

To mnie nie dziwi wszak dla idei to on współpracował, ale z kim innym.

Dziwi mnie natomiast to, ze ktoś w ogóle płaci za ten kabaret z bufonem w roli głównej.

 

dobrze im sluzy,a oni go wynagradzaja posrednio,,,

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Fashi napisał:

Po raz kolejny Jarku powiem zaprzestań używania epitetów.  Stać Cię na więcej, czy nie? Dziwne, że totalnie zawsze używają inwektyw kiedy brakuje argumentów.

Nie wymagaj za dużo. Nie dość, że już siedzi w pampersie przed monitorem z powodu awarii zwieraczy spowodowanych nerwica, to jeszcze mu zabronisz esencji jego bytu, plfania na innych? ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Jeśli nie masz co robić, nie rób tego w moim towarzystwie”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

87445924_10157387089053740_8877183087088238592_n.png

Lichocka.png

87031450_1058634524518569_454402729553428480_n.jpg

89821241_217548442779686_2016941926674071552_n.jpg

77260767_2520831117953141_8716471591329857536_n.jpg

87150230_1099334237112590_6894146465472446464_o.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@toptwenty wklejasz po raz kolejny to samo. Postaraj się bardziej i znajdź coś nowego  ?

7 minut temu, Jacchusia napisał:

Nie wymagaj za dużo. Nie dość, że już siedzi w pampersie przed monitorem z powodu awarii zwieraczy spowodowanych nerwica, to jeszcze mu zabronisz esencji jego bytu, plfania na innych? ?

Wiesz, mam nadzieje... Z drugiej strony skoro tacy pro demokratyczni pro europejscy etc , to dlaczego nie wygrają wyborów?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Im dalej społeczeństwo dryfuje od prawdy, tym bardziej nienawidzi tych, którzy ją głoszą. Prawda jest nową mową nienawiści. Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest czynem rewolucyjnym.“ —  George Orwell _______________________________________________________

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Fashi napisał:

znajdź coś nowego

Szkoda słów i roboty.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 14

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.