Skocz do zawartości
IGNORED

Finansowa apokalipsa nadchodzi.


arturross

Rekomendowane odpowiedzi

Nie żebym siał panikę bo  nie jestem w tej dziedzinie specjalistą, ale nadchodzi koniec wydawania piniądzów na wasze grające zabawki. Nadchodzi bieda jakiej w Polsce dawno nie było.

Chciałbym się mylić, ale zakładam się o moją ulubioną czarną płytę, że do listopada 2020 bezrobocie w kraju sięgnie minimum 30%

Zastanawiam się ile osób umrze na koronkę, a ile z tej biedy palnie sobie w taki czy inny sposób w łeb. Myślę że fala samobójstw  zbierze większe żniwo niż sam wirus.

Ktoś przyjmuje wyzwanie?

Do zobaczenia po 01 11 2020

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zalezy jak dlugo kraj bedzie tak unieruchomiony.... w Polsce bezrobocie napewno bedzie w ciul wysokie ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Zastrzegam sobie prawo zmiany pogladow bez podania przyczyny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, arturross napisał:

Nie żebym siał panikę bo  nie jestem w tej dziedzinie specjalistą, ale nadchodzi koniec wydawania piniądzów na wasze grające zabawki. Nadchodzi bieda jakiej w Polsce dawno nie było.

Chciałbym się mylić, ale zakładam się o moją ulubioną czarną płytę, że do listopada 2020 bezrobocie w kraju sięgnie minimum 30%

Zastanawiam się ile osób umrze na koronkę, a ile z tej biedy palnie sobie w taki czy inny sposób w łeb. Myślę że fala samobójstw  zbierze większe żniwo niż sam wirus.

Ktoś przyjmuje wyzwanie?

Do zobaczenia po 01 11 2020

Dlatego trzeba głosować na Andrzeja Dudę , a swe  troski powierzyć Marii -  zawsze dziewicy?

Jeżeli w wyniku epidemii Koronawirusa oraz fali samobojśtw umrze 30 % Polaków,  to bezrobocie wyniesie 0%.

A tak na poważnie........

Pamiętajmy ,  że za pieniądze możemy kupić zegarek,  ale nie czas , i oby epidemia Koronawirusa nam to w końcu uzmysłowiła.

?

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez 23031970

Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, arturross napisał:

Ktoś przyjmuje wyzwanie?

Ja, oczywiście.

 

Samobójstwo popełnia człowiek bezsilny lub idiota.

 

Możliwe jest, acz nie dowiedzione, że poprzednie pokolenia były zdrowsze fizycznie jak i psychicznie.

Moja rodzina od 1939 zaliczyła zjazd, którego Małysz by się nie powstydził.

Wrócili do Warszawy w 1945, zamieszkali w piwnicach pod swoją własną kamienicą.

12 bliskich zginęło w Powstaniu, w tym mój krewniak Andrzej Pluciński, koszykarz z kadry polskiej w Berlinie 1936.

Mój dziadek cioteczny, który latał w RAF, załatwił Hamburg i Berlin i jego żona, siostra babci nigdy nie wrócili, zmarli w Kanadzie.

Na tą Kanadę doniósł kolega matki i ta wyleciała ze studiów.

Zamordowali Janka Rodowicza Anodę, z którym Mama się przyjaźniła i którego opłakiwała do końca swych dni.

 

Z Jej opowieści - poszliśmy nad Wisłę, kąpać się. Zośka jak tylko zobaczyła wodę, dała nura.

Matka siedziała z Anodą, spytała się (na pewno się jej podobał) - kąpiemy się?

Odpowiedział - nie. 

Później Matka mi to opowiadała - pierwsza myśl - nie interesuję cię.

A później wróciła Zosia, przyjaciółka Anody z przed wojny i już z Architektury..

Idiotko, przecież On ma w sobie 29 kul. Był tak poharatany, 

Przyjaźnili się, byli młodzi. Matka miała zadatki, ale do Zośki i Anody, brakowało Jej lata świetlne.

 

 

 

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, skynyrd napisał:

Ja, oczywiście.

Nieźle...

Skleroza wygodna rzecz. Nieboszczykom pozwala zabrać ze sobą ciężar przykrych zdarzeń z przeszłości.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Daphile, Onkyo A-5VL, B&W 606+ASW608 i gra muzyka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, szymon1977 napisał:

Nieźle...

Skleroza wygodna rzecz. Nieboszczykom pozwala zabrać ze sobą ciężar przykrych zdarzeń z przeszłości.

Wybacz - ale sam się Przyjacielu wyalienowałeś.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, skynyrd napisał:

Wybacz - ale sam się Przyjacielu wyalienowałeś.

Oczywiście! Z przeszłości wolę te miłe zdarzenia pamiętać. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Daphile, Onkyo A-5VL, B&W 606+ASW608 i gra muzyka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znam Cię, za ostatnią akcję nie zabuliłeś, suko

Teraz, skynyrd napisał:

znam Cię, za ostatnią akcję nie zabuliłeś, suko

Trochę na waszym idiotyzmie, pogrywaliśmy sobie na AH

Wesoła wiosna - znowu dacie dupy, to jak łowienie pstrągów

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O jakiej akcji mowa? 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Daphile, Onkyo A-5VL, B&W 606+ASW608 i gra muzyka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sytuacja będzie podobna do 1980 roku. Znam z autopsji. Pisałem do dyr. mojego biura projektów, że za pensję nie jestem w stanie kupić gazety czy bilet do kina. Na bułkę z masłem dawali.

Młodzi pamiętajcie; nie ma większej determinacji niż głód. Ja przewiduję, że za 30 - 60 dni ludzie wyjdą na ulice.

 Obecna faza to takie marketingowe popierdółki.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed nami mega kryzys gospodarczy. Polska jako kraj montowni, magazynów, kościołów i klasztorów. Zapłacimy słono za lata samo-uwielbienia i nieudacznictwa. Export montowanych u nas aut czy podzespołów już się zawalił. Wczoraj VW Poznań wstrzymał produkcję. Będzie lawina takich zdarzeń.

Pytam, jak można blokować łańcuchy dostaw przez tamowanie przejść granicznych !? I żeby jeszcze UE musiała zwracać nam uwagę, że 40 km korki TIR to sabotaż europejskiej gospodarki ??? To wstyd.     

Sytuacja będzie podobna do 1980 roku. Znam z autopsji. Pisałem do dyr. mojego biura projektów, że za pensję nie jestem w stanie kupić gazety czy biletu do kina. Na bułkę z masłem dawali. 

Młodzi pamiętajcie; nie ma większej determinacji niż głód. Ja przewiduję, że za 30 - 60 dni ludzie wyjdą na ulice. 90% Polaków nie ma żadnych oszczędności. Utrata wynagrodzenia 

 Obecna faza to takie marketingowe popierdółki. Dla PiS-u żarty się właśnie skończyły. Oni o tym wiedzą. "Kaczunio" też dobrze pamięta 1980r. Jeździ po cichu na Wawel ... Duda zamówił w drukarni efektowne, kolorowe pudła na listy poparcia (dwa miliony głosów). To szczyt arogancji i propagandowej nicości obecnej władzy. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez janunio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na TVP wczoraj można się było dowiedzieć ilu ludzi popiera obecne działania rządu, to był jeden z najważniejszych newsów.

A w temacie - idzie rzeź.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, rasputin napisał:

jeden z najważniejszych newsów

Dlatego chcą wybory w terminie, dopóki nie będzie rozpierdolu. Ale mogą się bardzo przeliczyć...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, janunio napisał:

Przed nami mega kryzys gospodarczy. Polska jako kraj montowni, magazynów, kościołów i klasztorów. Zapłacimy słono za lata samo-uwielbienia i nieudacznictwa. Export montowanych u nas aut czy podzespołów już się zawalił. Wczoraj VW Poznań wstrzymał produkcję. Będzie lawina takich zdarzeń.

Wyjątkowo trafna ocena skutków polityki gospodarczej polskich rządów, a szczególnie niemal wzorcowej transformacji gospodarczej po 1989 roku.

Godzinę temu, janunio napisał:

Sytuacja będzie podobna do 1980 roku. Znam z autopsji. Pisałem do dyr. mojego biura projektów, że za pensję nie jestem w stanie kupić gazety czy biletu do kina. Na bułkę z masłem dawali.

Bez przesady, ja te czasy też znam z autopsji. Napisałeś nieprawdę. W tym roku zarabiałem ok. 4200 (i ok. 5000 w 1983) czyli ok. 2/3 średniej pensji. Starczało na wykupienie kartek na mięso, używki i buty i jeszcze zostawało na książki, gazety i inne).

Godzinę temu, janunio napisał:

Młodzi pamiętajcie; nie ma większej determinacji niż głód. Ja przewiduję, że za 30 - 60 dni ludzie wyjdą na ulice. 90% Polaków nie ma żadnych oszczędności. Utrata wynagrodzenia 

Polsce nikt nie wyjdzie na ulice. W latach 1956 - 89 główną siłą takich wyjść była silna tzw. klasa robotnicza. Tej obecnie praktycznie nie ma.

Godzinę temu, janunio napisał:

Obecna faza to takie marketingowe popierdółki. Dla PiS-u żarty się właśnie skończyły. Oni o tym wiedzą. "Kaczunio" też dobrze pamięta 1980r. Jeździ po cichu na Wawel ... Duda zamówił w drukarni efektowne, kolorowe pudła na listy poparcia (dwa miliony głosów). To szczyt arogancji i propagandowej nicości obecnej władzy. 

Fakt żarty się skończyły i to nie tylko w Polsce. Obecna pandemia pokazuje, że trzeba przewartościować dotychczasowy światowy ład.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Zyzol napisał:

Obecna pandemia pokazuje, że trzeba przewartościować dotychczasowy światowy ład.

Zniknie wreszcie wyniszczający socjał, a lewactwo i populizm zejdą do podziemia.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zyzol napisał: Napisałeś nieprawdę. W tym roku zarabiałem ok. 4200 (i ok. 5000 w 1983) czyli ok. 2/3 średniej pensji. Starczało na wykupienie kartek na mięso, używki i buty i jeszcze zostawało na książki, gazety i inne).

Przykre, że piszesz, że kłamię. To była moja pierwsza praca. Podaj, przynieś, pozamiataj. Kwot nie pamiętam. Za to pamiętam paski z wypłatą. Przeszeregowanie było możliwe raz na trzy lata o bodaj 300 zł. Do PZPR się nie zapisałem. Nigdy. Pamiętam także, że ojciec miał miesięcznie ok. 3 tyś zeta a był naukowcem na samodzielnym  stanowisku badawczym w Państwowym Instytucie. Robol brał wtedy tak jak piszesz. Więcej niż naukowiec.

Dorabiałem grając na weselach na Mazowszu. Za jedno wesele płacili mi 3 000 zł. Tyle ile tata za miesiąc. Grałem także " z ręki" do tańca w klubach studenckich (Stodoła, Remont, Medyk, Hybrydy, Mechanik ...). SZSP płacił 200 zł za sztukę. Stawka była regulowana. Później można było dopisać np. chórek wirtualny i wychodziło 400 zł za wieczór na muzykanta. Ach, to były czasy ... Gitara IBANEZ, kopia Fender Prec. kosztowała 150 USD. Dolar stał po 120 zł. Czyli ok. 18 000 zł. To było moje roczne wynagrodzenie.

Na koniec SZSP wysłał naszą kapelę na Olimpiadę Kulturalną MOSKWA 80. Co tam się działo !!!!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oby to wszystko,co ma nastapic wyszlo nam wszystkim na dobre,gorzej,jak pojdzie w druga strone,jak NWO.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, janunio napisał:

Robol brał wtedy tak jak piszesz

Nie zarabiałem wówczas tyle, jako (jak pogardliwie napisałeś) "Robol", tylko jako kierownik niższego szczebla. Gazeta codzienna kosztował wówczas 1 zł, "Polityka" 6 zł, bilet do kina niewiele drożej - te zresztą często były darmowe w zakładzie pracy, bo rozdawała je CRZZ, a 1000 stronicowa książka, szyta i w twardej, płóciennej oprawie 120 zł.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat "ROBOL" opiszę w wolnej chwili. Na konkursowym egzaminie na studia wyższe dostawał ROBOL 30% punktów więcej za tzw. pochodzenie robotniczo-chłopskie. Studia były wtedy darmowe. Młodzież pochodzenia "inteligenckiego", która nie dostała się po maturze na studia szła do "woja" na dwa lata, a później podlegała nakazowi pracy. Tak komuna Gomułki i Gierka traktowała młodych ludzi. Ciekawe, że nikt tego okresu dziś nie pamięta.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

(Konto usunięte)

Czytam i nie moge uwierzyc......... kto was wychowal.........wypisujecie glupoty i   te  wasze przemyslenia godne magla babskiego sa tylko . Nie ma  w was ani odrobiny meskiego pierwiastka...zenada...baby do entej potegi.

Edytowane przez Moontan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Janunio - wszystko przewidujesz i nic na tym zarabiasz.

Ja miesiąc temu przewidując pandemię, przekierowałam wszystkie środki do Luxemburga.

Dzisiaj mam 3 razy tyle

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, janunio napisał:

Temat "ROBOL" opiszę w wolnej chwili. Na konkursowym egzaminie na studia wyższe dostawał ROBOL 30% punktów więcej za tzw. pochodzenie robotniczo-chłopskie. Studia były wtedy darmowe. Młodzież pochodzenia "inteligenckiego", która nie dostała się po maturze na studia szła do "woja" na dwa lata, a później podlegała nakazowi pracy. Tak komuna Gomułki i Gierka traktowała młodych ludzi. Ciekawe, że nikt tego okresu dziś nie pamięta.

z tym pochodzeniem "inteligenckim",to spokojnie,bo prawie cala inteligencja zginela podczas II wojny.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwestia przyjętej definicji

Pochodzenia inteligenckiego za komuny był ten, którego rodzice mieli przynajmniej maturę. I taki miał przy egzaminach na studia pod górkę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Less is more

Everything Should Be Made as Simple as Possible, But Not Simpler ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, tomek7776 napisał:

z tym pochodzeniem "inteligenckim",to spokojnie,bo prawie cala inteligencja zginela podczas II wojny.

No, nie cała. Na szczęście. Tylko cała sobie nie postudiowała, bo została wyrzucona przez okno.

1 minutę temu, Less napisał:

Kwestia przyjętej definicji

Pochodzenia inteligenckiego za komuny był ten, którego rodzice mieli przynajmniej maturę. I taki miał przy egzaminach na studia pod górkę.

Zależy, w których latach. Ja nie miałem pod górkę, miałem wielką chęć wiedzy

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ojciec  mi opowiadal jak komuna kreowala "inteligencje" w latach powojennych.jak tym slugusom byly przydzielane mieszkania,za "zaslugi",esbeckie mordy.rowniez wstapienie do pzpr ulatwialo zycie w komunie,wszystko bylo w zasiegu reki.

gorzej jak byles po drugiej stronie.na ojca wydziale w pracy,bylo 80% konfidentow,wszyscy mieli za "zaslugi"poprzydzielane mieszkania,zyli jak paczki w masle,na etacie byl esbek,ktory ich nadzorowal.

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, tomek7776 napisał:

ojciec  mi opowiadal jak komuna kreowala "inteligencje" w latach powojennych.jak tym slugusom byly przydzielane mieszkania,za "zaslugi",esbeckie mordy.rowniez wstapienie do pzpr ulatwialo zycie w komunie,wszystko bylo w zasiegu reki.

gorzej jak byles po drugiej stronie.na ojca wydziale w pracy,bylo 80% konfidentow,wszyscy mieli za "zaslugi"poprzydzielane .mieszkania,zyli jak paczki w masle,na etacie byl esbek,ktory ich nadzorowal.

 

ycie

Matka w swojej naiwności poszła na dziennikarkę.  Wyrzucili ją natychmiast, gdy doniósł jej kolega z uczelni.

O wrogiej rodzinie na Zachodzie.

 

Całe życie chciałem, dopaść tę k**wę, ale Matka nie dała mi zgody. 

Była taką idealną katoliczką, która nadstawia drugi policzek.

Teraz nie żyje - pójdę do IPN i wygrzebię wszystko - to będzie ciekawe

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to tez spotykalo moich rodzicow podobne szykany,z tego samego powodu,straszenie,nocne wpadanie do domu,itp

tez sie zbieram ,zeby wybrac sie do IPN,tez bedzie ciekawie

i zeby bylo "smieszniej" esbeckie scierwo i ich informatorzy,robili to wylacznie dla zysku,dla przywilejow,

ojca zmuszono do zwolnienia sie z pracy w 1982roku,,,,dostal propozycje "nie do odrzucenia"

dopadnij k**we,,,,i publicznie mu wygarnij,tak przy znajomych,w miejscu zamieszkania.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez tomek7776
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 16

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.