Skocz do zawartości
IGNORED

Finansowa apokalipsa nadchodzi.


arturross
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

30 minut temu, arkadowski napisał:

Ciężko dziś przyjąć opinię, że Chiny chciały wykończyć pół świata, Apple i 3/4 USA, bo za mało Xiaomi sprzedawali na rynkach światowych. Bądźmy poważni.

Ja cały czas piszę, że to nie Chiny, tylko USA.
A dlaczego, to już też pisałem, ale Ty chyba dopiero teraz ożywiłeś się znienacka, to nie wiesz. ?
W każdym bądź razie dlaczego USA to już tłumaczył Ci nie będę, bo mam nadzieję - masz swój rozum.

Dobranoc, bo muszę jutro do pracy jechać, a Wy pewnie w domu się byczycie, to możecie całą noc się kłócić. ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Bezlitosna Niusia napisał:

Sporo tych palet wystrugał...

Niech ma! Ja mu nie zazdroszczę. Jak bułka będzie kosztować jak w czasach recesji dwa miliony złociszy, to dużo za te miliony już nie kupi ?

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

#IRespect Music  SORRY! NIE TRAWIĘ AGROMUZYKI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, soundchaser napisał:

Ja cały czas piszę, że to nie Chiny, tylko USA.
A dlaczego, to już też pisałem, ale Ty chyba dopiero teraz ożywiłeś się znienacka, to nie wiesz. ?
W każdym bądź razie dlaczego USA to już tłumaczył Ci nie będę, bo mam nadzieję - masz swój rozum.

Dobranoc, bo muszę jutro do pracy jechać, a Wy pewnie w domu się byczycie, to możecie całą noc się kłócić. ?

Spokojnej nocy.

Soundchaser o USA popiszemy jutro - śpij i o wirusie nie śnij. 

Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

#IRespect Music  SORRY! NIE TRAWIĘ AGROMUZYKI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, arkadowski napisał:

gdzie masz tą tanią wojnę?

Czytaj wstecz.
 

3 minuty temu, arkadowski napisał:

I po której stronie sa ci zwycięzcy?

Cały świat będzie stratny finansowo, gospodarczo i ludzi mniej, ale atmosfera się oczyści.
Naprawdę nie kumasz? To już nie poradzę.

Good night.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie największym problemem tych wszystkich teorii spiskowych jest to, że nie trzymają się kupy, a precyzyjniej - że są logicznie niespójne.

Już nawet nie chodzi o sens typu na co to komu, ale o to, że są wewnętrznie sprzeczne.

Jak dotąd nie usłyszałem takiej teorii która miałaby jakiś sens i trzymała się kupy. I nie kupuję pieprzenia typu - "co ty tam wiesz", albo - to udowodnij, że jest inaczej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, soundchaser napisał:

 

Cały świat będzie stratny finansowo, gospodarczo i ludzi mniej, ale atmosfera się oczyści.
Naprawdę nie kumasz? To już nie poradzę.

 

 

Czyli wojna biologiczna w zamyśle ma przynieść "oczyszczenie atmosfery". Ważki ten powód mieli Chińczycy lub Amerykanie, by wypuścić COVID19 w powietrze. Tego by nawet najwięksi mędrcy nie wymyślili. COVID19 lekiem na zanieczyszczenie atmosfery. Tego nie wiedziałem.

3 minuty temu, Jaro_747 napisał:

Dla mnie największym problemem tych wszystkich teorii spiskowych jest to, że nie trzymają się kupy, a precyzyjniej - że są logicznie niespójne.

Już nawet nie chodzi o sens typu na co to komu, ale o to, że są wewnętrznie sprzeczne.

Jak dotąd nie usłyszałem takiej teorii która miałaby jakiś sens i trzymała się kupy. I nie kupuję pieprzenia typu - "co ty tam wiesz", albo - to udowodnij, że jest inaczej.

Lepiej bym sam tego nie ujął. Dlatego drogi są dwie - albo skrajna głupota i czyjeś niedopatrzenie w trackie badań w laboratorium w Wuhan, albo mamy faktycznie mutacje naturalną. Wszystkie teorie spiskowe o broni biologicznej jak dobrze zauważyłeś - sypią się u swoich podstaw. Rzecz jasna może być jakaś trzecia alternatywa, zapewne jeśli w ogóle istnieje - nie dowiemy się wcale lub szczątkowo wiele dekad po tym fakcie. 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez arkadowski

#IRespect Music  SORRY! NIE TRAWIĘ AGROMUZYKI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, soundchaser napisał:

Czy ktoś w ogóle tu napisał coś mądrego na temat przyczyny tej całej pandemii, oprócz ciągłego bicia piany?
Jeśli ta teoria jest Waszym zdaniem głupia i niepoprawna, to niech ktoś opowie swoją, ale z uzasadnieniem.

Moja teoria jest ta najprostsza i bez żadnych innych domysłów ...Batman brud jedzenie

Pozdrawiam 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polacy uwielbiają teoria spiskowe. Każdy może prowadzić własne badania nad tym zjawiskiem socjologicznym. Oto prosta metoda:

Otwieramy YouTuba i sprawdzamy ilość wyświetleń: film p.t. Stefan w gospodzie udowodnił, że jednak ziemia jest płaska. Empirycznie, bo po wyjściu z lokalu zaliczył glebę i było płasko - 17,4 mln wejść. Film p. t. Stefan uratował psa z przerębli - 437 wejść.  Dominuje więc elektorat PiS-u. Czyli pozbawione wykształcenia gospodynie domowe z Podlasia wsparte głosami anty-szczepionkowców z Podchala i katolami z Kielc. Władza w Polsce teraz należy to tego typu suwerena.

Ktoś już zna szacunki ile mln. dostanie we wtorek niepełne wynagrodzenie ? Pytam bo za miesiąc t.j. 30 kwietnia zacznie się full demolka Państwa na ulicach miast i wsi.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez janunio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, soundchaser napisał:

Ja cały czas piszę, że to nie Chiny, tylko USA.
A dlaczego, to już też pisałem, ale Ty chyba dopiero teraz ożywiłeś się znienacka, to nie wiesz. ?
W każdym bądź razie dlaczego USA to już tłumaczył Ci nie będę, bo mam nadzieję - masz swój rozum.

Dobranoc, bo muszę jutro do pracy jechać, a Wy pewnie w domu się byczycie, to możecie całą noc się kłócić. ?

Posadzenie amerykanow o zaczecie wojny (o ile to jest wojna) jest nieracjonalne.  Dlaczego? 

 

Jest bardzo proste wytlumaczenie tego. 

Jezeli amyraknie wypusciliby wirusa to: 1. najpierw opracowaliby szczepionke. 

2. Wiedzieliby czym ten wirus jest i czym grozi w zwiazku z czym przygotowaliby sie na scenariusz ze amerykanie zaczna chorowac. 

3. Gdzie produkcja amerykanskich respiratorow? 

4. Gdzie gotowe plany ratowania gospodarki. 

5. Gdzie dzialania przeciwepidemiczne. 

 

Tylko DEBIL lekcowarzylby wirusa ktorego sam stworzyl i znal wczesniej konsekwencje. 

 

Moim zdaniem to jest wystarczajace wytlumaczenie ze rzad usa tego wirusa nie wypuscil. Koniec Kropka. 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



Moja teoria jest ta najprostsza i bez żadnych innych domysłów ...Batman brud jedzenie
Pozdrawiam 


I wszystko dziwnym zbiegiem okoliczności zaczęło się w mieście, w którym znajduje się jedno z pięciu na świecie laboratoriów, zajmujących się badaniami nad najgroźniejszymi wirusami. Hmm.. Chyba, że ten Batman jakoś się z niego wymknął.

Wysłane z mojego ONEPLUS A6000 przy użyciu Tapatalka

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)

Jest ciekawy artykuł w Nature z 2015 r., w którym naukowcy zastanawiają się jaka chimera SARS-CoV mogłaby przechodzić z nietoperzy na ludzi. Wygląda, że też eksperymentowali. Naukowcy z USA, Chin i Szwajcarii. Może jednak komuś coś wymknęło... Mi brakuje wiedzy żeby do końca zrozumieć o co chodzi.

https://www.nature.com/articles/nm.3985

Edytowane przez JuG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, herbee napisał:


I wszystko dziwnym zbiegiem okoliczności zaczęło się w mieście, w którym znajduje się jedno z pięciu na świecie laboratoriów, zajmujących się badaniami nad najgroźniejszymi wirusami
 

 

Ale to kompletnie wyklucza teorię wojny biologicznej państwa X wobec państwa Y. Idąc takim tokiem myślenia - Chińczycy toczyli by wojnę z... Chinami, bo laboratorium przygotowałoby broń biologiczną i wypuściłoby na własnym terenie. Ta teoria o broni biologicznej stworzonej stricte do przeprowadzenia ataku na inne państwo jest w tym momencie niepoważna.

Można (snując teorie spiskowe) przyjąć, że o to w tym laboratorium dochodzi do włamania przez obce służby i wypuszczenia w świat zabójczego wirusa. Tyle tylko, że w takim przypadku Chiny nagłośniłyby cała sytuację do niesamowitych rozmiarów, skutki tego widzielibyśmy po zachowaniu władz Chin w stosunku do USA.

Największe gospodarki świata zaskoczone są rozwojem pandemii i jej skutkami. Ani USA, ani Chiny ale też Japonia, Niemcy, Korea, Włochy itd. nie miały świadomości z faktu zagrożenia pandemią w takim rozmiarze. Gdyby to był stricte atak biologiczny musiałyby zostać przeprowadzone wpierw (po cichu) przygotowania mające na celu ochronę własnych obywateli i własnej gospodarki. Dziś najwięksi gracze na rynku i ich gospodarki tracą w sposób niewyobrażalnie wielki stabilność. A to dopiero początek przed możliwą zapaścią systemów połączonych - gospodarki, życia społecznego, stabilności prawnej i politycznej. Teoretyzowanie o wojnie biologicznej i świadomym wypuszczeniu wirusa w powietrze jako broni biologicznej jest tak realne jak twierdzenie, że II wojnę światowa rozpętali Marsjanie. Skutki i skala problemów, brak odpowiednich środków w każdym z państw pokazują, że mamy problem poważny. I nie mamy przed sobą skutki wojny biologicznej, a przyczyna obecnej sytuacji ma kompletnie inne podłoże. Czy naturalne, czy wchodzi tutaj czynnik ludzki - kwestia niejasna i stawiam $ przeciwko orzechom, że najstarsi nigdy się nie dowiedzą, a prawda (może) wyjdzie na jaw za kilka dekad.

Jeśli pandemia nie zostanie zahamowana - przed nami: upadek kilku gospodarek (w szczególności niestabilnych, opartych o słabe waluty - w tym Polska!), w niektórych częściach świata pojawią się zakusy do przejęcia sterów polityki - czekają nas przewroty polityczne. Masowe zwolnienia, niewydolność służby zdrowia, efekt domina utraty wartości poszczególnych walut to przy kolejnych następstwach niewielki problem. Scenariusze mogą być przeróżne, każde możliwe i jedynie szybkość działania poszczególnych państw w zakresie zwalczania pandemii będzie warunkowało "co dalej". 

Można pokusić się o snucie teorii, że w przypadku przedłużania się pandemii trzeba będzie dopuścić ludzi do powrotu do pracy godząc się na poszczególne "ofiary", by utrzymać funkcjonowanie państw. Sytuacja obecna gdzie zamyka się firmy, ludzi zmusza do siedzeniu w domu, ogranicza im swobodę życia w każdym zakresie nie jest możliwa do utrzymania na dłuższą metę. Społeczeństwa nie są w stanie funkcjonować w izolacji z ograniczaniem ich możliwości funkcjonowania. Przestój gospodarki kosztowny, ale możliwy na krótką chwilę. Kilak tygodni, może kwartał. Potem koszty będą niewspółmierne do efektów walki z pandemią. Przyjmiemy konieczność życia w maskach, rękawiczkach i stosując się do zaostrzonych rygorów sanitarnych ale bez ograniczeń w pozostałym zakresie życia. Inaczej nasze państwa upadną lub będą wychodzić kilka lat (i dłużej) z recesji. Poważnej, ktora przyniesie więcej ofiar niż sam wirus (samobójstwa, porzucanie rodzin i/lub dzieci, upadek firm i całych systemów gospodarczych - w tym walut). Taka sytuacja jak obecnie na świecie nie może trwać dłużej niż 2 kwartały. Potem zaczniemy zmierzać ku upadkowi gospodarczemu.

Miłego dnia.

 

7 minut temu, JuG napisał:

Może jednak komuś coś wymknęło... Mi brakuje wiedzy żeby do końca zrozumieć o co chodzi.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Zgadzam się, to jest bliższe prawdzie, niż świadoma wojna biologiczna, która jak pokazuje sytuacja na świecie jest niecelowa i nie mająca konkretnego wroga oraz agresora. Jeśli mamy pandemię z powodu czynnika ludzkiego - to będzie to niezamierzone, wynikające z nieodpowiednio wdrożonych lub złamanych procedur bezpieczeństwa.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez arkadowski

#IRespect Music  SORRY! NIE TRAWIĘ AGROMUZYKI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

arkadowski, odniosłem się jedynie do wypowiedzi kolegi asterix1. Co do reszty, to "pożyjemy, zobaczymy". W obecnej sytuacji, nikt z nas maluczkich nie może mówić, że coś jest pewne. Nie będę głosił teorii spiskowych, bo też niczego nie jestem pewny. Patrzmy na to widowisko, a jak już dym opadnie i zobaczymy zgliszcza, to wtedy będzie można wyciągać jakieś wnioski.

Wysłane z mojego ONEPLUS A6000 przy użyciu Tapatalka

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, herbee napisał:

arkadowski, odniosłem się jedynie do wypowiedzi kolegi asterix1. Co do reszty, to "pożyjemy, zobaczymy". W obecnej sytuacji, nikt z nas maluczkich nie może mówić, że coś jest pewne. Nie będę głosił teorii spiskowych, bo też niczego nie jestem pewny. Patrzmy na to widowisko, a jak już dym opadnie i zobaczymy zgliszcza, to wtedy będzie można wyciągać jakieś wnioski.

Wysłane z mojego ONEPLUS A6000 przy użyciu Tapatalka
 

A ja nie napisałem, że Twój post jest głoszeniem teorii spiskowych. Uznałbym go raczej za racjonalny dowód na odrzucenie takich o celowej wojnie biologicznej.

Zgliszcza... tego bym się obawiał najbardziej dla nas i naszych dzieci.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

#IRespect Music  SORRY! NIE TRAWIĘ AGROMUZYKI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, herbee napisał:

Patrzmy na to widowisko, a jak już dym opadnie i zobaczymy zgliszcza, to wtedy będzie można wyciągać jakieś wnioski.

Byle tylko szybko wyciągać wnioski, najlepiej już teraz bo inni którzy opierali swoją gospodarkę na wytwarzaniu dóbr i inwestowali w konkretne tematy zapewniające tą produkcję wyjdą z kryzysu szybko a ci co "inwestowali" w konsumpcję i zmiany ustrojowe tak jak "dzielny" PiS  pewnie będą potrzebowali dużo więcej czasu na podniesienie, zwłaszcza jak będą mieli kasę pustą.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Pasja bez precyzji to chaos. DOBRZE ŻE JEST MUZYKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, arkadowski napisał:

Ale to kompletnie wyklucza teorię wojny biologicznej państwa X wobec państwa Y.

Globalny atak .

Tam gdzie dyktatura i brak demokracji każde posunięcie jest możliwe .

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, arkadowski napisał:

Niech ma! Ja mu nie zazdroszczę. Jak bułka będzie kosztować jak w czasach recesji dwa miliony złociszy, to dużo za te miliony już nie kupi ?

 

Ależ, bynajmniej! Ja też nie zazdroszczę (nigdy, nikomu, niczego - dodam).

Wręcz się bardzo cieszę, że syn Moontana coś tam wymyślił, sprzedał i zarobił miliony baksów. Cześć i chwała!

Ja po prostu niezbyt wierzę w istnienie tego syna...?.

 

 

Ale, co to ja chciałem...A!:

Prasa, radyjo, telewizory, internety - wszystkie one straszą świrusem, prześcigają się w informacjach (częściej - pseudoniusach), grożą, obiecują, mamią, pocieszają, etc.

Jako urodzony, niepoprawny optymista, który wpadł w pesymizm i któremu chwilami czarne myśli po łbie łażo, postanowiłem się "dobardzić"* jakimsik fatalistycznym, będącym na czasie i w temacie filmem.

Padło na Contagion (polski tytuł Epidemia Strachu), Stevena Soderbergha - tego od między innymi Erin Brockovich.

Film bez specjalnych fajerwerków, natomiast ogląda się go znakomicie. Zwłaszcza dziś, gdy widać jak na dłoni, że scenarzysta wykonał niesłychaną pracę i chyba przeniósł się w czasie, by poobserwować, co to się wydziwia z ludziamy podczas pandemii (film jest sprzed dziesięciu lat).

Polecam, zwłaszcza tym, którzy wietrzą sensację, jakoby to "wirus bojowy, wojna biologiczna" i takie tam różne...

I nie podpieram się filmem w rozmowie, zarzekając się, że to czy tamto, bo jo widziołech na filmie a panie rezyseze mylić się nie może. Wiadomo, że to fikcja i hollywoodzkie bajędy. Ale - fajnie (?) się ogląda, a i lista aktorów smakowita. Jest też o nietoperzach, gdyby ktoś pytał.

Raz jeszcze polecam Koleżeństwu. Jest na cda.

 

* Słówko "dobardzić" wymyślił mój kolega - artysta w neologizmach. Co robisz, gdy z białej farby chcesz zrobić lekki kolorek? Dobardzasz barwnikiem.

A gdy przesadzisz i kolor wyjdzie zbyt mocny? Odbardzasz, dolewając białej farby.

Proste i bardzo użyteczne słowo ?.

 

Ps - ostatnio cieszę się drobnostkami. Jakieś 10 dni temu podczas spaceru znalazłem wyrzuconego małego ~20 cm fikusa. W 80% zeschnięty i marny, nierokujący specjalnych nadziei.

Wziąłem go do domu, pogadałem jak facet z facetem i - już ma osiem nowych listków i zaczątki kilku następnych ??.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Bezlitosna Niusia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, soundchaser napisał:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

No toteż mówię.

Mariusz Max Kolonko Boston Massachusetts - dowiedział się właśnie z filmu Soderbergha i struga mundrego.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Bezlitosna Niusia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Bezlitosna Niusia napisał:

Ależ, bynajmniej! Ja też nie zazdroszczę (nigdy, nikomu, niczego - dodam).

Wręcz się bardzo cieszę, że syn Moontana coś tam wymyślił, sprzedał i zarobił miliony baksów. Cześć i chwała!

Ja po prostu niezbyt wierzę w istnienie tego syna...?.

 

Dlaczego może synek wynalazł lek na koronavirusa ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

-=SLAYER RUL3Z =-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, arkadowski napisał:

Idąc takim tokiem myślenia - Chińczycy toczyli by wojnę z... Chinami, bo laboratorium przygotowałoby broń biologiczną i wypuściłoby na własnym terenie. Ta teoria o broni biologicznej stworzonej stricte do przeprowadzenia ataku na inne państwo jest w tym momencie niepoważna.

No ale popatrz arkadowski. Owszem, Chiny też z tym troszkę ognia pod tyłkiem mieli, ale jeśli wierzyć oficjalnym informacjom - poradzili sobie dość sprawnie, a reszta świata ? Już tak sprawnie sobie nie radzi. Niecałe 4000 ofiar wobec ogólnej liczby ludności ich kraju ? Pestka.

6 godzin temu, Bezlitosna Niusia napisał:

Ps - ostatnio cieszę się drobnostkami. Jakieś 10 dni temu podczas spaceru znalazłem wyrzuconego małego ~20 cm fikusa. W 80% zeschnięty i marny, nierokujący specjalnych nadziei.

Wziąłem go do domu, pogadałem jak facet z facetem i - już ma osiem nowych listków i zaczątki kilku następnych ??.

Idę w Twoje ślady Niusia ! Jutro jadę nad wodę odetchnąć świeżym powietrzem, a kto wie ? Może znajdę jakąś nieużywaną maseczkę, albo mydełko antybakteryjne ? No bo, że znajdę wzmacniacz Dagostino, to chyba jednak liczyć nie mogę :-((((( ? 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Politykę robi się za pomocą pieniędzy, a pieniądze za pomocą polityki. Ot, taki przypadek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Durni przedsiębiorcy! Jeżeli nie chcecie płacić składek ZUS, to przepiszcie te swoje firemki na księdza.

"3. Na wniosek duchownego bed. płatnikiem składek zwalnia się z obow. opłacenia należności z tyt. składek na obowiązkowe ubezp. emeryt. i rentowe wypadk, chorobowe, zdrow. należne z tytułu bycia duchownym, za okres od dnia o1.03-30.05 "

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, toptwenty napisał:

Durni przedsiębiorcy! Jeżeli nie chcecie płacić składek ZUS, to przepiszcie te swoje firemki na księdza.

"3. Na wniosek duchownego bed. płatnikiem składek zwalnia się z obow. opłacenia należności z tyt. składek na obowiązkowe ubezp. emeryt. i rentowe wypadk, chorobowe, zdrow. należne z tytułu bycia duchownym, za okres od dnia o1.03-30.05 "

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ja płacę i nie narzekam nie muszę nic nikomu przepisywać ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

-=SLAYER RUL3Z =-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mateusz Morawiecki mówił dziś w Sejmie o braku wsparcia ze strony Unii Europejskiej w walce z koronawirusem. Sprawdzamy #FAKTY:

Komisja Europejska ogłosiła inicjatywę o wartości 37 mld euro na walkę ze skutkami gospodarczymi epidemii.

Polska ma zostać największym beneficjentem tej pomocy!

W walce ze skutkami pandemii Polska może wykorzystać 7,4 miliarda euro dostępnych dla naszego kraju w ramach polityki spójności na lata 2014-2020.

Wspólny przetarg na sprzęt ochronny ramach UE zakończył się sukcesem. Na pierwszą edycję Polska po prostu się spóźniła.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Panie Premierze, ładnie tak

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.