Skocz do zawartości
IGNORED

Finansowa apokalipsa nadchodzi.


arturross

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Meloman napisał:

Panowie, naprawdę trzeba się modlić, abyśmy najpóźniej do końca maja wrócili do w miarę normalnego życia.

W przeciwnym razie może nas spotkać historia rodem z Mad maxa.

Póki co sklepy spożywcze są pełne, bo pewnie wszystko idzie jeszcze z magazynów. A co jeżeli rolnictwo przestanie funkcjonować? Co wtedy z żywnością?

Nie wirus nas będzie zabijał, ale my sami w walce o byt.

Jeszcze miesiąc temu śmiałbym się z tej teorii. Dzisiaj już niekoniecznie.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Początkowo myślałem że PiS tak szybko wskazując nakazujac robi dobrze ale trochę poczytałem różnych specjalistów i wychodzi że to wcale nie takie dobre bo śmierć kilkunastu tysięcy na koronawirusa i spokojna przyszłość kontra katastrofa humanitarna i gospodarcza oraz budżetowa i śmierć kilku tysięcy na koronowirusa A kolejnych kilkunastu tysięcy z przyczyn ekonomicznych wcale nie jest najlepszym wyjściem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

chwilowy brak działalności w audio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, skynyrd napisał:

A patriota to ten kto płaci podatki w Ojczyźnie i w razie konieczności stanie w jej obronie.

raczej frajer niż patriota . taki jeleń do roboty za drobne , dojenia na podatkach i opłatach  oraz wiary w cuda głoszone przez wodzów i szamanów . a w razie wojny między ,,panami " - to tylko mięso armatnie bo przecież sami siebie zabijać nie będą , poślą do tego ,, partiotów " 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

...there is no spoon...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, antymalkontent napisał:

Początkowo myślałem że PiS...

Mam podobnie, ale zauważ proszę, że podobnie postąpiło większość krajów. Skutki takich działań mogą być opłakane dla gospodarki światowej jeżeli ktoś się w porę nie opamięta. To wszystko nie jest zero-jedynkowe. W południowych Włoszech już zaczyna się plądrowanie sklepów.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Meloman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, KALIBER napisał:

Nie czytaj szmatławca  będziesz zdrowszy .?

Tylko wiara w Prezesa uzdrowi świat i Polskę ;-).
Ja tchórzliwych szmatławców nie słucham ani mnie oni nie interesują.

Godzinę temu, janunio napisał:

Patriota to osoba krytyczna, wskazująca kreatywnie sposoby naprawy Ojczyzny. 

Kreatywnie można wskazywać tylko jak ktoś słucha. W państwie autorytarnym się to nie uda. Władza autorytarna słucha tylko tego co powie wódz naczelny.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Pasja bez precyzji to chaos. DOBRZE ŻE JEST MUZYKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, antymalkontent napisał:

Początkowo myślałem że PiS tak szybko wskazując nakazujac robi dobrze ale trochę poczytałem różnych specjalistów i wychodzi że to wcale nie takie dobre bo śmierć kilkunastu tysięcy na koronawirusa i spokojna przyszłość kontra katastrofa humanitarna i gospodarcza oraz budżetowa i śmierć kilku tysięcy na koronowirusa A kolejnych kilkunastu tysięcy z przyczyn ekonomicznych wcale nie jest najlepszym wyjściem.

Dlatego z zainteresowaniem przeczytałem wypowiedź Pana Sławka Sierakowskiego, który zaproponował ścisłe odseparowanie tych najbardziej zagrożonych śmiercią, czyli seniorów, przy jednoczesnym w miarę normalnym funkcjonowaniu pozostałej części społeczeństwa właśnie w celu utrzymania produkcji. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, janunio napisał:

Jesteśmy dziś krajem montowni i magazynów.

Od czegoś trzeba zacząć i gdzieś się trzeba nauczyć jak to jest zrobione. W praktyce najlepiej, ale na drodze nauki może stanąć niechęć do niej nowej elity PiS. Oni potrzebują do osiągnięcia swojego celu "ciemnego ludu".

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Pasja bez precyzji to chaos. DOBRZE ŻE JEST MUZYKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andrzej Duda dzisiaj o wyborach: Jeśli są warunki, żeby chodzić do sklepu, to są warunki, żeby zagłosować. Prezydent dodał, że "nie widzi podstaw, by w Polsce wprowadzać stan klęski żywiołowej, bądź stan wyjątkowy".

Tylko, że do sklepu musimy a na wybory już nie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez janunio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówiłem, że to debil.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Pogardzam wszystkimi i mam wstręt taki do hołoty umysłowej, że rzygam."          Stanisław Ignacy Witkiewicz – Listy do żony (1928-1931)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Szyszkownik Kilkujadek napisał:

Dlatego z zainteresowaniem przeczytałem wypowiedź Pana Sławka Sierakowskiego, który zaproponował ścisłe odseparowanie tych najbardziej zagrożonych śmiercią, czyli seniorów,

Rozumiem, że weźmiesz ich wszystkich do siebie, tak ?

W dniu 29.03.2020 o 18:16, janunio napisał:

W 80' i 89' oddychałem pełną piersią. Dziś mam 65+ i jestem rozgoryczony. 

janunio przeżyłeś tyle lat, masz już luzik. Gorzej mają obecni 25+ :-)))))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Smuga cienia spowija..;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, AL napisał:

Rozumiem, że weźmiesz ich wszystkich do siebie, tak ?

Na stadionach jest dużo miejsca + trawa.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do kosciołów ich posłac . Przez lata darmozjadów utrzymywali ..

 Niech sie odwdzięczą .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, arturp napisał:

raczej frajer niż patriota . taki jeleń do roboty za drobne , dojenia na podatkach i opłatach  oraz wiary w cuda głoszone przez wodzów i szamanów . a w razie wojny między ,,panami " - to tylko mięso armatnie bo przecież sami siebie zabijać nie będą , poślą do tego ,, partiotów " 

Przedsiębiorco - PiS ma w dudzie twoje problemy. Jak zbankrutujesz na miejsce twojej firmy wejdzie szwagier pisiora.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po zbankrutowane hotele już stoi kolejka takich pisich sqrwysynów.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, dulon184 napisał:

Do kosciołów ich posłac . Przez lata darmozjadów utrzymywali ..

 Niech sie odwdzięczą .

Pewnie szybciej dwie niedziele palmowe się do kupy zejdą, niż kościół komukolwiek w czymkolwiek pomoże :-))))

8 godzin temu, Bezlitosna Niusia napisał:

Po zbankrutowane hotele już stoi kolejka takich pisich sqrwysynów.

Racja, tu nas czekają dość ciekawe rozwiązania :-). Wziąć herbatkę, siedzieć i obserwować :-))).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Politykę robi się za pomocą pieniędzy, a pieniądze za pomocą polityki. Ot, taki przypadek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym, wszystkim politycy stojącymi za tymi wszystkimi decyzjami  i powiązany z nimi świat finansjery da po tym wszystkim radę. Oni to doskonale wiedzą wprowadzając kolejne zakazy. Mają gdzieś, że z problemami zostanie miliony głównie drobnych przedsiębiorców.

Jeżeli prognozy rzeczywiście się potwierdzą i czeka na recesja ok. 10% lub więcej to czeka nas dramat na lata. 

Oligarchowie rosyjskich swoje pałace już przekształcili w niezależne OIOM-y ze swoimi lekarzami, którzy ze swoimi rodzinami z nimi tam mieszkają. A gawiedź, czyli my wszyscy po tym wszystkim będziemy dla nich pracować za miskę ryżu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypomnę, że to wątek o finansach a nie o ukochanych teoriach spiskowych.

Bankrut (niewypłacalny) ma być wyrokiem sądu zlicytowany by odzyskane środki trafiły do wierzycieli.

Za licytacje odpowiada KASTA KOMORNIKÓW. To znakomicie zorganizowana banda złodziei.  

@meloman

piszesz, że Polacy po tym wszystkim będą pracować na oligarchów rosyjskich za miskę ryżu.

Jeżeli już to za miskę ziemniaków.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Bezlitosna Niusia napisał:

Ryż jest zdrowszy.

teoretycznie. Zawiera arsen ?

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez rasputin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, rasputin napisał:

teoretycznie. Zawiera arsen ?

 

Wiesz... Ja kiedyś czytałem, że marchewka jest rakotwórcza.

No i pewnie jest, zwłaszcza ta spod Nowej Huty. I trzeba by jej zjeść wagon dziennie ?.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, janunio napisał:

piszesz, że Polacy po tym wszystkim będą pracować na oligarchów rosyjskich za miskę ryżu.

Że co?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Bezlitosna Niusia napisał:

Ryż jest zdrowszy.

 

 

......

Kilka lat temu zadzwonił do mnie facet, że ma do zrobienia fasadę domu. Polepić, "uślicznić" i otynkować. Zacząłem kręcić nosem, wymyślać, marudzić... Chciałem się z tego wykręcić, bo nie lubię takich robót.

Gostek mnie przekonał tym, że rusztowanie już stoi.

Okazało się, że była już firma, postawiła to rusztowanie, zostawili trochę sprzętu, rozpieprzyli w drobny mak ogródek, narobili burdelu i - zbankrutowali. Przedtem jednak wzięli od klienta bardzo - bardzo (!) dużą zaliczkę. I tyle ich widzieli. 

Robotę zrobiliśmy, facet zadowolony zapłacił, myśmy cały nie nasz sprzęt zostawili, jak był. No i też - tyle nas widzieli.

A sprawa z firmą "x" - w sądzie.

 

Rozmawiałem z typem jakieś pół roku temu. Okazało się, że 'użendniki' i sędziowie wszelkiej maści zdecydowali, że po bankructwie tamtej upadłej firmy wszelakie roszczenia i pieniądze przysługują wyłącznie - innym użendnikom, tutejszym ubezpieczalniom, zusom, krusom i pierdusom. A facet został z siurkiem w garści i "jak chce, niech se sprzeda to rusztowanie". Nie dostał ani grosika odszkodowania.

Tak było.

 

 

Tak jest nadal. 

Zobowiazania prawne / panstwowe maja pierwszenstwo. 

 

Tak to mi urzednjm kiedys powiedzial:

Twoim zadaniem jest aby brac takie uslugi czy kooperowac z takimi firmamy, / ludzmi ktore sa pewne. 

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W biznesie nic nie jest pewne tym bardziej firmy mogą od lat prosperować idealnie na czas płacić a często się wysypują, znam takie i wiem co piszę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

-=SLAYER RUL3Z =-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtorek, 15.oo:

Czy ktoś młody ma tu własną firmę ? Widzę samą młodzież lub ich dziadków.  

Kaczyński chce nadal wyborów 10 maja i głosowania korespondencyjnego dla wszystkich. 

Co sądzicie ?

Wypłaty 13-tych emerytur ruszyły. Są większe niż przewidywano. Wypłaty miały poprzedzać wybory w wiadomym celu. Emeryt przyjmie dziś kaskę ale do wyborów przesuniętych zapomni.

Rysuje się DRAMAT Kaczyńskiego. Całą ich nadzieją jest, że Sejm wieczorem w całości uwali / odrzuci zmiany Senatu. Pogadamy jutro.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez janunio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Janunio,

Moja Żona prowadzi działalność gospodarczą. Obecnie zero ruchu, zadłużenie nie spłacane, na zwolnienie z ZUS się nie załapie, kolejne miesiące zapowiadają się jeszcze gorzej. Żyjemy z mojej pensji, a co dalej... czas pokaże...

Dla zdrowia psychicznego zacząłem wczoraj robić sobie powtórkę z "Paragraf 22". Ta książka zawsze pozwala mi zdystansować się do świata.

Ale nie wiem czy się łapiemy na Twoje zapytanie, bo jesteśmy w średnim wieku  ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, janunio napisał:

Wtorek, 15.oo:

Czy ktoś młody ma tu własną firmę ? Widzę samą młodzież lub ich dziadków.  

Kaczyński chce nadal wyborów 10 maja i głosowania korespondencyjnego dla wszystkich. 

Co sądzicie ?

Wypłaty 13-tych emerytur ruszyły. Są większe niż przewidywano. Wypłaty miały poprzedzać wybory w wiadomym celu. Emeryt przyjmie dziś kaskę ale do wyborów przesuniętych zapomni.

Rysuje się DRAMAT Kaczyńskiego. Całą ich nadzieją jest, że Sejm wieczorem w całości uwali / odrzuci zmiany Senatu. Pogadamy jutro.

Temu po trupach do celu  ta banda  co jest przy korycie dąży do wyborów ...

janiunio jesteś chłop poważny i wiesz jak kiedyś było- bojkotowało sie wybory za komuny i teraz to samo będzie ...powiadam Ci ze gówno nie wybory będą ludzie zbojkotują tą szopkę i ...nawet pis-dzielce zaawansowane w to nie wierzą...a co najlepsze w tym z  kąd wezmą ludzi do komisji ?-tutaj kłaniam sie wszystkim władzom samorządowym w Polsce....

Prezydent mojego miasta

Już w środę powinny zaczynać sie szkolenia informatyczne i jak to się ma z zakazem zgromadzeń?...polecam posłuchać

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez asterix1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie - przewidujecie, że powiedzmy za pół roku  pieniądz jeszcze coś będzie warty?

22 minuty temu, EmilioE napisał:

Moja Żona prowadzi działalność gospodarczą. Obecnie zero ruchu, zadłużenie nie spłacane, na zwolnienie z ZUS się nie załapie, kolejne miesiące zapowiadają się jeszcze gorzej. Żyjemy z mojej pensji, a co dalej... czas pokaże...

No właśnie. Sam prowadzę działalność i zaczyna mnie ogarniać lekkie przerażenie. Nie przed wirusem, ale przed tym co wyczyniają politycy. Cienką linię jest łatwo przekroczyć, ale powrót będzie praktycznie nie możliwy.

Zero ruchu, zero podatków.  Nie ma podatków, nie ma kasy w budżecie Państwa.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Meloman napisał:

Zero ruchu, zero podatków.  Nie ma podatków, nie ma kasy w budżecie Państwa.

Najważniejsze, że małżeństwo po wyjściu z domu na zakupy musi zachować 2 metry dystansu. Takim czymś się qwa zajmują.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„W co motłoch bez dowodów uwierzył, jakże byśmy to mogli dowodami obalić?”

- Friedrich Nietzsche

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"W godzinach 10:00-12:00 sklepy i punkty usługowe mogą przyjmować i obsługiwać jedynie osoby powyżej 65 roku życia." Takie wyjaśnienie jest na stronie www.gov.pl/web/koronawirus/. W innym można wyczytać, że osoby 65+ mogą dokonywać zakupów i korzystać z usług przez cała dobę. 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 26

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.