Skocz do zawartości
IGNORED

Finansowa apokalipsa nadchodzi.


arturross

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, soundchaser napisał:

Dokładnie tak z(robią). 

no niestety wiele na to wskazuje , nakręcą inflację i dług publiczny wypuszczając pieniądz bez pokrycia , no przepraszam - pokryciem będzie majątek obywateli to przecież nas ten dług obciąża . nawet nie wiem ile już jest na głowę Polaka - 28 tys. ? no ale co im to szkodzi ? przecież najłatwiej zaciągnąć zobowiązanie , które ktoś inny będzie spłacał ?  .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

...there is no spoon...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, arturp napisał:

To ci nowi oszuści idą na całego bo co im zrobimy ? 

Tych, którzy sami nie odejdą z tego padołu potraktujemy tak samo jak towarzysza Ceaucescu.
I niech Bóg mnie rozgrzeszy z tych myśli, bo mówię szczerze co myślę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, soundchaser napisał:

Tych, którzy sami nie odejdą z tego padołu potraktujemy tak samo jak towarzysza Ceaucescu.
I niech Bóg mnie rozgrzeszy z tych myśli, bo mówię szczerze co myślę.

ale nie pisz tego na forum bo zaraz doniosą i powsadzają zanim coś zdziałamy ;-D

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

...there is no spoon...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, arturp napisał:

no niestety wiele na to wskazuje , nakręcą inflację i dług publiczny wypuszczając pieniądz bez pokrycia , no przepraszam - pokryciem będzie majątek obywateli to przecież nas ten dług obciąża . nawet nie wiem ile już jest na głowę Polaka - 28 tys. ? no ale co im to szkodzi ? przecież najłatwiej zaciągnąć zobowiązanie , które ktoś inny będzie spłacał ?  .

W jakim świecie Ty żyjesz?
To co zrobią, by wypłacić przedsiębiorcom obiecane pieniądze? Ma ich być jeszcze więcej, bo "Tarcza" jest wciąż modyfikowana. A może po prostu nie wypłacą...
A że inflacja? Kogo to obchodzi...teraz jest przecież walka o życie, a później całą ruinę polskiej gospodarki zwali się na pandemię...sytuacja do takiej manipulacji jest komfortowa.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, soundchaser napisał:

sytuacja do takiej manipulacji jest komfortowa.

prawda

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

...there is no spoon...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, KALIBER napisał:

Połóżcie się już spać .

Dzięki...już idę, bo jutro do roboty.

Dobranoc. :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Grzegorz7 napisał:

Rozumiem efekty stanu klęski...

Ale jak nie wypłaca roszczeń przedsiębiorcom?  

 

Chodzi o to ze, ze jak jest stan kleski. 

To przedsiebiorca idzie odrazu do sadu. Sad nic nie ma do gadania, musi dzialac zgodnie z ustawami wiec dostajesz odszkodowanie. Proste. 

Nie ma wyjscia.

 

Natomiast dzisiaj jak zarzadac odszkodowania? Podejzewam ze sadowalbys sie killa lat. Wiec najzwyczajniej wiekszosci pracodawcow nie bedzie chcialo sie nawet zakladac spraw. Dlatego stanu nadzywczajnego nie oplaca sie wprowadzac. 

 

Podobnie jak z ta tarcza kryzysowa. Miala pomaga a uja daje. Mam starac sie o doplaty na 3 miesiace ale podpisac umowe ze pozniej nikogo nie zwolnie. Skad przedsiebiorca ma wiedziec ile ta korona jeszcze potrwa?

Narazke tylsko skozystaja ci co dostana 5000zl w gotowce i firmy do maks 9 ludzi.  Reszta zadnej pomocy nie otrzyma. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Lolo2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, KALIBER napisał:

Połóżcie się już spać .

kiepsko ostatnio sypiam bo wali mi się firma , którą budowałem 11 lat . 7 osób straciło źródło dochodów w ciągu miesiąca . ale masz rację , czas odpocząć . zwłaszcza , że ostatnią wolną niedzielę miałem w lutym . 

zazdroszczę urzędnikom- urzędy adm. publicznej praktycznie nie pracują a pensyjki lecą , dobrze żyć z cudzych pieniędzy 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

...there is no spoon...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Lolo2 napisał:

To przedsiebiorca idzie odrazu do sadu. Sad nic nie ma do gadania, musi dzialac zgodnie z ustawami wiec dostajesz odszkodowanie. Proste. 

Rozumiem. 

Ale to żaden problem dla nierządu wypłacać te odszkodowania ?

Przecież taki jest wydźwięk tej dyskusji. 

Natomiast ciekawa sprawa. Skoro tyle kasy trzeba by wypłacić, że państwo stanie się bankrutem. To znaczy, ze coś tu jest niedoszacowane. Widocznie trzeba zwiększyć podatki i budować rezerwę.

Znalazłem trochę terenu za siedmioma górami i morzami. Zakładam sobie państwo. Zatrudniam Ciebie jako mojego producenta żywności. Przyjeżdżasz, zakładasz firmę i produkujesz. Płacisz podatki, zarabiasz... Nagle z powodów obiektywnych wprowadzam stan klęski bo zalało pola, które ci powierzyłem. I z jakiej racji mam Ci wypłacać odszkodowanie przez które będę musiał pójść z torbami... i to ja Państwo. 

Ale to takie dywagacje przed snem. Jutro również idę do pracy aby spać mogli inni. 

Pozdrawiam. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podatki płacę i to nie małe dlaczego mam nie otrzymać pomocy od państwa jeśli cały czas nas doją jak tylko mogą niech teraz zadziała to w drugą stronę kij ma dwa końce.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

-=SLAYER RUL3Z =-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Zbig napisał:

Muza za wczesnego Gierka, LOL  Festiwal kiczu i tandety

Taa, Led Zeppelin, Deep Purple, Black Sabbath, T Rex, Pink Floyd, Suzi Quatro, Budka Suflera (to bardziej wczesno-środkowy Gierek)  itp itd... Kicz i tandeta!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez burz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Grzegorz7 napisał:

Rozumiem. 

Ale to żaden problem dla nierządu wypłacać te odszkodowania ?

Przecież taki jest wydźwięk tej dyskusji. 

Natomiast ciekawa sprawa. Skoro tyle kasy trzeba by wypłacić, że państwo stanie się bankrutem. To znaczy, ze coś tu jest niedoszacowane. Widocznie trzeba zwiększyć podatki i budować rezerwę.

Znalazłem trochę terenu za siedmioma górami i morzami. Zakładam sobie państwo. Zatrudniam Ciebie jako mojego producenta żywności. Przyjeżdżasz, zakładasz firmę i produkujesz. Płacisz podatki, zarabiasz... Nagle z powodów obiektywnych wprowadzam stan klęski bo zalało pola, które ci powierzyłem. I z jakiej racji mam Ci wypłacać odszkodowanie przez które będę musiał pójść z torbami... i to ja Państwo. 

Ale to takie dywagacje przed snem. Jutro również idę do pracy aby spać mogli inni. 

Pozdrawiam. 

To bardzo proste. Państwo to również, a może przede wszystkim pewne wzajemne zobowiązanie. Obywatel na mocy umowy oddaje Państwu coś własnego (wolność, pieniądze) ale dostaje coś w zamian (ochronę). Jeżeli Obywatel wywiąże się ze swoich zobowiązań to ma prawo oczekiwać, że Państwo również się z nich wywiąże.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Taa, Led Zeppelin, Deep Purple, Black Sabbath, T Rex, Pink Floyd, Suzi Quatro, Budka Suflera (to bardziej wczesno-środkowy Gierek)  itp itd... Kicz i tandeta!

No i ten nieudany Jimi Hendrix, Rolling Stones, Animals, War, Breckout, Santana, Doors czy total SYF spod znaku The Beatles. Członkowie PZPR/SZSP słuchali Skaldów, Alibabek, Połomskiego, Kunickiej, Maryli Rodowicz ...  

Teraz królem jest ZENEK. Jest MOC.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Grzegorz7 napisał:

Rozumiem. 

Ale to żaden problem dla nierządu wypłacać te odszkodowania ?

Przecież taki jest wydźwięk tej dyskusji. 

Natomiast ciekawa sprawa. Skoro tyle kasy trzeba by wypłacić, że państwo stanie się bankrutem. To znaczy, ze coś tu jest niedoszacowane. Widocznie trzeba zwiększyć podatki i budować rezerwę.

Znalazłem trochę terenu za siedmioma górami i morzami. Zakładam sobie państwo. Zatrudniam Ciebie jako mojego producenta żywności. Przyjeżdżasz, zakładasz firmę i produkujesz. Płacisz podatki, zarabiasz... Nagle z powodów obiektywnych wprowadzam stan klęski bo zalało pola, które ci powierzyłem. I z jakiej racji mam Ci wypłacać odszkodowanie przez które będę musiał pójść z torbami... i to ja Państwo. 

Ale to takie dywagacje przed snem. Jutro również idę do pracy aby spać mogli inni. 

Pozdrawiam. 

Zwiekszenie podatkow nic nie da. Dlaczego? 

Mamy fundusze rezerw materialowych - - - zabezpieczenia panstwa gdy nam ruskie wprowadza embargo na mieso to z funduszu panstwo odkupi (przykladowo). 

Ale politycybwoleli z tego funduszu wydac cala kase na barburkowe, olowkowe i 13 dla gornikow. 

Mamy fundusz dla niepelnosprawny podatek dla najbogatszych i co? 

Wyborybsie zblizaja i PIS wydal cala kase na 13 i jednorazowe 14 emerytury. 

Mamy fundusz swiadczen gwarantowanych gdzie jak firma splajtuje to pracownik i tak dostanie kase - - oczywiscie tez wydali na emerytury 13 i 14.

Mamy fundusz dla bior podrozy - - dzisiaj wszysykie plajtuja wiec i tak nie ma kasy dla wiekszosci. 

 

Tych funduszy moglbys pozakladac miliony. Co z tego jak dana partia polityczna interesuje tylko to aby wygrac. Wiec wydaja kase z funduszy aby kupic wybory. Bo wychodza z zalozenia - - - jak oni nie wydadza tej kasy to nastepna partia przyjdzie i wyda. 

6 godzin temu, Grzegorz7 napisał:

 

Znalazłem trochę terenu za siedmioma górami i morzami. Zakładam sobie państwo. Zatrudniam Ciebie jako mojego producenta żywności. Przyjeżdżasz, zakładasz firmę i produkujesz. Płacisz podatki, zarabiasz... Nagle z powodów obiektywnych wprowadzam stan klęski bo zalało pola, które ci powierzyłem. I z jakiej racji mam Ci wypłacać odszkodowanie przez które będę musiał pójść z torbami... i to ja Państwo. 

 

Z jakiej racji? 

A no takiej ze umawiamy sie na cos. 

Wprawadzmy umowe w postaci przepisow prawa, konstytucji i ustaw. 

 

Ty jakos panstwo gwarantujesz mi ochrone ja jako obywatel gwarantuje ci zastrzyk gotowki. Jezeli, ktorys z nas nie wywiaze sie umow (praw i obowiazkow) zawartych w ustawach to idziemy do sadu. 

 

To tak jak ubezpieczenie, jak ubezpieczysz autonprzed kradzierza i to auto ci ukradna to firma ubezpieczeniowa musi wyplacic kase, jak nie idziesz do sadu. 

 

I teraz "umowilismy sie" ze jak wprowadza stan nadzwyczajny i kaza ci zamknac restauracje to panstwo zaplaci odszkodowanie. OK

Ale NIE umawialismy sie ze panstwo zaplaci ci odszkodowanie gdy kaza ci zamknac restauracje za pomoca specustawy.   <chociaz w tym punkcie prawnik Giertych uwaza ze tak czy siak przedsiebiorcy bedzie przyslugiwalo odszkodowanie bo jest ogranieczenie swobod obywatelskich>  Tylko probpem w tym ze napewno bedzie sie trzeba sadowac po kilka lat. A nie wszystkich na to stac. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętajmy, że przez 5 lat PiS wyhodował ogromną "elitę" trzymającą ryje w żłobie. 

To się nazywa TKM = Teraz Qrwa MY.  

W śród liderów przeważają "ziomale" co to bilety do kina dostawali od CRZZ, a teraz okupują pierwsze ławy w różnych świątyniach. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez janunio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darmowych biletów do kina odżałować nie możesz, ale gdyś na krzywy ryj, za ćwierćdarmo lub jeszcze taniej, węgiel od Kurvajózka ze składu kupował, toś już se dziwnie zapomniał.

Pora, byś sobie przypomniał i nie strugał patridioty.

 

.......

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, janunio napisał:

Członkowie PZPR/SZSP słuchali Skaldów, Alibabek, Połomskiego, Kunickiej, Maryli Rodowicz ...  

... a reszta społeczeństwa na nich pluła i bojkotowała ich koncerty. Od świnoujskiej Famy począwszy, innych opolów czy sopotów Festiwalu , a na kołobrzeskim Festiwalu Piosenki Żołnierskiej kończąc.

I pewnie dlatego od początku swojej kariery pałała miłości wielka i spełnioną do... kolejnych modeli Porsche, których w PRL oczywiście było na pęczki.

Zresztą sobą i swoim porschakiem firmowała powszechny dobrobyt PRL-u w propagandówkach władzy lat 1970.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, burz napisał:

Taa, Led Zeppelin, Deep Purple, Black Sabbath, T Rex, Pink Floyd, Suzi Quatro, Budka Suflera (to bardziej wczesno-środkowy Gierek)  itp itd... Kicz i tandeta!

Tak tak i jak włączyłeś radio na dowolnym kanale to zawsze coś z ww. leciało a płyty w kioskach ruchu leżały całymi stosami w cenie 5 zł.  Oczywiście same 180 g wydania. ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, toptwenty napisał:

Z silnikiem VW.

Wolałbyś "syrenkę z sercem volvo"? ?

To było jej pierwsze - Volkswagen-Porsche 914, ale już w 1977 miała pełne Porshe 911. 

O starym domu z duchami w Konstancinie już nie wspomnę.

Od bezdomnych, jak jeden dyrektor, na to raczej nie dostała, jeśli już to raczej od prominentów. ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Zyzol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Zyzol napisał:

ale już w 1977 miała pełne Porshe 911. 

O starym domu z duchami w Konstancinie już nie wspomnę.

To źle? Zazdraszczasz?

Zaśpiewaj Małgośkę, żebyśmy tutaj posłuchali .

(Sorry chaps). 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za przypomnienie o stareńkim Porsche. Odświeżę sobie książkę Sobiesława Zasady "Samochód, Rajd, Przygoda". Czytuję ją co kilka lat (przeważnie w wannie ???) i  powiem Wam - dziwnie się nie zestarzała.

Nieznającym tej pozycji - szczerze polecam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Jaro_747 napisał:

Obywatel na mocy umowy oddaje Państwu coś własnego (wolność, pieniądze) ale dostaje coś w zamian (ochronę). Jeżeli Obywatel wywiąże się ze swoich zobowiązań to ma prawo oczekiwać, że Państwo również się z nich wywiąże.

Coś się koledze pomyliło - to co napisałeś to definicja działalności mafijnej . Państwo jest po to aby służyć obywatelom a nie ich ,, ochraniać" w zamian za haracz .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

...there is no spoon...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, arturp napisał:

Coś się koledze pomyliło - to co napisałeś to definicja działalności mafijnej . Państwo jest po to aby służyć obywatelom a nie ich ,, ochraniać" w zamian za haracz .

Bredzisz.

A tak na marginesie - dalej się nie dowiedziałem jakie to niby "pokrycie" mają mieć obligacje skarbu państwa?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Jaro_747

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Zyzol napisał:

Wolałbyś "syrenkę z sercem volvo"? ?

To było jej pierwsze - Volkswagen-Porsche 914, ale już w 1977 miała pełne Porshe 911. 

O starym domu z duchami w Konstancinie już nie wspomnę.

Od bezdomnych, jak jeden dyrektor, na to raczej nie dostała, jeśli już to raczej od prominentów. ?

W filmie "Polowanie na muchy " Grechuta jeździł Syreną z silnikiem Volvo .

9 minut temu, Jaro_747 napisał:

Bredzisz.

A tak na marginesie - dalej się nie dowiedziałem jakie to niby "pokrycie" mają mieć obligacje skarbu państwa?

My ,obywatele jesteśmy tym pokryciem .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Jaro_747 napisał:

Bredzisz.

Może ja bredzę ale ty już zawsze będziesz tylko pionkiem przestawianym po kontach , dojonym i indoktrynowanym przez ,, władzę " dla ich potrzeb . Zapomniałeś już kto tu jest panem we własnym domu . A może tak gadasz bo jesteś urzędniczyną na pisowskim pasku i garnku i to ci odpowiada ? Typowy przykład ,, pożytecznego głupka " albo urzędasa-cwaniaka , który czerpie korzyści z tego jak ,,państwo" doi frajerów . Dobrze ci z tym , nie ? Siedzisz na dupie , liczysz pensyjkę i opowiadasz wygodne dla ciebie farmazony o mechanizmach rządzących społeczeństwami ? Komu ty chcesz ciemnotę wciskać ? Takie pierdoły możesz wygłaszać na zebraniu partyjnym .

4 godziny temu, Lolo2 napisał:

Wprawadzmy umowe w postaci przepisow prawa, konstytucji i ustaw. 

Ty jesteś jak ta skacząca panienka przed księciem - 22 sekunda filmu . 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

...there is no spoon...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam jak kolejni nieuk i tuman przekonuje mnie, ze to ja jestem naiwny a on przeniknął wszelkie tajemnice świata.

Poprawiłeś mi humor i dołączyłeś do kolekcji nawiedzonych naiwniaków.

Miłego dnia!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest światełko w tunelu! Będzie kasa!
"Polska od kilku lat na arenie unijnej mówi głośno: koniec z rajami podatkowymi. To pozwoli uzyskać niezbędne środki - wskazał premier Morawiecki. Mówił również o różnych podatkach, które pozwolą pozyskać środki na walkę z koronawirusem. Chodzi o podatek cyfrowy, podatek od śladu węglowego, od transakcji finansowych, od jednolitego rynku, od międzynarodowych korporacji."

U nas nie trzeba raju podatkowego, bo wystarczy majątek na żonę przepisać. ?

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„W co motłoch bez dowodów uwierzył, jakże byśmy to mogli dowodami obalić?”

- Friedrich Nietzsche

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 13

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.