Skocz do zawartości
IGNORED

Finansowa apokalipsa nadchodzi.


arturross
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, arturp napisał:

dlaczego nie podniosłeś ręki ?

nie unoś się tak , wiadomo co sobą reprezentujesz , nic mądrego tu nie napisałeś tylko szczekasz , stękasz a konkretów brak , po co ci to , pogrążasz się , nie masz nic do powiedzenia , robisz z siebie pośmiewisko 

znowu nie doczytałeś , nawet podałem stronę ministerstwa finansów gdzie jasno napisano co jest zabezpieczeniem a ty ciągle jak niedorozwinięty powtarzasz fałszywe informacje , opętało cię ?

Tobie Kolego jakieś nieszczęście się przydarzyło? Bo inaczej nie potrafię wytłumaczyć tych banialuk. Stress pourazowy? Kryzys gospodarczy dopadł? Może dobrze byłoby gdzieś się zgłosić po pomoc?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, arturp napisał:

najpierw piszesz ,że nikt się nie postawił a teraz że nie ty tylko kolega a tak w ogóle to ciebie tam nie było ... ;-D 

No i co, że mnie nie było. Niczego to nie zmienia.

Głosowanie nad bessą się odbyło.

A jak się cofniesz do postu to może zrozumiesz, ze ktoś tej pani coś tłumaczył. No ale ona była dyrektorem.

Jak ty.?

10 minut temu, Zbig napisał:

jezz tak już ma, że najbardziej lubi przykłady wyrwane z kontekstu...

Chyba słabo śledzisz posty dyrektora.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez jezz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, arturp napisał:

Bankructwo . Prawie tak było np w Rumunii i na Łotwie ( 2008 ) oraz na Węgrzech ( 2009 ) tylko mało kto o tym pamięta , że MFW i KE ich poratowała . ...)

Aha,

"Prawie tak było".

No tak.

Czyli jednak nie było. I to jest fakt, a nie to "prawie". Nie słyszałem o kategorii "prawie faktów".

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, arturp napisał:

chcesz coś zasugerować ? czyżby to że kolega w dyskusji powoływał się na wydawnictwo z 1999 roku ? też mnie to dziwi .

Nie, chodzi o to, ze nie są to bzdety wypowiadane przez idiotów jak sugerowałeś TY. Czyli jakby dzik w sosnę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Jeśli nie masz co robić, nie rób tego w moim towarzystwie”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Lolo2 napisał:

 

Jak widac, PIS prowadzi RP do ruiny potem stworzy nowe panstwo. hehehe

 

Większych bredni dawno nie czytałem. Ale ....

Słyszałem z ust PO-wców.

Tylko czemu tak szybko zapominacie, że gdyby dalej rządziło PO/PSL/SLD to teraz nie byłoby co zbierać, nie mówiąc jakby zareagowali na tą pandemię. A tak, jak na poprzednią. PO prostu! Nic by nie robili.

A Wy byście ich chwalili, jak zawsze, jak w 2008 i 9-tym i pózniej .... 

Nicnierobienie! To hasło które ich prowadzi.

P.S.

Przykład z życia, z lat minionych:

Przylot do URM we wtorek, w każdą środę meczyk, a w czwartek do Gdańska. To tygodniowy rytuał Nicnierobienia! 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez LJ3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaaaa... No to troszkę historii:

Całe prawactwo wyło, wyśmiewało się, pluło i obrażało Rostowskiego, gdy powiedział, że "pieniędzy nie ma i nie będzie". Morawiecki jeździł na nim jak na łysej kobyle, bredząc coś o "zakopanych pieniądzach, roztrwanianiu, hulaniu po polu", itede.

No to proszę uprzejmie - oto inne słowa Rostowskiego, z tego samego wywiadu, zresztą:

"Na te obietnice które składa PiS pieniędzy nie ma i w ciągu czterech lat nie będzie. Propozycje PiSu są zupełnie bez żadnego pokrycia finansowego, a gdyby PiS je wprowadził to doprowadziłoby bez żadnej wątpliwości do totalnej katastrofy finansów publicznych. Jeśli państwo jest niewypłacalne wtedy wszystko jest cięte (emerytury, świadczenia, etc).

(...) Musimy bronić demokracji, aby nie było pokusy dla rządu, który może doprowadzić do katastrofy gospodarczej, żeby sięgnąć po środki niedemokratyczne, kiedy okaże się że oszukał i rozgniewał wyborców".

 

 

Przyszedł dobry tatuś, rozdupcył gotowiznę i hektary czarnoziemu po dziadku na zabawki dla dzieci, kosmetyki dla baby i świecidełka dla siebie i kochanki.

I dupa. Czarna, jak sumienie bandyty Kaczyńskiego.

Zapomniał o żarciu i ewentualnym leczeniu w razie choroby.

 

A taki był z niego sugar daddy, qwa jego mać...

 

Jakieś pytania?

"Panie Janeczku - mam grać?"

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Bezlitosna Niusia napisał:

Taaaaa... No to troszkę historii:

Całe prawactwo wyło, wyśmiewało się, pluło i obrażało Rostowskiego, gdy powiedział, że "pieniędzy nie ma i nie będzie". Morawiecki jeździł na nim jak na łysej kobyle, bredząc coś o "zakopanych pieniądzach, roztrwanianiu, hulaniu po polu", itede.

No to proszę uprzejmie - oto inne słowa Rostowskiego, z tego samego wywiadu, zresztą:

"Na te obietnice które składa PiS pieniędzy nie ma i w ciągu czterech lat nie będzie. Propozycje PiSu są zupełnie bez żadnego pokrycia finansowego, a gdyby PiS je wprowadził to doprowadziłoby bez żadnej wątpliwości do totalnej katastrofy finansów publicznych. Jeśli państwo jest niewypłacalne wtedy wszystko jest cięte (emerytury, świadczenia, etc).

(...) Musimy bronić demokracji, aby nie było pokusy dla rządu, który może doprowadzić do katastrofy gospodarczej, żeby sięgnąć po środki niedemokratyczne, kiedy okaże się że oszukał i rozgniewał wyborców".

 

 

Przyszedł dobry tatuś, rozdupcył gotowiznę i hektary czarnoziemu po dziadku na zabawki dla dzieci, kosmetyki dla baby i świecidełka dla siebie i kochanki.

I dupa. Czarna, jak sumienie bandyty Kaczyńskiego.

Zapomniał o żarciu i ewentualnym leczeniu w razie choroby.

 

A taki był z niego sugar daddy, qwa jego mać...

 

Jakieś pytania?

"Panie Janeczku - mam grać?"

 

Zasłyszane z tvn lub cytowane z wybiórczej. Nic tam nie ma czego bym tam właśnie nie znalazł. 

Nie chce mi się tego nawet prostować. Jak rządzili poprzednicy opisałem już w jednym zdaniu: 

Przylot do URM w każdy wtorek, w każdą środę meczyk, a w czwartek do Gdańska. To tygodniowy rytuał Nicnierobienia! 

Dlatego potem było chyc na Nasze OFE , a pózniej co mieli do powiedzenia? "Piniędzy nie ma i nie będzie". Tyle na szybko. 

By uzasadnić te brednie dodam, że raz złamany został ten wyżej podany rytuał, gdy premier pojechał do Zakopanego sprawdzić, czy tam kasa, której "nie ma i nie będzie" nie jest zakopana. 

Uwierzycie w to?! 

 

W 2 (słownie DWA) lata ten rząd pokazał, gdzie te pieniądze były zakopane.

Tylko 2 lata wystarczyły by Wam pokazać i uświadomić, że poprzednicy robili Was w Bolka aż tyle lat! 

Kim trzeba być by tego nie zauważyć??

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez LJ3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako idiota systemowy idziesz do ignorowanych.

Ja nie mam czasu na tłumaczenie rzeczy najprostszych, a i na czytanie kretynizmów, powtarzanych przez co drugiego oczadziałego prawaka, słowo w słowo z tym, co wyczytał w swoich szmatławcach.

Bye.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Bezlitosna Niusia napisał:

Jako idiota systemowy idziesz do ignorowanych.

Ja nie mam czasu na tłumaczenie rzeczy najprostszych, a i na czytanie kretynizmów, powtarzanych przez co drugiego oczadziałego prawaka, słowo w słowo z tym, co wyczytał w swoich szmatławcach.

Bye.

Jeżeli cokolwiek kumasz z ekonomii, to dobrze wiesz, że gdyby tyle kasy nie wpompowali do ludzkich kieszeni, to ta peowska smuta w gospodarce trwałaby do chwili obecnej. 

Ale do kogo ja to piszę? Pewnie tu sami doradcy od ubezpieczeń na starość (bedzie figa bez maku). 

PiS zrobił tylko tyle co w 2009 robili amerykanie - pumpen w gospodarkę, w banki, w korporacje, czyli w miejsca pracy, w ludzi. Nic więcej. Jak tego nie wiesz toś dyletant.

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez LJ3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Bezlitosna Niusia napisał:

Jako idiota systemowy idziesz do ignorowanych.

Ja nie mam czasu na tłumaczenie rzeczy najprostszych, a i na czytanie kretynizmów, powtarzanych przez co drugiego oczadziałego prawaka, słowo w słowo z tym, co wyczytał w swoich szmatławcach.

Bye.

Koledzy artur i ten L4Light wyraźnie się polubili a ty niepotrzebnie się wciąłeś i wypłoszyłeś miszczuf. Czytając wpisy takich intelektualistów mogłeś się wiele nauczyć ;-).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Bezlitosna Niusia napisał:

Merde! Taką okazję przegapić!?

Ja to jusz sobie kajet przygotowałem i ołówek naoszczyłem, a tu kicha!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, LJ3 napisał:

PiS zrobił tylko tyle co w 2009 robili amerykanie - pumpen w gospodarkę, w banki, w korporacje, czyli w miejsca pracy, w ludzi. Nic więcej.

Pumpen to PiS może sobie sam zrobić lewatywę we własną d...

Aby móc kreować pieniądz trzeba dysponować mocną walutą, do których złotówka nie należy i raczej nigdy nie będzie.  Jakakolwiek próba dodruku spotkała by się z gwałtowną przeceną złotego i paroma innymi przykrościami.

PiS zamiast wydać nadwyżki na inwestycje spuścił je na kreowanie konsumpcji, w dodatku głównie importowanej, bezpośrednio lub pośrednio.  Efekty widać choćby w szorowaniu po dnie akcji sektora energetycznego czy ostatecznym upadku przemysłu zbrojeniowego.

No i fatyczne tak jak napisałeś - nic więcej, bo wszystkie szumnie lansowane programy PiSu poza 500+ okazały się wydmuszkami.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Zbig napisał:

Pumpen to PiS może sobie sam zrobić lewatywę we własną d...

Po co PiSowi lewatywa skoro mają Gowina?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, skynyrd napisał:

Komiczne, nie prawdaz?

Że człowiek z wazeliny jest ministrem nauki i wicepremierem?  Nie sposób się nie zgodzić.  Teraz zgodnie z tradycją powinien ogłosić, że rzuca Kaczyńskiemu rękawicę w wyborach na prezesa PiSu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Zbig napisał:

Że człowiek z wazeliny jest ministrem nauki i wicepremierem?  Nie sposób się nie zgodzić.  Teraz zgodnie z tradycją powinien ogłosić, że rzuca Kaczyńskiemu rękawicę w wyborach na prezesa PiSu.

Rozbawiłeś mnie

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Zbig napisał:

Że człowiek z wazeliny jest ministrem nauki i wicepremierem? 

Ale trzeba mu przyznać, że już drugą partię ro***erdala...W sumie to nie wiadomo o co mu chodzi. Tu nie podobała mu się ciepła woda w kranie, a teraz wodzowskie zdanie jednego nad prezesa. Zawalczy sam czy może przytuli się do PSL a potem je imploduje?    

P.S.

A p. @caleb66 odzywał się ostatnio? 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez hi_aro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, LJ3 napisał:

 

Przylot do URM w każdy wtorek, w każdą środę meczyk, a w czwartek do Gdańska. To tygodniowy rytuał Nicnierobienia! 

 

Uwierzycie w to?! 

 

W 2 (słownie DWA) lata ten rząd pokazał, gdzie te pieniądze były zakopane.

Tylko 2 lata wystarczyły by Wam pokazać i uświadomić, że poprzednicy robili Was w Bolka aż tyle lat! 

Kim trzeba być by tego nie zauważyć??

 

 

Co do drugiej czesci. 

Tak 2 lata wystarczyly. Zrobili pozadek z paliwem, bardzo mocno ograniczyli mafie vatowskie no i wprowadzili socjal 500+ ktory defakto nie doprowadzil do bankructwa. 

Tak, zgadzam sie z tym. 

 

Tylko kazdy madry czlowiek powinien reagowac na jakas kulture zachowania, zycia czy przestrzeganie pewnych spraw. 

To ze dostales odemnie cukierka nie oznacza ze moge cie kopnac w dupe. 

 

Tusk obrabowal OFE, ok.  Ale dlaczego ty nie wspomnisz ze PIS obrabowal wszystkie najwazniejsze fundusze? Niepelnosprawnych, swiadczen gwarantowanych, rezerw materialowych itp ?

Wytlomacz mi roznice bo ja prosty chlopak nie rozumiem. 

 

Kolejna sprawa, czy normalnym jest robienie systemy autototalitatnego?  cala wladza w PIS?  Przeciez to co robia z sadownictwem to nie pojete. 

 

Propaganda. To jest normalne z w TVP dzien w dzien obrazane sa konkurencyjne partie? A duda wychwalany? Dla ciebie jest to oznaka wolnosci???    Dla mnie jest to propaganda i manipulacja najgorsze swinstwo. 

 

Jak inni maja kandydowac na prezydenta gdzie media publiczne dzien w dzien wylapuja twoje potkniecia a duda zawsze jest wychwalany. 

 

Co do Lotow samolotem? A co PIS wyjatkiem, ktory tam wkolko latal samolotem i gazety sie za niego wzieli? 

Albo wez kopacz. Tu tez z pracy codziennie masz podwozke w kolumnie? I co TAKA TEPA TA KOPACZ ze nawey nie pamieta czy jechali na sygnalach czy nie?

 

Roznica miedzy PO a PIS jest taka. Ze za PO byla wolnosc, nie byli az tak zgrani i bronieni przez system.   Za PIS reka reke myje. Nie zrobisz nic bo nastepnego dnia masz policje w domu.  Dzien w dzien beda cie obrazac w TV aby zniszczyc twoja reputacje (tak robilo PO?) . Pis jest nie do ruszenia przez prokurature dlaczego Jarek nie spowiada sie z dwoch wiez? 

 

Jak ty nie zauwazasz takich prostych rzeczy jak manipulacja, propaganda, lamanie praw to naprawde PIS wypral ci juz mozg. 

Jak dla mnie czas na zmiany i Mentzen czy Bosak  mloda krew wprowadzilaby bycmoze Polske na nowe tory. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak już trochę się zahaczyło o giełdę i dyrektorów to mamy piękny awans.?

"Od 1 kwietnia Tomasz Marciniuk objął stanowisko dyrektora działu komunikacji i marketingu Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie

Do tej pory pracował jako dziennikarz. Był reporterem i dziennikarzem informacyjnym w Polskim Radiu, a ostatnio wydawcą i prezenterem „Aktualności” w Programie Pierwszym Polskiego Radia. Przedtem był zatrudniony w Telewizji Polskiej, gdzie pełnił funkcję reportera oraz prezentera „Panoramy” w TVP2.

Wcześniej był też związany z Katolickim Radiem Podlasie w Siedlcach oraz z Urzędem Miasta Siedlce, gdzie jako rzecznik prasowy odpowiadał za relacje z mediami oraz współtworzył strategię promocyjną miasta."

Też dyrektor, jak ten co tu się produkuje od paru dni.

Może też zacznął tam głosować nad bessą?

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

9 godzin temu, arturp napisał:

Zacytuje tu kolegę - ,, Błysnąłeś jak chrząstka w salcesonie " 

Daj spokój, twego blasku nic nie jest w stanie przysłonić.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to dwa cytaty:

" - Mój mąż z zawodu jest dyrektorem!"

&

"- On wierzy, panie milicjancie! On we wszystko wierzy!  Bóg mnie pokarał takim głupim chłopem..."

 

 

A skoro o derechtorach, awansach i szmalu się zgadało, to takie oto coś:

"Filip Grzegorczyk, prezes giganta energetycznego - spółki Tauron Polska Energia, zarobił w ubiegłym roku 1 mln 203 tysiące złotych. Najwięcej, od kiedy objął posadę prezesa.

Według raportu rocznego 2019, grupa Tauron zanotowała 1,7 miliarda straty netto, wobec 207 mln zysku rok wcześniej".

 

Tak trzymać!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Bezlitosna Niusia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, Bezlitosna Niusia napisał:

- Mój mąż z zawodu jest dyrektorem!"

Jeszcze była "inżynierowa Mamoniowa" ?

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„W co motłoch bez dowodów uwierzył, jakże byśmy to mogli dowodami obalić?”

- Friedrich Nietzsche

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
44 minuty temu, Bezlitosna Niusia napisał:

Według raportu rocznego 2019, grupa Tauron zanotowała 1,7 miliarda straty netto, wobec 207 mln zysku rok wcześniej

Bo nie liczy się zysk czy strata, ważne są "sianokosy" swoich.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Pasja bez precyzji to chaos. DOBRZE ŻE JEST MUZYKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, Tadeiro napisał:

Jeszcze była "inżynierowa Mamoniowa" ?

 

No i pani Sidorowska, która, jak wszem wiadomo  "miała takie ogólne tendencje.

Kolka, wątroba, śledziona, noga..."

 

Choroby współistniejące.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W świecie Hi-Endu grasuje też "naukowiec z wykształcenia"...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„W co motłoch bez dowodów uwierzył, jakże byśmy to mogli dowodami obalić?”

- Friedrich Nietzsche

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.