Jump to content
arturross

Finansowa apokalipsa nadchodzi.

Recommended Posts

Zgodnie z utartym schematem Jarosław powinien zrezygnować z funkcji prezesa ze względu na stan zdrowia - podobnie jak tow. Wiesław i tow. Edward.

• Like 3

Myślisz, że niektórzy nasi policjanci aż tak znają artykuły i potrafią powstrzymać się od pokazywania obywatelowi kto tu rządzi w sytuacji o zaostrzonym rygorze nie będącym stanem nadzwyczajnym?

Policjant nie jest od rządzenia.
Mi także dochodzą zamówienia. Będę tu opisywał tracking masek KN95. Cena z dostawą ok. 10 pln/szt. Zamówienie startuje dziś z godz.18.oo.
KN95 na Amazonie, dostawa w maju

If you want the job done right, hire a professional.

xavian

Dziwi mnie obniżanie cen paliwa. Ten trend dołuje jeszcze bardziej zyski kluczowych polskich spółek - LOTOS/ORLEN. 

Wg kanistra Kaczyńskiego: przy $100 za baryłkę koszt paliwa to 2,50 PLN, aktualnie baryłka kosztuje $20.

If you want the job done right, hire a professional.

Aliexpress tracking masek KN95 dzień drugi: przesyłka gotowa do wysłania

Edited by janunio

8 godzin temu, Jaro_747 napisał:

Coś PiSowcy przycichli. Czyżby zaczęli ogarniać, że różowo nie jest?

Ruszą zdecydowanie przed wyborami do zmasowanej akcji propagandowej. Ta cisza to tylko cisza przed burzą. Raczej niczego nie ogarniają, nie ogarnęli do dzisiaj wydarzeń ze Smoleńska w 2010 to czego oczekiwać od nich w obecnej sytuacji?

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Pasja bez precyzji to chaos. DOBRZE ŻE JEST MUZYKA

8 godzin temu, Zbig napisał:

Zgodnie z utartym schematem Jarosław powinien zrezygnować z funkcji prezesa ze względu na stan zdrowia - podobnie jak tow. Wiesław i tow. Edward.

Co zrobicie , gdy mnie zabraknie ? - powiedział tow. sTALIN .... Jak ślepe kocięta zginiecie..

• Haha 1

Aliexpress tracking masek KN95 dzień drugi: przesyłka w magazynie w kraju wysyłki

UWAGA: maseczki mają być obowiązkowe.

14 godzin temu, Sine Metu napisał:

Wg kanistra Kaczyńskiego: przy $100 za baryłkę koszt paliwa to 2,50 PLN, aktualnie baryłka kosztuje $20.

Zawsze uważałem Śląsk, za rejon gdzie paliwa są jedne z najtańszych w naszym kraju, a tu wczoraj przejeżdżam koło Shella przy Belgu (ostatnio mało jeźdzę) i widzę, że E95 po jakieś … 4,36 zeta. To przed kryzysem kosztowała coś ok. 4,95 zł.

Jak jest u Was, bo słyszałem, że gdzieś już pękła granica 3 zł.

Nie wiem jak jest na innych "poważnych" stacjach w Kato, ale nie sądzę, aby ceny były inne. Póki nie muszę tankować ale po tych hasłach o taniej ropie myślałem, że będzie tak z 3,50 zł... A tu proszę... 

16 minut temu, Meloman napisał:

Póki nie muszę tankować ale po tych hasłach o taniej ropie myślałem, że będzie tak z 3,50 zł

Nie ma szans, nie w tym kraju. Żeby baryłka ropy kosztowała 1 dolara, to ten nasz wspaniały kraj i tak zedrze. Te 3,50 to można sobie włożyć...nie nie tam, tylko między bajki :-).

Smuga cienia spowija..;-)

U mnie na shellu w poniedzialek tankowalem rope chyba za 3.70zl. Orlen cena troche wyzsza. 

Wiec lajcik. 

21 godzin temu, Jaro_747 napisał:

Coś PiSowcy przycichli. Czyżby zaczęli ogarniać, że różowo nie jest?

Raczej przestali ogarniać do reszty.

Popatrz na to.  Włosy dęba stają jak się to czyta:

"Rząd ma świadomość skali problemu, to dlaczego środków jest tak mało?

Gdyby rząd wziął się za konieczne działania musiałby powiększyć dług publiczny, tak jak robią to inne państwa. I to nie o 2, 3 proc, tylko nawet kilkanaście proc. PKB.

Ustawa o finansach publicznych blokuje jednak zadłużanie powyżej określonego progu. Żeby tę zasadę złamać rząd musiałby się odwołać do zapisu istniejącego w ustawie o trudnych warunkach, czyli: ogłosić stan klęski żywiołowej lub stan wyjątkowy. A to oznacza przełożenie wyborów.

Właśnie dlatego rząd oferuje pozory, a nie realną pomoc. Wylicza ile robi, tylko po to, żeby nie robić nic co wiązałoby się z ryzykiem przesunięcia wyborów. Osoby, które firmują ten pakiet, muszą mieć tego świadomość, a mimo to stawiają cel polityczny ponad odpowiedzialność za gospodarkę i obywateli."

Całość do poczytania tu:

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

• Like 1