Skocz do zawartości
IGNORED

Wstydu brak ręce opadają


franc.m
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

14 minut temu, Maju napisał:

wszystko jest legalne, kontrolowane i rozliczane, gdyby tak nie było lewackie hieny zniszczyłyby by Rydzyka w oka mgnieniu.

A kto go sprawdzi- pisiory??? Przecież to jedna klika, powiązania są zbyt silne.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Bobcat napisał:

. nadajników na terenie Federacji Rosyjskiej.

Nie musiał aż tak kombinować- parę lat temu ktoś tu wklejał fotki nadajników RM niskiej mocy, które instalował nielegalnie (tak twierdził) na dzwonnicach kościołów.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez porlick
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, Maju napisał:

lewackie hieny zniszczyłyby by Rydzyka w oka mgnieniu.

Nie lewackie hieny. Normalnie działające prawo by to zrobiło. W demokratycznych państwach prawa nic ma świętych krów stojących ponad prawem.

2 minuty temu, porlick napisał:

Nie musiał aż tak kombinować- parę lat temu ktoś tu wklejał fotki nadajników RM niskiej mocy, które instalował nielegalnie (tak twierdził) na dzwonnicach kościołów.

Przecież te nadajniki w Rosji to fakt. A tam komu się taki nadajnik udostępni a komu nie - decyduje FSB.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, porlick napisał:

Nie musiał aż tak kombinować- parę lat temu ktoś tu wklejał fotki nadajników RM niskiej mocy, które instalował nielegalnie na dzwonnicach kościołów.

To też.

Ale o nadawaniu z terenu Federacji Rosyjskiej było swego czasu głośno.

Nawet afera międzynarodowa się rozpętała, bo papa muchomor zakłócił jakieś kanały Bundeswehry.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, porlick napisał:
32 minuty temu, Maju napisał:

wszystko jest legalne, kontrolowane i rozliczane, gdyby tak nie było lewackie hieny zniszczyłyby by Rydzyka w oka mgnieniu.

A kto go sprawdzi- pisiory??? Przecież to jedna klika, powiązania są zbyt silne.

PiS będzie rządzić wiecznie??
Zresztą już za rządów PO i wcześniej próbowali lewacy coś w sądach wskórać, ale zapomnieli o jednym, najważniejszym.....żeby coś komuś udowodnić w sądzie nie wystarczają plotki....nawet te medialne.   ;)
 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
40 minut temu, porlick napisał:

ktoś tu wklejał fotki nadajników RM niskiej mocy, które instalował nielegalnie (tak twierdził) na dzwonnicach kościołów.

Jak stare baby plotki powtarzają.....to że tak lokalizowano nadajniki to efekt tego że dostali od lewaków tak dużą ilość rozlokowanych po całym kraju częstotliwości, że musieli w taki sposób sobie radzić by obiecane pokrycie kraju uzyskać. Dwa do trzech razy tyle stacji nadawczych musieli postawić, nie to co konkurencyjne stacje.

Ignorancja....ech.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Maju napisał:

Dwa do trzech razy tyle stacji nadawczych musieli postawić, nie to co konkurencyjne stacje

Racja- 2-3 razy tyle przekaźników, na ile dostali zezwoleń. Gość o tym pisał, że montował na lewo.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, porlick napisał:

Racja- 2-3 razy tyle przekaźników, na ile dostali zezwoleń. Gość o tym pisał, że montował na lewo.

W normalnych warunkach każdy nielegalny nadajnik byłby natychmiast zdemontowany i skonfiskowany przez policję. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Maju napisał:

PiS będzie rządzić wiecznie??
Zresztą już za rządów PO i wcześniej próbowali lewacy coś w sądach wskórać, ale zapomnieli o jednym, najważniejszym.....żeby coś komuś udowodnić w sądzie nie wystarczają plotki....nawet te medialne.   ?
 

Miał papa szczęście, że to co mu udowodniono zdążyło się przedawnić.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
47 minut temu, porlick napisał:
Godzinę temu, Maju napisał:

Dwa do trzech razy tyle stacji nadawczych musieli postawić, nie to co konkurencyjne stacje

Racja- 2-3 razy tyle przekaźników, na ile dostali zezwoleń. Gość o tym pisał, że montował na lewo

Nie będę się spierał, bo to słowo przeciw słowu.
Mogło tak się zdarzyć że zanim dostali pozwolenie już nadajnik był uruchomiony.....o takich działających dłużej bez zezwoleń nie słyszałem.
 

27 minut temu, Seband napisał:

Miał papa szczęście, że to co mu udowodniono zdążyło się przedawnić.

?????
O czym to?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Bobcat napisał:

W normalnych warunkach każdy nielegalny nadajnik byłby natychmiast zdemontowany i skonfiskowany przez policję. 

W Polsce, jak widać, w stosunku do Rydza nic nie dzieje się normalnie.

 

13 minut temu, Maju napisał:

Mogło tak się zdarzyć że zanim dostali pozwolenie już nadajnik był uruchomiony...

A więc już powinna być odebrana koncesja i dopier...na odpowiednia kara za piractwo w eterze. Niestety, patrz powyżej.

A nadajniki i całą infrastrukturę montuje się po załatwieniu wszelkich formalności związanych z koncesją na nadawanie. Chyba, że Rydzu wiedział wcześniej, a proces był z góry ustawiony w kręgach rzadzacych, co też nie ma nic wspólnego z praworządnością.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez porlick
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Bobcat napisał:

W normalnych warunkach każdy nielegalny nadajnik byłby natychmiast zdemontowany i skonfiskowany przez policję. 

Celowo zacytowałem samego siebie. Zwróćcie proszę uwagę kto i jaką dał tam ocenę. Apologeta w nos się śmieje gdy wspomina się o przestrzeganiu prawa. Ich przecież prawo nie dotyczy. Są ponad.

Pycha kroczy przed upadkiem. Po zmianie władzy będą skamłać o łagodne potraktowanie. I jednocześnie biadolić jacy to są "prześladowani". A całe to "prześladowanie" będzie polegało na tym że będą musieli przestrzegać obowiązującego prawa, jak każdy obywatel. I za jego łamanie będą pociągani do odpowiedzialności. Jak każdy obywatel. W tym samym stopniu. Absolutnie i w żadnym przypadku nie większym. Ale również nie (jak ma to powszechnie miejsce obecnie) nie mniejszym.

10 minut temu, porlick napisał:

Oj tam- pójdzie do piekła i zorganizuje w nim swoje struktury...

A Lucyper będzie bezradny.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, porlick napisał:

Oj tam- pójdzie do piekła i zorganizuje w nim swoje struktury...

Jedno jest pewne...będziecie tam przed nim...skoro w to wierzycie ?

1 minutę temu, Bobcat napisał:

Po zmianie władzy

Niepoprawny optymista.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Jeśli nie masz co robić, nie rób tego w moim towarzystwie”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Galeria wstydu. O której odlatuje samolot do Smoleńska 2020?

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Maju napisał:

PiS będzie rządzić wiecznie??

Ta wieczność skończy się wraz z wyciągnięciem kopytek przez Prezesa. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Pasja bez precyzji to chaos. DOBRZE ŻE JEST MUZYKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Therion napisał:

To proste. Moja mama od kiedy zaczęła słuchać Radia Maryja, kompletnie sie zmieniła. Z osoby o w miarę szerokich horyzontach stala się konserwatywna, zaczęła mówić tekstami radiomaryjnymi. Gdy sie z nią obecnie spotykam, muszę omijać wszelkie tematy związane z polityką, gospodarką, społecznościach. A to naprawdę ogromny obszar. Zatem wymieniamy jakies ogólne informacje. 

Szef kościoła - Papież, mowi co innego o emigrantach, rozglosnia a za nią moja mama sieją jadem na tych ludzi. Nie. To nie jest katolicyzm. To sekciarstwo. I rozłam kościoła, ktorego biskupi boją sie dotknąć, bo się w palcach rozpadnie. 

Żydowstwo! Ok, ale gdy pada banalne pytanie o pochodzenie Jezusa, to... Oj, jak ty niczego nie rozumiesz.

To tylko moja mama, ale jest jeszcze szersza rodzina, która poszla dokładnie tą samą drogą. Rozmodleni i pozamykani na bliźniego. 

Co ja pier*dolę? Kilka razy włączałem to radio, by na wlasne uszy usłyszeć czy to naprawdę się dzieje, czy to tylko źli ludzie coś wymyślają. Jestem po dziennikarstwie, pracowałem w mediach, mam zatem jakieś kompetencje. I to co usłyszałem, przeraziło mnie. Absolutnie typowe dla sekt pranie mózgu. 

 

Znamy się, szanuję Cię, ale zło będę nazywał złem. Koncepcja radia maryjnego jest wspaniała. Ale robienie ze słuchaczy talibów jest zaprzeczeniem chrześcijaństwa. To nie jest radio katolickie. To sekta. Spelnia wszystkie (!) warunki tego, by to radio tak określać. 

Cóż można napisać? Tylko, że współczuję z całego serca.

Trzymaj się.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, skynyrd napisał:

 

To tylko jeszcze udowodnię, ze to sekta:

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokladnie tak samo jest w cerkwi prawoslawnej,w judaizmie,u muzulmanow,u buddystow,nie wspominajac o typowych sektach

myslisz ze odkryles ameryke?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Therion - ja kiedyś też kiedyś słuchałem RM - i uwaga, z Mamą u której wtedy mieszkałem.

Ale nas to raczej bawiło, te zacietrzewienie, teorie spiskowe. W innych rozgłośniach takich dzwoniących wariatów, prowadzący natychmiast spuszczał w kanał, a tu ksiądz-idiota, wręcz podniecał.

Ale po jakimś czasie nam się znudziło. Mama wróciła do Dwójki, a ja do Trójki.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojciec Dyrektor to rosyjski agent ,który jest jednocześnie kasjerem polskiego KK . Winę za to ponosi Watykan i episkopat ,który to toleruje .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Teraz, skynyrd napisał:

Therion - ja kiedyś też kiedyś słuchałem RM - i uwaga, z Mamą u której wtedy mieszkałem.

Ale nas to raczej bawiło, te zacietrzewienie, teorie spiskowe. W innych rozgłośniach takich dzwoniących wariatów, prowadzący natychmiast spuszczał w kanał, a tu ksiądz-idiota, wręcz podniecał.

Ale po jakimś czasie nam się znudziło. Mama wróciła do Dwójki, a ja do Trójki.

To mama ma dobry gust .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, skynyrd napisał:

Ale po jakimś czasie nam się znudziło. Mama wróciła do Dwójki, a ja do Trójki.

Gratuluję zdrowego rozsądku. Niestety, jest wiele domow, ktore to radio nieodwracalnie zmieniło. W złą stronę. Odciągnęło od wartosci chrześcijańskich. 

Dlatego jak wspomniałem, to radio to zło w czystej postaci. Obrona go, to obrona zła, służenie szatanowi. 

Napisałem to ja, katolik. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Therion
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Therion napisał:

Niestety, jest wiele domow, ktore to radio nieodwracalnie zmieniło.

Wiesz, gdyby napisał to ktoś inny, to bym nie uwierzył.

Mam w rodzinie paru czubków - paru zafiksowanych na komunizm, paru na kościół.

Ale, gdy zaczynasz gadać z takim gościem, powiedzmy, z wujem komunistą, to okazuje się, że facet nie chce się przyznać, że postawił na złego konia. Zaprzeczenie idei, pozbawiłoby całe jego życie sensu.

A do tego wuj nie dopuści. Możesz gadać o Stalinie, Katyniu, Wujku...

Ty chcesz go upokorzyć, a on sobie na to nie pozwoli. 

Oczywiście trochę przerysowuję, ale wyparcie, jest prawdziwe.

Czy mógłbym coś Ci poradzić? Chyba nie, bo były by to truizmy.

Każdy z nas kocha Matkę. Moja zmarła na początku roku. I mam sobie wiele do wyrzucenia.

Nie zaniedbaj kontaktów Therion, bo później będziesz się czuł fatalnie.

Matka, jaka by nie była, jest bardzo ważna.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, porlick napisał:

A kto go sprawdzi- pisiory??? Przecież to jedna klika, powiązania są zbyt silne.

O ile mi wiadomo to za poprzedniej ekipy Rydz też miał się dobrze. Może nie tak dobrze ale też mu mogli na pukiel naskoczyć.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w "D" aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I to był błąd .Trzeba wyciągać wnioski. Chyba nie sądzisz , że PiS może coś zrobić przeciwko Rydzykowi .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.