Skocz do zawartości
IGNORED

Wstydu brak ręce opadają


franc.m
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

18 minut temu, Amator 2b napisał:

Kolejna bzdura.

Czyżby?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Bobcat napisał:

Czyżby?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Nigel to stary bankster udający skrajnego prawicowca mający szerokie kontakty w City. Czy ty myślisz, że WB mogła ot tak sobie zrobić referendum i wyjść z UE bez aprobacie i porozumienia właściwego ośrodka decyzyjnego jakim jest londyńskie City to jesteś w błędzie.

8 godzin temu, Bobcat napisał:

Czyżby?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Fakty prasowe.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w "D" aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pytaj go czy myśli, ale jak myśli.....między logicznym wyciąganiem wniosków z rzeczywistości i zwykłym myśleniem jest przepaść której nie udaje mu się przeskoczyć.....  :)))

Tak czytam te teorie spiskowe o RM i to co o nim piszą ci którzy go podobno słuchali (o katolikach nie wspomnę) to mam niezły ubaw.....ciekawe że to wszystko co tutaj "znafcy" (błąd zamierzony) tematu opisują znajdowałem tylko w "recenzjach" wiadomych mediów, nigdy gdy słuchałem tego radia!!! 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Maju

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby faktycznie jakieś zarzuty na Farage ciążyły o agenturalność na rzecz Rosji tak jak i na części brytyjskiego establishmentu to gość już by grzał celę razem z Assange.

A może brytyjski wywiad też już jest w szponach Putina?

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w "D" aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, porlick napisał:
16 godzin temu, Maju napisał:

Dwa do trzech razy tyle stacji nadawczych musieli postawić, nie to co konkurencyjne stacje

Racja- 2-3 razy tyle przekaźników, na ile dostali zezwoleń. Gość o tym pisał, że montował na lewo.
 

14 godzin temu, porlick napisał:
14 godzin temu, Maju napisał:

Mogło tak się zdarzyć że zanim dostali pozwolenie już nadajnik był uruchomiony...

A więc już powinna być odebrana koncesja i dopier...na odpowiednia kara za piractwo w eterze. Niestety, patrz powyżej.

A nadajniki i całą infrastrukturę montuje się po załatwieniu wszelkich formalności związanych z koncesją na nadawanie. Chyba, że Rydzu wiedział wcześniej, a proces był z góry ustawiony w kręgach rzadzacych, co też nie ma nic wspólnego z praworządnością.

15 godzin temu, Bobcat napisał:

W normalnych warunkach każdy nielegalny nadajnik byłby natychmiast zdemontowany i skonfiskowany przez policję. 

 

Bobcat nie podniecaj się tak.....przecież porlick opisał coś czego nijak nie udowodnił.....a ode mnie  żenujący hipokryto żądałeś dokumentów.....linki do informacji prasowych to za mało ci było.....porlick nawet tego nie przedstawił.  ?

 

Porlick nadawanie bez koncesji teraz insynuujesz.....UDOWODNIJ!

14 godzin temu, Bobcat napisał:
15 godzin temu, Bobcat napisał:

W normalnych warunkach każdy nielegalny nadajnik byłby natychmiast zdemontowany i skonfiskowany przez policję. 

Celowo zacytowałem samego siebie. Zwróćcie proszę uwagę kto i jaką dał tam ocenę. Apologeta w nos się śmieje gdy wspomina się o przestrzeganiu prawa. Ich przecież prawo nie dotyczy. Są ponad.

Pycha kroczy przed upadkiem. Po zmianie władzy będą skamłać o łagodne potraktowanie. I jednocześnie biadolić jacy to są "prześladowani". A całe to "prześladowanie" będzie polegało na tym że będą musieli przestrzegać obowiązującego prawa, jak każdy obywatel. I za jego łamanie będą pociągani do odpowiedzialności. Jak każdy obywatel. W tym samym stopniu. Absolutnie i w żadnym przypadku nie większym. Ale również nie (jak ma to powszechnie miejsce obecnie) nie mniejszym.

Śmieje się z tego co piszesz i śmiać będę!!!!
Jak zawsze głupich wpisów....albo dowcipnych.

 

Udowodnij że RM nadawało z nielegalnych nadajników, napisz chociaż kiedy to miało miejsce.....najlepiej przedstaw na to stosowne DOKUMENTY!!

 

11 godzin temu, wojciech iwaszczukiewicz napisał:

Ojciec Dyrektor to rosyjski agent ,który jest jednocześnie kasjerem polskiego KK . Winę za to ponosi Watykan i episkopat ,który to toleruje .
 

11 godzin temu, Therion napisał:

jak wspomniałem, to radio to zło w czystej postaci. Obrona go, to obrona zła, służenie szatanowi. 

Napisałem to ja, katolik. 

 

Tego nie da się skomentować inaczej....   :)))))

 

11 godzin temu, skynyrd napisał:

ja kiedyś też kiedyś słuchałem RM - i uwaga, z Mamą u której wtedy mieszkałem.

Ale nas to raczej bawiło, te zacietrzewienie, teorie spiskowe. W innych rozgłośniach takich dzwoniących wariatów, prowadzący natychmiast spuszczał w kanał, a tu ksiądz-idiota, wręcz podniecał.
 

Słuchałem RM niegdyś, przestałem nie z powyższych powodów, tak naprawdę nie wiem dlaczego już prawie go wcale nie słucham. Może dlatego że od jakiegoś czasu żadnego radia nie słucham, nawet w samochodzie.
Wtedy gdy słuchałem potrafiłem wybrać audycje dla siebie.
Jak mi coś nie podchodziło, denerwowało przełączałem na trójkę, albo stację lokalną. 

Moja mama nigdy, do samej śmierci RM nie słuchała chociaż czasem ją zachęcałem że "nie taki diabeł straszny".
Nie miała takiej potrzeby. Nie nalegałem, nie było z tego powodu żadnych spięć w rodzinie. 
I przeciwnie jak wielu tu pisze RM nie poróżniło, ani nie odciągnęło od wiary a wprost przeciwnie spowodowało że członków mojej rodziny własnie dzięki RM wzmocniło swoją wiarę. 

Podziały jak w ogóle istniały to na punkcie rozumienia polityki......na szczęście zdeklarowanych lewaków, tzw. "katolików ale" (przyjmujących z katolicyzmu to co im się podoba)  w najbliższej rodzinie u mnie nie ma, więc nie ma podziałów, co mnie niezmiernie cieszy.  ?

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, skynyrd napisał:
16 godzin temu, Seband napisał:

Miał papa szczęście, że to co mu udowodniono zdążyło się przedawnić.

Bijesz poniżej pasa

Przeceniasz go.....pisze co gdzieś przeczytał, usłyszał, jak na razie nie potrafił wskazać niczego co potwierdzi jego słowa.

12 godzin temu, Bobcat napisał:
12 godzin temu, Amator 2b napisał:
12 godzin temu, Bobcat napisał:

Niestety wiele wskazuje na to że to nie są bzdury.

"Wiele" czyli co?

Chociażby nadajniki na Uralu.

Ale inne też. Było na ten temat w innym wątku.

Było i tu.....pominąłeś milczeniem mój wpis.....oskarż o współpracę z nimi BBC i dziesiątki innych nadawców którzy nadal nadają z nadajników na Uralu.
Zresztą to już nieaktualne, teraz Rydzyk współpracuje z USA, bo nadaje stamtąd....   :))))

12 godzin temu, Amator 2b napisał:
12 godzin temu, Bobcat napisał:

Jesteś naiwny jak dziecko. Ale bądź sobie jeśli Ci z twe dobrze.

Napisz mi w końcu proszę  jakie korzyści czerpie Kreml z działalności rzydofilskiego Radyja? Bo przez 30 lat jakieś już musi.

 

Nie licz na to....

Napisze że było to wielokrotnie podawane, uruchomi zdartą płytę, kłamliwą mantrę.....nie napisze nic konkretnie, bo nic takiego z poważnego źródła na Rydzyka nie znajdzie. Musi mataczyć od początku do końca.....jak zwykle u niego.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie nie interesują nadawcy z innych krajów bo ja mieszkam w Polsce .Nadawali z Rosji a to budzi poważne podejrzenia .Jest różnica czy z Rosji czy z USA .Bo USA to nasz  sojusznik a Rosja raczej nie .Więc jaka tu ma być analogia ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, wojciech iwaszczukiewicz napisał:

Czy zaprzeczasz ,że RM na początku nadawało z Rosji ?

3 minuty temu, wojciech iwaszczukiewicz napisał:

Nadawali z Rosji a to budzi poważne podejrzenia .


 

Zaprzeczę.....na początku RM nadawało lokalnie w Toruniu, potem na 117 lokalnych nadajnikach UKF.
W następnej kolejności zaczęli nadawać z satelity i otrzymali koncesję ogólnokrajową.....to było na początku.

Potem nadawano z komercyjnych nadajników na Uralu (do 2003 r.) tak jak szereg stacji radiowych (np. BBC) które wykorzystują te nadajniki być może do dzisiaj.....pewnie ze względu na niska cenę i zasięg tych fal.

Nadawanie z Uralu przez BBC i dziesiątki innych stacji nie budzi podejrzeń???    ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Amator 2b napisał:

Fakty prasowe.

Mające nieporównanie większą wartość informacyjną niż Twoje zdanie.

2 godziny temu, Maju napisał:

Nie pytaj go czy myśli, ale jak myśli.....między logicznym wyciąganiem wniosków z rzeczywistości i zwykłym myśleniem jest przepaść której nie udaje mu się przeskoczyć.....  :)))

Ad personam.

2 godziny temu, Maju napisał:

to mam niezły ubaw..

Każdy ma ubaw z tego do czego dorósł.

2 godziny temu, Maju napisał:

nigdy gdy słuchałem tego radia!

Skoro nigdy nie słuchałeś tego radia - skąd wiesz o czym tam mówią?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiesz to powtórzę jeszcze raz .Ural to Rosja ,to kraj totalitarny prowadzący określoną politykę niespecjalnie nam przyjazną .Tam nie ma komercyjnych stacji bo wszystko zależy od Kremla i nic bez jego zgody nie może się dziać .Nadajniki radiowe to sprawa polityczna bo ich działalność to informacja i propaganda .Nie wierzę ,że Rosja nie ma wpływu na informacje nadawane z jej terytorium .Jeśli tego nie kumasz to znaczy,że jesteś naiwniakiem .

do Maju

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez wojciech iwaszczukiewicz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Maju napisał:

porlick opisał coś czego nijak nie udowodnił..

Jakakolwiek informacja podająca niewygodne fakty jest wg Ciebie nieudowodniona. A przedstawione dowody odrzucasz i nie przyjmujesz do wiadomości. Zmień płytę, bo ta już się osłuchała i staje się nudna.

Godzinę temu, Maju napisał:

ode mnie  żenujący hipokryto żądałeś dokumentów

Jak śmiałem... Przecież tylko Ty masz prawo żądać dowodów.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Bobcat napisał:
2 godziny temu, Maju napisał:

Nie pytaj go czy myśli, ale jak myśli.....między logicznym wyciąganiem wniosków z rzeczywistości i zwykłym myśleniem jest przepaść której nie udaje mu się przeskoczyć.....  :)))

Ad personam.

Udowodnij że to co napisałem nie jest to prawdą.
Najszybciej to zrobisz podając jakiekolwiek rozsądne dowody na swoje słowa.....to najprostszy sposób na udowodnienie kto ma rację.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Maju napisał:

Porlick nadawanie bez koncesji teraz insynuujesz.....UDOWODNIJ!

Nie fatyuj się. On przyjmuje do wiadomości tylko to co jemu odpowiada i jest zgodne z jego punktem widzenia.

Godzinę temu, Maju napisał:

Śmieje się z tego co piszesz i śmiać będę!!!!

Do czasu. Śmiej się póki masz swoje pięć minut. Na razie śmiejesz się Ty. Ten się śmieje kto się śmieje ostatni. Niedługo będzie Tobie bardzo nie do śmiechu.

Godzinę temu, Maju napisał:

miejsce.....najlepiej przedstaw na to stosowne DOKUMENTY!!

Najpierw przedstaw dokumenty z rozliczeniami finansowymi Rydzyka. Moja prośba była pierwsza.

Widzicie Państwo z jakim żałosnym hipokrytą mamy do czynienia. Przed chwilą kipiał z oburzenia że poprosiłem o dokumenty. Tutaj sam ode mnie żąda. Jak zawsze podwójne standardy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, wojciech iwaszczukiewicz napisał:

Nie rozumiesz to powtórzę jeszcze raz .Ural to Rosja ,to kraj totalitarny prowadzący określoną politykę niespecjalnie nam przyjazną .Tam nie ma komercyjnych stacji bo wszystko zależy od Kremla i nic bez jego zgody nie może się dziać .Nadajniki radiowe to sprawa polityczna bo ich działalność to informacja i propaganda .Nie wierzę ,że Rosja nie ma wpływu na informacje nadawane z jej terytorium .Jeśli tego nie kumasz to znaczy,że jesteś naiwniakiem .

Doskonale rozumiem.....

Wszystko jasne.....jak nadaje BBC World, DW, RFI, VoA i dziesiątki innych to nie jest podejrzane.....na to co oni nadają Rosja nie ma wpływu.
Rydzyk to inna historia.....widzisz rozumiem.

Tyle tylko że nie jestem aż tak głupi i wiem jaki był i jest stosunek RM do "przyjaciół" ze wschodu bym w takie brednie mógł uwierzyć.....    :))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
37 minut temu, Maju napisał:

.oskarż o współpracę z nimi BBC i dziesiątki innych nadawców którzy nadal nadają z nadajników na Uralu.

Widzę że muszę powtórzyć. BBC i inni nadawcy publiczni krajów z którymi Federacja Rosyjska utrzymuje regularne stosunki dyplomatyczne korzystają z ich nadajników na podstawie traktatów międzynarodowych i umów rządowych. Rydzyk statusu nadawcy publicznego nigdy nie miał. Jeśli sądzisz że każdy nadawca prywatny może sobie nadawać od nich za stosowną opłatą - jesteś w błędzie. Zgodę dostanie tylko taki który w tamtejszych służbach ma status specjalny. A tego się nie uzyskuje "za piękne oczy".

45 minut temu, Maju napisał:

nic takiego z poważnego źródła na Rydzyka nie znajdzie

A poważne źródła to wyłącznie takie które podają informacje jakie się Tobie podobają, prawda?

31 minut temu, Maju napisał:

Nadawanie z Uralu przez BBC i dziesiątki innych stacji nie budzi podejrzeń??? 

Nie budzi z przyczyn które podałem.

20 minut temu, Maju napisał:

Udowodnij że to co napisałem nie jest to prawdą.
Najszybciej to zrobisz podając jakiekolwiek rozsądne dowody na swoje słowa.....to najprostszy sposób na udowodnienie kto ma rację.

Najpierw poproszę o dowody że rozliczenia Rydzyka są rzetelne, prawdziwe i zostały zatwierdzone przez kompetentne służby państwowe. Moja prośba była pierwsza.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Bobcat napisał:

Widzicie Państwo z jakim żałosnym hipokrytą mamy do czynienia. Przed chwilą kipiał z oburzenia że poprosiłem o dokumenty. Tutaj sam ode mnie żąda. Jak zawsze podwójne standardy

Odwracanie kota ogonem....żałosny kłamca insynuował że Rydzyk dostaje miliony na RM, potem łgał że działa poza prawem i nie rozlicza się z pieniędzy jak mu podałem wybór linków do takich finansowych sprawozdań które podawano w prasie, które dowodziły jego oszustw.....domaga się innych DOKUMENTÓW. 
Mam ci z Urzędu Skarbowego wyciąg przedstawić.....a jak ci przedstawię, potem coś nowego wymyślisz???

A @porlick tylko napisał że ktoś mu powiedział, powtórzył być może jakąś plotkę......podaj choć tyle co ja hipokryto, jakieś prasowe potwierdzenie, o podwójnych standardach bez sensu nie pisz.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Maju napisał:

wiem jaki był i jest stosunek RM do "przyjaciół" ze wschodu

Uzgodniony z Kremlem teatrzyk. Właśnie po to aby pelikany Twojego pokroju mogły napisać to, co tutaj napisałeś.

1 minutę temu, Maju napisał:

podałem wybór linków do takich finansowych sprawozdań

Podałeś linki nie do dokumentów źródłowych lecz artykułów na ten temat. Więc nie kłam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Maju napisał:

oszustw.....domaga się innych DOKUMENTÓW. 

Podobnie jak Ty w innej sprawie.

Znów podwójne standardy?

4 minuty temu, Maju napisał:

Mam ci z Urzędu Skarbowego wyciąg przedstawić.....a jak ci przedstawię, potem coś nowego wymyślisz???

Najpierw przedstaw. Potem zobaczysz co wymyślę i czy w ogóle.

5 minut temu, Maju napisał:

podaj choć tyle co ja hipokryto, jakieś prasowe potwierdzenie, o podwójnych standardach bez sensu nie pisz.

Nerwy puszczają że ktoś ośmiela się stosować tą samą miarę co Ty?

3 minuty temu, toptwenty napisał:

Skąd on to wie, skoro nie słucha?

On zawsze wszystko wie najlepiej. Z definicji. Jest depozytariuszem prawdy, racji i jedynie słusznego punktu widzenia. Sam się mianował do tej roli.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, Bobcat napisał:
49 minut temu, Maju napisał:

Nadawanie z Uralu przez BBC i dziesiątki innych stacji nie budzi podejrzeń??? 

Nie budzi z przyczyn które podałem.

Jasne.....nie nadaje już od 2003 roku, zerwał współpracę.....pewnie taki znawca jak ty wie z jakiego powodu.   :)

19 minut temu, Bobcat napisał:
37 minut temu, Maju napisał:

Udowodnij że to co napisałem nie jest to prawdą.
Najszybciej to zrobisz podając jakiekolwiek rozsądne dowody na swoje słowa.....to najprostszy sposób na udowodnienie kto ma rację.

Najpierw poproszę o dowody że rozliczenia Rydzyka są rzetelne, prawdziwe i zostały zatwierdzone przez kompetentne służby państwowe. Moja prośba była pierwsza.

Chowasz głowę w piasek jak dzieciak.....śmieszny jesteś forumowy insynuatorze.

Pisałem już ci że GW ma dostęp do tych danych, do nich się zgłoś....gdyby w nich coś nie grało to by pierwsi o tym napisali
.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

12 minut temu, Bobcat napisał:

Podałeś linki nie do dokumentów źródłowych lecz artykułów na ten temat. Więc nie kłam.

A ty nigdy niczego mi nie przedstawiłeś gdy o to proszę, więc nie matacz....nieliczne wyjątki tylko potwierdzają regułę.

Poza tym sugerujesz że GW kłamie pisząc że fundacja składa takie rozliczenia.....daruj są granice absurdów.  

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Maju

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Maju napisał:

śmieszny jesteś forumowy insynuatorze.

Wolę status forumowego insynuatora niż forumowego kłamcy i forumowego obrońcy sk....syństwa.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, Bobcat napisał:
41 minut temu, Maju napisał:

wiem jaki był i jest stosunek RM do "przyjaciół" ze wschodu

Uzgodniony z Kremlem teatrzyk. Właśnie po to aby pelikany Twojego pokroju mogły napisać to, co tutaj napisałeś.

Logika inaczej......RM odgrywa komedię że nie lubi Putina w tym celu by ukryć współpracę......niby na jakim polu ta współpraca miałaby się urzeczywistnić???

Pelikanom łykającym takie brednie podano coś do powielania w tym względzie?  ;) 
A może coś równie idiotycznego "na kolanie" wymyślisz???   :)))))
 

17 minut temu, Bobcat napisał:

Wolę status forumowego insynuatora niż forumowego kłamcy i forumowego obrońcy sk....syństwa.

Ja bym wolał byś zamiast mi powyższe wmawiać choć raz byś mi to udowodnił.....na razie to ja udowodniłem jak w tym temacie ŁGAŁEŚ o Rydzyku i RM podając że nie przedstawiają rozliczeń i dostali miliony na media.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Maju

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, wojciech iwaszczukiewicz napisał:

Czy zaprzeczasz ,że RM na początku nadawało z Rosji ?

 

Godzinę temu, Bobcat napisał:

Mające nieporównanie większą wartość informacyjną niż Twoje zdanie.

Większą wartość mają i z tym się zgodzę tylko, że dezinformacyjną.

Czy już FBI przedstawiła jakieś dowody na tą rzekomą agenturalność Farage bo link, który wygrzebałeś ma już 3 lata a Nigel ma się świetnie.

Przedawkowałeś rzydomedia stary, nie po raz pierwszy i nie jako pierwszy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w "D" aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, Maju napisał:

choć raz byś mi to udowodnił.....

Każdy Twój wpis jest dowodem.

24 minuty temu, Maju napisał:

.na razie to ja udowodniłem jak w tym temacie ŁGAŁEŚ o Rydzyku i RM podając że nie przedstawiają rozliczeń i dostali miliony na media.

Niczego nie udowodniłeś i jedyne co masz do przedstawienia to Twoje dobre samopoczucie i pewność siebie.

6 minut temu, Amator 2b napisał:

Przedawkowałeś rzydomedia stary, nie po raz pierwszy i nie jako pierwszy.

Jesteś politycznym ślepcem ale żyj sobie z tym gdyż jak widać Ci to odpowiada.

27 minut temu, Maju napisał:

współpracę......niby na jakim polu ta współpraca miałaby się urzeczywistnić??

Odsyłam do książki którą podałem.

28 minut temu, Maju napisał:

A może coś równie idiotycznego "na kolanie" wymyślisz??? 

Stała taktyka rozmów jaką stosujesz: prowokować tego typu aroganckimi wpisami przepełnionymi butną pewnością siebie a gdy ktoś Ci adekwatnie odpowiada - lecisz na skargę do Moderacji.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
47 minut temu, Maju napisał:

Logika inaczej......RM odgrywa komedię że nie lubi Putina w tym celu by ukryć współpracę......niby na jakim polu ta współpraca miałaby się urzeczywistnić???

Pelikanom łykającym takie brednie podano coś do powielania w tym względzie?  ?
A może coś równie idiotycznego "na kolanie" wymyślisz???   :)))))
 

Ja bym wolał byś zamiast mi powyższe wmawiać choć raz byś mi to udowodnił.....na razie to ja udowodniłem jak w tym temacie ŁGAŁEŚ o Rydzyku i RM podając że nie przedstawiają rozliczeń i dostali miliony na media.

 

Wstydu brak ......

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakże merytorycznych odpowiedzi się doczekałem na podane fakty.....jestem pod wrażeniem....wklejającym laiki to jak widać wystarcza.  :)))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.