Skocz do zawartości
IGNORED

Bladelius/Advantage Klub


rpm
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, Kuba 70 napisał:

Do obydwu Panów ?

Mam troche zrippowanych płyt starszych ale generalnie słucham z Tidala lub youtuba. Czy te wzmacniacze ukazuję słabość bitratów ? Da na tym tego słuchać ?

Moim zdaniem z każdego źródła Brage wyciągnie wszystko i zrobi to ze spokojem ,bez nerwacji ale bladego pojęcia nie mam czy dasz radę tego słuchać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 7 miesięcy temu...
  • 5 miesięcy temu...

Witam! Chcialbym...pradne byc czlonkiem tego zacnego klubu. Troche interesowalem sie historia Bladeliusa i chce powiedziec , ze w roku 1996  kiedy  powrocil do Szwecji  wystartowal z 2 nowymi projektami Advantage i S.A.T. PhonoFix.

Wrzuce moze jako taka ciekawostke...kilka fotek mojego pre gramofonowego S.A.T. PhonoFix RIAA.

 

 

 

721A3194.JPG

721A3203.JPG

721A3208.JPG

Edytowane przez jjacek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 3 miesiące temu...

Witam.

Czy wymiana Jolidy 502brc na Bladelius tyr III ma jakiś większy sens? Nic mi w jolidzie nie przeszkadza (podłącznona do nuprime DAC-9 i dynaudio 1.4 LE), ale po 12 latach pomyślałem że można cos zmienić. Słucham ogólnie grania "elektrycznego", blues, rock, metal. Od kilku dni czytam sobie toszkę o wzmacniaczach i tak do 15000zl jest copland csa100, naim xs3, MF M6si, densen 130xs itd. Na bladeliusa wpadłem na końcu i wydaje się że w muzyce w której dużo się dzieje powinien się sprawdzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 8 miesięcy temu...
  • 6 miesięcy temu...
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.