Jump to content
Grzegorz79

Jaki Streamer do Atoll in 100 Tannoy revolution xt 8f

Recommended Posts

Jestem nowym użytkownikiem forum, Więc na początku Witam wszystkich, tych którzy posiadają budżetowe i tych co high endowe audio, z racji tej iż moj poczciwy cd player poszedł na emeryturę, noszę się z zakupem odtwarzacza sieciowego z wejsciem dac, radiem internetowym, funkcją przedwzmacniacza oraz obsługa przez tablet lub smartfon. Kolumny i wzmacniacz posiadam sredniej klasy Atoll in 100, Tannoy revolution xt 8f, Jaki streamer z poniższych jest warty zakupu, jezeli chodzi o dzwiek to szukam czegos co zagra precyzyjnie i aksamitnie, chcial bym by dzwiek był bardzo dociążony, nie interesuje mnie suchy dzwiek ani stłumiony, Na forum jest troche wątków lecz nie znalazlem nic do tego zestawu a niestety nie mam możliwości odsłuchu i musze decyzje podjąć sam lecz Zwracam sie s prośbą do forumowiczy co mogli by cos doradzić,ci co odsluchiwali co mogą powiedzieć na temat dzwieku i funkcjonalność. streamery o jakich mysle to Cambridge audio Cxn v2, Cambridge audio 851n,Pioneer n70ae, Lub  moze jakies uzasadnione propozycje Pozdrawiam Grzegorz 

Ca 851N ma świetny DAC, z suchością nie ma nic wspólnego. Wady - odstaje funkcjonalnie/obsługowo na tle np. Bluesound Node2i ale DAC z Node do DACa z CA 851n ma się jak trabant do mercedesa. Pozdrawiam 🙂

• Thanks 1

TIDAL /// ASTELL&KERN SR 25 /// AUNE E1 ///

xavian

Grzegorz79, może lepiej rozejrzeć się za następcą odtwarzacza cd? Miałem podobną sytuację, odtwarzacz cd się rozsypał i zostało 400 płyt. Zgrywać tylu płyt nie chciało mi się, więc kupiłem nowy odtwarzacz cd i po jakimś czasie streamer jako dodatkowe źródło do grania stacji radiowych i Spotify. Plików nie mam.

• Thanks 1

Dziękuję Adam 38,Trismus,bob,  za pomoc w takim razie mam juz jakis typ i mysle ze nie bede rozgrzebywal tematu zbytnio, lecz mam jeszcze jedno pytanie czy cena jaką trzeba dopłacić do 851n a cxn v2 jest uzasadniona dzwiekiem? Ps. Bob masz racje cd kupie tez bo jakos mam te iles set plyt i wszystkiego nie chce zgrywać, lecz to juz jak kupie streamer. Pozdrawiam 👍👍

A jak wypadają w kwestii jakości dźwięku i funkcjonalności streamerki atollowe?