Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  397 członków

Accuphase Klub
IGNORED

Accuphase E-470 vs zestaw dzielony Accu.


Piotr Marzanna

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Mysza 13

(Konto usunięte)

,,,,,integra E-470 czy starsza dzielonka C-260 i P-102 lub P360? W porównywalnym budżecie.""""

Jeśli w firmowym wątku nikt nie odpowiedział , to trochę przykre.....Niewiele pomogę , bo mam C-275 i P-1000 , ale żadnych doświadczeń z integrami Accu...Z tego , co kojarzę , to łatwiej znaleźć P-102 , niż P-360.....Na Allegro jest C-275 - nie będę go reklamował , ani komentował ceny....Ale w budżecie 25-27 kz na pewno da się coś skompletować..Tylko tyle...Może koledzy coś doradzą ..PZDR !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, lolek126 napisał:

Bo to nie jest proste doradzić , jeśli np takiej dzielonki sę nie słuchało.. albo na odwrót.. 

Dzięki Panowie za odzew...nikt poza Wami się nie odezwał, nie myślałem że to będzie tak trudne pytanie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Piotr Marzanna napisał:

Dzięki Panowie za odzew...nikt poza Wami się nie odezwał, nie myślałem że to będzie tak trudne pytanie..

Właśnie ze względu na to, że np jedni słuchali tej integry, ale już np niekoniecznie tej konkretnej dzielonki, albo słuchał jakiejś innej, więc myślę, że nie chcą wprowadzać w błąd Twojej osoby. Do tego okres do bani... 

"Przyszłość należy do tych, którzy wierzą w piękno swoich marzeń."  Eeleanor Roosvelt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mysza 13

(Konto usunięte)
4 godziny temu, Piotr Marzanna napisał:

odzew

Zdaj się na własną autosugestię....Wszystkie modele Accu są pięknie pokazane i opisane tu : http://www.accuphase.com/ ,,,, stersze modele : Product  > Product museum > PDF......lolek126 opisał ten stan , że mało jest ludzi , którzy obcowali z wieloma modelami , a ci co mieli tą okazję niekoniecznie tu zaglądają.....Sam brałem w ciemno : pre , potem Cd , a na końcu ampa i temat pozamiatany..Powodzenia.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Mysza 13 napisał:

Zdaj się na własną autosugestię....Wszystkie modele Accu są pięknie pokazane i opisane tu : http://www.accuphase.com/ ,,,, stersze modele : Product  > Product museum > PDF......lolek126 opisał ten stan , że mało jest ludzi , którzy obcowali z wieloma modelami , a ci co mieli tą okazję niekoniecznie tu zaglądają.....Sam brałem w ciemno : pre , potem Cd , a na końcu ampa i temat pozamiatany..Powodzenia.

 

Dzięki.. No właśnie czytam, pytam i zbieram informację, to że okres do bani to prawda ale nie spieszy mi się, realne podejście do tematu za jakiś czas, najpierw muszę ogarnąć redukcję obecnej kolekcji której już się osłuchałem i przygotować na to żonkę...tzn na niemały wydatek..XD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

W tym budzecie moze Ci się zdarzyć np A20V + C2400. To będzie lepsze granie niż e470, ale haczyk jest taki, że jeśli potrzebujesz bardzo dużo watów (ogromne pomieszczenie, wyjątkowo mało skuteczne kolumny), to może nie wystarczyć.

--

Jeśli chcesz poznać cywilizację...posłuchaj jej muzyki - Konfucjusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...
W dniu 1.04.2020 o 07:36, Piotr Marzanna napisał:

Witam ponownie.. Nikt się nie wypowie na temat dzielonej alternatywy w stosunku do E-470, oczywiście w zbliżonym budżecie około +/-  25-27.000zł i mowa o Accu..

Witaj! I na co w końcu się zdecydowałeś? Sam rozmyślam nad E-380 (lub E-370) vs starsze dzielone konstrukcje. Nie mam dużych powierzchni, więc dużej mocy mi nie trzeba. Mam na ten moment Marantza 40n i Yamahę R-N2000A, kolumny KEF R7, B&W703 i pakują mi Dynaudio Evoke 50. W pracowni KEF R3 Meta z Yamahą A-S1100. No ale myślę pod te podłogówki o Accuphase.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 14

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.