Skocz do zawartości
IGNORED

Zgrywanie muzyki do formatu DSD


pmcomp
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

11 godzin temu, pmcomp napisał:

I teraz, tak teoretycznie bez zabawy i odsłuchów, co lepsze: 24/768 czy 32/384, oto jest pytanie ???

Ja stawiam teoretycznie na 32/384. 

24/768
Zdecydowanie. 
32bit i tak na prawdę nie otworzysz, a tak to znacznie poszerzysz sobie frequency response, z mniejszym downgrade impulsu i fazy. 
Z resztą jak już mówiłem. 24 są w pełni wystarczające. 
Warto looknąć w filtry dolnoprzepustowe DAC'a jak sobie daje radę z tak wysokim próbkowaniem. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że tu takie pitu pitu... A na dzień dzisiejszy nie mamy ŻADNEJ  polskiej płyty ( z pop-rock )  , w Hi Res Audio tzn plików  w DSD lub PCM 24 bitowych...  

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, payong napisał:

po co są scalaki z możliwością 32/384 np. AK4497?

No właśnie ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

nagrywamy.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jacekm22

Jest napewno DVD-A Riverside Love, Fear and the Time Machine i download z Niemiec Wastlandu 24/44.1

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez payong
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, jacekm22 napisał:

Widzę że tu takie pitu pitu... A na dzień dzisiejszy nie mamy ŻADNEJ  polskiej płyty ( z pop-rock )  , w Hi Res Audio tzn plików  w DSD lub PCM 24 bitowych...  

No ale założyciel wątku właśnie sam je sobie chce robić (z tym, że nie wiem, czy polskie) ? 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

nagrywamy.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, #Szakovsky napisał:

a tak to znacznie poszerzysz sobie frequency response,

ADI-2 DAC FS

Frequency response @ 44.1 kHz, -0.1 dB: 0 Hz – 20.2 kHz

Frequency response @ 96 kHz, -0.5 dB: 0 Hz – 44.9 kHz

Frequency response @ 192 kHz, -1 dB: 0 Hz – 88 kHz

Frequency response @ 384 kHz, -1 dB: 0 Hz – 115 kHz

Frequency response @ 768 kHz, -3 dB: 0 Hz – 109 kHz?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, JBN napisał:

W dobrze skonfigurowanym systemie do uruchomienia potrzebny jest tylko włącznik prądu .

w systemach które budowałem kilku użytkowników nawet nie wiedziało że mają u siebie coś takiego,(nie interesowali się tym).

A co z tym działaniem jako filtry dla zwrotnicy głośnikowej?

59 minut temu, JBN napisał:

ADI-2 DAC FS

Frequency response @ 44.1 kHz, -0.1 dB: 0 Hz – 20.2 kHz

Frequency response @ 96 kHz, -0.5 dB: 0 Hz – 44.9 kHz

Frequency response @ 192 kHz, -1 dB: 0 Hz – 88 kHz

Frequency response @ 384 kHz, -1 dB: 0 Hz – 115 kHz

Frequency response @ 768 kHz, -3 dB: 0 Hz – 109 kHz?

A nie możesz podac tych parametrów przy tym samym spadku? Bo takie podanie nie ma najmniejszego sensu bo pozycje są nieporównywalne.

Na oko żadnego poszerzenia może tu nie być, to raz. Dwa nie wiem jakie zwierze na tej planecie ma takie uszy żeby objąc tak szerokie pasmo, ja na pewno nie.

Bo po co biznes nakręca taką spirale technologiczną? Jak to po co ... dla kasy !!!

 

Wydaje mi się, że co poniektórzy Panowie z tego wątku patrzą za bardzo przez pryzmat bitów, herców, decybeli i innych technicznych parametrów, zapominając o co w tej zabawie chodzi.

To przypomnę: o emocje i przyjemność ze słuchania muzyki.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez pmcomp

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, pmcomp napisał:

A co z tym działaniem jako filtry dla zwrotnicy głośnikowej?

A nie możesz podac tych parametrów przy tym samym spadku? Bo takie podanie nie ma najmniejszego sensu bo pozycje są nieporównywalne.

Na oko żadnego poszerzenia może tu nie być, to raz. Dwa nie wiem jakie zwierze na tej planecie ma takie uszy żeby objąc tak szerokie pasmo, ja na pewno nie.

Bo po co biznes nakręca taką spirale technologiczną? Jak to po co ... dla kasy !!!

 

Wydaje mi się, że co poniektórzy Panowie z tego wątku patrzą za bardzo przez pryzmat bitów, herców, decybeli i innych technicznych parametrów, zapominając o co w tej zabawie chodzi.

To przypomnę: o emocje i przyjemność ze słuchania muzyki.

Chodzi o to, że tym większy spadek tym większe problemy z fazą i impulsem, tak jak z rzędem w kolumnie. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, #Szakovsky napisał:

Chodzi o to, że tym większy spadek tym większe problemy z fazą i impulsem, tak jak z rzędem w kolumnie. 

Mozesz odnieść się precyzyjnie i wytłumaczyć o co ci chodzi na przykładzie tych podanych przez JBN parametrów?

Bo ja rozumiem je tak: dla danej częstotliwości próbkowania mamy dane pasmo przenoszenia z zadanym max. spadkiem o wartość w dB. I w nosie mam pasmo do 109 kHz ze spadkiem 3dB. Interesuje mnie do porównania pasmo przy spadku 0,1 dB tak jak przy 44 kHz. Wtedy parametry będą porównywalne.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez pmcomp

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, pmcomp napisał:

A nie możesz podac tych parametrów przy tym samym spadku?

Te parametry to dane producenta z jego strony.

 

 

Zwykle   kiedy konstruktor ma problemy z okiełznaniem szumów wysokoczęstotliwościowych ,

 dla  utrzymania niby dobrych parametrów na papierze   stosuje sztuczkę zawężając pasmo analogowego wzmacniacza wyjściowego i wzmacniacz który powinien przenosić do około 250khz jest blokowany na 100khz .  Tu jest właśnie taki przypadek  

 Dla 384Khz  ta blokada na 100khz jest jeszcze do przyjęcia ale dla 768khz to przesada .

Niektórzy  Polsko/Chińscy  producenci idą jeszcze dalej i

DAC konwertujący z 384Khz ma pasmo 20-20000hz.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, pmcomp napisał:

Mozesz odnieść się precyzyjnie i wytłumaczyć o co ci chodzi na przykładzie tych podanych przez JBN parametrów?

Bo ja rozumiem je tak: dla danej częstotliwości próbkowania mamy dane pasmo przenoszenia z zadanym max. spadkiem o wartość w dB. I w nosie mam pasmo do 109 kHz ze spadkiem 3dB. Interesuje mnie do porównania pasmo przy spadku 0,1 dB tak jak przy 44 kHz. Wtedy parametry będą porównywalne.

Nie chodzi o odtwarzanie takich wysokich częstotliwości. Ale użycie filtra dolnoprzepustowego degraduje impuls i przesuwa fazę. 
Tym bardziej strony filtr (order/rząd) tym te zniekształcenia są większe. 
Masz pierwszą lepszą graficzkę reprezentującą o co mi chodzi. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

własnie zrobiłem Ciemną Stronę w DSD128. źródło tasma. Porownamy do DSD64 z SACD.

Teraz zabieram sie za ELO Discovery i Time. Obie z tasmy. Komercyjnie na rynku wyszlo w max. 24/192 PCM po remasteringu, ktory mi za bardzo nie lezy. Porownamy do 16/44 z CD z taśm bez grzebania i do tych gestych. Zobaczymy co wyjdzie.

Wlasnie sie caly czas zastanawiam czy kupić „stary” ADI-2 Pro FS czy „nowszy” ADI-2 Pro FS R Black Edition z pilotem i na nowszych kosciach z ok. 3dB wiecej. Ten nowy kosztuje dwa razy wiecej. Bardziej rajcuje mnie ten pilot niz te debile.

Tego Steinberga raczej wybilem sobie z glowy. Za duza rewolucja i ... brak DSD. Bardziej chodzi mi o brak DSD w DACu. A kusilo zamienic go i sprzedac dCSa o ile zagralby porownywalnie. To takie koronovirusowe dywagacje z nudów ? .

Pozdro

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez pmcomp

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście   wszystkie te problem z wysokimi  częstotliwościami występują tylko wtedy kiedy sygnał wejściowy posiada takie częstotliwości , u ciebie ten problem nie występuje .

Każde  z  wymienianych tu urządzeń jest wystarczająco  doskonałe dla  twoich  zastosowań .  

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, #Szakovsky napisał:

Nie chodzi o odtwarzanie takich wysokich częstotliwości. Ale użycie filtra dolnoprzepustowego degraduje impuls i przesuwa fazę. 
Tym bardziej strony filtr (order/rząd) tym te zniekształcenia są większe. 
Masz pierwszą lepszą graficzkę reprezentującą o co mi chodzi. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Słyszysz te różnice? W ślepym teście?

I don’t think so ? .

3 minuty temu, JBN napisał:

Oczywiście   wszystkie te problem z wysokimi  częstotliwościami występują tylko wtedy kiedy sygnał wejściowy posiada takie częstotliwości , u ciebie ten problem nie występuje .

Każde  z  wymienianych tu urządzeń jest wystarczająco  doskonałe dla  twoich  zastosowań .  

Dzieki. Kiedys się człowiek podniecał wysokimi i parametrami decków na papierze. To były czasy.

Zapomniales wspomnieć o moich uszach ... napisałem ze jestem stary pień ? .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
57 minut temu, pmcomp napisał:

 

Słyszysz te różnice? W ślepym teście?

I don’t think so ? .

Oczywiście, mam jeszcze dosyć spoko słuch i nadwrażliwość na wysokie częstotliwości. 
Większa różnica niż przy zmianie kabelków z takich za 20k na takie za 40k ?

W szczególności, że niektóre filtry zaczynają się już dosyć wcześnie i tną ok już ok 18khz. 
Z resztą elegancko widać takie rzeczy na pomiarach kolumn. 
Między innymi to robi ci scenę ?
Słychać to najlepiej na dobrze zrobionej wstędze i mega sztywnych membranach pokroju accutonów. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, #Szakovsky napisał:

Oczywiście, mam jeszcze dosyć spoko słuch i nadwrażliwość na wysokie częstotliwości. 
Większa różnica niż przy zmianie kabelków z takich za 20k na takie za 40k ?

W szczególności, że niektóre filtry zaczynają się już dosyć wcześnie i tną ok już ok 18khz. 
Z resztą elegancko widać takie rzeczy na pomiarach kolumn. 
Między innymi to robi ci scenę ?
Słychać to najlepiej na dobrze zrobionej wstędze i mega sztywnych membranach pokroju accutonów. 

Tu mnie nie przekonasz. Ja wolę papier, lampowe zwrotnice 6dB/oct, tor lampowy, a mocny i szybki tranzystor tylko na basie.

A mojej scenie i akustyce nic nie dolega skoro jest super na kolumnach za 60 EUR. Do sceny wystarczy wszystko z pomiedzy 8 - 20 kHz. Nic więcej nie potrzeba. Chyba, ze ktos slucha specyfikacji technicznej i wykresów pomiarowych.

 

PS. kabelki mam takie po 5 USD/m, za to z epoki. Wszystkie takie same oprocz cyfrowych i phono. Wszystkie konfekcjonowałem sam. Jedynie phono to znane marki z serii reference.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez pmcomp

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
55 minut temu, pmcomp napisał:

Tu mnie nie przekonasz. Ja wolę papier, zwrotnice 6dB/oct i lampy.

No i 6db/oct to jedyna i jedyna droga ? Ale ważne aby to było rzeczywiste 6db/oct. Nic nie brzmi tak jak tweeter grający bas ? I mówię serio. Tylko jedna firma na świecie robi idealny pierwszy rząd w kolumnach. Ale to już btw. (dam ss później, muszę pomiarów poszukać w konwersacji) 
3db/oct niestety nie do zrealizowania. 

Mowa bardziej o twardych membranach tweetera. Bo taki głośnik jest lepszy pod każdym względem.. no może poza jednym. Trudno go dobrze zrobić, i firma za firmą się wykłada ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, #Szakovsky napisał:

No i 6db/oct to jedyna i jedyna droga ? Ale ważne aby to było rzeczywiste 6db/oct. Nic nie brzmi tak jak tweeter grający bas ? I mówię serio. Tylko jedna firma na świecie robi idealny pierwszy rząd w kolumnach. Ale to już btw. (dam ss później, muszę pomiarów poszukać w konwersacji) 
3db/oct niestety nie do zrealizowania. 

Mowa bardziej o twardych membranach tweetera. Bo taki głośnik jest lepszy pod każdym względem.. no może poza jednym. Trudno go dobrze zrobić, i firma za firmą się wykłada ?

Twardo to papier na płóciennym zawieszeniu. Na dole. Ja mam niestety piankowe na basie. Nic moim zdaniem lepszego nie zrobiono do trzymania basu za mordę. Na szczescie od 300 Hz mam papier na plótnie.

A twardo na górze to ... metal. Długo sie do takich przetworników przekonywałem. Wczesniej rządzily szmaty.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez pmcomp

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
54 minuty temu, pmcomp napisał:

Twardo to papier na płóciennym zawieszeniu. Ja mam niestety piankowe na basie. Nic moim zdaniem lepszego nie zrobiono do trzymania basu za mordę. Na szczescie od 300 Hz mam papier na plótnie.

Powiem jedno w sprawie basu. 
Seas Excel
Tyle. Czekam na grafenową 26, bo zawieszenie w MG się posypało ze starości. 
No i "egzotyczny" seas od 100 do 400hz. Kwestia basu załatwiona w 100%. Ultymatywne rozwiązanie. Ale to już btw konkretnie.  

58 minut temu, pmcomp napisał:

A twardo na górze to ... metal. Długo sie do takich przetworników przekonywałem. Wczesniej rządzily szmaty.

Kiedyś nie znosiłem ceramicznych Accutonów. Przeskok na diament był zbawieniem. Ale przekonałem się przy dobrze zrobionym C25 z z modyfikacją komory za membraną. Teraz jak słucham szmatek to na mojej twarzy pojawia się tylko obrzydzenie. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapodałem z taśmy, znowu wysoka kopia co słuchać, Bee Gees - Greatest Hits.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ktoś tego teraz słucha ... nie sądzę.

Uczta muzyczna jest. Bee Gees nigdy gestych formatów nie dotknął. Wiec porównanie nastapi jedynie do 16/44.

 

Jakoś najnowsze technologie rajcują mnie jedynie w temacie cyfry. W reszcie toru odsłuchowego jestem strasznym tradycjonalistą. Nie lubie jak mi się drenuje kieszeń z dzindzioróww, które trzymam i zbieram na emeryturę. Bo wiem, że Pinokio i spółka mi nie dadzą. Widać to juz dzisiaj.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez pmcomp

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj ciąłem i kleiłem materiał nagrany wczoraj z taśm.

No i nie mogłem oprzeć się aby porównać to co "zremasterowałem" ( ? ? ? ) do tego co już mam w swoich zasobach.

ELO - materiał z CD 16/44 to jakaś kosmiczna porażka. Komercyjne wydanie 24/192 płyty Discovery i moja produkcja DSD128 brzmią jakościowo baaardzo podobnie.

Mam tez taśmę będącą skłądanką utworów tanecznych z lat 70-ych. Tutaj nie mam odpowiednika na CD bo to jest taśma broadcastowa. Ale dokonałem porównania do materiału, który zgrałem dzięki Apogee Duet 2 tak ze trzy lata temu w 24/96. Powiem tak. DSD jest bardziej aksamitne i wygładzone. Takie ululane. Natomiast PCM brzmi ciut ostrzej, wyraziściej, prawdziwiej, surowiej. Specjalnie użyłem "grubych" słów aby oddać charakter brzmienia. W rzeczywistości różnice nie są tak wielkie ale są do zauważenia natychmiast. Materiał z tego samego źródła, nagrany z tego samego magnetofonu, na różnych urządzeniach AD.

 

I na koniec Bee Gees - okazało się, że nie mam na CD tego albumu. Jedynie na vinylu. Porównałem do kawałków z innych krążków CD. Iiiii ... mam podejrzenie, że moja taśma to kopia zrobiona z ... cyfry ? . Muszę wrzucić na analizator i zobaczyć co wyjdzie.

 

Słuchane po montażu z DACa Mytek DSD STereo 192 podłączonego do mojego Maca, słuchawki to modowane Sennheiser HD800.

Wieczorem lub w świąteczny weekend posłucham na Staxach i na zestawie z kolumnami.

 

Pozdro

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Najgorsza robota to to wszystko porządnie otagować.

Tutaj ręczna robota. Z tego co pamiętam VinylStudio potrafi zaczytać dane z netu. Nawet wstępnie dzieli cały zripowany plik na utwory po czasach. Potem ręczna korekta i ... wszystkie pliki podzielone i otagowane automatycznie.

VinylStudio potrafi też usunąć klicki i trzaski przy ripowaniu z vinyla. Trzeba tą funkcją posługiwać się baaardzo ostrożnie aby ... nie wyciąć muzyki. Trzeba doświadczalnie wybrać parametry dla każdej płyty oddzielnie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez pmcomp

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 8.04.2020 o 22:40, payong napisał:

To po co są scalaki z możliwością 32/384 np. AK4497?

A po co są playery z zakresem do 25k Hz lub wyżej?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, pmcomp napisał:

VinylStudio potrafi też usunąć klicki i trzaski przy ripowaniu z vinyla. Trzeba tą funkcją posługiwać się baaardzo ostrożnie aby ... nie wyciąć muzyki. Trzeba doświadczalnie wybrać parametry dla każdej płyty oddzielnie

Nawet nie próbuj... 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

nagrywamy.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Meloman

To było pytanie spowodowane stwierdzenie przez któregoś z kolegów, że nie ma urządzeń produkujących w sposób prawidłowy pliki 32 bitowe

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, przemak napisał:

Nawet nie próbuj... 

? 

Nadaje sie znakomicie do usuwania w ... przerwach pomiędzy nagraniami.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez pmcomp

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, pmcomp napisał:

? 

Nadaje sie znakomicie do usuwania w ... przerwach pomiędzy nagraniami.

W przerwach tak.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

nagrywamy.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Post skończony, jajka umyte i poświęcone ? .

Dziś na warśtat trafia Pani ... Sade ? . Płyta Diamond Life, która w 1985 roku dała mi wstęp do audiofilskiego pierdolca po odsłuchach i nagrywaniu na kasetę u takiego jednego słyszącego inaczej pana i ... dbania o jakość

 

R-947850-1379178244-9528.jpeg.jpg

 

oraz kolejna ... Promise

 

R-2483195-1578136868-8532.jpeg.jpg

 

Obie oczywiście z taśmy 1/4".

 

Zapomniałem wcześniej napisać, że Tascam jest sterowany zewnętrznym rubidowym zegarem z Jay'a.

Jazda ...

? 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez pmcomp

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pani z ... Afryki zakończona. Posłucham wyniku, porównam, napiszę. Nikt nigdy nie zrobił Jej w DSD czy SACD jak kto woli ? ...

 

Podobnie jak to ...

 

R-367511-1529077021-1155.jpeg.jpg

 

Ja własnie robię. Jestem po pierwszej częsci (płycie) digitalizacji i ... zgrywania na metalową taśmę kasetową i ...

szkoda, że Waters nie zrobił tego ... 13 lat później czyli na początku lat 90-ych kiedy zrobił Amused to Death. Ta płyta aż się prosi o efekty fazowe z Amused. Szkoda ...

No cóż, idę zapuścić część drugą ... moje prywatne DSD 128 ? .

Z czym ja to porównam??? Z CD ??? Mam taśmę oczywiście ale ... winyla brak. Chyba to nadrobię ? .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.