Skocz do zawartości
IGNORED

Co robicie? Covid-19


BlueDot
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Funnykris napisał:

Wskaż przepis który twierdzi że drogi publiczne nie służą do uprawiania sportu. Chyba nie stanowisz tutaj prawa.

W klubach kolarskich jeździ się po drogach...

Po kiego grzyba bokserzy mieliby trenować na ulicy? Rower szosowy jest stworzony do jazdy po ulicy.

Co mamy się myć w trakcie treningu? My tu mówimy o odprowadzaniu potu podczas treningu. Mycie po treningu. 

Nie. Nie wiem skąd masz takie skojarzenia... Kolarze to nie jest stowarzyszenie zboków. 

No ja jeżdżę głównie po wsiach, leśnych asfaltach i drogach wojewódzkich. Szosa się do miasta nie nadaje. 

Do wyścigu trzeba trenować. A trenuje się na drogach publicznych. 

wybacz proszę , ale rozmowa z tobą nie ma zbytnio sensu ,  jesteś egocentrykiem nie zdolnym do dialogu. Czy bokserzy , czy kulturyści , nawet religijni dewoci mają takie same prawa co ty . Ciekawe czy byś był taki wyrozumiały jakby taki kulturysta w samych stringach twoją córkę uczył baletu , albo jako ksiądz pogrzeb twojemu bliskiemu odprawiał.

Godzinę temu, D4ncer napisał:

?

 

Chyba nie bierzecie go na serio? ?

ja serio piszę. Swobody mają jakiś umiar , może nawet niektórzy nie zdawali sobie z tego sprawy . Taki strój dla was jest wygodny a inni wdychają wasz pot i bakterie kałowe , virusach nie wpominając.

zresztą co szkodzi dres nałożyć

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez bolo_senor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli kulturysta powinien trenowac w plaszczu, zeby bylo ok? Przeciez kulturysci nie ucza baletu  ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Wieza STEREO Technics :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Huberto1984 napisał:

Czyli kulturysta powinien trenowac w plaszczu, zeby bylo ok? Przeciez kulturysci nie ucza baletu  ?

a co wf-u uczyć nie może.

myślisz , że kulturyści w stringach na siłowni ćwiczą? Oni mogą w dresach a wy nie ?

sami piszecie że chcecie uprawiać sport , ale nie np boks , czemu im zabraniacie a jazdę wyczynową ( już widzę tu wyczynowców) uważacie za normalną ?

Może inaczej , niech zawodowcy ubierają się jak zawodowcy , a inni niech jeżdżą w dresach , czy normalnych spodenkach i będzie ok. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez bolo_senor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, przemak napisał:

A to ja znikam. 

dobra to przestaje.

no może nie do końca chcę , żeby wszyscy sportowcy w swoich profesjonalnych strojach wyszli na ulicę sporty uprawiać ? . Ale z ubiorem wypadało by nie przesadzać. Profesjonalny strój dla profesjonalistów.

swoją drogą ciekawie by było , jakby oszczepnicy i kulomioci na parkingach np przed biedronką trenowali ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez bolo_senor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
34 minuty temu, bolo_senor napisał:

Profesjonalny strój dla profesjonalistów.

Ale to jest po prostu strój w jakim należy ten sport uprawiać. Ze względu na bezpieczeństwo i zdrowie. Nie każdy strój rowerowy jest profesjonalny. Dresy wkręcą się w korbę a jak pewnie wiesz jesteśmy przypięci do pedałów butami z systemem SPD. Upadek murowany bo nawet po wypięciu buta nie dasz nogi na ziemię bo dresy zachaczą się o korbę. Prócz tego dojdzie prawdopodobnie do przegrzania mięśni. 

Osobny temat to np. koszulki. Te muszą odprowadzać wodę i ciepło jednocześnie nie wpuszczając wiatru. Można się pochorować. Szczególnie ważna jest ochrona dolnego odcinka pleców. Dlatego poleca się spodnie z szelkami. 

Masz dużo do powiedzenia na tematy o których nie masz zielonego pojęcia. I jeszcze piszesz mi że jestem egocentrykiem ? Ty który byś dla własnej wygody i widzimisię zabronił ludziom uprawiania sportów na publicznych drogach ? 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, Funnykris napisał:

Ale to jest po prostu strój w jakim należy ten sport uprawiać. Ze względu na bezpieczeństwo i zdrowie.

a przed czym cię te wdzianko uchroni ? jak nie chroni nawet przed komarami , a co z moim zdrowiem jak koło mnie przejedziesz rozsiewając w koło swoje mikroby? I ty piszesz , że egocentrykiem nie jesteś.

Osłonę na łańcuch załóż to nic ci się nie wkręci.

Pedałów normalnych już nie produkują , po co się przypinasz , zapominasz gdzie są pedały , mieszają ci się ?

Po co to komu te udziwnienia jak nie robi tego profesjonalnie zawodowo ? 

31 minut temu, Funnykris napisał:

Masz dużo do powiedzenia na tematy o których nie masz zielonego pojęcia. I jeszcze piszesz mi że jestem egocentrykiem ? Ty który byś dla własnej wygody i widzimisię zabronił ludziom uprawiania sportów na publicznych drogach ? 

tak pojęcia zielonego mogę nie mieć , ale nie wyklucza to faktu , że całkiem spora grupa ludzi myśli , to co ja o noszeniu tego typu ubrań w przestrzeni publicznej.

A żeby było śmieszniej jest nawet mała grupa wśród zawodowców co nigdy w takim wdzianku prywatnie nie wyjechali na ulicę , ćwiczą sobie w domu lub na siłowni.

 

Godzinę temu, Funnykris napisał:

Te muszą odprowadzać wodę i ciepło jednocześnie nie wpuszczając wiatru. Można się pochorować.

a inni niech to wdychają co mi tam. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, bolo_senor napisał:

Po co to komu te udziwnienia jak nie robi tego profesjonalnie zawodowo ? 

A ty się zawodowo zajmujesz muzyką i jej tworzeniem? Powinno zatem wystarczyć pianokraft ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

nagrywamy.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, bolo_senor napisał:

a przed czym cię te wdzianko uchroni ?

Przeczytaj co napisałem to będziesz wiedział przed czym...

3 minuty temu, bolo_senor napisał:

a co z moim zdrowiem jak koło mnie przejedziesz rozsiewając w koło swoje mikroby?

Chłopie gdzie Ty żyjesz? ? Jakie mikroby? Mikroby są wszędzie nawet na talerzu na którym jesz obiad ? Na pewno nic nie złapiesz od przejeżdżającego kolarza.

5 minut temu, bolo_senor napisał:

Po co to komu te udziwnienia jak nie robi tego profesjonalnie zawodowo ? 

To nie są udziwnienia. To Ty tak uważasz... 
 

 

6 minut temu, bolo_senor napisał:

tak pojęcia zielonego mogę nie mieć , ale nie wyklucza to faktu , że całkiem spora grupa ludzi myśli , to co ja o noszeniu tego typu ubrań w przestrzeni publicznej.

A żeby było śmieszniej jest nawet mała grupa wśród zawodowców co nigdy w takim wdzianku prywatnie nie wyjechali na ulicę , ćwiczą sobie w domu lub na siłowni.

Daj jedno nazwisko kolarza który tak uważa i trenuje tylko w domu. Jedno. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, przemak napisał:

A ty się zawodowo zajmujesz muzyką i jej tworzeniem? Powinno zatem wystarczyć pianokraft ?

oczywiście , masz rację .

wszelkie xlr- też można tak potraktować.

Teraz, Funnykris napisał:

Chłopie gdzie Ty żyjesz?

temu pisałem , że nie warto zaczynać tematu. Nakręciłeś się , ale kolarze tak już mają ?

 

1 godzinę temu, bolo_senor napisał:

dobra to przestaje.

obiecałem , że kończę - to kończę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, bolo_senor napisał:

jest , ale tak z głowy to ci nie powiem.

Widzę, że tej części ciała to w ogóle jakoś mało używasz. Brzydzisz się?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Allmr napisał:

Widzę, że tej części ciała to w ogóle jakoś mało używasz. Brzydzisz się?

nie chcę żebyś na głupka wyszedł , to nie powiem , że to tekst z reklamy żabki.

Po czym to widać ? ? po literkach ? - masz takie same.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez bolo_senor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Witek.K napisał:

No i co Polak robi w czasie Covid-19? Jak to co? Kloci sie!  ?

to taki sport narodowy ☺️

też jestem sportowcem ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez bolo_senor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytując klasyka ?

"klient w krawacie jest mniej awanturujący się ?

Pzdr

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Pomoc dla Alana 1%KRS 0000037904(32459 MAŁECKI ALAN)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, bolo_senor napisał:

a co wf-u uczyć nie może.

myślisz , że kulturyści w stringach na siłowni ćwiczą? Oni mogą w dresach a wy nie ?

sami piszecie że chcecie uprawiać sport , ale nie np boks , czemu im zabraniacie a jazdę wyczynową ( już widzę tu wyczynowców) uważacie za normalną ?

Może inaczej , niech zawodowcy ubierają się jak zawodowcy , a inni niech jeżdżą w dresach , czy normalnych spodenkach i będzie ok. 

Twoje porownania sa chybione, bo nie bierzesz pod uwage przyczyn dlaczego tak jest a nie inaczej....pewnie do kosciola kazdy w berecie powinien chodzic?  ?ja juz koncze dyskusje. 

tymczasm puzle 1000 czesci ulozylem z rodzina  ? I przesluchalem "ladies too slow to disco" chyba 5 razy.  ?

Ps. na silownin ani w stringach ani dresie nie cwicze a wedlug Ciebie widze, ze w desie powinienem  ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Wieza STEREO Technics :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, bolo_senor napisał:

nie chcę żebyś na głupka wyszedł , to nie powiem , że to tekst z reklamy żabki.

Po czym to widać ? ? po literkach ? - masz takie same.

Szczerze mówiąc nie wiedziałem, nie oglądam prawie wcale TV. Ale doceniam Twoje starania.

Wszedłeś i rozpieprzyłeś wątek, który czytało się dla rozluźnienia atmosfery. Daj już spokój.

Proponuję powrócić do głównego tematu.

Co robimy?

Ja zgodnie z tradycją porządnie zlałem całą rodziną, wodą oczywiście. A za chwilę naleję sobie 100g łiskacza i będę sączył przy muzyczce. Niestety deszczowa pogoda za oknem i jakoś, coś energii mi ubyło. A jutro tylko 10st.C.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, Allmr napisał:

Daj już spokój.

dałem spokój kilka wpisów temu , nie ma potrzeby drążyć tematu.

 

30 minut temu, Allmr napisał:

Szczerze mówiąc nie wiedziałem, nie oglądam prawie wcale TV

luz ?

56 minut temu, Huberto1984 napisał:

Ps. na silownin ani w stringach ani dresie nie cwicze a wedlug Ciebie widze, ze w desie powinienem  ?

coś by wypadało założyć ? .  chodziło z kulturystami o strój profesjonalistów taki jak na zawodach mają. Jakby każdy się tak sportowo i profesjonalnie na codzień nosił

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez bolo_senor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
42 minutes ago, Allmr said:

 

Ja zgodnie z tradycją porządnie zlałem całą rodziną, wodą oczywiście. A za chwilę naleję sobie 100g łiskacza i będę sączył przy muzyczce. Niestety deszczowa pogoda za oknem i jakoś, coś energii mi ubyło. A jutro tylko 10st.C.

Zrowko! Ja odpoczywam bo w sobote przesadzilem, potrzebuje kilku dni przerwy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Uchatek napisał:

To wszystko przez to ze puzzli nie mam gdzie kupic

można etykiety z browara podrzeć na małe kawałeczki , jakoś trzeba radzić ?

można w szachy pograć

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
35 minutes ago, bolo_senor said:

można etykiety z browara podrzeć na małe kawałeczki , jakoś trzeba radzić ?

można w szachy pograć

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Takie szachy to ja lubie. Bardzo dobry plan ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, bolo_senor napisał:

a inni wdychają wasz pot i bakterie kałowe

trochę mnie to rozbawiło użyte w kontekście rowerzystów.Zaraz pomyślałem o komunikacji miejskiej pełnej bakterii kałowych i innych wydzielin na uchwytach i siedzeniach  i zawiesiny złożonej z odorku potu ,papierosów , trawionego alkoholu  i puszczanych cichcem bąków.

A co do roboty na dobrowolnej kwarantannie to postanowiłem przesłuchać i zrobić porządek w kasetach których nie słuchałem. Wyciągnąłem pierwsze pudełko  i piórka mi opadły, bo  zdałem sobie sprawę ile to będzie słuchania.Słuchając po kilka kaset dziennie to pewnie do sylwestra by mi zeszło albo i dłużej.. Mam nadzieję że ten cały syf wirusowy szybko się skończy ale puzzle też już przygotowałem jak zwolni się stół po świętach.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

DSCF8081.JPG

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
42 minuty temu, dzeus67 napisał:

trochę mnie to rozbawiło użyte w kontekście rowerzystów.

akurat jest to ponoć prawdą , nie ze względu na to , że są - tylko ilość/ stężenie . Czym grubiej jesteś ubrany tym miej z ciebie ulatuje. To był główny argument zakazu jazdy i biegania. Pokazywali chyba w tvn24 takie animację jak rowerzysta jedzie i chmarę żółtych kropek zostawia za sobą , potem biegacza. Za nim biegł drugi i to wdychał. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez bolo_senor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, bolo_senor napisał:

akurat jest to ponoć prawdą , nie ze względu na to , że są - tylko ilość/ stężenie . Czym grubiej jesteś ubrany tym miej z ciebie ulatuje. To był główny argument zakazu jazdy i biegania. Pokazywali takie animację jak rowerzysta jedzie i chmarę żółtych kropek zostawia za sobą , potem biegacza. Za nim biegł drugi to wdychał. 

angry schitts creek GIF by CBC

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Sine Metu

(Konto usunięte)



W UK niepracujacy 80% wynagrodzenia dostaja. Juz widze jak samozatrudnieni wliczajacy sobie w koszta firmy wycieczki do Tajlandii i komputery dla dzieci kombinuja jak by to odkrecic teraz.


Nie odkręcą, bo to HMRC liczy.

https://www.gov.uk/guidance/claim-a-grant-through-the-coronavirus-covid-19-self-employment-income-support-scheme#how-to-apply
Myślę że trzeba we wszystkim zachować umiar. Wszystko dla naszego dobra. Wystarczy spojrzeć co się dzieje na świecie. Z drugiej strony jak patrzę na niektórych ludzi to śmiać mi się chce. Dziś widziałem babe w aucie w Wielkiej PRZYŁBICY. Druga wylazla na balkon w masce. Kolejna szła o 5 rano też w masce. W pobliżu kilometra żadnego człowieka. Ludzie nie potrafią nawet używać tych osobistych środków ochrony. 
Mówisz i masz

dfec2d787d3c57beb68258803c86e4b7.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.