Jump to content
audiostereo.pl

Polityka

Recommended Posts

3 minuty temu, Fashi napisał:

Wszystko drożeje . Tanio to już było...

No niestety. 

Nic na to nie poradzimy. w calym "swiecie" wszystko drozeje. Wiec nas to tez czekalo predzej czy pozniej. 

I jeszcze o sukcesach:

Pozostałości po panu Afera-Szumowskim

Szpitale dostają właśnie sprowadzone z Korei Południowej testy na koronawirusa, które resort kupił w kwietniu za 15 milionów dolarów. Z dokumentu, do którego dotarł tvn24.pl wynika, że nie zostały one zgłoszone do Urzędu Rejestracji Produktów Leczniczych. Według naszych rozmówców ze szpitali, do których dotarły testy, nie nadają się one do użycia na oddziałach ratunkowych, jak zaleca resort zdrowia. Rzecznik MZ odpowiada, że testy zostały zgłoszone i mogą być używane.

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

• Like 4

xavian
4 minuty temu, Fashi napisał:

Nic nie pisałem o cenach i  kto jest temu winien. Nieudolnie wspierasz Jarka.

Wypraszam to sobie.   Nie zycze sobie aby ktos wiazal moja osobe z Jarkiem...   Takich wyzwisk prosze w moja stronie kierowac. 

Ja za komunizmem nie jestem. 

Polityka na żywo godz. 9.oo:

[1] Nawalny wraca do Rosji. Obawia się, że siepacze Donalda Trumpa dopadną go w Niemczech.

[2] 350 tys. polskich gospodarstw upadnie gdy zlikwiduje się hodowle dla uboju rytualnego.

[3] Czekam na rozpoczęcie pałowania demonstracji chłopów pod siedzibą PiS.

[4] Delegacja chłopa polskiego weszła do siedziby PiS. Jest tam także słynna Pani Renata Beger.

[5] Chłop Polski skanduje teraz: Kaczyński zdrajca WSI !!!!

[6] Poseł Bosak przed siedzibą PiS właśnie nazwał partię PiS komunistami. I ma rację.

[7] Idą teraz pod Sejm. Godz. 10.30. Będzie CD.

Edited by janunio
  • Like 2

2 minuty temu, papageno napisał:

Niemożliwe...

Nie staraj się być większym. . . niż już jesteś. . .

Teraz, Lolo2 napisał:

No niestety. 

Nic na to nie poradzimy. w calym "swiecie" wszystko drozeje. Wiec nas to tez czekalo predzej czy pozniej. 

To po kiego cisniesz w moim kierunku te debile stwierdzenie?  Gdzie ja wcześniej pisałem o cenach? Sam to uczyniłeś w obronie Jarka Dżambo! I jeszcze pierdoły o błędzie logicznym , którego nie było. 

I kto tu ma pomyśleć? 

1 minutę temu, Lolo2 napisał:

Wypraszam to sobie.   Nie zycze sobie aby ktos wiazal moja osobe z Jarkiem...   Takich wyzwisk prosze w moja stronie kierowac. 

Ja za komunizmem nie jestem. 

Dźambo aka Czesio. Teraz powinieneś zrozumieć .

Teraz, janunio napisał:

Polityka na żywo godz. 9.oo:

[1] Nawalny wraca do Rosji. Zapewne obawia się, że siepacze Donalda Trumpa dopadną go w Niemczech.

[2] 350 tys. polskich gospodarstw upadnie gdy zlikwiduje się hodowle dla uboju rytualnego.

[3] Czekam na rozpoczęcie pałowania demonstracji chłopów pod siedzibą PiS.

[4]Delegacja chłopa polskiego weszła do siedziby PiS. Jest tam także słynna Pani Beger.

[5]Chłop Polski skanduje teraz: Kaczyński zdrajca WSI !!!!

[6]Poseł Bosak przed siedzibą PiS właśnie nazwał partię PiS komunistami. I ma rację.

[7] Idą pod Sejm.

O transmisja na żywo.

• Like 1

山水 アルファ リファレンスオーディオアンプ 

2 godziny temu, bubusia napisał:

Zapraszam was zagraniczniakow do nas, do Łomianek, do kilku domow, porownamy zascianki.

Przykład niezbyt udany jeśli chodzi o PiS i "dobrą zmianę . Ostatnio do sejmu wygrała Kidawa-Błońska a w prezydenckich Trzaskowski 🙂

2 minuty temu, papageno napisał:

Jaro_747 zostałeś komuchem? 

Błąd! Nigdy nie przestał nim być. ..

• Like 1

山水 アルファ リファレンスオーディオアンプ 

Pan Afera-Szumowski jako komik

Teraz, janunio napisał:

Kaczyński zdrajca WSI !!!!

Dobre.

WSI,WSI pan Kaczyński zdrajca wsi.

Okazuje się, że ubój rytualny w państwie anty semickim i anty islamskim ratuje finanse Chłopa Polskiego. 

Co za piękny PARADOKS. 

Minister Ardanowski miał rację. Ustawa może wywalić ustrój państwa.

Edited by janunio
  • Haha 4

Naszemu forumowemu kmiotkowi coś się zagotowało pod dekielkiem.

Jak nie masz nic sensownego do powiedzenia to nie pisz na siłę pajacu. Poczekaj do wieczora, pojawi się PiSowska elyta to będziesz mógł im lajki dawać - tylko do tego się nadajesz.

• Like 4
  • Thanks 2

Jestem Europejczykiem.

We własnym kraju jestem rebeliantem.

2 minuty temu, Jaro_747 napisał:

Naszemu forumowemu kmiotkowi coś się zagotowało pod dekielkiem.

Jak nie masz nic sensownego do powiedzenia to nie pisz na siłę pajacu. Poczekaj do wieczora, pojawi się PiSowska elyta to będziesz mógł im lajki dawać - tylko do tego się nadajesz.

No no . Widzę , że krwawisz .  To dobrze , zabolało. 

Ps

Takiego trutnia jak Ty , to ze świecą szukać 😊

Edited by Fashi
z
  • Like 1

山水 アルファ リファレンスオーディオアンプ 

34 minuty temu, papageno napisał:

"Dwa tysiące polskich dzieci próbowało się zabić. Druzgocący raport NIK na temat psychiatrii dziecięcej i zaniedbań państwa"

Hidden Content

Niby co się zmieniło ?

Hidden Content

Hidden Content

54 minuty temu, Jaro_747 napisał:

Mój pilot działa PiSowski pajacu. I właśnie sobie z satysfakcja oglądam demonstrację rolników, wspartych przez wszelkiej maści polityków na Nowogrodzkiej przed gniazdem Prezesa.

Pamiętacie zmianę wajchy w tefanłenie podczas prac nad terminem i sposobem głosowania w wyborach prezydenckich .Najpierw byli przeciw sugerowali odpowiedzialność karną jeżeli wybory odbędą się w czasie trwania pandemii, a na drugi dzień straszenie Trybunałem Stanu ze te wybory jednak się odbędą.Oglądam tvn24 i to samo mamy dzisiaj , wczoraj walka o prawa zwierząt , dzisiaj popieranie postulatów rolników i judzenie koalicjantów przeciwko sobie.Normalnie schizofrenia polityczna i gumowe zasady moralne.

• Like 1
  • Haha 1

Godzinę temu, glazior napisał:

Niby co się zmieniło ?

Hidden Content

Hidden Content

Pamiętacie zmianę wajchy w tefanłenie podczas prac nad terminem i sposobem głosowania w wyborach prezydenckich .Najpierw byli przeciw sugerowali odpowiedzialność karną jeżeli wybory odbędą się w czasie trwania pandemii, a na drugi dzień straszenie Trybunałem Stanu ze te wybory jednak się odbędą.Oglądam tvn24 i to samo mamy dzisiaj , wczoraj walka o prawa zwierząt , dzisiaj popieranie postulatów rolników i judzenie koalicjantów przeciwko sobie.Normalnie schizofrenia polityczna i gumowe zasady moralne.

Ja rozumiem zidiocenie PiSowców, ale żeby aż tak???

Z tego co widziałem TVN24 relacjonował przebieg demonstracji, od czego po prostu jest. Ale według PiSowskich propagandzistów samo pokazywanie faktów jest brutalnym atakiem na władzę.

Weź gazior rozpędź się i walnij baranka w ścianę, może ci sie polepszy.

• Like 7

Jestem Europejczykiem.

1 godzinę temu, papageno napisał:

Jaro_747 zostałeś komuchem? 

Kaczyński nominuje w internecie, czy co? Niech się zajmie pilnowaniem swojej psiarni, bo zaczyna się warczenie i gryzienie.

• Like 2

Jestem Europejczykiem.

12 minut temu, Jaro_747 napisał:

Kaczyński nominuje w internecie, czy co? Niech się zajmie pilnowaniem swojej psiarni, bo zaczyna się warczenie i gryzienie.

Może się nareszcie pozagryzają. Trzymam kciuki.

16 minut temu, Jaro_747 napisał:

Weź gazior rozpędź się i walnij baranka w ścianę, może ci sie polepszy.

Na razie mu się pogarsza.

• Like 2

Teraz, Jaro_747 napisał:

Kaczyński nominuje w internecie, czy co?

Myślisz, że te nasze pisomatołki działają na osobiste polecenie swego pana? Za malutcy na taki "zaszczyt".

gdyby ten Braun nie porównywal jeszcze baz amerykańskich do sprowadzania Krzyzakow do Polski bylby całkiem rozsądny gosc...

sam ustawia sie przez to jako człowiek Moskwy , choc nie wiem czy nim jest

16 minut temu, papageno napisał:

Myślisz, że te nasze pisomatołki działają na osobiste polecenie swego pana? Za malutcy na taki "zaszczyt".

Hihihi...

Oczywiście, jaja sobie robię. Strasznie mnie rozbawiło ich aktualne pogubienie. Ale wkrótce pojawi się tzw. "oficjalna linia Partii i Rządu" i już biedaki będą wiedzieć co pisać i ważniejsze - co myśleć.

25 minut temu, costa brava napisał:

ustawa o ochronie zwierząt czyli jak sklocic wszystkich ze wszystkimi , czytajcie wyżej w linku 

A czyja to ta ustawa?

Jestem Europejczykiem.

49 minut temu, Jaro_747 napisał:

Z tego co widziałem TVN24 relacjonował przebieg demonstracji,

Hidden Content

Zmiany budzą sprzeciw branży. Według organizacji drobiarskich ograniczenie uboju rytualnego doprowadzi branżę do upadku. "Jako przedstawiciele całego polskiego sektora drobiarskiego, z zaskoczeniem przyjęliśmy zapowiedzi wprowadzenia zmian w ustawie o ochronie zwierząt. Naszą troskę i zaniepokojenie budzą szczególne zapowiadane zmiany dotyczące wprowadzenia przepisów ograniczających ubój religijny. Stoimy na stanowisku, że tego typu rozwiązanie może doprowadzić do upadku polską branżę mięsną, w tym producentów drobiu, jego hodowców oraz rolników" - mogliśmy przeczytać w ubiegłotygodniowym oświadczeniu.

Wprowadzenie zakazu uboju rytualnego w Polsce spowoduje, że zakłady, które do tej pory tego rodzaju ubój wykonywały, będą musiały zrezygnować z tej dużej części swojej działalności. Dla hodowców oznacza to utratę kontraktów oraz zmniejszenie, i tak już balansującej na krawędzi opłacalności, produkcji - podkreślono.

Zdaniem organizacji drobiarskich w dłuższej perspektywie będzie to skutkowało utratą płynności finansowej i trudnościami w spłacaniu zaciągniętych kredytów na budowę i modernizację ferm. Zmniejszenie zapotrzebowania ze strony zakładów ubojowych odbije się negatywnie nie tylko na producentach żywca drobiowego, ale także na producentach jaj wylęgowych, zakładach wylęgu drobiu, producentach pasz i innych tzw. satelitarnych dla drobiarstwa gałęziach produkcji rolnej.

Hidden Content

Minister rolnictwa Jan Ardanowski: "Sugestie, że jestem uzależniony od branży futerkowej, są kłamstwem"

Minister rolnictwa Jan Krzysztof Ardanowski wystosował oświadczenie, w którym oskarża Onet o "kłamstwa i prowokacje", zaprzecza sugestiom o powiązaniu z branżą futerkową i zapewnia o swoich dobrych relacjach z Jarosławem Kaczyńskim. To odpowiedź na doniesienia Onetu o liście Ardanowskiego do polityków PiS.

Hidden Content

Protest rolników i hodowców zwierząt futerkowych w Warszawie przeciwko "Piątce dla zwierząt". "To kpina! Jarosław Kaczyński ukradł nasze głosy, a teraz rozwala młotkiem polskie rolnictwo" - przemawiał pod siedzibą PiS na Nowogrodzkiej w Warszawie lider Agrounii, Michał Kołodziejczak.

Hidden Content

Rolnicy protestują przeciwko ustawie w sprawie zwierząt. Weszli do siedziby PiS. Jest nagranie

Pod siedzibą PiS na ul. Nowogrodzkiej w stolicy w środę przed południem zaczął się protest przeciwko projektowi ustawy dotyczącemu zmian w ustawie o ochronie zwierząt. Protestujący usiłowali najpierw wejść do budynku, po czym mała delegacja została do niego wpuszczona. Po krótkim czasie wrócili oni do reszty protestujących. Zdecydowano, że protest uda się pod Sejm

Hidden Content

Każdego kto jest za mordowaniem zwierząt czeka podbite oko.

22tenor.gif

Teraz tvn24 13.00

"Ustawa budzi kontrowersje"

gipoohy.gif

Gnoje z tvn24 są za "ochroną środowiska i obroną zwierząt "....niecenzuralnie...

girrphy.gif

Edited by glazior

Cytat

Wypychanie Giertycha z Platformy [ANALIZA]

Rafał Trzaskowski trzyma wobec niego duży dystans, zaś Borys Budka szczerze go nie cierpi. Roman Giertych dostaje od władz PO jasne sygnały, że nie jest już mile widziany na partyjnych salonach. Ale wciąż są w Platformie ludzie mu życzliwi — i walczą o Giertycha.

Cytat

Takie wypowiedzi Giertycha — krytyczne pod adresem Trzaskowskiego i szefa PO Borysa Budki, który go wystawił — wywołują oburzenie we władzach Platformy. Tym bardziej że w partii panuje ferment. — Trzaskowski jest na dobrej drodze, by stracić cały swój powyborczy kapitał, a pozycja Budki jest niepewna, bo wciąż go atakuje poprzedni szef PO Grzegorz Schetyna. A Giertych się nie patyczkuje — w ostatnim czasie krytykował Platformę i całą opozycję za próbę przeprowadzenia pod rękę z PiS podwyżek dla polityków oraz za wspieranie Margot, czyli aktywisty LGBT Michała Sz. — To zwykły chuligan — mówi Onetowi Giertych.

Hidden Content

O rany, to Giertych nie wiedział o co w tym wspieraniu PO chodzi?

Cytat

Skalę awarii "Czajki" można zawyżyć lub zaniżyć. "Nie ma mowy o katastrofie ekologicznej. Rzeka jest 'przekarmiona'"

Mówienie, że awaria "Czajki" zabije Bałtyk, to gruba przesada. Do Cisy wyciekły cyjanki - trucizna tak silna, że na wielu kilometrach znikło wszelkie życie. Natomiast w przypadku Wisły mówimy raczej o "przekarmieniu" rzeki.

Hidden Content

🙂

Edited by Jacchusia
  • Like 1

Nie należy sądzić, że diabeł kusi jedynie ludzi genialnych. Gardzi zapewne głupcami, ale nie lekceważy ich pomocy. Przeciwnie, pokłada w nich wielkie nadzieje... (Charles Baudelaire)